ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



WCG stan na 18.40

nie, 29 wrzesień 2002 18:41:13 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

No panowie, nadal cisza! Znam jednak niepotwierdzone jeszcze do końca informacje na temat składu finału WB i LB. Tak wiec w WB zagraja Matr0x i GaD, co sie tyczy LB to zobaczymy tam Fettera i Bennego. Jako ciekawosta informacja, ze w Telexpresie o 17.15 (no cos kolo tego bylo, podobno o 17.10 :)) byla mala relacja z WCG, ciekaw jestem czy bedzie cos w Panoramie?

A oto jak goraco jest na kanale:

*move: jak kurde zaklecie... powiedzialem "2 tvp" wszyscy spierdo... przed ekran a tu cisza :D

kood: pytanie: ile on w korei zdziala :)

fooy: oby nie tyle co nasza wyjechana reprezentacja

SL4VE: move: fetter ma zajebista taktyke, ale slaby aim

ap0c: slave: fetter i slaby aim lol*

Walcie wiec na #q3arena, bedzie weselej :D

Gravatar

StaryOrgowicz_339 | 2002-09-29 18:45:23 +0200

LaGranda lolu... oczywiscie nie napisales wszystkiego i teraz mi sie oberwie od ludu, a nie hutnikowi :PPPPPPP

00S | 2002-09-29 18:46:23 +0200

hehe sl4ve masz pecha =]

move | 2002-09-29 18:47:16 +0200

bo hutn1k to inteligentny czlowiek lolu :D

obni | 2002-09-29 18:47:36 +0200

w telexpresie było o 17.10 !!:DD
a jak jeszcez będzie to na faktach tak myśle tam zawsze są jakieś "ciekawostki"

baxowy | 2002-09-29 18:47:47 +0200

slv palko:D

Gravatar

StaryOrgowicz_339 | 2002-09-29 18:48:05 +0200

Xzibit... nawet nie wiesz jak bardzo masz racje z tym moim pechem :/, ale olac to...

Gravatar

StaryOrgowicz_9 | 2002-09-29 18:49:17 +0200

sl4ve :DDD

Gravatar

StaryOrgowicz_339 | 2002-09-29 18:49:26 +0200

move... to nie jest news o hutniku, wiec nie bede tu nic o nim pisal. I tak wygra matr0x :>

Gravatar

StaryOrgowicz_256 | 2002-09-29 18:50:09 +0200

ej jak wyczailes ze w finale lb jest benny i fetter ? bo drabinka lb tego nie przedstawia :/

Gravatar

StaryOrgowicz_339 | 2002-09-29 18:51:37 +0200

holy... bebus wlazl na irca i dzwonil do GaDa.
reszta: CIiiiiiiiiiiiiiiiiii jak sie podjaaaaaaaaraaaaaaaaaaaaallliiiiiiiiiiiiii :P

Gravatar

eddie | 2002-09-29 18:57:10 +0200

yea GAD wygral z matroxem w finale WB :DDDDDD

(q3 to syf)

00S | 2002-09-29 18:59:32 +0200

gad nie ma szans z matroxem :P ( oby matrox pojechal go do 0 ! ) :D

move | 2002-09-29 19:02:25 +0200

slv: to znow sie pomyliles, matrox przegral...

nsx | 2002-09-29 19:04:31 +0200

gada biora do woja :D i koniec :)

Gravatar

hB|f1ns | 2002-09-29 19:21:45 +0200

Bylem na wcg i :> mowie wam taka zajebista klima :DD najelszy byl matrox ze stingiem nie dalo ich sie rozpozna matrox mial kuca:> hyhy no spoxik bylo koreanczyk gadal po hinsku :D byla demonia i baq :D a xts chodzil ze rozwalona lapa hutnik sprzedal mysz verbal jest wysoki vendor tesz :D a no i nie mozna zapomniec o super iNcu buehehe :D to jest koles :D do mojego wyjazdu wypil sobie 3 pifka :D pozniej pefine ze 3 poszyl i mial aima :D chlopak a i fajna ma laske albo siostre :DD

Gravatar

StaryOrgowicz_155 | 2002-09-29 19:22:08 +0200

GaD najwyzej do Afganistanu a nie do Koreii pojedzie ;P

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2002-09-30 11:34:22 +0200

co do inca to byla to jego siostra...
zdjecia beda przezajebis...fajne :D

zerro nie badz taki hojrak to ty mozesz jedynie czyscic dla gada buty jak wdepnie w jakies gowno... nie lubie takiego humoru. chlop zasluzyl sobie na reputacje, a do afganistanu to mozesz jechac i szukac swojej mamy

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63