Wieści scenowe
nie, 07 marzec 2004 18:53:31 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena
Ostatnimi czasy mało się dzieje na naszej scenie, biorąc pod uwage transfery, nowe www clanów, kończnie karier itp. Postanowiłem więc iż newsy scenowe będą ukazywały sie co dwa tygodnie co oczywiście może zmartwić fanów tego typu informacji. Przechodząc do konkretów :
- W szeregi "bestii" z 666 wstąpił deral odchodząc tym samym od ekipy Natural Enemy .
- Jak poinformował mnie mess (gg:3057967) clan tec poszukuje profesjonalnego coacha, najlepiej z dużym doświadczeniem i orientującym się jeżel chodzi o coachowanie na cpma.
- ATi dołączył do teamu wizarda gdzie będzie sprawował dwie funkcje : gracza i coacha. Natomiast kojot jest "tylko" nowym graczem. Więcej na stronie BAD.
- Do clanu n3 dołącza scaNdal były gracz pa1nów
- clanDominion nadal poszukuje playerów którzy byliby dyspozycyjni i chętni do częstej gry. Ponadto cD 4 marca 2002 roku obchodziło swoje drugie urodziny. Ale to nie wszystko na temat "cedeków" zmienił im się wygląd www a efekty możecie podziwiać tutaj .
- Fear Factory pozyskało kolejnego zawodnika jest nim equador i tak jak scaNdal jest on byłym graczem pa1nów
- Do ekipy "wdupehejowców" dołącza w0w, który ostatnio reprezentował barwy śląskiego clanu bfc
- Byli gracze clanu xt postanowili stworzyć nowy team (operation ownage). Jak narazie jest ich tylko 4 co za tym idzie szukają nowych graczy. Zainteresowanych zapraszam do odwiedzania strony clanu.
- Chłopaki z teamu pa1n również poszukują coacha. Po więcej informacji zapraszam na ich www
- Natomiast chris zainteresowane jest przyjęciem ownerow którzy to dysponują dobrym lączem, które umożliwia im gre o każdej porze dnia.
- Niedawno reaktywowany clan C4 zasiliło dwóch tarnowskich graczy są to kexi i ciastek.
- Clan tx (triple-x) poszukuje graczy dyspozycyjnych o niskich pingach. Wszystkich chętnych zapraszam na ten nr gg:1321378 (kr1st) lub na www.
- A na koniec miła inforacja koston zdjął już gips z prawej ręki i wraca na areny. :)





Logitechr4 | 2004-03-07 19:25:18 +0100
jak mozesz Bubu to daj edit ze pa1n tez poszukuja coacha ;)
#675049
[M]aniek | 2004-03-07 20:04:19 +0100
kocham te newsy Bubu :p
#675053
semp2 | 2004-03-07 20:10:40 +0100
najlepsze ;)
#675054
lidek | 2004-03-07 20:10:58 +0100
"A na koniec miła inforacja koston zdjął już gips z prawej ręki i wraca na areny. :)"
drewniana reka :P
#675055
rkniunia | 2004-03-07 20:13:01 +0100
gipsciana
#675056
SAI4H | 2004-03-07 20:19:55 +0100
a pamietam jak jeszcze na wakacjach wygralem z equadorem 1v1 na ztn... rotfl :)
gl man
#675057
sYnth|Bubu | 2004-03-07 20:23:21 +0100
sai to ze jest teraz w FF nie znaczy ze nadal bys z nim nie wgral. Mnie bys pewnie ogral 1v1 mimo iz jestem w sYnth :PPPPP
#675058
ciastek | 2004-03-07 20:24:47 +0100
bubu lama !!:D
edit: just joke tylko nie bij wielkoludzie ; )
#675061
speed | 2004-03-07 20:35:00 +0100
hehe ciacho na twoim miejscu bym uwazal :D pozdro
#675062
wizard | 2004-03-07 20:46:49 +0100
a gdzie info ze bubu zmiena status z lamy na noskila?:)
#675065
scaNdal_ | 2004-03-07 21:21:56 +0100
lol wiz ;], ekipa "wdupehejowców" rox :D
#675071
sYnth|Bubu | 2004-03-07 21:58:02 +0100
wiz :
ssij psu ©ognos
#675082
Rozz | 2004-03-07 22:14:36 +0100
Ladne te newsy bub, keep on.
#675079
krist | 2004-03-07 22:21:15 +0100
thx bubu
#675078
bolomanrsquoek | 2004-03-07 23:10:30 +0100
super, ale co mnie to wszystko ?;)
#675060
Mad | 2004-03-07 23:19:23 +0100
fajny newsik ;]
bubu mam info a mianowicie mazZi, mayhem oraz fr4gm4n doszli do nas do CTF-a , a son1c zarowno do CTF-a jak i TDM-a.
#675084
unnzor | 2004-03-07 23:29:22 +0100
do h'00liganow dochodzi niejaki unnz :)
#675087
sYnth|Bubu | 2004-03-08 00:07:59 +0100
bedzie za tydzien
:P
#675088
Nikon | 2004-03-08 00:34:20 +0100
no nie no to jest kurde masakra a gdzie o mnie normalnie :D ja tu gram za duza mroczna kase w 2 innych klanach kontrakty opiewaja na wszystkie mecze oc dostaje darmowe panie alkohol dragi co tylko chce ale mam grac z nimi tzn dx i 3m (ale nie zaznaczyli ze jak przegramy to nic nie dostaje wiec wiecej imprezuje niz gram) ale co tam normalnie placa mi naprawde gruba kase a o tym sie nie wspomina ehh a ja myslalem ze bubu dostarcza najswiezsze informace scenie no nie ladnie ziąąąm :D i jakos malo z jajem te newsy sa niby spoko ale brakuje mi w nich wiecej humoru :P
ale ogolnie 7/10
#675090
move | 2004-03-08 00:34:34 +0100
Niedawno reaktywowany clan C4 zasiliło dwóch tarnowskich graczy są to kexi i ciastek.
*dziś ciastek gral w barwach by przeciwko BAD - hmm, Bubu niusy nieprawdziwe piszesz :)
PS: do wdupehej doszedl rowniez niejaki magik, ktory przerzucil sie z 1.11 - fumfel harpagana :)
#675091
rage | 2004-03-08 00:46:46 +0100
ciastek i kex i reszta rumuńskich dzieci zminiaj a klany jak skarpetki wiec nie obwiniaj bubka za to;]
#675093
stirmal | 2004-03-08 07:11:48 +0100
Tak Nikon, wiemy wiemy. Bylo przynajmniej zmienic sobie emotikonke, panie sonobar :P
#675096
LaMp | 2004-03-08 07:14:45 +0100
nice news bubu ;- >>
PS: swięta prawda rage ...
#675097
d4widoV | 2004-03-08 07:24:55 +0100
a wg. jaki site maja hoolsy ?
#675099
mess | 2004-03-08 08:34:22 +0100
co do eternals, potrzebujemy jakiegos coacha, moze byc z vq3 aby wiedzial o co chodzi, skrypty pod mozna zalatwic, najlepiej zeby to byl ktos z doswiadczeniem =p
#675101
Nikon | 2004-03-08 10:05:39 +0100
strimal ja jej nie zmienie :D ona jest ze mna od poczatku mojej gry w q3 :D railem w oko +)
#675102
sYnth|Bubu | 2004-03-08 11:33:23 +0100
mof : wczoraj o 21.30 ciastek pisal ze sa z kexsim w C4. Jak po 21.30 przesz li tzn ze news jest prawdziwy a o nikonie nie pisze bo :P bo zapomnialem. Ale nie bede pisal ze z tymi gra OC z ty,i ctf a z tymi ca/pm :/
#675106
move | 2004-03-08 11:42:32 +0100
spoko, sie nalewam only :D
#675109
Nikon | 2004-03-08 13:12:09 +0100
bubu spoko ja se zwale robie nie musisz pisac nawet nie chcem ja sie nie wychylam wole zostawac w cieniu
#675112
.... | 2004-03-08 15:04:52 +0100
bubu dopisz ze jestem w 3M.ctf :}}
#675154
Mad | 2004-03-08 15:14:27 +0100
semp tez jest w CTF ;]
#675160
sYnth|Bubu | 2004-03-08 15:35:07 +0100
Nie dopisze !
#675166
LaMp | 2004-03-08 15:39:10 +0100
Słyszales bubus nie dopisze ;- p
#675171
lecho | 2004-03-08 16:03:10 +0100
mess ja was moge coachowac :P jesli wam pasowalo to co robilem w tec kiedys :P
#675179
.... | 2004-03-08 19:00:08 +0100
bubu pała :D mad niewiedzialem sempik :D
#675207
viltZz | 2004-03-08 20:51:49 +0100
bubu lama :D
#675219
Mattias | 2004-03-08 23:52:06 +0100
czemu tylko bubu piszesz o scenie tdm :P
#675245
rutt | 2004-03-09 08:26:36 +0100
chyba lepiej ze zabiera sie za to na czym sie zna
#675253
Zaloguj się by dodać komentarz.