Wieści scenowe
wto, 17 luty 2004 16:19:16 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

* W szeregi nowo powstałego clanu BAD wstąpił krop9k opuszczając tym samym Natural Enemy gl dude! .
*
* W dupe hej doczekało się nowego laya, ma on za "mało" różowego koloru ale i tak jest najsexsowniejszą stroną o tematyce q3 jaką oczy ludzkie widziały. Lay stworzył lecho, który jednocześnie powrócił do w. Zapraszam do odwiedzania click.
*
* Po około 3 miesięcznej przerwie wraca do gry SL4VE, (dwukrotny mistrz Polski jako u|SL4VE ) tym razem będzie on wspierał chłopakow z NEC#. Warto także nadmienić, że na stronie NECronomicon pojawiło się kilka ciekawych wywiadów, które przeprowadził maZzi między innymi z tox1cem, g0ralem, wanki3m zachęcam do czytania click
*
* Tym razem nasz skład wspomaga powracający z półrocznego urlopu **halabardy, znany również jako **pr0digy. Opuścił on szeregi chris.[..]© mof. Wychodzi na to że w dupe hej będzie starało się o awans do 1 pierwszej ligi "Polish Divisions", co zapowiada ciekawą końcowke sezonu PD.
*
* Wspomniany wcześniej g0ral z niewiadomych przyczyn opuszcza team NEC#ronomicon, więc bez "pracy" został wyśmienity player. Może szuka clanu ? Warto się zainteresować.
*
* Jeden z najlepszych polskich TDMowców Kertal porzucił clan 666 i jak sam mówi zajmuje się pracą, rodziną, domem i bawieniem dzieci sąsiadów. Kolejną smutną wiadomością dla fanów clanu "besti" jest to,że nie mają oni nadal swojego sajtu.
*
* Ostatnią wiadomością w tym tygodniu jest apel ognosa z clanu FF, iż poszukują oni (FF) *"War Arrangera", czyli człowieka odpowiedzialnego za wyznaczanie terminów spotkań, umawianiem meczów itp.
*





dinhkertal | 2004-02-17 16:27:48 +0100
Dziekuje za mile chwile i klotnie na serwach z wami wszystkimi ;) gg everyone
#672748
rizik | 2004-02-17 16:46:44 +0100
ni ma za co >]]]]]
#672749
rizik | 2004-02-17 16:46:45 +0100
ni ma za co >]]]]]
#672750
ss|morgoth | 2004-02-17 17:02:23 +0100
czuje sie niedoceniony :P www.waffen.prv.pl + qs mieli w cipke avatary :PPPP
#672754
ciastek | 2004-02-17 17:45:00 +0100
Bubu dlaczego nie napiszesz nic o troche innych klanach? Np. o C4 czy tam innych jakis? Ja tylko widze :
Napisz cos o C4 albo innym 'slabszym' klanie,a nie tylko o 'czolowce'
#672759
blaaablaa | 2004-02-17 18:09:16 +0100
www.ogc.prv.pl/ czek dis aŁt ;- DDD
PrO pRo Pro prO PRO pro pRO PRo !!! ownz
#672761
sYnth|Bubu | 2004-02-17 18:27:37 +0100
Ciastek
Ostatnio o nich bylo czy przed ostatnio ze byla reaktywacja i szukaja graczy itd.
Juz pisalem nie raz ze nie jestem w stanie przejrzec wszystkich www ( ok 50 jak nie wiecej) wiec jezeli ktos ma cos co mogloby sie znalezc w tym newsie niech pisze na 3283012 ( i czesc tak robi)
#672763
viltZz | 2004-02-17 18:36:40 +0100
bub to jestes cienki :ASD ostatnio jak bylem ciezko skacowany to chyba wysztkie mozliwe stronki przejzalem :ASD
#672764
.... | 2004-02-17 18:55:27 +0100
Czytajcie wywiady !!! :DDDD thx bubu
#672767
Sh1eldeR | 2004-02-17 18:56:20 +0100
a kogo obchodzi jakies c4? 666, wdupehej - to jest to!
;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#672768
JarlB | 2004-02-17 19:12:01 +0100
btw czemu sixy juz stronki na orgu nie maja ? :>
#672769
abs | 2004-02-17 19:13:03 +0100
ej sory all ale nec i w to nie czołówka ciastek:D
#672770
atOm_1 | 2004-02-17 19:22:35 +0100
Ludzie czy wyście do reszty rozum pozjadali ?? ta strona Klanu w dupe hej to najwiekszy badziew jaki widziałem, równie dobrze z taką stroną ten klan mógłby sie nazywać FCB&K czyli Fan Club Barbie & Ken. Jak na mój gust to siąść i sie rozpłakać...
P.S. Nie bijcie za mocno... :D
#672773
.... | 2004-02-17 19:23:58 +0100
oj a be es :P
#672774
trele | 2004-02-17 19:27:44 +0100
No Abs bo czolowka jest BAD ;PPPP
#672777
pushek | 2004-02-17 19:33:30 +0100
Absolutny Brak Sraki
#672778
abs | 2004-02-17 19:45:18 +0100
tak szczególnie z toba w skaldzie trele, ping 30 net tez minus 30 i disconnect bo lagi:DDDDDDDDD
#672781
Pawuj | 2004-02-17 20:00:04 +0100
Jesli sie nie myle goral polazl do mm ;> widzialem go na servie przed chwilo z tagem mm ;>
#672784
.... | 2004-02-17 20:03:05 +0100
Hehe pawujek nie wierze :D
#672785
rage | 2004-02-17 20:56:32 +0100
Synth odchodzi z pd, uzupełniam newsa:D
#672793
scar | 2004-02-17 21:26:12 +0100
o ja ..... teraz sobie nazbieraja squadu akurat te klany co jeszcze z nimi nie gralismy o ja pier......... : /. GL
#672796
move | 2004-02-17 22:11:10 +0100
Bubs, raczej nie awansujemy :D, bo mamy jedna pizde w/o i klepiemy tyly w tabelce 2nd division :D
#672802
sYnth|Bubu | 2004-02-17 22:18:32 +0100
Ja w was wierze wiec na ludzie awans macie :P
#672804
tęczowa.zemsta | 2004-02-17 22:31:00 +0100
#672805
move | 2004-02-18 00:14:44 +0100
gramy dla zabawy, nie obchodza nas wyniki, wiec takze i awans do 1 ligi :).
#672814
blaaablaa | 2004-02-18 07:30:11 +0100
prosto to "dla bucow czułee naraa , nie gramy dla Oscaraaa " ;- O i tak nie wejdziemy do I div ;- DDD
#672816
... | 2004-02-18 16:37:16 +0100
nice nice news bubu ...
PS : ciastek obejrzy se newsy było pisane o słabszych clanach ...
#672818
SL4VE | 2004-02-18 20:35:36 +0100
ej kertal, bądź dumny, zostałeś wymieniony w tym samym newsie co ja :P
#672850
deluka | 2004-02-18 20:54:02 +0100
nie wiem jak wy , ale ja awansuje do 1 ligi :)
#672855
SL4VE | 2004-02-19 08:37:26 +0100
hehe... wywalcie deluke, bo działa wbrew założeniom klanu!!! Nie zależy mu na zabawie tylko na wygranych!!11111 :DDDDDDD
#672874
Zaloguj się by dodać komentarz.