ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



WCG2k2 - GTV!!

sob, 28 wrzesień 2002 20:36:12 | Autor: ash | Quake 3 Arena

Jak już wspominałem, dzisiaj było testowane GTV, i dzięki log'owi i kajtkowi jutro będzie mozna śledzić zmagania graczy na żywo w internecie pod numerkiem ip:
atmosfera.pl:40000

Rozgrywki juro zaczynają się o 11:00, a finał jest przewidywany na ok 18:00.

edit: Ponieważ niekażdy wie jak obslugiwać gtv, kopiuj wklej z komentarzy:

laczysz sie z serwerem (tu atmosfera.pl:40000) i komendy:

/gtv_gamelist - pokazuje wszystkie "gry"

/gtv_watch # - dzie # wiadomo numer "gry"

/gtv_nextview - zmiana pova, ale i tak pewnie bedzie only jeden pov wiec sie nie przyda ta komenda

W razie problemów na serwerze napewno ktoś wam udzieli pomocnej informacji:)

I druga wiadomosc, najprawdopodobniej bedzie 2 serwerek, więc wyczekujcie tutaj newsow:)

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-09-28 20:56:10 +0200

to gitara! Obstawiam final matr0x vs fetter, a wy?

00S | 2002-09-28 21:00:45 +0200

a ja nie obstawiam bo zawsze jest tak ze jak na kogos postawie to nie wygra :P

LaGranda | 2002-09-28 21:08:31 +0200

dajcie wiecej serwerow z gtv, 1 moze nie wystarczyc !!!

Gravatar

kaRakas | 2002-09-28 21:39:24 +0200

jak na moje w finale bedzie iNc i zycze matrox'owi by byl tym drugim, ktory poleci do koreii =)

Gravatar

Err0r | 2002-09-28 22:20:51 +0200

ta matrox wygra :P

Gravatar

StaryOrgowicz_140 | 2002-09-28 23:22:25 +0200

juupii ": D
racja więcej serwerow.........wypas obejrze se finał

host | 2002-09-28 23:24:41 +0200

a może by tak ktos napisal obsługe tego GTV :q co ?? nie kazdy jest zorientowany jak ogladac przez GTV's !!

hanti | 2002-09-28 23:26:30 +0200

wiec zapodam wam tu obsluge moje dzieci robicie tak:
konektujecie sie pod ten adres potem jestescie w pokoju takim i juz tam sobie gadajcie i ktos wam powie co dalej :D

Gravatar

StaryOrgowicz_140 | 2002-09-28 23:35:18 +0200

mam jeszcze lepszy pomysł :DDD
jade tam .........hehe

Logitech|kar | 2002-09-28 23:36:48 +0200

no i wtedy gtv_watch od 1 do 8 a ja kcos nietak to gtv_help :D

*MR.GOD* | 2002-09-28 23:37:26 +0200

heheheh :DDDDDDDDD no no to se jez D do orei tesh :D a ja zara obcazje to gv :D

Qad_417 | 2002-09-29 00:36:03 +0200

Dołanczam się do proźby hOst`a, ma racje nie każdy wie jak sie z tego kożysta. (Wiem, że chcieli byście, żeby było jak najmiej osób :-) )

Gravatar

StaryOrgowicz_282 | 2002-09-29 00:53:02 +0200

>a może by tak ktos napisal obsługe tego GTV :q co ?? nie kazdy jest zorientowany jak ogladac przez GTV's !!

Jedyne co potrzebne to PR 1.31 i OSP 1.01
laczysz sie z serwerem (tu atmosfera.pl:40000) i komendy:
/gtv_gamelist - pokazuje wszystkie "gry"
/gtv_watch # - dzie # wiadomo numer "gry"
/gtv_nextview - zmiana pova, ale i tak pewnie bedzie only jeden pov wiec sie nie przyda ta komenda

i na koniec komenda "jak to k*** dziala"....na pewno ktos odpowie

hanti | 2002-09-29 01:05:36 +0200

no to mowilem przeciez o tej ostatniej komendzie :)

*M4STER* | 2002-09-29 03:56:58 +0200

to se polokam :>

Gravatar

eddie | 2002-09-29 09:19:04 +0200

co nie zmienia faktu ze q3 to syf

bodo | 2002-09-29 09:37:37 +0200

DObrze ze to gtv bedzie, tylko ciekawe jaki bedzie mialo output, mam nadzieje ze ponad 200 osob :D
Ale i tak tam se pojade hehehe

bodo | 2002-09-29 09:49:53 +0200

a skad sciagnac to pakudztwo, bo osdtatnio format mi wsio wywalil i teraz sie boje ze nie obejze.......

Gravatar

StaryOrgowicz_140 | 2002-09-29 11:05:43 +0200

pojebało tego czarnuha......

obni | 2002-09-29 11:09:45 +0200

mam 1.31 osp a wejśc nie moge :P

00S | 2002-09-29 11:10:57 +0200

ej mi sie na to kurde nie chce laczyc ! ;( a juz 11:10 i pewnie cos tam juz graja :)

obni | 2002-09-29 11:12:05 +0200

no ani się nie ładuje tylko czeka :D

00S | 2002-09-29 11:13:00 +0200

eh mam osp 1.01 i wszystko i nic nie dziala wywala mnie do menu :(

Gravatar

StaryOrgowicz_225 | 2002-09-29 11:15:22 +0200

bodom1c, a po chcesz gtv sciagac skoro "i tak tam pojedziesz"? =)
Nie musisz nic zsysac z netu - na tym polega urok gtv :o. Kombinowac musi tylko ten kto stawia gtv (musi sciagnac jakis tam niewielki plik). Ty po prostu laczysz sie z serwerem i wszystko robi sie samo...
Do uzytecznych komend dodalbym gtv_noSpeech 1 - dzieki temu nie bedziesz widzial tych durnych tekstow rzucanych przez stu piecdziesieciu debili (jesli jestes masochista, wpisz gtv_noSpeech 0 :D). Kto ogladal niektore mecze z quakecon ten wie o co chodzi. Co drugi gtv spectator wypieprzal po 10x tekst "LeXer pwnz ya all!!!" po to tylko, zeby ktos inny 20x mu odpowiedzial "LeXer suxxxxxxxxx".
Apeluje do wszystkich zeby chociaz tym razem nie zrobili tzw. trzody i zeby pokazali ze chociaz na mistrzostwach Polski Polacy potrafia sie zachowac... Pewnie, to ze mozesz pisac do innych na gtv upowaznia cie ;) do rzucania tekstow w stylu "OMG, WIDZIELISCIE TA RAKIETE?!" czy "ONI RAILUJA JAK POJEBANI!", ale dajcie se spokoj z floodowaniem i wszystkimi "rulezami" czy "suxami" :/.
DLa kompletnych newbies: NIE, tego co piszesz na gtv NIE widza ani gracze, ani "prawdziwi" spektatorzy, wiec sie nie jaraj =)

00S | 2002-09-29 11:18:40 +0200

o co jakis czas widze pole szaro biale ze wchodzi ale zaraz i tak wywala ;( jak sie tam kurde podloczyc ? :D

obni | 2002-09-29 11:21:40 +0200

GTV działa już ? bo jak nikt nie umi wejśc to ja nie będę siedział przy tym i czekał jka głupi :P

00S | 2002-09-29 11:29:10 +0200

blagam pomoz ktory :) ciagle wywaa mnie do menu....odpalilem osp i wszystko lacze sie i wywala nie wiem jak zrobic by sie polaczyc =/

obni | 2002-09-29 11:31:52 +0200

Tutaj jest tyle osób onnile i nikt nie powie :D

00S | 2002-09-29 11:32:37 +0200

a no wlasnie =[

obni | 2002-09-29 11:33:44 +0200

no :P

zrobi się z tego chat :D

Gravatar

StaryOrgowicz_373 | 2002-09-29 11:46:30 +0200

Lipa !! niedziala mi to, jest tylko awiting gamestate i wraca mi do menu :( pewnie dlatego ze server jest pure ON a takie mi niedzialaja :(

d4rq000z | 2002-09-29 11:50:00 +0200

@#$% lipa:) jush dochodzi 12.00 a oni nie graja:)
ale organizacja zajebista:)

00S | 2002-09-29 11:53:22 +0200

skad wiesz jestes tam ? :D

RoclorD | 2002-09-29 12:18:20 +0200

Narazie to nic nie ma na tym GTV

obni | 2002-09-29 12:20:19 +0200

1 wielki wał ja cezkma tyle czasu i nic nie grają

obni | 2002-09-29 12:22:44 +0200

i i teraz ku*** nic nie działa laga mam i tyle :P

Zeus | 2002-09-29 12:23:37 +0200

Z kad to gtv zassac? PLZ odpowiedzcie szybko!!!

00S | 2002-09-29 12:23:59 +0200

ie musisz zasysac ;P

SweepeR | 2002-09-29 12:25:07 +0200

No narazie GTV nie dziala. I bynajmniej nie jest to wina jego adminow, a ludzi w Warszawie.

q3arena po szczegoly

Gravatar

fReak-kiD | 2002-09-29 12:29:27 +0200

Ehh teraz jeshcze sakis password trza :( blah ..

Gravatar

StaryOrgowicz_155 | 2002-09-29 13:37:18 +0200

eeeehh ludziska wejdzcie sobie na quake3.fpp.pl i poczytajcie trocheokazalo sie @#$% ze w hali expo nety nie ma -LOLOLOLOL wiec wyniki sobie wieczorkiem dopiero zobaczycie :P

move | 2002-09-29 14:06:43 +0200

heh... fajnie zorganizowane GTV, biedny log nic nie moze poradzic, ze w expo nie maja wolnego kompa na GTV , bieda - nic dodac, nic ujac..

cannabis | 2002-09-29 14:15:59 +0200

wrrrrrr niezle no niezle ...
to nie ma zadnej mozliwosci dowiedziec sie wynikow chociazby z godzinnym opoznieniem ?
ehhh wielki samsung wielkie expo ...
zenada

Kain | 2002-09-29 14:22:26 +0200

Polska po prostu wymiata , wiedzialem ze cos spierdola.

Gravatar

StaryOrgowicz_155 | 2002-09-29 14:37:45 +0200

Przecierz nie moga byc lepsi o organizatorow CGL'a no nie :P

Gravatar

StaryOrgowicz_361 | 2002-09-29 14:38:08 +0200

To GTV w expo to jeden wielki @#$%. Zajebista organizacja turnieju. HEeheh :(

*MR.GOD* | 2002-09-29 17:09:08 +0200

hehehhe :D a mie to wisalo :D

obni | 2002-09-29 17:11:16 +0200

wcg był w telexpresie :D

GTV juz działa ??

bo mi się nieche sprawdzać

Gravatar

StaryOrgowicz_339 | 2002-09-29 17:23:36 +0200

ciekawe czy bedzie w wiadomosciach :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63