ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wielkie Cybernetyczne G....

czw, 18 grudzień 2003 16:59:36 | Autor: baxowy | Quake 3 Arena

World Cyber Games zamieściło na swojej stronie ankiete, w której można zagłosować na swoją ulubioną gierkie FPS.

Problem jednak w tym, że panowie z Samsunga zapomnieli o gierce wszechczasów, a mianowicie o q3. Zostaje nam tylko oddać głos na jedną z tych gier :

  • Unreal Tourment 2004
  • Call of Duty

  • Counter Strke

  • Day of Defeat

  • Doom 3

  • Rainbow Six 3 Series

  • Return to Castle Wolfenstein

  • Halo

  • Battle Field 1942

  • Medal of Honor: Rising Sun

P.S. Coraz mniej opłacalny ten interes :>

Gravatar

||| | 2003-12-18 17:03:00 +0100

nie bylo quaka w 2003 i nie bendzie teraz

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-12-18 17:04:31 +0100

"Halo Battle Field 1942" - ciekawa gierka :P

Trudno, bedziemy musieli jakos przezyc :>, choc szkoda.

bfr_aka_pablonzo | 2003-12-18 17:06:26 +0100

pff.

Gravatar

rizik | 2003-12-18 17:08:52 +0100

eeehhh trzeba sie przerzucic na inna giere

bryan | 2003-12-18 17:15:05 +0100

my mamy quakecon i qlan , cs ma wcg , a o cplu pomyslimy :) nie ma co plakac ;)

baxowy | 2003-12-18 17:15:44 +0100

OMG, krypton thx :D

3st | 2003-12-18 17:19:25 +0100

polowa tych gier nawet mi sie na kompie nie odpali :P

k3m | 2003-12-18 17:24:44 +0100

Buuu :(

Gravatar

PLANET | 2003-12-18 17:44:12 +0100

milo ze daja gry ktorych jeszcze nie ma oficjalnie na rynku. znak czasow. ale gdybym mial wybierac, to jak bardzo mi nie brakuje tutaj oczywiscie Quake ]|[ Arena, to jako wierny fad id wybralbym Dooma 3. a wcg niech spierdala :D

wentyloddetki | 2003-12-18 18:37:49 +0100

chujowo ze niema quaka , ale to bylo pewne ze go niebedzie ((

davep | 2003-12-18 18:50:28 +0100

dżizas, kolejne pokolenia beda graly tylko w te gry wojenno-strategiczne camperki, ale nikt nie bedzie pamietal, ze wszystko sie narodzilo w doomie, poprzez Quejki, a dopiero zaczal sie wysyp tych komercyjnych, banalnych, noskillowych gierek, a flety najbardziej sie na nich podniecaja. Oj jestem dumny z siebie, ze jeszcze sie nie zgorszylem i do dzis ciupie w Q, czola do gory i sik prosty na takie sondy ;-)
Mowa tylko o FPS oczywiscie.

enjoy | 2003-12-18 20:04:05 +0100

hmm tak se mysle ze moze nawet id nie chcialo zeby quake byl na wcg - w koncu trzeba zbijac kasiore i promowac nowe gry - czyli tutaj doom3 a niedlugo quake4......

Gravatar

Sajrus | 2003-12-18 20:49:53 +0100

Co to @#$% jest 'Call of duty'? Równie dobrze mogliby @#$%ć 'Tetrisa'... Poirytowany jestem z deczka i to już drugi rok z rzędu. Fuck

jordan | 2003-12-18 21:02:43 +0100

Nie będziemy w ogóle głosowali. :D Albo na CS'a głosujemy!! =)

FF|DARK_ANGEL | 2003-12-18 21:55:30 +0100

Nie grales w COD to nie wydawaj takich bezsensownych opinii :o

Galahard | 2003-12-18 23:52:41 +0100

To w sumie jest komiczne ;) , q3 nie ma, ale na liście jest DoD X) buhaha...

zoom | 2003-12-19 08:41:23 +0100

Na kiedy jest zapowiedziana premiera doom'a ze juz dali ta gre na WCG ?

kos | 2003-12-19 11:46:26 +0100

Ich powaliło takie syfiate gry dali, czyżby myśleli że w q3 już nikt nie gra?

gr. | 2003-12-19 12:39:21 +0100

total dyskryminacja ehhh czuje sie zawiedziony i jestem oburzony!!

r3v_M1RO | 2003-12-19 13:21:27 +0100

To mogli przynajmiej dac do sondy quakea 4 :P
WCG schodzi na psy ^^

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-12-19 14:00:53 +0100

zoom: przynajmniej musza miec pewnosc, ze do tego czasu wyjdzie, a to dobry znak :)

Gravatar

x3noph0b | 2003-12-19 14:07:21 +0100

To szczyt, ze mnie graczowi zarejstrowanemu na stronie WCG jako quaker przysylaja jakis [the new] *hit o wyborze gier, wsrod ktorych nie ma qczy ..
btw wszystkiego najlepszego wszystkiem ;-P za-pro-zumialcom

przodownikpracy | 2003-12-19 16:57:27 +0100

no szkoda ze nie ma q3... ale jakos wam nie przeszkadza ze nie ma qw, ani q2 :} przeciez w te giery wciaz gra kupa ludu :}
a tak poza tym to naprawde jstem zdziowiony tym co widze [ znaczy patzrac na liste]

chrzomszcz | 2003-12-19 19:15:30 +0100

ten doom3 to na punkty bedzie? caly czas slychac ze multi to bedzie rodem z doom'a pierwszego - obaczymy

Gravatar

khaard | 2003-12-19 22:45:23 +0100

dał ktoś z Was znać WCG, żeby Q3 umieścili w sondzie?

przodownikpracy | 2003-12-20 10:55:48 +0100

id sie czepialo, chceli zeby QuakeCon byl najwieskza impreza i zabronili 'uzywac' q3 na wcg

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63