Welcome !!
pią, 10 styczeń 2003 16:35:50 | Autor: svich | Quake 3 Arena
Witam wszystkich Quake Maniaków, jak widać od dzisiaj a właściwie od wczoraj bede wspomagał kolegów z Orga swoimi bzdetnymi podpowiedziami i nudnymi newsami :) ... heh mam nadzieję że nie będzie aż tak źle :D pozdrowienia dla wszystkich graczy q3 oraz redaktorów Orga, do usłyszenia ... albo raczej przeczytania :DD





k3m | 2003-01-10 16:43:17 +0100
Witaj! gl&hf :D
#630476
StaryOrgowicz_518 | 2003-01-10 16:46:58 +0100
No to lux zycze ciekawych newsów i GL ;D
PS. chyba bylem pierwszy ;D
#630477
StaryOrgowicz_518 | 2003-01-10 16:48:57 +0100
Jednak nie ;P
#630478
SAI4H | 2003-01-10 17:08:20 +0100
Witaj. Na początku życzę GL i tak jak wszystkim - żebyś się nie wypalił za szybko ;).
Będziesz "tylko" pisał newsy? Jeśli tak to musisz się naprawdę postarać ;).
HF na ORG'u.
#630480
.gogi | 2003-01-10 17:13:40 +0100
GL ! :D
#630481
ch0s3n | 2003-01-10 17:14:55 +0100
jak najwięcej newsow pisac :D bo niema co czytac :P GL & HF na nowej drodze zycia :D
#630482
Razor | 2003-01-10 17:15:03 +0100
GL :)
#630483
LaGranda | 2003-01-10 17:24:52 +0100
A wal newsow ile wezie, ja tam czasu malo mam i nie moge za bardzo, GL i oby to tobie jak najwieksza frajde spawialo. No to do dziela :)
#630484
*M4STER* | 2003-01-10 17:50:53 +0100
witaj w "elicie" ;x
#630488
svich | 2003-01-10 18:01:19 +0100
Lol thx panocki :D hehe postaram siem :) w soomie nie tylko bede pisał newsy bede się starał pomagać we wszystkim :P hehe jesli ktos ma jakas robote dla mnie to walic na moje gg: 2246444 :DDD no tyo chyba tyle papa
#630489
Zenith | 2003-01-10 18:03:58 +0100
yoł...
GL
#630490
Senior | 2003-01-10 18:52:01 +0100
no niech ci bedzie "z gorki" - gl
#630493
infek | 2003-01-10 19:13:21 +0100
ja tez chce pisac newsy =D
#630494
cOijN | 2003-01-10 21:26:06 +0100
hehe grzes- out, svitch- in ;p
GL GL
#630503
SAI4H | 2003-01-10 21:42:03 +0100
...i dobrze :P.
#630504
StaryOrgowicz_552 | 2003-01-10 22:35:18 +0100
bravo Ushy :D powodzenia lamko :P
#630519
ortho | 2003-01-11 00:48:09 +0100
Uszu/s1 rox :DDDD nie zapomnij o starym cS ;]
#630534
svich | 2003-01-11 10:46:03 +0100
Nie zapominam thor lamoko nie zapominam :) hehe
#630548
Zaloguj się by dodać komentarz.