ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wieści scenowe

wto, 03 luty 2004 13:22:42 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena


# dawno na naszej scenie nie było żadnej fuzji clanów . Ostatnio jednak zmieniło się to za sprawą teamów |r|-radioactiv , i tsk- the shadows killers . Połączyly ich problemy kadrowe i tak oto powstał clan
rk- radioactiv killers. Więcej znajdziecie na ich wuwuwu .
# Multigaming Team sYnthesis wzbogacił się o kolejnego wyśmienitego quakera . Jest nim st0rm, były gracz w takich clanaów jak : r9v, 666, czy t5. Zapewne będzie on sporym wzmocnieniem sYnth na sparach , treningach i meczach ligowych .
# clan maleus maleficarum zasilili cannabis (wczesniej h00ls ) i canis powodzenia w nowych barwach, wielu fragów mało lagów :) .
# Uprzejmie informujemy, że na areny Quake 3 Arena 1.32 wraca, po kilkumiesięcznej przerwie, klan Czarne Pantery. Zapraszamy na naszą stronę - oraz na kanał IRC - #pantery. Chętnych na dołączenie do klanu prosze o pisanie na adres - [email protected] lub na gg CL'a - 1131743.© WisemaN.

EDIT: clan pa1n opuścił deral (dołączył do n3), a wzmocnił scaNdal . Powodzenia .

Gravatar

Insan9.. | 2004-02-03 13:28:07 +0100

Gl clanom.

Gravatar

skaven | 2004-02-03 14:13:54 +0100

canis wrocil? fajnie ;D

RauL | 2004-02-03 14:31:47 +0100

hy, a o polaczeniu ak+ac=a juz zapomniales wspomniec :P

bryan | 2004-02-03 15:06:06 +0100

kopniety link do wuwuwu

bfr_aka_pablonzo | 2004-02-03 15:09:09 +0100

i jeszcze server padl :/

sh4de | 2004-02-03 15:13:36 +0100

bubu jak bys jeszcze dobrze napisal linka na www:]

www.rk-clan.prv.pl bez -/ :p

Logitechr4 | 2004-02-03 15:19:02 +0100

bub: mogles jeszcze napiwsac ze z pa1n odszedl deral i zasilil klan n3, a zamiast niego do pa1n przyszedl scaNdal ;d

semp | 2004-02-03 15:21:22 +0100

do mm hate jeszcze wrocil :]

Gravatar

ellocaa | 2004-02-03 16:08:16 +0100

Multigaming Team sYnthesis wzbogacił się o kolejnego wyśmienitego quakera . Jest nim st0rm

aahahaa ale kibel

... | 2004-02-03 16:19:14 +0100

gl clanom

!!!!!WEBMASTER | 2004-02-03 16:41:18 +0100

ciekawa nazwa klanu :]

żeton | 2004-02-03 18:18:16 +0100

czy tylko ja nie kumam strony panter ? i mam jakis blad na niej ?:d

... | 2004-02-03 18:24:19 +0100

odrazu lepiej bubek

sYnth|Bubu | 2004-02-03 18:28:32 +0100

hehe dzieki :>
btw co ten kretyn tu robi ? jeszcze nie ma bana ? niedopatrzenie...

bfr_aka_pablonzo | 2004-02-03 19:17:50 +0100

? ;o

wishoza | 2004-02-03 19:36:58 +0100

ej nie kce nazekac ale strona klanu Czarne Panter jest albo taka troszeczke uboga albo to ja sie myle

Gravatar

Karol_Wojtyla | 2004-02-03 19:54:14 +0100

zielone kropki w lewym dolnym rogu

Gravatar

rizik | 2004-02-03 19:57:13 +0100

to pewnie chwilowo, pamietam jak kiedys widzialem strone kotkow, to byl to prawdziwy profesjonalizm

sh4de | 2004-02-03 19:59:54 +0100

eZop chyba sie zabraddzo spaliles ze widziszkropki zielone

Gravatar

wizard | 2004-02-03 20:32:01 +0100

pamietam njak to niedawno w takowych newsach bubu pisał " Stronka sYnth rusza już w styczniu" :)

eng | 2004-02-03 20:43:29 +0100

to by sie zgadzalo , tylko zapomnial dac tam ; ktorego roq ;]

THRAWN | 2004-02-03 21:04:28 +0100

no i P! roxiks in teh futures...powoli w gore chlopaki i Pantery zrobia swoje na arenia gwarantuje...GL klanom !

cannabis | 2004-02-03 21:14:46 +0100

lol bubek, po co od razu news ? :]
pozatym nie: wczesniej h00ls, tylko nadal :>

sYnth|Bubu | 2004-02-03 21:16:06 +0100

cnb bo cie kocham :P
wizard narazasz sie pauo :p
btw stronka miala byc w na poczatku grudnia :>

rage | 2004-02-03 23:18:37 +0100

stronka panter to prfesjonalizm, zgodze sie i zrobił to koles któy ma chyba 16 latek obecnie jak ja robił miał mniej, widziałem go i szczerze przyzanm ze nie wyglada na takiego zdolniache ale pozory myla gj men:)

THRAWN | 2004-02-03 23:43:47 +0100

no to wspiera sie panterki..ide :D

GaD | 2004-02-04 04:38:45 +0100

@#$% O.R.G. !!!

... | 2004-02-04 06:55:06 +0100

oj gadzino gadzino ;d

bfr_aka_pablonzo | 2004-02-04 08:53:38 +0100

asdf! :D

btw. 666 jaki adres waszego sajta teraz ?:o

abs | 2004-02-04 09:55:19 +0100

na zebraniu klanowym w ktorym uczestniczylem tylko jas stwierdzilismy ze po co robic strone dla szeroko pojetego plebsu;D a ty bubu banami nie szafuj bo mozesz kogos zbanowac conajwyzej u siebie na ggshdsjkdhs

sYnth|Bubu | 2004-02-04 10:17:06 +0100

A ty sie kretynie naucz czytac .
Nigdzie nie napisalem ze to ja bede banowal...
Ale jakby was zbanowano ( za wyjatkiem benka lopa kerta i R1vs'a) to sie sadze zeby ktos po was plakal

Gravatar

wizard | 2004-02-04 10:22:35 +0100

Bubu ty masz jakiś wąski zakres tematyczny piszac newsy ze sceny , i prawie zawsze tylko wtedy kiedy w synth cos sie dzieje :)
jak juz piszesz newsy ze sceny to sprawdz wiekszosc stonk klanowych a nei tych co sa w ulubione :D:D

bfr_aka_pablonzo | 2004-02-04 10:34:56 +0100

ta, dokladnie :o troche grubiej !

Gravatar

skaven | 2004-02-04 10:50:39 +0100

o kurcze! jeszcze nikt w komentarzach do tego newsa nie napisal co oznacza skrot a.b.s ;D

lidek | 2004-02-04 11:17:00 +0100

www.howks.7net.pl/n3/index.php
i wszystko jasne :D

sYnth|Bubu | 2004-02-04 11:43:19 +0100

Wiz (lamo)
nie jestem w stanie sprawdzic wszystkich www sprawdzam raz te raz te + to co mi ktos podesle na gadu lub mailem
ha ha ale tera ci glupio :P

ren | 2004-02-04 11:49:13 +0100

no troche ugoga stronka , ale liczy się gra i skład

furi | 2004-02-04 12:24:11 +0100

Czyzby wreszcie zaczelo sie ukracanie 666 mhmm

Gravatar

eddie | 2004-02-04 12:30:29 +0100

ukrócanie twojego kija chyba AS:D

rage | 2004-02-04 13:07:20 +0100

Gadzie masz dobra opinie wsród graczy, dla wielu jestes "wzorem do nasladowania" a takim zachowaniem tylko jebiesz sobie opinie. To ze Twoi niektórzy koledzy z 666 zachowuja sie jak plebsy znaczy, ze Ty tez musisz?? Zreszta po co ja to pisze, wszytko na pokaz robicie....

lidek | 2004-02-04 16:16:19 +0100

ssali, ssaja i zawsze beda ssac :D
powodzenia :D

furi | 2004-02-04 16:22:39 +0100

666 to k00rwy i jeb4c ich trzeba kto ich nie j3bie nie idzie do nieba HEJ!

moze troche uogolniam ale tyczy sie to wiekszosci!!!

GaD | 2004-02-04 16:54:29 +0100

fur1 prostaku dymany przez stado beemek asdashashdas

GaD | 2004-02-04 16:55:07 +0100

a co do rage'a , ok juz nie bede brzydko pisal :D

Gravatar

eddie | 2004-02-04 17:00:56 +0100

wszyscy morda bo was beemkami campa przewiezie a:S

sYnth|Bubu | 2004-02-04 17:39:48 +0100

czysty low class
ben lop kert i R1vs zupelnie tam nie pasuja :|
oni sa normalni

furi | 2004-02-04 17:52:00 +0100

zmieniacie temat :F

lidek | 2004-02-04 21:14:08 +0100

zmien k u t a s k a na K U T A S A i schlastaj nim numer dziwki :D

Gravatar

wizard | 2004-02-05 11:03:09 +0100

ale co wy sie przejmujecie , ten klan zawsze taki był i zawsze taki bedzie ;] jeżęli kilku zachowuje sie jak debile to reszta stara im się dorównac ...

a ty Bubu(lamo)
na esporcie jak były newsy ze sceny to tam prawie wszystkie strony przegladali ! , to jest kwestia 10-15minut ! ale ci głupio ale ci głupio jacie

sYnth|Bubu | 2004-02-05 11:46:14 +0100

dupa
Zapomniales dodac ze wszystkie u nich znaczylo te hostowane przez eSp (4,5)
hahaha
Teraz to dopiero ci glupio !

abs | 2004-02-05 11:47:35 +0100

ej pierdoleddhsajdshajhas nie bede sie wpisywal znowu bo po co mam bic rekordy komentarzy, siad

Gravatar

kino | 2004-02-05 13:35:18 +0100

wyjdzcie moze sobie na dwor czy cos :)

GaD | 2004-02-05 14:04:27 +0100

Dopisano 5.2.2004 o godzinie 11:03 [ wizard ]

ale co wy sie przejmujecie , ten klan zawsze taki był i zawsze taki bedzie ;] jeżęli kilku zachowuje sie jak debile to reszta stara im się dorównac ...

O kim tu mowisz panie inteligentny ? asdhasdhd

pushek | 2004-02-05 18:17:16 +0100

plum

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63