ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wieści, wieści

pią, 06 czerwiec 2003 08:13:14 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Na Cached znajdziecie kolejny wywiad, tym razem z Neil “Haste" Toronto. Jest to człowiek odpowiedzialny za mody: Alternate Fire, Unlagged oraz Ultra Freeze Tag. 402 linie tekstu czekają, przyjmij wyzwanie ;)

Na Quaker-X prezentują ciekawą mape - Station 52 (FFA oraz TDM). RA3 Map Project również prezentuje mase nowych leveli, część z nich znajdziecie się w najnowszym wydaniu Rakietowej Areny Trzy. 15/5, czyli piętnaście screenshotów oraz pięć poziomów, "cziekierap".

UWAGA! Może coś drgneło w sprawie Quake 4, Raven Software pragnie dać robote zdolnym modelerom (Hi-Poly Modeler for Quake 4). Wymagne obeznanie w klimatach sf, fantasy, bio-mechaniczne kreatury, ludzka oraz "obca" broń, pojazdy oraz modelowanie światów. Przyznacie, że conajmniej dziwnie się to czyta? Do tego dochodzi znajomość Maya lub Lightwave. Tak tylko się modle, aby z naszego Quake 4 nie wyszło czasem Halo (oczywiście Halo to świetna gra).

Na stronie QuakeCon 2003 pojawił się już pełen press release, daty rejestracji oraz detale na temat turnieju. Suma "zielonych" na nagrody - 125.000, "czek dis aut". Dokladnie za 69 dni przyjdzie nam ogladac pojedynki tytanow. QUAKE III Arena 1 vs. 1 Championships - 15 sierpnia - 256 graczy, $45,000 na nagrody (1 miejsce - $20,000). QUAKE III Arena Capture the Flag Championship - 64 teamy w eliminacjach (16 najlepszych awansuje), na nagrody $25,000 w gotówce (1- miejsce $10,000). Reszta pieniedzy przeznaczona jest na nagrody w RTCW. P.S - to takie male uzupelnienie do newsa Saibota.

freak | 2003-06-06 12:48:53 +0200

omg! to z takim zainteresowaniem piszesz niusa o Qcon03 ? zostawiłbyś to pozostałym redom z orga... a nie piepszysz niusa - no chyba że w alternatywie coś tam jeszcze dopiszesz - zobacz jak to zrobili inni :

quake.xgamer.pl/?s:1:98:::
esports.pl/?id=post&post_id=1879052697
quake3.fpp.pl/?pl:news:show:6562:::

lagranda wstydziłbyś się :-p

LaGranda | 2003-06-06 14:32:29 +0200

a napis ||||||35%||||||||||| - loading, work in progres

widzisz to czy slepy?

SAI4H | 2003-06-06 17:59:50 +0200

LG czytaj newsy...

SAI4H | 2003-06-06 18:00:01 +0200

LG czytaj newsy...

LaGranda | 2003-06-06 21:26:32 +0200

sai czyta, jedynie uzupelniam, widzisz aby to byl pojedynczy news albo cos? ty tez masz dzis cos z glowa?

freak | 2003-06-07 11:37:40 +0200

boże nie! nie bij :-X :)) aleś jesteś narwany... jakieś doktoraty tygodniami piszesz to po nich ci sie tak mózg wylasował że nie potrafisz normalnego niusa napisać ... moja to wina ? wyluzuj, bo zaraz bedzie że to ja najeżdzam na całego orga i się wyżywam za to żeście mi wyrzucili.. lol :-)

LaGranda | 2003-06-07 22:36:14 +0200

freak, no bo jak pierdoly piszesz to co chcesz, co mnie to obchodzi co rzes tam gdzies cos napisal. jak przedstawiam sytuacje, tak jak przedstawiam, nie ma co za wiele pisac, referatu nie bede robil.

freak | 2003-06-08 17:22:57 +0200

no ale przecież mógłbyś o wiele lepiej to napisać... a tak zabierasz niusa lepszym newswriterom z orga...

dobra peace! :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63