ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wieści Scenowe

śro, 25 luty 2004 14:25:39 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena


* Do clanu CB (Clan Białystok) dochodzi gracz o nicku snejk
*
* CeLn1k oraz irina zostają skreśleni ze składu cD (clan Dominion), co za tym idzie są "do wzięcia".
*
* lecho i krop9k wracają do Natural Enemy
* , vTm odstawia na bok granie w kutrzy przerzucając się na cod. A amir zostaje nowym pro-coachem n3.
* Do teamu "bestii" z 666 dołączyli asta oraz paker zapewne mają oni wypełnić lukę po kertalu , który to opuścil clan kilka dni temu.
*
* Elite Mates pozyskało dwóch nowych graczy j4ma i szała, którzy niewątpliwię będą sporym wzmocnieniem dla "elitarnych kolegów".
*
* Do multiclanu Fear Factory doszli deus, zell i xc. Ponadto ffki nadal poszukują człowieka, który zajmowałby się organizacją, ustalaniem terminów spotkań itd.
*
* Clan **Legion of Death, dołączył do multiklanu Everybody Johnnie Walker Everybody Johnnie Walker, a więc zmienia swoją nazwę na tag tam obowiązujący czyli: **ejw.q3* GL LoDy w nowych barwach!© pepe . Ponadto poszukują oni dwóch graczy stricte TDMowych oraz coacha (najlepiej z doświadczeniem) po więcej informacji zapraszam na gg:1651966* lub kanał IRCowy #ejw.
*
* W szeregi Dwutlenków wstepuje asic. Nowy gracz napewno przyda sie dx-om wprowadzi on zapewne trochę świeżości :). Natomiast odchodzi set, który przenosi się do BAD .
*
* Clan Black Yeomen przechodzi reorganizację odeszło kilku dobrych graczy a co za tym idzie ktoś musi wypełnić lukę która powstała. Zainteresowanych wstąpieniem do by. zapraszam na ich stronę clanową .
*
* h00lsy wracają na areny !. Wchłoneli oni część graczy clanu NEC, który to zaprzestaje swej działalności. "Bezrobotni" stali się : rekrut, rix, bodek, maZzi i akko .

shiv | 2004-02-25 14:45:58 +0100

bodek ty cos ciagle bezrobotny jestes :)))

Gravatar

vTm | 2004-02-25 14:49:52 +0100

duzo sie dzialo w tym tygodniu co nie ? :)

pushek | 2004-02-25 14:50:36 +0100

second ;>

amir | 2004-02-25 15:06:41 +0100

nie ma nic o tym ze ja doszedlem do n3, naskarze :>

devil_2 | 2004-02-25 15:10:50 +0100

Zainteresowanych zapraszam na www.byklan.prv.pl ;-)

ognos | 2004-02-25 15:14:36 +0100

szała ? czy szala? ;)

sYnth|Bubu | 2004-02-25 15:26:50 +0100

szała
od Nazwiska: Szałkowski

Gravatar

wizard | 2004-02-25 15:31:46 +0100

bubu sie polepsza w newsach , ale w q3 nadał zostanie lama:)

Gravatar

zakampior[lr] | 2004-02-25 15:34:12 +0100

a ja ide na ryby
:P

amir | 2004-02-25 15:37:56 +0100

bubu - juz lepiej widze ze nie bede musial skarzyc :>

amir | 2004-02-25 15:38:51 +0100

bubu - juz lepiej widze ze nie bede musial skarzyc :>

Gravatar

.... | 2004-02-25 15:53:07 +0100

cD nejm (21-02-2004 13:19)
celnik skonczyl granie w q3

I wszystko jasne :)

sYnth|Bubu | 2004-02-25 16:00:23 +0100

wiz lamo nie mow nic lamo
maZzi Viltz podal w newsie ze zostali usonieci wiec tak podalema co on zrobil to mnie naprawde wali skonczyl granie ? Extra bedzie porzadek an servach przynajmniej

ramm | 2004-02-25 16:20:19 +0100

gdzie Ci zajebisci gracze w by ;p

bubu :> doczekalem sie ;)

Gravatar

.... | 2004-02-25 16:29:39 +0100

Spoko ja tam nic do tego nie mam tylko nejm mi tak napisal i sie zdziwilem ze go tu napisales :) i to dlatego...

bl4ck | 2004-02-25 16:30:54 +0100

tak bubens a zapomniales dodac ze shadov gp -> kd

sYnth|Bubu | 2004-02-25 16:36:38 +0100

328312 jak wiesz cos wiecej to mi na gadu pisz bede to umieszczal w newsie :P

Gravatar

sld | 2004-02-25 16:44:28 +0100

hehe... masa info. GJ bubu :P

abs | 2004-02-25 17:05:42 +0100

taaaaaaaa pro redaktor - kolejny utalentowany newswriter - ""opóścił"" powodzenia zycze ortograficzny zerusie

Gravatar

c-load | 2004-02-25 17:14:07 +0100

abs 'sdfsfajsahjhas' a jak to powinno byc ?

Gravatar

vTm | 2004-02-25 17:19:27 +0100

przez u z kreską :>>>

sYnth|Bubu | 2004-02-25 17:25:23 +0100

abs zycze czy może życzę ?
Ale co tam szkoda czasu na burka nara aPsie . I nie pisz już nic do mnie bo nie mam chęci na rozmowę z idiotą .

pushek | 2004-02-25 17:27:42 +0100

powinno byc opuscil SAHGDJGFGFJDSKGEADKFEWKFEKR :d.

Gravatar

rizik | 2004-02-25 17:48:09 +0100

sahsahsahsahshsahsahhsahsasahhsahsasa, ogorki niech ci no ba tralalala

... | 2004-02-25 17:52:08 +0100

gj bubu ;- >>>

Gravatar

nxs.izap | 2004-02-25 17:52:34 +0100

bubu ty plotkaro :p

atOm_1 | 2004-02-25 18:31:18 +0100

Bubu Good Work !! :)

akk0 | 2004-02-25 18:32:59 +0100

ja tam do bubusia nic niemam i tak odwala spora robote wchodzac co tydzien na kazda strone,wyciagajac wazniejsze informacje co i jak w klanach sie dzieje,a widocznie taki "ABS" nie potrafi tego docenić.Ciekawe czy ty jestes taki dobry w pisaniu newsów.
ps. sor ty niedorosles do tego mimo swojego wieku (bodajże 18)
gut gejm bubu ; o

amir | 2004-02-25 18:34:09 +0100

bubu spoko koles ;)

Gravatar

rizik | 2004-02-25 18:45:01 +0100

nie ma to jak sie podlizac co nie ? :D

eng | 2004-02-25 18:48:29 +0100

ahhaha rotfl

amir | 2004-02-25 18:50:53 +0100

rotfl. ja wiekszosc ludzi z orga uwazam za spoko kolesi (nawet ciebie riz :|) wiec nie sadze ze to jest podlizywanie

Gravatar

rizik | 2004-02-25 18:58:20 +0100

a to przepraszac przepraszac

Gravatar

vTm | 2004-02-25 19:09:38 +0100

keke :>

Gravatar

.... | 2004-02-25 19:12:04 +0100

abs jest spox co wy od niego chcecie ? :PPP

amir | 2004-02-25 19:37:38 +0100

mazzi wez sie przebiegnij dookola orga moze Ci klapki z oczu spadna :D

Gravatar

.... | 2004-02-25 19:51:24 +0100

amirek cenie go za kolesia kim jest naprawde a nie za czlowieka od q3... a Ty sie ciesz ze jestes w n3 Dla mnie jest spoko, ze Ty go nie lubisz twoj problem

amir | 2004-02-25 19:53:44 +0100

maaaaaaaazzzzzzzi ciesze sie ze jestem w n3, ja do abshpera nic nie mam poprostu nie mialem co napisac :>

L1ghtn1ng | 2004-02-25 19:54:20 +0100

"mazzi wez sie przebiegnij dookola orga moze Ci klapki z oczu spadna" - nic dodac nic ujac :).

Gravatar

ceLn1k | 2004-02-25 20:00:49 +0100

nie skonczylem granie w q3 tylko przerwalem na jakis czas

akk0 | 2004-02-25 20:26:42 +0100

powiedział co wiedział cela:P
ps. Jasiu tez ma korki oja lol

Gravatar

.... | 2004-02-25 20:45:02 +0100

aha, czyli razem z lgt jestescie typowymi nabijaczami komentarzow tak ? :PPPP Jak tak piszecie ...

pushek | 2004-02-25 22:14:58 +0100

sakgjds]da dsogjkod sagdjgdgda sapjdsajpdsaoj ;abs

sYnth|Bubu | 2004-02-25 22:29:23 +0100

Dopisano 25.2.2004 o godzinie 20:00 [ ceLn1k ]

nie skonczylem granie w q3 tylko przerwalem na jakis czas

Jak cholera :D wlasnie doszedl do dx :D

SL4VE | 2004-02-25 23:19:41 +0100

O ile abs w necie czasami robi trzode to w realu jest naprawde spoko gosc, wiec sie odczepcie.

ceLn1k... przerwa Ci dobrze zrobi, bo za mocno się wkurzasz przy grze. Cierpisz na ostre zaburzenia osobowosci ;D

Gravatar

wizard | 2004-02-26 01:54:49 +0100

doisze tez ze zik lama wzia do t5 mayhema lame

Gravatar

rizik | 2004-02-26 06:55:04 +0100

a to lamy >]

Gravatar

ceLn1k | 2004-02-26 07:26:59 +0100

slave wiem :D staram sie opanowac ale cos mi to nie wychodzi :D

viltZz | 2004-02-26 07:29:18 +0100

proponuje prozac cela;o :D:D:D:D

Gravatar

irina | 2004-02-26 09:50:08 +0100

Bubu , ja juz nie gram w q3 , matura za pasem :)
Pozdrówka All

Nikon | 2004-02-26 10:29:34 +0100

jesli chodzi o nerwy podczas gry to jest to normalne zauwazylem ze wiekszosc graczy jak zaczyna grac gra normalnie nie wkurwia sie czyli wiek tak 14-18 pozniej juz jest tylko gorzej :D widze to po sobie i po roznych graczach z lanow cs :D na to nie ma lekarstwa :D chyba ze by sie wygrywalo caly czas to moze by bylo inaczej :D a tak to mam kolekcje zlamanej klawy na kolanie rozjebanie sluchawek o podloge :D za nie male pieniadze myszke rzucana w okno itd. :D

SL4VE | 2004-02-26 11:48:56 +0100

irina ja też mam mature i mi to wcale nie przeszkadza ;P.

cela... proponuje relanium albo nerwosol :P

performer | 2004-02-26 15:09:35 +0100

gwoli ścisłości deus to u nas jeszcze nie gracz -a na razie tylko rekrut :), poza tym nowosci scenowe to imo przeważnie najciekawsze newsy na tej stronce :) gj

Mad | 2004-02-26 16:35:01 +0100

to relanium to dobra sprawa ;] ja mam tylko rozjebane 2 klawy, 1 sluchy technicsa i 1 myszka ms explo 3.0 :P

Mad | 2004-02-26 16:37:02 +0100

btw. tez mam maturke niedlugo :P i kto to asta ?

rage | 2004-02-26 17:51:43 +0100

hehe tylkoze relanium dla waszej wiadomosci ostro na psyche działa, ojca kumpel z pracy brał bo zonka go zostawiła i sie powiesił:)

Mad | 2004-02-26 19:10:58 +0100

aha :(

SL4VE | 2004-02-27 22:50:56 +0100

ups...

baxowy | 2004-02-28 11:53:32 +0100

Ja nic nigdy nie rozjebalem :D Moze to dlatego ze kupuje pancerny sprzet, a komp jest epokowy i wazy z 20kg :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63