WCG 2003 - wybór gier
wto, 31 grudzień 2002 13:24:50 | Autor: freak | Quake 3 Arena
Rozpoczeła się selekcja gier z poszczególnych ich rodzaji ( FPS , RTS, itd.) Nas oczywiście interesuje nasza ukochana gierka co sie zowie Quake 3 : Arena :) Mamy niestety poważnego kandydata w formie UT2003 , no i Cs'a :/ Ale po jest ta ankieta aby zagłosować ;d Niech wygra ,,najlepszy".





ash | 2002-12-31 13:33:24 +0100
w tej ankiecie mozna bylo juz glosowac przed rozpoczeciem sie wcg.
byla ona takze dostepna na polkiej stronie wcg:))
#629091
freak | 2002-12-31 13:35:01 +0100
naczy sie niedobra (popsuta) czy jak ? :P
#629093
hanti | 2002-12-31 13:35:51 +0100
glosujmy @#$% na q3 !~!1!
#629094
hanti | 2002-12-31 13:36:46 +0100
w koncu z czegos musimy zyc ash :>
#629095
freak | 2002-12-31 13:37:22 +0100
wszyscy sie "zjednoczmy" ! :D (to je chyba z błedem :P )
#629096
qw3rterro | 2002-12-31 14:19:33 +0100
cos im sie powalilo chyba zamiast FPP dali FPS :D
#629107
ash | 2002-12-31 14:23:56 +0100
nie no chyba dobra:))
#629108
Sajrus | 2002-12-31 14:32:09 +0100
Napewno dobrze! FPS - First Perosn Shoter (czy jakoś tak) :-))
#629111
[FPP]Krypton | 2002-12-31 14:51:17 +0100
FPS - First Person Shooter :)
Tak poza tym to nie glosujcie w zadnym wypadku nawet na 3 miejscu UT2003 bo to zawsze daje grze jakies szanse a do tego nie mozemy dopuscic. Ja zreszta juz nie moge glosowac bo glosowalem przed WCG bo juz od wtedy byla ankieta. Wyniki mialy zreszta zostac ogloszone zaraz po zakonczeniu zawodow co bardzo by urealnialo Q3 na nastepnej edycji a teraz szanse sa troche mniejsze.
#629115
qwe | 2002-12-31 14:53:39 +0100
nom i na CS'a tesh nie glosujcie
CS i tak przejdzie i UT2003
przejda tylko 3 pierwsze gry FPP
ja tesh niemoge glosowac podobnie jak Krypton
#629117
*MR.GOD* | 2002-12-31 15:59:16 +0100
ja glosowalem
1. q3
2. rtcw
3. mohaa
:>
#629134
k3m | 2002-12-31 16:45:54 +0100
Zagłosowałem na q3 i jestem z siebie dumny :]
#629139
MaxDamage | 2002-12-31 17:16:37 +0100
#629144
SAI4H | 2002-12-31 17:19:19 +0100
omg frik ;) co za "speed". Ja na grubo przed WCG glosowalem :DD
#629145
frag | 2002-12-31 17:29:20 +0100
a gdzie mozna looknac wyniki tej sondy ? ;d
#629150
eng | 2003-01-01 01:38:20 +0100
a ja mam was w dupie i w tej chwili jestem na bani po sylwku a o ile to pamietam to moja dewiza byla taka : nie glosowac na najwiekszych konkurentow q3 czyli campers strajka i ut2003 wiec dalsze miejsca przydzielilem innym grom :d oczywiscie pierwsze dla najlepszej gry lanowej - q3 ;P
#629197
freak | 2003-01-02 12:36:13 +0100
jesli chodzi o strategie (RTS) to warto jest głosować na starcrafta, a jesli chodzi o fpp to
1.q3
i wedle woli byle tylko nie camper ani ut2003
#629342
Zaloguj się by dodać komentarz.