ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wieści scenowe

wto, 27 styczeń 2004 16:25:13 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

# Po prawie półrocznej przerwie klan C4 powraca na scenę. Na razie w bardzo okrojonym składzie, dlatego też ogłaszamy rekrutację. Chętnych zapraszam do zgłaszania się do jednego z CL-ów, czyli do mnie(K.O przyp. red.) gg:1879754 lub do wdK gg:3886963 © K.O . Nic dodać nic ująć.
# w składzie clanu n3 pojawił się nowy gracz jego nick to z4 (?!) można sądzic ze będzie sporym wzmocnieniem jak będzie naprawdę przekonamy się śledząc zmagania n3 w ramach ligi PD.
# jeden z najstarszych polskich clanów kopacze dup wzbogacił się o dwoch graczy : lokiego i v3rtice
# natomiast ekipę srebrnych medalistów Mistrzostw Polski vq3 TDM sYnthesis zasilił jeden z najlepszych promodowców na świecie , zdobywca Mistrzostwa Europy Cpma mess.
# clan Białystok -cB doczekał się własnego kanału IRC-owego oczywiście na quakenecie #bialystok
# początkujący clan uK-Unnamed Killers poszukuje dyspozycyjnych graczy TDM-owych , nie mających kłopotów z lączem . Po szczegóły zgłaszajcie się do clan leadera Lukasa gg:1412391

EDIT : niedawno reaktywowany clan xt- x-team poszukuje jednego gracza i jednego coacha który mogłby grac od Niedzieli do Czwartku w godzinach 20/24 po resztę informacji kierujcie się na gg:1052525 . Warto sprobować sie do nich dostac gdyż clan prezentuje dość wysoki poziom .

Gravatar

ThefasT | 2004-01-27 16:35:53 +0100

gj bubu :>

bl4ck | 2004-01-27 16:37:50 +0100

ta tylko ze w tym samym okresie oprocz tych 2 doszedl tez mord i fan ale to chyba niedopatrzenie ze nie ujales ich ;P

Gravatar

ThefasT | 2004-01-27 16:42:07 +0100

wazne ze napisal :-)
edit: ja nawet nie wiedzialem ze kd istnieje juz tyle czasu ;shsh

ognos | 2004-01-27 16:42:18 +0100

"jeden z najstarszych polskich clanów kopacze dup" ? :>

Gravatar

ThefasT | 2004-01-27 16:43:54 +0100

ognis sie dopiero skaplan ze takie cos istnieje ;D

Gravatar

ThefasT | 2004-01-27 16:46:28 +0100

mnie najbardziej w tym newsie zaszkolowala wiadomosc o mess'ie ;-y tera synth wygra pd? :P

k3m | 2004-01-27 16:51:19 +0100

Link kd do poprawy =p

Bs0d | 2004-01-27 16:51:40 +0100

hyhy kiedy mess zdobyl mistrzostwo Europy? :D Nawet zoomer nie moze sie takim osiagnieciem pochwalic :DD

Aaa chyba ze tdm z nDc :P

eng | 2004-01-27 17:05:41 +0100

no i chyba sobie sam odpowiedziales,,,

Gravatar

peh|inactiV | 2004-01-27 17:31:18 +0100

a tam dupa ;dd

sYnth|Bubu | 2004-01-27 17:51:32 +0100

link kd dziala nie trzeba bylo poprawiac

Zenith | 2004-01-27 18:08:41 +0100

"najlepszych promodowców na świecie" heh fajnie cos takiego przeczytac o Polaku ;)

kaboom | 2004-01-27 18:14:48 +0100

bubu nie wiesz kto to z4????

to jest zar3k jeden z bardziej znanych dawniej graczy, grał chyba między innymi w DS, a w n3 jest juz z miesiąc, to coś rzadko zaglądasz na ich stronę :)

dinhkertal | 2004-01-27 18:23:40 +0100

z4rek gral tez miedzy innymi w urynie (chociarz krotko ale za to b.dobrze) :)

sYnth|Bubu | 2004-01-27 18:31:41 +0100

kabóm ja jestem dość krotko an scenie i mam prawo nie wiedziec :P btw zagladam na strone n3 co tydzien i nie wiem czemu umknelo to mojej uwadze :P :>

g0ld | 2004-01-27 19:36:45 +0100

xt gl w szukaniu playerow...

kaboom | 2004-01-27 19:44:20 +0100

czego piszecie kaboom przez ó???? :DDD

g0ld | 2004-01-27 20:06:11 +0100

a to nie pisze sie przez ó ? :-o

sYnth|Bubu | 2004-01-27 20:30:53 +0100

ja dobry akcent mam :> to wszystko :P

kaboom | 2004-01-27 20:54:07 +0100

a czy wygląda jakby się pisało prze ó???? :D

g0ld | 2004-01-27 20:58:36 +0100

óóóó uk tez poszukuje graczy :-o , napisz bubu ze ja poszukuje lacza :-o

sYnth|Bubu | 2004-01-27 20:59:20 +0100

g0ld poszukuje lacza
moze byc ??:>

PeterSchiff | 2004-01-27 21:15:45 +0100

hmmmmm. wdk nie gra w q3 bo dostal od infa 40:-2 :DDDDD wywalil plyte do kosza i q3 z dysq:) blad w newsie:P

PeterSchiff | 2004-01-27 21:24:50 +0100

bubq napisz taki wieeelki news, ze raven potrzebuje sponsora na lacze bo juz znudzilo mu sie robienie filmow:PPP ale newsa a nie taka kupke komenta:P kibicowalem wam w finale esete i nawet buzi nie dostane :)

kaboom | 2004-01-27 21:39:47 +0100

ale K.O gra :).......i ja mu pomogę po maturze :D

g0ld | 2004-01-27 22:05:57 +0100

bubu zawsze marzylem o taki kometarzu z twojej strony =D

squ1b | 2004-01-27 22:17:02 +0100

v3rtice wytłumaczysz to jakos? Wiesz o co chodzi, wytłumacz sie na boardzie please.

sYnth|Bubu | 2004-01-27 22:26:46 +0100

nie dostaniesz bo przegralismy nie przez to ze ja gralem jak ostatnia ciota tylko bo za slabo kibicowales :D

SAI4H | 2004-01-27 22:40:26 +0100

zobaczylbym co tam u kd-kow slychac, ale mam bana na XG wiec wybaczcie... :DDD

bryan | 2004-01-27 22:56:55 +0100

do tego EDITa by sie przydalo jakis kontakt dodac np. do jesusa albo hando jesli oni tam maja grac :P ;d

eng | 2004-01-27 23:09:38 +0100

matko boska - jesus zyje :}

Gravatar

5un | 2004-01-27 23:24:38 +0100

to znaczy ze synth zaczyna grac pm? ;D

Gravatar

wizard | 2004-01-27 23:50:05 +0100

bubu całkeim przypadkiem ominal w swoim newsie ba d, no bo to nie zalicza sie do dzialu "newsy ze sceny" ;]

bryan | 2004-01-27 23:50:50 +0100

przeciez o tym bylo wczesniej oddzielnie ;d

sYnth|Bubu | 2004-01-28 00:29:16 +0100

wlasnie wizard lamo !
nie orientujesz sie wcale a wcale !
wstyd nawet bobek wiedzial
hahaha ale ci glupio teraz :D

shiv | 2004-01-28 00:38:08 +0100

wiz 25 newsow nizej patrz:)))

Gravatar

r1ck | 2004-01-28 09:22:39 +0100

Panie daj pan spokuj :P

Gravatar

.toma | 2004-01-28 11:59:05 +0100

ale mietek :P

Gravatar

tox1c | 2004-01-28 17:05:43 +0100

  1. z4 = z4rek z Ostródy jak by ktos nie wiedzial
  2. Synthesis srebny medalista Mistrostw Polski vq3 TDM gdzie i kiedy ?:D

acci | 2004-01-28 18:50:47 +0100

łał z4 w polskim klanie ;D

sYnth|Bubu | 2004-01-28 19:30:36 +0100

tox tydzien temu na servie q3 :o

SL4VE | 2004-01-28 22:15:42 +0100

tak kertal... z4rek ładne ffa grał w Urinalu kiedyś tam :D.

SL4VE | 2004-01-28 22:15:43 +0100

tak kertal... z4rek ładne ffa grał w Urinalu kiedyś tam :D.

Gravatar

tox1c | 2004-01-29 16:26:25 +0100

bubu : sora zapomnialem bo ja biore tylko pod uwage lan :)

... | 2004-01-29 18:34:22 +0100

gl dla vertica lokiego i z4 ...

... | 2004-01-29 18:34:54 +0100

z4 kto to nie znam :- )

Gravatar

ucze|sie | 2004-01-30 12:52:00 +0100

xt returns :D muahahahhahahha

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63