WCG2k2 - GTV!!
sob, 28 wrzesień 2002 20:36:12 | Autor: ash | Quake 3 Arena
Jak już wspominałem, dzisiaj było testowane GTV, i dzięki log'owi i kajtkowi jutro będzie mozna śledzić zmagania graczy na żywo w internecie pod numerkiem ip:
atmosfera.pl:40000
Rozgrywki juro zaczynają się o 11:00, a finał jest przewidywany na ok 18:00.
edit: Ponieważ niekażdy wie jak obslugiwać gtv, kopiuj wklej z komentarzy:
laczysz sie z serwerem (tu atmosfera.pl:40000) i komendy:
/gtv_gamelist - pokazuje wszystkie "gry"
/gtv_watch # - dzie # wiadomo numer "gry"
/gtv_nextview - zmiana pova, ale i tak pewnie bedzie only jeden pov wiec sie nie przyda ta komenda
W razie problemów na serwerze napewno ktoś wam udzieli pomocnej informacji:)
I druga wiadomosc, najprawdopodobniej bedzie 2 serwerek, więc wyczekujcie tutaj newsow:)





[FPP]Krypton | 2002-09-28 20:56:10 +0200
to gitara! Obstawiam final matr0x vs fetter, a wy?
#620297
00S | 2002-09-28 21:00:45 +0200
a ja nie obstawiam bo zawsze jest tak ze jak na kogos postawie to nie wygra :P
#620298
LaGranda | 2002-09-28 21:08:31 +0200
dajcie wiecej serwerow z gtv, 1 moze nie wystarczyc !!!
#620299
kaRakas | 2002-09-28 21:39:24 +0200
jak na moje w finale bedzie iNc i zycze matrox'owi by byl tym drugim, ktory poleci do koreii =)
#620302
Err0r | 2002-09-28 22:20:51 +0200
ta matrox wygra :P
#620304
StaryOrgowicz_140 | 2002-09-28 23:22:25 +0200
juupii ": D
racja więcej serwerow.........wypas obejrze se finał
#620306
host | 2002-09-28 23:24:41 +0200
a może by tak ktos napisal obsługe tego GTV :q co ?? nie kazdy jest zorientowany jak ogladac przez GTV's !!
#620307
hanti | 2002-09-28 23:26:30 +0200
wiec zapodam wam tu obsluge moje dzieci robicie tak:
konektujecie sie pod ten adres potem jestescie w pokoju takim i juz tam sobie gadajcie i ktos wam powie co dalej :D
#620308
StaryOrgowicz_140 | 2002-09-28 23:35:18 +0200
mam jeszcze lepszy pomysł :DDD
jade tam .........hehe
#620309
Logitech|kar | 2002-09-28 23:36:48 +0200
no i wtedy gtv_watch od 1 do 8 a ja kcos nietak to gtv_help :D
#620310
*MR.GOD* | 2002-09-28 23:37:26 +0200
heheheh :DDDDDDDDD no no to se jez D do orei tesh :D a ja zara obcazje to gv :D
#620311
Qad_417 | 2002-09-29 00:36:03 +0200
Dołanczam się do proźby hOst`a, ma racje nie każdy wie jak sie z tego kożysta. (Wiem, że chcieli byście, żeby było jak najmiej osób :-) )
#620312
StaryOrgowicz_282 | 2002-09-29 00:53:02 +0200
>a może by tak ktos napisal obsługe tego GTV :q co ?? nie kazdy jest zorientowany jak ogladac przez GTV's !!
Jedyne co potrzebne to PR 1.31 i OSP 1.01
laczysz sie z serwerem (tu atmosfera.pl:40000) i komendy:
/gtv_gamelist - pokazuje wszystkie "gry"
/gtv_watch # - dzie # wiadomo numer "gry"
/gtv_nextview - zmiana pova, ale i tak pewnie bedzie only jeden pov wiec sie nie przyda ta komenda
i na koniec komenda "jak to k*** dziala"....na pewno ktos odpowie
#620313
hanti | 2002-09-29 01:05:36 +0200
no to mowilem przeciez o tej ostatniej komendzie :)
#620314
*M4STER* | 2002-09-29 03:56:58 +0200
to se polokam :>
#620315
eddie | 2002-09-29 09:19:04 +0200
co nie zmienia faktu ze q3 to syf
#620316
bodo | 2002-09-29 09:37:37 +0200
DObrze ze to gtv bedzie, tylko ciekawe jaki bedzie mialo output, mam nadzieje ze ponad 200 osob :D
Ale i tak tam se pojade hehehe
#620317
bodo | 2002-09-29 09:49:53 +0200
a skad sciagnac to pakudztwo, bo osdtatnio format mi wsio wywalil i teraz sie boje ze nie obejze.......
#620318
StaryOrgowicz_140 | 2002-09-29 11:05:43 +0200
pojebało tego czarnuha......
#620320
obni | 2002-09-29 11:09:45 +0200
mam 1.31 osp a wejśc nie moge :P
#620321
00S | 2002-09-29 11:10:57 +0200
ej mi sie na to kurde nie chce laczyc ! ;( a juz 11:10 i pewnie cos tam juz graja :)
#620322
obni | 2002-09-29 11:12:05 +0200
no ani się nie ładuje tylko czeka :D
#620323
00S | 2002-09-29 11:13:00 +0200
eh mam osp 1.01 i wszystko i nic nie dziala wywala mnie do menu :(
#620324
StaryOrgowicz_225 | 2002-09-29 11:15:22 +0200
bodom1c, a po chcesz gtv sciagac skoro "i tak tam pojedziesz"? =)
Nie musisz nic zsysac z netu - na tym polega urok gtv :o. Kombinowac musi tylko ten kto stawia gtv (musi sciagnac jakis tam niewielki plik). Ty po prostu laczysz sie z serwerem i wszystko robi sie samo...
Do uzytecznych komend dodalbym gtv_noSpeech 1 - dzieki temu nie bedziesz widzial tych durnych tekstow rzucanych przez stu piecdziesieciu debili (jesli jestes masochista, wpisz gtv_noSpeech 0 :D). Kto ogladal niektore mecze z quakecon ten wie o co chodzi. Co drugi gtv spectator wypieprzal po 10x tekst "LeXer pwnz ya all!!!" po to tylko, zeby ktos inny 20x mu odpowiedzial "LeXer suxxxxxxxxx".
Apeluje do wszystkich zeby chociaz tym razem nie zrobili tzw. trzody i zeby pokazali ze chociaz na mistrzostwach Polski Polacy potrafia sie zachowac... Pewnie, to ze mozesz pisac do innych na gtv upowaznia cie ;) do rzucania tekstow w stylu "OMG, WIDZIELISCIE TA RAKIETE?!" czy "ONI RAILUJA JAK POJEBANI!", ale dajcie se spokoj z floodowaniem i wszystkimi "rulezami" czy "suxami" :/.
DLa kompletnych newbies: NIE, tego co piszesz na gtv NIE widza ani gracze, ani "prawdziwi" spektatorzy, wiec sie nie jaraj =)
#620325
00S | 2002-09-29 11:18:40 +0200
o co jakis czas widze pole szaro biale ze wchodzi ale zaraz i tak wywala ;( jak sie tam kurde podloczyc ? :D
#620326
obni | 2002-09-29 11:21:40 +0200
GTV działa już ? bo jak nikt nie umi wejśc to ja nie będę siedział przy tym i czekał jka głupi :P
#620327
00S | 2002-09-29 11:29:10 +0200
blagam pomoz ktory :) ciagle wywaa mnie do menu....odpalilem osp i wszystko lacze sie i wywala nie wiem jak zrobic by sie polaczyc =/
#620328
obni | 2002-09-29 11:31:52 +0200
Tutaj jest tyle osób onnile i nikt nie powie :D
#620329
00S | 2002-09-29 11:32:37 +0200
a no wlasnie =[
#620330
obni | 2002-09-29 11:33:44 +0200
no :P
zrobi się z tego chat :D
#620331
StaryOrgowicz_373 | 2002-09-29 11:46:30 +0200
Lipa !! niedziala mi to, jest tylko awiting gamestate i wraca mi do menu :( pewnie dlatego ze server jest pure ON a takie mi niedzialaja :(
#620332
d4rq000z | 2002-09-29 11:50:00 +0200
@#$% lipa:) jush dochodzi 12.00 a oni nie graja:)
ale organizacja zajebista:)
#620333
00S | 2002-09-29 11:53:22 +0200
skad wiesz jestes tam ? :D
#620334
RoclorD | 2002-09-29 12:18:20 +0200
Narazie to nic nie ma na tym GTV
#620336
obni | 2002-09-29 12:20:19 +0200
1 wielki wał ja cezkma tyle czasu i nic nie grają
#620337
obni | 2002-09-29 12:22:44 +0200
i i teraz ku*** nic nie działa laga mam i tyle :P
#620338
Zeus | 2002-09-29 12:23:37 +0200
Z kad to gtv zassac? PLZ odpowiedzcie szybko!!!
#620339
00S | 2002-09-29 12:23:59 +0200
ie musisz zasysac ;P
#620340
SweepeR | 2002-09-29 12:25:07 +0200
No narazie GTV nie dziala. I bynajmniej nie jest to wina jego adminow, a ludzi w Warszawie.
q3arena po szczegoly#620341
fReak-kiD | 2002-09-29 12:29:27 +0200
Ehh teraz jeshcze sakis password trza :( blah ..
#620344
StaryOrgowicz_155 | 2002-09-29 13:37:18 +0200
eeeehh ludziska wejdzcie sobie na quake3.fpp.pl i poczytajcie trocheokazalo sie @#$% ze w hali expo nety nie ma -LOLOLOLOL wiec wyniki sobie wieczorkiem dopiero zobaczycie :P
#620346
move | 2002-09-29 14:06:43 +0200
heh... fajnie zorganizowane GTV, biedny log nic nie moze poradzic, ze w expo nie maja wolnego kompa na GTV , bieda - nic dodac, nic ujac..
#620348
cannabis | 2002-09-29 14:15:59 +0200
wrrrrrr niezle no niezle ...
to nie ma zadnej mozliwosci dowiedziec sie wynikow chociazby z godzinnym opoznieniem ?
ehhh wielki samsung wielkie expo ...
zenada
#620349
Kain | 2002-09-29 14:22:26 +0200
Polska po prostu wymiata , wiedzialem ze cos spierdola.
#620351
StaryOrgowicz_155 | 2002-09-29 14:37:45 +0200
Przecierz nie moga byc lepsi o organizatorow CGL'a no nie :P
#620354
StaryOrgowicz_361 | 2002-09-29 14:38:08 +0200
To GTV w expo to jeden wielki @#$%. Zajebista organizacja turnieju. HEeheh :(
#620355
*MR.GOD* | 2002-09-29 17:09:08 +0200
hehehhe :D a mie to wisalo :D
#620363
obni | 2002-09-29 17:11:16 +0200
wcg był w telexpresie :D
GTV juz działa ??
bo mi się nieche sprawdzać
#620364
StaryOrgowicz_339 | 2002-09-29 17:23:36 +0200
ciekawe czy bedzie w wiadomosciach :P
#620366
Zaloguj się by dodać komentarz.