ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Więcej demek z Gdańska

wto, 04 luty 2003 13:37:22 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Panowie z Gdańska wrzucili na stronke klanową gp parę następnych demek z turnieju, który odbył sie tam w sobotę. Zapraszam do ściągania.

Szkoda, że nie ma żadnego demka mayhema, który jak słyszałem imponował stylem.

Ale można pociągnąć praktycznie całą triumfalną drogę do zwycięstwa mistrza lasera - szala
To link do gp

A turniej oczywiście odbył się w niedzielę. NIEDZIELĘ!

gacU | 2003-02-04 14:00:29 +0100

No mayhem w meczu z bobkiem na t3 chyba mial z lg 44.5% :PPPP

Gravatar

JarlB | 2003-02-04 14:01:59 +0100

t3 ? :PPPP

slawek | 2003-02-04 14:07:49 +0100

Co się dziwisz, przecież turniej przed startem jeszcze miał sławę nowatorskiego z powodu dm 13, więc czemu nie t3?
:)

BobeK | 2003-02-04 14:07:57 +0100

t2 :D

Lajtowy nius, slaFk00! :D

gacU | 2003-02-04 14:19:53 +0100

jezu nie zczajliscie ze chodzi o t2?:P

BobeK | 2003-02-04 14:22:20 +0100

Wow, razem bylo jakies 5 niósow o gdanskim turniejq ;DD.

Gravatar

JarlB | 2003-02-04 15:02:36 +0100

haha, my (tnz ja :P) tez chce grac w rybniku na dm13 :PPP

god | 2003-02-04 16:23:52 +0100

Turniej byl w niedziele a nie w sobote :>

BobeK | 2003-02-04 16:29:55 +0100

o, nawet nie zauwarzylem :))))

Gravatar

dxgoblin | 2003-02-04 16:30:46 +0100

hmm dziendobry :) ja mam tylko male pytanko do tego co te demka umieszczaL , CZEMU SA MOJE TYLKO JAK PRZEGRYWAM ? :O wiem ze nie ma zadnaego z mojego pova bo nie nagrywalem , ale jakos dziwnie znalazly sie tylko 2 jak przegralem (bo wiecej meczy nie przegralem) to mi sie troche smieszne wydaje . A moze jakos dziwnie te demka znikly ?

cannabis | 2003-02-04 17:21:14 +0100

ferment wrzuc tesh moje demki na sajta gp

hanti | 2003-02-04 17:46:00 +0100

chociaz nie bylem na turnieju to goblin wiem dlaczego demka sa takie gdzie przegrywasz.... no bo skoro nie nagrywales demek to nie ma demka z twojego povu jak wygrywasz a nikt nie bedzie dawal demka z povu z ktorego przegrywa czaisz baze teraz ? :D

BobeK | 2003-02-04 18:24:25 +0100

goblin: tez bym chcial miec demka meczow z mtxem, cnb'sem czy banditem (tu jest, tylko z jego pova ;q), bo tam wygrywam, a jednak nie ma, bo (a) nie nagralem (b) pogrom nie zrzucil z tego kompa gdzie gralem. I widzisz... tak to sie wyjasnia - Ty do tego mowisz ze nie nagrales, wiec - nie nasza wina (spectow nie bylo do nagrywania demek).
Co do "znikajacych demek" to pogrom nadeslal tylko te, ktore zapewne byly wazne/ciekawe/na prosbe. Wszystkich nie dawal, bo sie nie oplacalo jakby. o - :

banditos | 2003-02-04 18:25:21 +0100

ja tez mam ta lipe z demkami:( 2walki przegrane 1 wygrana:P na linkach:/uu hehe no cozz a nagrywalem:P ale tych demek troszke bylo weic nei mam pretensji ze sie zawieruszyly

gp_ferment | 2003-02-04 18:36:57 +0100

dodałem swoje demka...... pozniej jak mi sie uda to wrzuce demka cieniasa cannabisa :DDDDDDDDDDDDDDDD

akir | 2003-02-04 18:41:25 +0100

mayhem imponowal stylem? co biegal tylem? :DD

gp_ferment | 2003-02-04 18:55:51 +0100

mial 40lg niechcial bys sie znalesc pod jego celownikiem :PPPPP

BobeK | 2003-02-04 19:07:02 +0100

akir, mayhem jest niewidomy, a grac lepiej potrafi. Nie smiej sie z niego, lamerze. ;(

gp_ferment | 2003-02-04 19:37:15 +0100

eeee tam ślepy gówno widzi 8)))))))))))))))))))

Gravatar

tox1c | 2003-02-04 20:00:22 +0100

qna no a ja nie nagrywalem demek :/ a bylo na co patrzec np z orthem albo pogromem...

Gravatar

Meduza | 2003-02-04 20:44:10 +0100

akir, niezly tekst:D:D:D:D:D

cannabis | 2003-02-04 22:20:19 +0100

te ferment aja ci dam kirfa nio :P

Gravatar

gp-pogrom | 2003-02-04 23:35:39 +0100

bandit twoje demka akurat mam jak wygrywasz ale kazali mi posegregowac :))) swoich tez nie dalem bo na co tu patrzec chyba ze naprawde polecasz

Gravatar

JarlB | 2003-02-04 23:53:13 +0100

meduza, za duzo gadugadu :D:D:D:D :P

Gravatar

dxgoblin | 2003-02-05 00:20:55 +0100

spoko , w sumie nie wazne ze nie zostaly wrzuconw , i tak jestem cienki , a ma ktos moze demko moje z szalem na t2 ? :P dla wlasnego uzytku ! :)

Gravatar

dxgoblin | 2003-02-05 00:21:47 +0100

ofkorz z jego pova :)

BobeK | 2003-02-05 01:22:23 +0100

To juz do pogroma pisz ;].

banditos | 2003-02-05 11:35:30 +0100

Pogroma ja chce demko na pro-6 z cannabisem albo psyko chcialbym tez rowniez luiknac na moja porazke na dm6 z mayhemem albo bobkiem.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63