ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wieści scenowe

nie, 07 marzec 2004 18:53:31 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Ostatnimi czasy mało się dzieje na naszej scenie, biorąc pod uwage transfery, nowe www clanów, kończnie karier itp. Postanowiłem więc iż newsy scenowe będą ukazywały sie co dwa tygodnie co oczywiście może zmartwić fanów tego typu informacji. Przechodząc do konkretów :

  • W szeregi "bestii" z 666 wstąpił deral odchodząc tym samym od ekipy Natural Enemy .
  • Jak poinformował mnie mess (gg:3057967) clan tec poszukuje profesjonalnego coacha, najlepiej z dużym doświadczeniem i orientującym się jeżel chodzi o coachowanie na cpma.
  • ATi dołączył do teamu wizarda gdzie będzie sprawował dwie funkcje : gracza i coacha. Natomiast kojot jest "tylko" nowym graczem. Więcej na stronie BAD.
  • Do clanu n3 dołącza scaNdal były gracz pa1nów
  • clanDominion nadal poszukuje playerów którzy byliby dyspozycyjni i chętni do częstej gry. Ponadto cD 4 marca 2002 roku obchodziło swoje drugie urodziny. Ale to nie wszystko na temat "cedeków" zmienił im się wygląd www a efekty możecie podziwiać tutaj .
  • Fear Factory pozyskało kolejnego zawodnika jest nim equador i tak jak scaNdal jest on byłym graczem pa1nów
  • Do ekipy "wdupehejowców" dołącza w0w, który ostatnio reprezentował barwy śląskiego clanu bfc
  • Byli gracze clanu xt postanowili stworzyć nowy team (operation ownage). Jak narazie jest ich tylko 4 co za tym idzie szukają nowych graczy. Zainteresowanych zapraszam do odwiedzania strony clanu.
  • Chłopaki z teamu pa1n również poszukują coacha. Po więcej informacji zapraszam na ich www
  • Natomiast chris zainteresowane jest przyjęciem ownerow którzy to dysponują dobrym lączem, które umożliwia im gre o każdej porze dnia.
  • Niedawno reaktywowany clan C4 zasiliło dwóch tarnowskich graczy są to kexi i ciastek.
  • Clan tx (triple-x) poszukuje graczy dyspozycyjnych o niskich pingach. Wszystkich chętnych zapraszam na ten nr gg:1321378 (kr1st) lub na www.
  • A na koniec miła inforacja koston zdjął już gips z prawej ręki i wraca na areny. :)

Logitechr4 | 2004-03-07 19:25:18 +0100

jak mozesz Bubu to daj edit ze pa1n tez poszukuja coacha ;)

[M]aniek | 2004-03-07 20:04:19 +0100

kocham te newsy Bubu :p

semp2 | 2004-03-07 20:10:40 +0100

najlepsze ;)

lidek | 2004-03-07 20:10:58 +0100

"A na koniec miła inforacja koston zdjął już gips z prawej ręki i wraca na areny. :)"

drewniana reka :P

rkniunia | 2004-03-07 20:13:01 +0100

gipsciana

SAI4H | 2004-03-07 20:19:55 +0100

a pamietam jak jeszcze na wakacjach wygralem z equadorem 1v1 na ztn... rotfl :)
gl man

sYnth|Bubu | 2004-03-07 20:23:21 +0100

sai to ze jest teraz w FF nie znaczy ze nadal bys z nim nie wgral. Mnie bys pewnie ogral 1v1 mimo iz jestem w sYnth :PPPPP

ciastek | 2004-03-07 20:24:47 +0100

bubu lama !!:D

edit: just joke tylko nie bij wielkoludzie ; )

speed | 2004-03-07 20:35:00 +0100

hehe ciacho na twoim miejscu bym uwazal :D pozdro

Gravatar

wizard | 2004-03-07 20:46:49 +0100

a gdzie info ze bubu zmiena status z lamy na noskila?:)

scaNdal_ | 2004-03-07 21:21:56 +0100

lol wiz ;], ekipa "wdupehejowców" rox :D

sYnth|Bubu | 2004-03-07 21:58:02 +0100

wiz :
ssij psu ©ognos

Rozz | 2004-03-07 22:14:36 +0100

Ladne te newsy bub, keep on.

Gravatar

krist | 2004-03-07 22:21:15 +0100

thx bubu

bolomanrsquoek | 2004-03-07 23:10:30 +0100

super, ale co mnie to wszystko ?;)

Mad | 2004-03-07 23:19:23 +0100

fajny newsik ;]
bubu mam info a mianowicie mazZi, mayhem oraz fr4gm4n doszli do nas do CTF-a , a son1c zarowno do CTF-a jak i TDM-a.

unnzor | 2004-03-07 23:29:22 +0100

do h'00liganow dochodzi niejaki unnz :)

sYnth|Bubu | 2004-03-08 00:07:59 +0100

bedzie za tydzien
:P

Nikon | 2004-03-08 00:34:20 +0100

no nie no to jest kurde masakra a gdzie o mnie normalnie :D ja tu gram za duza mroczna kase w 2 innych klanach kontrakty opiewaja na wszystkie mecze oc dostaje darmowe panie alkohol dragi co tylko chce ale mam grac z nimi tzn dx i 3m (ale nie zaznaczyli ze jak przegramy to nic nie dostaje wiec wiecej imprezuje niz gram) ale co tam normalnie placa mi naprawde gruba kase a o tym sie nie wspomina ehh a ja myslalem ze bubu dostarcza najswiezsze informace scenie no nie ladnie ziąąąm :D i jakos malo z jajem te newsy sa niby spoko ale brakuje mi w nich wiecej humoru :P

ale ogolnie 7/10

move | 2004-03-08 00:34:34 +0100

Niedawno reaktywowany clan C4 zasiliło dwóch tarnowskich graczy są to kexi i ciastek.

*dziś ciastek gral w barwach by przeciwko BAD - hmm, Bubu niusy nieprawdziwe piszesz :)

PS: do wdupehej doszedl rowniez niejaki magik, ktory przerzucil sie z 1.11 - fumfel harpagana :)

rage | 2004-03-08 00:46:46 +0100

ciastek i kex i reszta rumuńskich dzieci zminiaj a klany jak skarpetki wiec nie obwiniaj bubka za to;]

stirmal | 2004-03-08 07:11:48 +0100

Tak Nikon, wiemy wiemy. Bylo przynajmniej zmienic sobie emotikonke, panie sonobar :P

LaMp | 2004-03-08 07:14:45 +0100

nice news bubu ;- >>
PS: swięta prawda rage ...

d4widoV | 2004-03-08 07:24:55 +0100

a wg. jaki site maja hoolsy ?

mess | 2004-03-08 08:34:22 +0100

co do eternals, potrzebujemy jakiegos coacha, moze byc z vq3 aby wiedzial o co chodzi, skrypty pod mozna zalatwic, najlepiej zeby to byl ktos z doswiadczeniem =p

Nikon | 2004-03-08 10:05:39 +0100

strimal ja jej nie zmienie :D ona jest ze mna od poczatku mojej gry w q3 :D railem w oko +)

sYnth|Bubu | 2004-03-08 11:33:23 +0100

mof : wczoraj o 21.30 ciastek pisal ze sa z kexsim w C4. Jak po 21.30 przesz li tzn ze news jest prawdziwy a o nikonie nie pisze bo :P bo zapomnialem. Ale nie bede pisal ze z tymi gra OC z ty,i ctf a z tymi ca/pm :/

move | 2004-03-08 11:42:32 +0100

spoko, sie nalewam only :D

Nikon | 2004-03-08 13:12:09 +0100

bubu spoko ja se zwale robie nie musisz pisac nawet nie chcem ja sie nie wychylam wole zostawac w cieniu

Gravatar

.... | 2004-03-08 15:04:52 +0100

bubu dopisz ze jestem w 3M.ctf :}}

Mad | 2004-03-08 15:14:27 +0100

semp tez jest w CTF ;]

sYnth|Bubu | 2004-03-08 15:35:07 +0100

Nie dopisze !

LaMp | 2004-03-08 15:39:10 +0100

Słyszales bubus nie dopisze ;- p

lecho | 2004-03-08 16:03:10 +0100

mess ja was moge coachowac :P jesli wam pasowalo to co robilem w tec kiedys :P

Gravatar

.... | 2004-03-08 19:00:08 +0100

bubu pała :D mad niewiedzialem sempik :D

viltZz | 2004-03-08 20:51:49 +0100

bubu lama :D

Mattias | 2004-03-08 23:52:06 +0100

czemu tylko bubu piszesz o scenie tdm :P

Gravatar

rutt | 2004-03-09 08:26:36 +0100

chyba lepiej ze zabiera sie za to na czym sie zna

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63