ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wieści scenowe

wto, 17 luty 2004 16:19:16 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena


* W szeregi nowo powstałego clanu BAD wstąpił krop9k opuszczając tym samym Natural Enemy gl dude! .
*
* W dupe hej doczekało się nowego laya, ma on za "mało" różowego koloru ale i tak jest najsexsowniejszą stroną o tematyce q3 jaką oczy ludzkie widziały. Lay stworzył lecho, który jednocześnie powrócił do w. Zapraszam do odwiedzania click.
*
* Po około 3 miesięcznej przerwie wraca do gry SL4VE, (dwukrotny mistrz Polski jako u|SL4VE ) tym razem będzie on wspierał chłopakow z NEC#. Warto także nadmienić, że na stronie NECronomicon pojawiło się kilka ciekawych wywiadów, które przeprowadził maZzi między innymi z tox1cem, g0ralem, wanki3m zachęcam do czytania click
*
* Tym razem nasz skład wspomaga powracający z półrocznego urlopu **halabardy, znany również jako **pr0digy. Opuścił on szeregi chris.[..]© mof. Wychodzi na to że w dupe hej będzie starało się o awans do 1 pierwszej ligi "Polish Divisions", co zapowiada ciekawą końcowke sezonu PD.
*
* Wspomniany wcześniej g0ral z niewiadomych przyczyn opuszcza team NEC#ronomicon, więc bez "pracy" został wyśmienity player. Może szuka clanu ? Warto się zainteresować.
*
* Jeden z najlepszych polskich TDMowców Kertal porzucił clan 666 i jak sam mówi zajmuje się pracą, rodziną, domem i bawieniem dzieci sąsiadów. Kolejną smutną wiadomością dla fanów clanu "besti" jest to,że nie mają oni nadal swojego sajtu.
*
* Ostatnią wiadomością w tym tygodniu jest apel ognosa z clanu FF, iż poszukują oni (FF) *"War Arrangera", czyli człowieka odpowiedzialnego za wyznaczanie terminów spotkań, umawianiem meczów itp.

*

dinhkertal | 2004-02-17 16:27:48 +0100

Dziekuje za mile chwile i klotnie na serwach z wami wszystkimi ;) gg everyone

Gravatar

rizik | 2004-02-17 16:46:44 +0100

ni ma za co >]]]]]

Gravatar

rizik | 2004-02-17 16:46:45 +0100

ni ma za co >]]]]]

ss|morgoth | 2004-02-17 17:02:23 +0100

czuje sie niedoceniony :P www.waffen.prv.pl + qs mieli w cipke avatary :PPPP

ciastek | 2004-02-17 17:45:00 +0100

Bubu dlaczego nie napiszesz nic o troche innych klanach? Np. o C4 czy tam innych jakis? Ja tylko widze :

  • w
  • 666
  • NEC

Napisz cos o C4 albo innym 'slabszym' klanie,a nie tylko o 'czolowce'

Gravatar

blaaablaa | 2004-02-17 18:09:16 +0100

www.ogc.prv.pl/ czek dis aŁt ;- DDD
PrO pRo Pro prO PRO pro pRO PRo !!! ownz

sYnth|Bubu | 2004-02-17 18:27:37 +0100

Ciastek
Ostatnio o nich bylo czy przed ostatnio ze byla reaktywacja i szukaja graczy itd.
Juz pisalem nie raz ze nie jestem w stanie przejrzec wszystkich www ( ok 50 jak nie wiecej) wiec jezeli ktos ma cos co mogloby sie znalezc w tym newsie niech pisze na 3283012 ( i czesc tak robi)

viltZz | 2004-02-17 18:36:40 +0100

bub to jestes cienki :ASD ostatnio jak bylem ciezko skacowany to chyba wysztkie mozliwe stronki przejzalem :ASD

Gravatar

.... | 2004-02-17 18:55:27 +0100

Czytajcie wywiady !!! :DDDD thx bubu

Sh1eldeR | 2004-02-17 18:56:20 +0100

a kogo obchodzi jakies c4? 666, wdupehej - to jest to!

;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Gravatar

JarlB | 2004-02-17 19:12:01 +0100

btw czemu sixy juz stronki na orgu nie maja ? :>

abs | 2004-02-17 19:13:03 +0100

ej sory all ale nec i w to nie czołówka ciastek:D

atOm_1 | 2004-02-17 19:22:35 +0100

Ludzie czy wyście do reszty rozum pozjadali ?? ta strona Klanu w dupe hej to najwiekszy badziew jaki widziałem, równie dobrze z taką stroną ten klan mógłby sie nazywać FCB&K czyli Fan Club Barbie & Ken. Jak na mój gust to siąść i sie rozpłakać...

P.S. Nie bijcie za mocno... :D

Gravatar

.... | 2004-02-17 19:23:58 +0100

oj a be es :P

Gravatar

trele | 2004-02-17 19:27:44 +0100

No Abs bo czolowka jest BAD ;PPPP

pushek | 2004-02-17 19:33:30 +0100

Absolutny Brak Sraki

abs | 2004-02-17 19:45:18 +0100

tak szczególnie z toba w skaldzie trele, ping 30 net tez minus 30 i disconnect bo lagi:DDDDDDDDD

Pawuj | 2004-02-17 20:00:04 +0100

Jesli sie nie myle goral polazl do mm ;> widzialem go na servie przed chwilo z tagem mm ;>

Gravatar

.... | 2004-02-17 20:03:05 +0100

Hehe pawujek nie wierze :D

rage | 2004-02-17 20:56:32 +0100

Synth odchodzi z pd, uzupełniam newsa:D

Gravatar

scar | 2004-02-17 21:26:12 +0100

o ja ..... teraz sobie nazbieraja squadu akurat te klany co jeszcze z nimi nie gralismy o ja pier......... : /. GL

move | 2004-02-17 22:11:10 +0100

Bubs, raczej nie awansujemy :D, bo mamy jedna pizde w/o i klepiemy tyly w tabelce 2nd division :D

sYnth|Bubu | 2004-02-17 22:18:32 +0100

Ja w was wierze wiec na ludzie awans macie :P

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2004-02-17 22:31:00 +0100

  1. strona jest taka, jaka miala byc :]
  2. a kogo obchodzi gra i awans?
  3. z komentarzy wynika, ze czolowka jest pod nami :asd

move | 2004-02-18 00:14:44 +0100

gramy dla zabawy, nie obchodza nas wyniki, wiec takze i awans do 1 ligi :).

Gravatar

blaaablaa | 2004-02-18 07:30:11 +0100

prosto to "dla bucow czułee naraa , nie gramy dla Oscaraaa " ;- O i tak nie wejdziemy do I div ;- DDD

... | 2004-02-18 16:37:16 +0100

nice nice news bubu ...
PS : ciastek obejrzy se newsy było pisane o słabszych clanach ...

SL4VE | 2004-02-18 20:35:36 +0100

ej kertal, bądź dumny, zostałeś wymieniony w tym samym newsie co ja :P

Gravatar

deluka | 2004-02-18 20:54:02 +0100

nie wiem jak wy , ale ja awansuje do 1 ligi :)

SL4VE | 2004-02-19 08:37:26 +0100

hehe... wywalcie deluke, bo działa wbrew założeniom klanu!!! Nie zależy mu na zabawie tylko na wygranych!!11111 :DDDDDDD

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63