WCG 2003 - ale gdzie???
śro, 06 listopad 2002 14:23:21 | Autor: slawek | Quake 3 Arena
shackES elektryzuje dzisiaj ciekawą informacją , jakoby oganizatorzy zastanawiali się nad zmianą lokalizacji przyszłorocznych finałów. Pod uwagę brane są dwa kraje: Australia, która zdobyła nagrodę za najlepszą organizację tegorocznych kwalifikacji krajowych oraz Niemcy. Ta druga kandydatura wydaje się jednak cokolwiek dziwna, biorąc pod uwagę regulacje prawne tego kraju dotyczące gier zwierających elementy przemocy.
Druga wiadomość pochodzi od djWHEAT. W swoim poście zamieszczonym na Shackes informuje on, że po rozmowach z decydentami WCG może podzielić się radosną nowiną, iż organizatorzy nie zamierzają zrezygnować z Q3 w przyszłym roku, a ewentualni konkurenci tej gry zostaliby dodani do rozgrywek, tak, by liczba gier zamknęła się w liczbie 10. (dla porównania 6 w tym roku)





Szczawson | 2002-11-06 14:36:41 +0100
Kiedy turniej Colina 2.0 i GT3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?
#623760
ash | 2002-11-06 15:10:45 +0100
zeby jeszcze Polska wybrala q3:)
#623762
freak | 2002-11-06 17:04:19 +0100
jestem za niemcami !!!! :D
#623769
slawek | 2002-11-06 17:21:33 +0100
Fajnie bo blisko - ale q3 raczej na zawodach nie uświadczych...
Dalej głosujesz za Niemcami? :)
#623772
freak | 2002-11-06 17:24:10 +0100
czemu?
przecież pisze :
iż organizatorzy nie zamierzają zrezygnować z Q3 w przyszłym roku
a wiec?
#623773
StaryOrgowicz_9 | 2002-11-06 17:43:41 +0100
jestem za Berlinem :d
#623777
StaryOrgowicz_459 | 2002-11-06 18:13:45 +0100
ja jestem tze za berlinem - przynajmniej blisko
poza tym to bigaty kraj i impreza moze byc zrobiona z duzym rozmachem. hihi :0
#623780
ash | 2002-11-06 18:43:11 +0100
ta z rozmachem jak psy na impre wjada i wywala wszystkich graczy jak i kibicow ponizej pewnego roku zycja co juz sie tam zdazalo:)
#623781
kino | 2002-11-06 20:29:30 +0100
niech robia w polsce u nas wszystko mozna:)
#623791
BobeK | 2002-11-06 20:52:51 +0100
Kino, ta, tylko z czego? Z datkow na Caritas? Przeciez graczom ubran nie damy. :)
#623792
bryan | 2002-11-07 02:05:50 +0100
ni ale sama sama sama sama sama sama sama sama samsung samsung cos zasponsowuje tez nie ? to moze starczy naswet na pozadna nagrode - karte graficzna dla zwycuezcy :D
#623806
Zaloguj się by dodać komentarz.