ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wieści scenowe

śro, 13 lipiec 2005 13:09:23 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena


Witam Wszystkich po dłuższej przerwie. Jestem Wam winny trochę informacji o zmianach, jakie zaszły na scenie vq3 (o dziwo nie było ich dużo). Nie mogło się obyć bez niespodzianek. Nowe logo za sponsorował ciem. Ja natomiast postanowiłem urozmaicić trochę same Wieści scenowe, dodając komentarz zawodnika z drużyny, w której działy się najciekawsze rzeczy. Miłej lektury!

  • Klan Dinhz doczekał się własnej strony. Za grafikę i utrzymanie odpowiada linx0r.
  • Team dwutlenków z dx wzmocnili kropek oraz lead. Na okres dwóch miesięcy klan opuszcza dave.
  • Drużyna ff została wzmocniona nowymi utalentowanymi zawodnikami. Są to: fanat1c, fazz, victim i lotnik. Na pewno zapełnią oni po części "lukę", która powstała po odejściu czołowych graczy.
  • W klanie Czarnych Panter na inactive przeszli: kexi, akee i slaughter. Doszli hanti oraz enjoy.
  • Ekipa pa1n dołączyła do multiklanu [UVM]. Tym samym tworząc dywizję TDM/vq3. Ponadto pozyskali oni sponsora, firmę Logitech , która ma wspierać działanie klanu poprzez umożliwienie gry na wysokiej klasie sprzętu. Jeśli chodzi o roszady to odszedł pionier, zaś powrócił scaNdal.
  • Poprosiłem o komentarz do tego całego zajścia Logitech*UVM*randall'a (się wczuł chłopak, widać, że chce być sławny):


"Wszystko zaczęło się parę miesięcy temu od zwykłej rozmowy na ts'ie, w której uczestniczył miedzy innymi v3rb oraz Gaff. Zostaliśmy wtajemniczeni do misternego planu pozyskania sponsora, początkowo wiedzieli o tym tylko wtajemniczeni (w przypadku pa1n tylko v3rb i ja, a później AT1) i musieliśmy czekać w tajemnicy do 1 lipca. Prawie nam się udało dotrzymać tajemnice do końca gdyby nie jakiś wredny bug na forum ORG'a (tutaj chciałem pozdrowić :P Manka o/ i gr o/), ale mniejsza z tym. Z dniem 1 lipca oficjalnie podjęliśmy współprace z Logitechem, nasz klan dołączył do multiklanu Logitech Umbra Vis Morbus jako dywizja TDM/VQ3. Bardzo zaskoczył nas poziom organizacji wewnątrz klanu. Wszystko było dopięte na niemalże ostatni guzik już tydzień przed 1 lipca. No może po za nowa strona UVM, która jest jeszcze w budowie, ale niebawem powinna się pojawić pod adresem www.uvm.pl. Jakie mamy korzyści z przyłączenia do UVM ? Jeżeli chodzi o nasza dywizje, my musimy się jeszcze wstrzymać z bólami, bo sprzęt jest dostarczany, co jakiś czas, ale żeby rozwiać wątpliwości czy dostaliśmy myszki czy nie, powiem ze 8 graczy z dywizji RA3 została zaopatrzona w myszki, klawiatury i głośniki :). My jesteśmy bardzo cierpliwi i poczekamy na nasza kolej, która niebawem nastąpi... a czy nastąpi? Jesteśmy pewni w 100% ze TAK. Do tego mamy stały kontakt z przedstawicielem Logitecha, który okazał się bardzo miłym człowiekiem, a nawet udziela się na naszym forum, wiec nie mamy żadnych obaw czy zostaniemy sami na lodzie ! :D. Nie obawiamy się, dlatego ze poznaliśmy troszkę graczy, UVM i jesteśmy pewni ze możemy zaufać naszemu Prezesowi Gaff'owi w 100%. Tymczasem będziemy dalej starali się pokazać z jak najlepszej strony, żeby nie było wątpliwości ze przypadkiem dostaliśmy się do jakże elitarnego i rosnącego w sile Multiklanu Logitech Umbra Vis Morbus."
* Pomyślnie testy przeszedł frActal, który już na stałe trafia do teamu af. Nowym cl’em modu, vq3 został def, a jego zastępcą został wspomniany powyżej fractal.
*
* Klan bfc "poważnie" się wzmocnił: p!co, v1n5, load, serious, zabek, 2ral(coach) powinni stanowić "trzon" drużyny.
*
* Ekipa dk postanowiła odpocząć od "wstrząsu" i tym samym zaprzestaje gry na okres wakacji.
*
* Drużynę xF opuścili wizard i head. Doszedł aromat.
*
* Nową stroną www mogą pochwalić się gracze zespołu apoc. Dzieło rasha możecie ujrzeć tutaj .
*
* W klanie uk zaszło kilka zmian. Na inactive przeszedł kojot, odszedł smiec, usunięty został st1rmal oraz doszedł detox.
*
* Team es opuszcza ryju. Powrócił ar1el. Doszli lokomotiv i majkel.
*

Wszystkim klanom życzę sukcesywnych postępów, a graczom udanych występów w barwach swoich nowych klanów.

Oto gdzie możecie złapać ze mną kontakt, aby dodać info:

gg: 3327606

e-mail: [email protected]

IRC: #org.pl

board: .::click

sYnth|Bubu | 2005-07-13 13:17:44 +0200

No wkurwic sie idzie! Caly dzien do dupy teraz... ryju odszedl z es :((

enjoy | 2005-07-13 13:23:50 +0200

Klan bfc „poważnie” się wzmocnił: p!co, v1n5, load, serious, zabek, 2ral(coach) powinni stanowić „trzon” drużyny. Odszedł serious.

haha serious szybki bill :P

Mav_8217 | 2005-07-13 13:24:43 +0200

aahahha, bubu owned :D

akk0 | 2005-07-13 13:31:25 +0200

Serious juz wrócił:P

O ryju trzeba było napisać, po poprzednim newsie, gdzie wzbudził on wiele kontrowersji:safdg

Pawuj | 2005-07-13 14:00:36 +0200

akk0 skad uzysales informacje ze do bfc doszedl ser? na stronie nie ma. ser jest nadal w be :D

Logitechr4 | 2005-07-13 14:01:43 +0200

fajna stronka dinhz :P

BTW: zapraszam na nasza stronke, jest ciekawa sonda :D

!aardvark | 2005-07-13 14:12:13 +0200

fazz w ff? TEN fazz? Nie rozumiem, objaśnijcie proszę..

sYnth|Bubu | 2005-07-13 14:16:03 +0200

faZzi

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-07-13 14:27:45 +0200

jestem w be az do tdc . pozniej wracam do bfc.
a teraz sobie gram jak chce :ASD

teo | 2005-07-13 14:46:18 +0200

r4 jake piękne przemówienie :D:D:D.

7328221o | 2005-07-13 14:53:02 +0200

jezu lotnik w ff n/c

Logitechr4 | 2005-07-13 14:55:15 +0200

BTW: akko nie w tych miejscach co potrzeba postawiles przecinki, mowilem zebys nie poprawial nieskilu :ASD

ATi | 2005-07-13 15:06:49 +0200

lotnik fazzi w ff = o/

r4 - pro fota, pro komentarz :ASD

Bubu - own

co do pana o wdziecznym nicku ’ryju’ to prawie posikalem sie ze smiechu :D.

akk0 - good job

pepz | 2005-07-13 15:13:22 +0200

heheheh ser, zostań u nas tleniony blondasie : ( :D

Gravatar

BrakDanych | 2005-07-13 16:11:42 +0200

LOGITECH-RANDALL-UVM-MX600-PAIN hahah pod stol :D

Sh1eldeR | 2005-07-13 16:13:41 +0200

ten ostatni podpunkt humorystyczny (o "klanie es") miazdzy w keke :D:D:D n1

gr. | 2005-07-13 16:33:07 +0200

to logo to chyba o wiesciach scenowych q4? :/

b3d | 2005-07-13 20:28:10 +0200

nice randall zero slowa o q3 tlyko materializm sie liczy. ale zeby verb tez sie sprzedal to nie moge uwiezyc :(

Pawuj | 2005-07-13 21:05:49 +0200

zazdrosc ogarnia b3d co? :b
dave nie opuscil klanu, gdzie zes to wyczytal? on o prostu napisal ze wyjezdza na wakacje a ty o tym piszesz lomo :D

akk0 | 2005-07-13 22:55:29 +0200

Na okres dwóch miesięcy klan opuszcza dave.

Umiesz czytać pażiu? NA DWA MIESIĄCE!!!:D

Wszyscy zrozumieli, że na inactive przechodzi na 2 miechy, tylko Pawuj, któremu zabierze ktoś długopis w szkole, idzie do dyrektora:DDD

PeterSchiff | 2005-07-13 23:53:46 +0200

o co chodzi z tym ryjem bo ja nie wiem?

Logitechr4 | 2005-07-14 00:11:50 +0200

ahaha b3d o co Ci znow chodzi, tam jest wyraznie napisane ’Poprosiłem o komentarz do tego całego zajścia Logitech*UVM*randall’a’ wiec co ja mialem komentowac o Q3 ? ze Q3 to fajna gra i pozdrawiam panow z ID ? :D

Juz pomijam fakt ze sie sprzedalismy bo masz w 100% racje ze sie wlasnie sprzedalismy za myszki :D

a Ty woj japa tam :DDDDD

Pawuj | 2005-07-14 09:16:29 +0200

be’aromat (13-07-2005 21:29)
odszedles?
be’aromat (13-07-2005 21:29)
jak nie odszedlem.. : o
be’aromat (13-07-2005 21:29)
dla mnie glownym klanem TDM jest be’ tzn procz wdh...
be’aromat (13-07-2005 21:29)
w xF jestem bo virus mnie prosil nie maja skladu abym raz na rok z nimi zagral jakis meczyk

akk0 usun to ze aromat doszedl do xF :D

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-07-14 10:47:15 +0200

ql strona dynksów ; )

b3d | 2005-07-14 12:02:54 +0200

macie wszyscy racje jestem tak zazdrosny ze az mi stopy sie pocą ale i tak kazdy wie ze kiedys sie grało dla rozrywki a teraz zaczyna sie materializm randall niezaprzeczaj ze tak sie dzieje a mi to rybka tak wogule olewam to

voodoo|norad | 2005-07-14 12:55:23 +0200

A nie ma najwa|niejszej info. o [t] i voodoo :QQ

Logitechr4 | 2005-07-14 14:27:32 +0200

b3d to Cie musze zaskoczyc, ja nadal gram tylko i wylacznie 4 fun, nawet mi nie zalezy na tej myszce/klawiaturze/glosnikach, nie musze ich dostawac (bo i tak watpie czy dostane gdyz nie gram za duzo). Ale jestem zadowolony z tego ze po tylu latach grania w Q3 moi przyjaciele z klanu cos wkoncu dostana ’od tej gry’ [czyt. sponsora] :P. I nie mow ze jakbys dostal sponsora to bys nie skorzystal bo szczerze watpie ;).

THRAWN | 2005-07-14 15:45:16 +0200

ale wy sie nudzicie hi hi hi =D

gj akko
ps: tylko z tego co pamietam es wygralo(omal?) mape z uk w pd :P

b3d | 2005-07-14 16:26:28 +0200

ja wiedzialem od poczatku ze to tylko robisz dla kolegów i kolezanek ja wiedzialem ze tak bedzie zamiawasz cieply kotlet a dostajesz zimną rybe :]]]]]]

Logitech|Lopez | 2005-07-14 19:28:33 +0200

Dopisano 14.7.2005 o godzinie 12:02 [ b3d ]

macie wszyscy racje jestem tak zazdrosny ze az mi stopy sie pocą ale i tak kazdy wie ze kiedys sie grało dla rozrywki a teraz zaczyna sie materializm randall niezaprzeczaj ze tak sie dzieje a mi to rybka tak wogule olewam to
&
Dopisano 13.7.2005 o godzinie 20:28 [ b3d ]

nice randall zero slowa o q3 tlyko materializm sie liczy. ale zeby verb tez sie sprzedal to nie moge uwiezyc :(

Szczera prawda cooller pewnie jechal na eswc 4fun no bo przeciez jemu by przez mysl nawet nie przeszla chec wygrania 6000$ grajac sobie w komputery. Co za cham mogl chociaz zrzec sie tej nagrody albo przeznaczyc na fundacje Kwasniewskiej

Murzyny tez kopaly na polach bawelnianych wlasnorecznie zrobiona pilke dla rozrywki ... a teraz sam materializm bo dostaja za to dolary ... Niestety orkutny ten swiat i szkoda ze czasy "Pana Tadeusza" i "Przeminelo z wiatrem" juz minely nie powrotnie T_T

EDIT Nikt sie nie tlumaczy.Przedstawiam fakty ktore ewidentnie Cie drecza

b3d | 2005-07-14 20:55:08 +0200

Lopez tlumaczyc sie trzeba bo co ludzie pomyslą

Gravatar

boloman | 2005-07-14 21:58:17 +0200

mam komputer jestem ql! co za swiat do teumilekes, tak dalej, udanych wakacji ;keke

Logitechr4 | 2005-07-14 23:48:57 +0200

cze boloman ;D

magic | 2005-07-16 20:26:33 +0200

b3d dramatyzujesz chlopcze.

Czy jak ci ktos (np. rodzic) chce dac np. 10zł to strzelisz mu w pysk i powiesz, że wolisz chodzić po ulicy bez kasy?

To ze ktos ma sponsora nie oznacza ze jest materialista, lecz motywuje go do dodatkowych wysilkow, bo oto okazuje sie ze da sie stworzyc w naszym "zacofanym" pod wzgledem esportu kraju, cos na miare zachodu.

Jesli ktos by mi placil za cos co lubie to moja satysfakcja z wykonywania danej czynnosci rosnie.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63