Wieści z Kopydłowa
pią, 18 luty 2005 19:48:49 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena

* Barwy klanu 666 opuścił butch(brak aktywności seksualnej).
*
* Wczoraj świętował ff/linux, bowiem skończył 19 lat. Niestety potwierdziły się plotki o nocy spędzonej pod monopolowym. Najlepszego!
*
* Team tbo pozyskał nowy layout. Jest taki boski i jedyny w swoim rodzaju, że jak nie zobaczysz nie poczujesz! Klan opuścił Lopez(nagrywa nową płytę).
*
* Nasz wspaniały newsman Mav9lity(be) obchodził ostatnio swoje 18 urodziny. Kazał mi nie mówić co robił. Tak między nami to pisał newsy. Wszystkiego Naj... kolego redakcyjny!. Ponadto drzwi do klanu be się zepsuły i przyjęto Aromata.. Na dzień dzisiejszy zamki zostały wymienione, wyglądają one następująco: [click]
*
* Drużynę A (apoc) wzmocnili nowi playerzy AmRaC, mCm oraz NBR. Wszyscy mają za sobą liczne turnieje oraz zwycięstwa.
*
* Niedawno powstał klan bah, połączył on swoje siły z klanem @(APERION). Wygląda to naprawdę groźnie. Zobaczymy co pokażą.
*
* W teamie onyx jak zawsze dziele się dużo. Tym razem doszło trzech nowych playerów: loco, exe i Brat. Wygląda to bardzo obiecująco.
*
* Ciastek i sabers to nowe "talenty" klanu uK. Odszedł forest. Na dzień dzisiejszy możemy się już spodziewać...nowych atrakcyjniejszych od poprzednich wyzwisk.





THRAWN | 2005-02-18 19:53:29 +0100
Wszystkiego Naj Mav !
co to tych wizwisk to I’m sure :DDD
#709093
ramm | 2005-02-18 20:09:14 +0100
ciastek ;-) ash sie powstrzymam od komentarza ;-)
#709095
Pawuj | 2005-02-18 20:17:33 +0100
a ciastek przez chwile mial nowy klan (sam stworzyl) i juz ni ma :DDDDD
#709097
Logitechr4 | 2005-02-18 20:39:47 +0100
Lopez tbo->pa1n
kojot onyx->pa1n
ATi przeszedl na inactive
ciastek znowu powraca , a ostatnio mowil na servie ze nie gra z psami :(
#709100
Fabian | 2005-02-18 20:39:52 +0100
Nie no ciastek jest ciastek .. Haha.
Wszystkiego najlepszego mav.
#709101
pepz | 2005-02-18 20:49:41 +0100
bez komentarza :D
#709102
7328221o | 2005-02-18 21:05:11 +0100
O ja pierd***** miałem racje 15 dni nie mineło i ciastek ma inny klan !! Jasnowidz jestem :) Małysz jutro 4.
#709104
wishoza | 2005-02-18 22:26:19 +0100
Tehnick :D Pamiętam, że poparłem Twoją wypowiedź, więc oboje jesteśmy magix people :D
#709107
enjoy | 2005-02-18 22:30:15 +0100
akk0 jakis ty w dupe dowcipny hej :P
#709108
7328221o | 2005-02-18 22:33:06 +0100
w1sh :) może obstawimy razem coś w STS albo Profesjonalu :-> . Btw enjoy w pupe fajne te wieści coś innego a nie suche fakty. Ps. Ciastek i sabers to nowe „talenty” klanu uK. Odszedł forest. Na dzień dzisiejszy możemy się już spodziewać...nowych atrakcyjniejszych od poprzednich wyzwisk. . To chyba aluzja do mnie :) Więc #&^$@&^#$%$(#@&$(#&$ i (&$#(&$*( . Ufff ale hardkor :)
#709109
Pheu | 2005-02-18 22:52:57 +0100
:bahahah
Teh i w1sh - wy wcale jasno nie widzicie :D bo to bylo wiadomo, ze ciastek zrezygnuje z bah w ciagu tygodnia.
Ale jak juz jestesmy przy obstawianiu to jak myslicie ile czasu nasz masta bedzie w uk?? Ja mysle, ze do marca zdarzy zmienic klan :bah
#709110
wishoza | 2005-02-18 22:56:20 +0100
Hehehe pheu i tehnick ... Tak czy inaczej w sejmie byśmy zrobili furrorę :DD
@Tehnick - jak najbardziej, owszem tak, czemu nie ; )
#709111
nergal | 2005-02-18 23:29:12 +0100
eheh bardzo fajny news dowcip sie poprawił a dlaczego sonda z boku!!!------>>>>>>>>>>>>>>
#709112
7328221o | 2005-02-19 00:02:53 +0100
Hmm coś niecoś słyszalem na servie dzisiaj i wnioskuje że : max do 8 marca w uk. Szancunek
#709113
Mav_8217 | 2005-02-19 01:23:40 +0100
lul :f
#709116
RauL | 2005-02-19 08:09:06 +0100
a ja mam urodziny w srode :D tez bedzie news? :P
#709119
gu4rd | 2005-02-19 13:15:33 +0100
teh 8 marca dzien kobiet i moje urodziny :D bardzo odpowiedni dzien na zmiane klanu :D a najlepsze jest to ze @ sie z bahem polaczylo a ciastek sobie w tym samym momencie poszedl gdzie indziej :D ale co tam szkoda nerwow :D
#709139
cmx | 2005-02-19 16:09:14 +0100
no ciastek n/c, ale qrde ten news jakiś "anty-uk" ?? no super, super
#709158
gu4rd | 2005-02-19 17:27:22 +0100
hmmm kto ma linka do tej fajnej sondy z rumunskimi dziecmi???
#709168
żeton | 2005-02-20 22:10:16 +0100
cmx zrobiliscie sobie opinie nie kulturalnego klanu i to bedzie sie za wami ciagnelo przykro nam a ja osobscie do ciastka nic nie mam chodz naprawde klanu znalesc nie umie ;)
#709240
cmx | 2005-02-20 22:47:53 +0100
sie odewał :P hehe jasssssssneeeeee ej ciastek i tak juz odszedl :P
#709243
Pheu | 2005-02-21 00:07:17 +0100
:bah
ciastek bedzie skakal z klanu do klanu az do t5 trafi, co za grzyb..
#709247
Zaloguj się by dodać komentarz.