WCG oficjalne wyniki
czw, 31 październik 2002 10:50:09 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena
W końcu udało mi się wejść na strone WCG, dlatego jeszcze mały update (mecze z godzin 14,15 i 16) o wyniki oficjalne.
Półfinały WB
2059Chip.deeP_ua : c58_uNkind_ru
Python_au : Akiles_es
Ćwierćfinały LB
Rocketboy_cn : kuku_ca
reebHimself_us : Ph4nt0m_za
Rozpiske z meczami znajdziecie tutaj.
A oto pozostałe wyniki:
Winners
radic_ca - cha0ticz_us (12-19)
Chip.deeP_ua - b100_death_ru (4-3)
Daler_us - c58_uNkind_ru (12-16)
reebHimself_us - kuku_ca (20-10)
cooller_ru - Akiles_es (3-4)
sidney11_uk - if22_nl (17-5)
Rocketboy_cn - dreg_uk (9-5)
Ph4nt0m_za - Python_au (10-18)
Chip.deeP_ua - cha0ticz_us (6-4)
reebHimself_us - c58_uNkind_ru (-1-7)
sidney11_uk - Akiles_es (2-9)
Rocketboy_cn - Python_au (5-11)
Losers
radic_ca - b100_death_ru (10-23)
Daler_us - kuku_ca (7-18)
cooller_ru - if22_nl (7-3)
Ph4nt0m_za - dreg_uk (22-5)
Rocketboy_cn - b100_death_ru (10-8)
sidney11_uk - kuku_ca (12-18)
cooller_ru - reebHimself_us (9-10)
Ph4nt0m_za - cha0ticz_us (15-11)





StaryOrgowicz_406 | 2002-10-31 12:08:54 +0100
NIe no ludzie co to sie dzieje na tej scenie q3. Czy wszyscy faworyci przespali ostani miesiac czy tylko mi sie zdaje?
#623109
freak | 2002-10-31 13:10:05 +0100
gdzie sie zgubił if22 ? =)
#623114
qwe | 2002-10-31 13:12:39 +0100
jeszcze Socrates i kuku ale czemu w LB ?? :(
ps o ktorej godzinie beda mecze i finał ?
#623115
freak | 2002-10-31 13:18:05 +0100
ukrainiec dal sie we znaki !
#623116
StaryOrgowicz_424 | 2002-10-31 13:21:18 +0100
Wujek p0w3r Wam to mówi Unkind wygra WCG2! Z demek które oglądałem chopak się troche stresuje za bardzo, ale jeśli opanuje nerwy i nie będzie napierać na pałe (hi Gad =)) lub nie oleje sprawy (hi Matrox =)) to pierwsze miejsce ma zaklepane.
#623117
freak | 2002-10-31 13:26:20 +0100
1.uNkind
2.phantom
3.akiles
a thing :P
#623119
ortho | 2002-10-31 13:30:08 +0100
qrcze sciagam te demka ktore macie i tu i na cyberfajt ale potrzebuje pare innych ktorych nigdzie nie ma dajcie jakis adresil albo moze gdzies na wcg jest tam taki dzial ale nie znalazlem pozatym nie chce sie otwierac zeby otworzyc trzeba conajmniej 7 razy sie laczyc a na sdi to wiadomo :(
P.S.tpsa sux!
#623122
pushek | 2002-10-31 13:40:32 +0100
eheheheh jak to gad powiedzial unkind to pomylka :PP ale zescie fajne dynie sobie trzasneli :)
#623123
freak | 2002-10-31 13:51:21 +0100
znaczy sie avatarki? czy jakiś bład popełniłem? a może chodzi o demka ? prosze o wyjasnienie mi tego :P
#623125
frag | 2002-10-31 17:45:13 +0100
0.matrox na sparach rofl =]
1.socrates
2.unkind
3.python
#623169
StaryOrgowicz_424 | 2002-11-01 01:10:05 +0100
Puszman: ja to nawet się nie dzwie, że Gad tak o unkindzie powiedział, oni poprostu reprezentują bardzo odmienne style. Jak patrze na gre Gada to się dziwie, jak on "takim czymś" może wygrywać (bez obrazy Gad) z całkiem niezłymi graczami. Jak patrze na unkinda to dziwie się czemu ktoś tak grający nie jest jeszcze w ścisłej czołówce światowej.
#623234
Zaloguj się by dodać komentarz.