WCG - wioska graczy
śro, 25 wrzesień 2002 21:48:54 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena
Na oficjalnej stronie WCG 2002 pojawiły sie detale dotyczące miejsce gdzie będą mieszkać gracze. Powinno to zainteresować naszych "rperezentantów" oraz mam nadzieje całą reszte. Nie wiemy jeszcze kto tam pojedzie, ale już teraz mozecie zobaczyć gdzie będziecie mieszkać :D. Zapodaje tylko jedną fotke (widok ogólny), więcej znajdziecie tutaj. Dodam tylko, że gracze będą spać w pokojach 2-4 osobowych. Ponadto do dyspozycji będą mieli m.in.: pralnie, basen, cafeterie, saune, sale gimnastyczną (siłownia), apteke, karakoke, atomaty do gier oraz wiele innych. Prawda że fajnooo?






Razor | 2002-09-25 21:53:24 +0200
masakra a w jakim miesice to ma byc?
#620169
rooseck | 2002-09-25 22:00:59 +0200
maskotka spoko, szkoda ze w tej wiosce jakis konkretnych cipek ni ma. jakis burdel wyzszych sfer or smth :D
#620171
LaGranda | 2002-09-25 22:12:07 +0200
Razor - hehe
The Players' Village is located in Dukmyung-Dong Yoosung-Ku, Daejeon
#620172
Bs0d | 2002-09-25 22:19:26 +0200
Ja tez kce! Ja tez kce!!! :PPP
#620175
Razor | 2002-09-25 22:35:15 +0200
o ku**** jaka tam impreze mozna by bylo zrobic to lajcik, skumajcie w 1 domku impreza techno(tabletki, zaj*** muza) w 2 domku pelno lasek hehe i xxx, w kolejnym masze erotyczne :P hehehe na taka jumpreze bym sie wybral :>
#620176
GaD | 2002-09-25 22:43:36 +0200
ja bede spac w budynku nr. 5 :D
#620177
StaryOrgowicz_9 | 2002-09-25 23:01:40 +0200
eee dla Polaków bedzie pewnie specjalny, oddzielny budynek ;)
#620178
LaGranda | 2002-09-25 23:09:18 +0200
dla polakow bedzie budka po hot-dogach jak beda wioche robic :joke:
#620179
*M4STER* | 2002-09-25 23:47:39 +0200
ja zamawiam domek nr 3 ;)
#620180
monja | 2002-09-26 01:23:21 +0200
wymiekam :)
#620181
hanti | 2002-09-26 01:30:38 +0200
no to @#$% jade tez
#620183
rauf | 2002-09-26 12:40:01 +0200
QWA ja chce tam byccccccccccccccccccc
#620186
rauf | 2002-09-26 12:40:43 +0200
mam pytanie bendzie tam zarcie za free itp :D
#620187
log | 2002-09-26 13:45:25 +0200
tyo przeciez ten sam osrodek, w ktorym mieszkała Polska Reprezentacja na mistrzostwach swiata korea/japonia...
#620190
00S | 2002-09-26 14:10:14 +0200
poprostu wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypas :D
#620191
StaryOrgowicz_144 | 2002-09-28 01:26:35 +0200
e tamm... ja nawet moglbym spać na drzewie byle tylko tam być :>>>
#620260
Zaloguj się by dodać komentarz.