ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



WCG informacja oficjalna

nie, 29 wrzesień 2002 22:51:39 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Dziś w warszawskiej Hali EXPO XXI odbył się finał naszych cyberzawodów. Atmosfera była nad wyraz gorąca. Myszki i klawiatury zozgrzane do czerwoności, a w oczach zawodników absolutne skupienie. O godzinie 19:00 poznaliśmy pierwszych zwycięzców. W grze Counter Strike, po zaciętej i pasjonującej walce wygrał klan CGLred w składzie:spider, SplAsh_pl, zibi_pl, t0mek, Uq_pl Dwie godziny później poznaliśmy naszych reprezentantów w Quake III Arena TM. Są nimi: *dx-matr0x.pl, GaD_pl**, Rozgrywki w StarCraft zakończyły się o godzinie 22:00. Właśnie wtedy poznaliśmy dwóch ostatnich finalistów, którzy będą nas reprezentować w Korei. Są to:Aejongpl i blackman_pl.*

GL i HF dla Mar0xa i Gada! Teraz czekamy tylko na dema i wyniki pojedyńczych meczów. Ja juz mam dosyć i ide nyny. Cu soon.

Gravatar

Krg | 2002-09-29 23:04:23 +0200

Mailem napisac na q3.fpp.pl, ale cos sie zesralo i nie moge dodac newsa.
1. Matrox 2. Gad (gral 200% tego co na codzien, nierealne)
3. Sting 4. Krogoth
4-5 inc/benny
6-8 gosti/fetter

Tak to chyba wygladalo. Napisze oczywiscie jak najszybciej kolumienke, a pisac jest o czym, uwierzcie :)

Logitech|kar | 2002-09-29 23:06:30 +0200

dema,dema :DD

Bs0d | 2002-09-29 23:14:41 +0200

Hmm z tego co na ircu mowiono wynikalo ze 3/4 bedzie mial benny i feter, ale nie bede sie klucil z krogothem :P Piece.

Gravatar

StaryOrgowicz_282 | 2002-09-29 23:38:50 +0200

polska dzicz chciec demka !!

Gravatar

StaryOrgowicz_140 | 2002-09-30 00:09:31 +0200

byłem...zobaczylem..niewierzylem...samsung dal ciala na max: D czasem efekty dzwiekowe rozśmieszaly mnie do łez : )
szczególnie komentator buahhaahah.....zajebisty był ...ogolnie byo dopze..matrox numer 1........hostessy fioletowe średniej jakości...darmowe podkładki!!!! : Q jeh.....cybertraktor zaphany...ogólnie hciałem wyrazic podziw nad supertechnologia samsunga,która pozwolila widzom finalnego meczu obserwowac na wielkim telebimie skill GaDa a zarazem w tym samym momencie słyszeć (napeno dolbysorround) movement matrOxa " ; D
świetnie..piorunujace wrazenie tylko po co?......GG......wincy takih imprez..elo

sYnth|Bubu | 2002-09-30 00:09:52 +0200

Kiedy sa finaly w korei i kiedy beda demka z finalow? Gad go go go !!! MatrOx tesh :PPP
odpisz ktos pliz
!!!

Mily | 2002-09-30 00:53:30 +0200

dobrze ze na stronie wcg szybko sa wyniki :P
buehehehehehee

Vymmiatacz | 2002-09-30 03:23:32 +0200

9 godzin mija już od zakończenia imprezy a demek jak nie było tak nie ma... Co organizatorzy zrobili z nimi, format c czy jak? Troszkę się denerwuję (czytaj: jestem wk****ny) Qrde, zlitujcie się ja dziś stracę dostęp do netu!

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2002-09-30 03:23:43 +0200

bylo zajebiscie. powiem tyle. :D
klimat szokujacy... mam nadzieje ze nie dadza dema mojego z gadem... bo @#$% wszyscy by jebneli smiechem i mnie okrzykneli mistrzem hagdasfhhasd nie no joke... ale najwiekszy lol byl taki ze na prot4 gada jechalem perfidnie... :/

ziemba | 2002-09-30 08:20:56 +0200

no fajnie ale dajcie dema :)

gad poczwaro gg :)

ziemba | 2002-09-30 08:21:44 +0200

a gad przywiez mi kilka skalpow z korei :P

mess | 2002-09-30 08:57:36 +0200

biedny krg nie pojedzie do korei...

Gravatar

StaryOrgowicz_339 | 2002-09-30 09:04:14 +0200

move... tym razem to Ty sie pomyliles, bo na ircu mowiles, ze benny i fetter maja 3/4 :D.
GG matr0x. Szkoda, ze sting znowu 3, a nie 2 :/

Gravatar

StaryOrgowicz_225 | 2002-09-30 13:15:12 +0200

Yeah! Ze matr0x jedzie to super, ale tez swietnie ze i GaD wreszcie pokazal na co go stac! Sam nie mialem przyjemnosci byc przez niego zminusowanym ;), ale z opowiadan wynika ze RLa to ma po prostu niemozliwego. Z 2 lata temu wpadlo mi w lapy jego demko z Por. Borewiczem na dm17 i nawet dzisiaj robi ono jak najbardziej pozytywne wrazenie! Co za rakiety, co za mg! Ok, juz sie nie jaram :P.
Mam tylko nadzieje ze GaD nie bedzie kultywowal tradycji Szostek - Postaraj-Sie-Zebys-Wyszedl-Na-Dupka. Podobno on rzeczywiscie na nic nigdy nie narzeka, ale nie chce mi sie w to wierzyc - ilekroc gram z infkiem i rivsem 2v2 (zawsze dostaje po dupie... podkreslam ze chodzi tylko o 2v2... i ofkz 1v1 =)) to jak jakims cudem odbijemy im mape i zdobedziemy z 15 fragow pod rzad (rzecz normalna, oni zdobywaja czasem i ze 30 spawnfragow :P), to ZAWSZE (ZAWSZE!) zaczynaja pierdolic ze lagi ich zlapaly! Moze nawet gdzies mam zostawione demko z tym pieprzeniem :D. Tak, jasne - lagi! Ja mam sdi i to na dodatek nie takie zwykle tylko naprawde zlagowane (moge grac od 22:40, wczesniej ping 80-150-300-999) i ja mam ping 60, a oni maja jakies polpaki nie polpaki dwumegowe i ping 20! I jeszcze narzekaja! I gowno prawda ze w tym momencie im podskoczylo do... 50 :P, zawsze sprawdzam (+scores) i zawsze maja ok. 20. No c'moan...
Hmm moze te wrzuty to przez wrodzona nienawisc szostek do M@W? Nie wiem, niewazne :D - mam nadzieje ze GaD sie zachowa jak na GaDa przystalo!
Bo matr0x to na 100% trzody nie odwali (nie mowie ze GaD odwali, slyszalem o nim same dobre rzeczy ale jesli reszta 666 miala na niego wplyw... :P).
W naszej ekipie brakuje mi jeszcze trzeciego miejsca. Nie dla stinga, ktorego gra w zasadzie dla mnie wyglada tak samo jak gra matr0xa (ino ciut ciut gorzej wykonana)... to miejsce przydaloby sie fetterowi. Mowcie co chcecie ale nie ma w Polsce gracza ktory wiecej niz on gralby z kolesiami z zagranicy! Wiem na 100% ze gral z if22, b100.deathem i czmem, wiem tez (juz nie na 100% bo to wiadomosci z drugiej reki) ze pare razy ich pojechal, niestety poza turniejem - na turniejowym LAN party...
Hm mysle ze "nasi" pokaza sie z dobrej strony. Na pewno nie beda "chlopcami do bicia" - chyba ze nerwy nie pozwola im grac na ich wlasnym poziomie :/.
No coz, czego by tam nie odwalili to na pewno bede ich wspieral duchowo :P i jesli tylko bedzie jakies gtv alboco to ja na pewno bede patrzyl jak im idzie!
GL!

Gravatar

monja | 2002-09-30 15:20:13 +0200

tylko szkoda ze gadzinka nie jedzie :(( wychodzi na to ze bracia pojada =]

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2002-09-30 16:40:10 +0200

swiete slowa moniu... gad niestety na 90% nie pojedzie do korei... jutro jest ostatczeczne "byc, albo nie byc" dla gada i jego kariery q3 ktorej to data rozpoczecia i wygasniecia sie niestety pokryla. taka jest polska rzeczywistosc. jak komus cis sie uda to zawsze ktos to spierdoli. przepraszam z gory za slownictowo razora i jak chce to niech mnie wywala, ale dla mnie to tez jest dramat... ja go znam i widuje na codzien. chlop sie zmienil... to juz inny gad...

Gravatar

Krg | 2002-09-30 19:03:24 +0200

"biedny krg nie pojedzie do korei..."

Ja swoje juz na samsungu zarobilem (cybertruck) i wcale sie nie przejmuje, ze Korea mnie ominie. Zagralem dobry turniej i jestem zadowolony, a ze 1on1 nie jest moja specjalnoscia (tdm?) to ciesze sie tym bardziej, a braklo niewiele, mniej niz myslisz (1 frag).

ps. ssij mi z dupy

Gravatar

Krg | 2002-09-30 19:04:18 +0200

Zapomnialem dodac, ze jada lepsi duelowcy, a ja trzymam kciuki i jestem przekonany, ze matr0x pozytywnie sie zaprezentuje.

Gravatar

Krg | 2002-09-30 19:20:39 +0200

GL :D

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2002-09-30 20:17:54 +0200

jakto mowi moj brat: wszystko gowno oprocz moczu... zeby nie respawn pechowy to krg bys zownowal stinga. szczerze powiem ci ze myslalem ze nie nadajesz sie wogule na 1v1 ale mile mnie zaskoczyles ;)

mess | 2002-10-01 10:31:04 +0200

krg jestes zalosny, to ze przegrales @#$% mnie obchodzi, smieszy mnie tylko jak mozesz przezyc ze gad zagral tak dobrze.

mess | 2002-10-01 10:32:29 +0200

aaaa sorry, zapomnialem dodac "nie", NIE mozesz przezyc ze gad tak dobrze zagral

sYnth|Bubu | 2002-10-01 11:03:23 +0200

osobiscie nie darze sie sympatia krogoht ale nie byles zalosy jak pisze mess czy inny debil co sie nie zna jakbys byl zalosny to tak daleko bys nie doszedl prawda? POzatym widzialemdemko i pechowo przegrales ale coz nastepnym razem moze ty bedziesz mial szczescie gl

mess | 2002-10-01 13:39:00 +0200

bubu widze ze czegos nie zrozumiales, mowiac o nim zalosny nie mowilem o jego grze(gra przyzwoicie) tylko o nim samym

Gravatar

Krg | 2002-10-01 18:58:47 +0200

Cieszy mnie mess, ze mamy - ja o tobie, a ty o mnie - podobne zdanie.

Gravatar

Krg | 2002-10-01 19:00:15 +0200

Apropo Gad'a, to przezywam to bardzo pozytywnie, bo Gad jest calkiem fajnym gosciem i wlasnie jemu kibicowalem.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63