ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wieści z ClanBase

pon, 03 styczeń 2005 21:46:22 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Jeszcze niedawno nasz serwis miał przyjemność informowania Was o zawarciu partnerstwa pomiędzy dwiema ogromnymi organizacjami zajmującymi się prowadzeniem turniejów E-Sportowych a głównie lig internetowych - ClanBase oraz Global Gaming League. Ponoć pierwsze profity z tej umowy miały być widoczne już podczas ogłaszania gier na kolejny sezon rozgrywek w ClanBase i... okazało się, że wykrakałem :) Niedawno w świat poszła wiadomość o tym, że kultowe LANowe finały EuroCup powracają!!!

Prawdopodobnie nie ujrzymy tam jednak, jak to miało miejsce w poprzednich latach, kompetycji Quake III TDM. Jest jednak jedno wolne miejsce dla jeszcze nieustalonej gry FPS w trybie 1v1 lub 2v2. Co ciekawe, podczas tych finałów łączna pula nagród przeznaczona dla graczy będzie wynosić aż 40000 Euro! To się dopiero nazywa comeback! Dla pozostałych EuroCupów, granych jednak już wyłącznie za pośrednictwem globalnej sieci także przewidziano ciekawe nagrody, bo łącznie będzie to aż 10000 Euro. Myślę, że przynajmniej w tej puli konkurencji gdzieś znajdzie się tryb zarówno CTF jak i TDM naszej ukochanej gry spod znaku dziewięciocalowego gwoździa.

Więcej informacji na temat wszystkich gier już teraz wybranych do tych bardzo prestiżowych rozgrywek możecie znaleźć tutaj.

Teraz coś z beczki z bardziej konkretną zawartością. Dzisiaj zostały ogłoszone początki zapisów do pucharów Spring Cup 2005. Wśród 17 gier nie mogło oczywiście zabraknąć Quake III Areny, dla której przewidziane są następujące typy rozgrywek:

***** Clan Arena - Supervisor: Thormam oraz Slajer

***** CTF - Supervisor: erazor oraz MaRlik.

***** TDM - Supervisor: Slajer

***** FreezeTag - Supervisor: LilliZ oraz SithLord

***** RA3 - Supervisor: sth oraz Bloody

***** UrT - Supervisor: **Poszukiwany!

Warto dodać, że w dużej mierze od ilości zapisanych drużyn w poszczególnych rodzajach rozgrywek zależeć będzie wybór gier do pozostałych EuroCupów jeszcze w tym sezonie! Tak więc zapraszam do zapisów wszystkie ambitne Polskie klany!**

sYnth|Bubu | 2005-01-03 22:10:51 +0100

t5 starac sie moze Was zaprosza :>

Mav_8217 | 2005-01-03 22:36:22 +0100

Jeśli CB ma zapraszać takie klany jak t5, to zrobią to co w poprzednim sezonie - EC.q3.tdm nie będzie :)

sYnth|Bubu | 2005-01-03 23:06:07 +0100

To sie zdziwisz. TA( Czeski clan) przykladowo urwalo mape EYE. I mozna (troche naciagajac) ze urwalo tez mape ff. Bo z obiema druzynami TA przegralo 2:1.
A ff duzo brakuje do t5 wiec...
Zreszta h00lsy tez walczyly z PZZ jak rowny z rownym.

Mav_8217 | 2005-01-03 23:12:10 +0100

No dobra, ale to są tylko pojedyńzce mecze. Przyznam się, że mój koment był nieco ummm... kłamliwy, bo ja po prostu nie napawam wielką miłością do t5 :)

Uważam, że zasłużyli sobie na grę w EC... pomimo tego, że i tak by daleko nie zaszli :PPP

THRAWN | 2005-01-03 23:12:31 +0100

to ja sie ciesze :D

sYnth|Bubu | 2005-01-03 23:20:18 +0100

Pozyjemy zobaczymy :P

Logitechr4 | 2005-01-04 12:34:29 +0100

Bubu szykuj sie ! Bedziemy zamrazac i odmarzowywac ! :D
pa1ned !

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63