ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wieści scenowe

śro, 14 styczeń 2004 18:10:27 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

# clan |r|-radioacti*V* ogłasza nabór do swojego składu . Poszukiwani są gracze ,dyspozycyjni , kulturalni nie mający kłopotów z lączem . Więcej informacji znajdziecie na stronie clanowej.
# Mulitigaming team sYnthesis na dniach powinien się doczekać swojej www , którą to stracił po konflikcie z servisem eSports.
# clan w dupe hej opuszcza lecho niestety w newsie na stronie wdh nie podaje on nazwy nowego teamu. EDIT: do n3 :)

Jak widać w tym tygodniu mało wydarzyło się na naszej scenie jeżeli chodzi o "transfery", kończenie kariery itp (albo za mało www przejrzałem :]) . Wiem że wielu z wam pisze w komentarzach różne ciekawe informacje które spokojnie mobłyby się znaleźć w samym newsie . Tak więc zachęcam jeszcze raz do informowania mnie o wszystkim tym o czym mogłbym napisać a co czasami umknie mej uwadze
gg:3283012

d4widoV | 2004-01-14 18:29:39 +0100

bubu popraw linka do stronki |r| dales www.rclan.prv.pl./ - usun ta kropke

Gravatar

KieszonkowyZabojca | 2004-01-14 18:49:38 +0100

Komentarz 1 :D:D

harpagan | 2004-01-14 18:55:09 +0100

lecho = n3

b31m0 | 2004-01-14 19:13:37 +0100

wezcie w koncu zmiencie ten layout bo od tego swiatecznego juz sie niedobrze robi :P

ognos | 2004-01-14 19:44:32 +0100

Dopisano 14.1.2004 o godzinie 18:49 [ BeasT ]

Komentarz 1 :D:D
twoj 1st komentarz ? :(

sh4de | 2004-01-14 19:47:55 +0100

Ludzie czy wy zawsze bedziecie mylic nazwe radioactiv z radioactive? My sie nie nazywamy radioactive tylko radioactiV ;] (chyba juz sie nikt nie nauczy:))

furi | 2004-01-14 20:18:37 +0100

Nie ma graczy kulturalnych :D

Zenith | 2004-01-14 20:21:19 +0100

jak nie? a ja?

btw to: ***** * ** ******* ** ******* ****** ** ******* * ****** no! :D

davep | 2004-01-14 20:36:12 +0100

chcialem zauwazyc ze kolejny news jest tylko podstawa do bezsensownych komentarzy :P

sYnth|Bubu | 2004-01-14 20:39:39 +0100

no co ty dave :P
nikt nie wiedzial ze clan|r| szuka graczy albo ze bedziemy mieli wuwuwu za kwile
poprawilem bledy :P

bolomanrsquoek | 2004-01-14 22:22:20 +0100

dominion.fdns.net/index.php?atr=walki

walka 3 i 127 to tylko z "naszych" aushuaasdhuad debilizm niektorych osob nie zna granic ;)

move | 2004-01-14 22:32:08 +0100

dobra, w dupe hej oglasza nabor na dobrych (mądrych) graczy, zglaszac sie do mnie na gg :), bo musimy jakis sklad wystawic na PD, z tymze ja na razie nie moge grac, bo dali mi pechowe neo 83, a poza tym nie mam kasy na nowe sluchy i myche, ktore niestety szwankuja az do stanu watpliwej uzywalnosci...

Mad | 2004-01-14 22:39:29 +0100

check PD site ;] btw. mogles wspomniec o tym co sie ostatnio wydarzylo w ect ;]

move | 2004-01-14 23:48:17 +0100

e, dajta mi znac na gg (2111747) jak sie liga zacznie :D, bo jakos ostatnio nie mam czasu lukac co sie dzieje na scenie :D, BTW: IMC2 juz zakonczone? kto wygral?

viltZz | 2004-01-15 01:03:33 +0100

boloman ale o co ci chodzi?

bolomanrsquoek | 2004-01-15 02:01:56 +0100

zgrywasz sie ? chyba widac, zalosne; az dziw bierze ze nie macie jeszcze tam walk z iC badz EYE

... | 2004-01-15 07:14:24 +0100

no no boloman ;) mof napewno duzo gracz sie znajdzie do wdh ...
PS: bubu ale sieczesz newsy :- D

sYnth|Bubu | 2004-01-15 10:07:15 +0100

mof:
wygral matr0x potem byl benny a trzeci stinGol
4 byl lopusss

viltZz | 2004-01-15 16:09:26 +0100

boloman ja nadal nie rozumiem, przeciez to byliscie wy! nie kumam cie czlowieku...

arian | 2004-01-15 18:59:32 +0100

viltZz poprostu boloman jak zobaczyl ze t5 przegralo w pozycji 3 i 127 to zal mu scisnal dupe i postanowil tu napisac, szkoda ze bolek nie ma nic do innych meczy "towarzyszkich" ktore t5 wygralo - tylko czego boloman nie wymieniles pozycji 136 tez tam przegraliscie... aaa sorry nie graliscie pod fejkami to wszystko tlumaczy

Gravatar

h|g0ral | 2004-01-15 21:12:49 +0100

www.q3arena.gry.wp.pl/nec :D:D:D zapraszam :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63