ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wieści z Kopydłowa

pią, 18 luty 2005 19:48:49 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena


* Barwy klanu 666 opuścił butch(brak aktywności seksualnej).
*
* Wczoraj świętował ff/linux, bowiem skończył 19 lat. Niestety potwierdziły się plotki o nocy spędzonej pod monopolowym. Najlepszego!
*
* Team tbo pozyskał nowy layout. Jest taki boski i jedyny w swoim rodzaju, że jak nie zobaczysz nie poczujesz! Klan opuścił Lopez(nagrywa nową płytę).
*
* Nasz wspaniały newsman Mav9lity(be) obchodził ostatnio swoje 18 urodziny. Kazał mi nie mówić co robił. Tak między nami to pisał newsy. Wszystkiego Naj... kolego redakcyjny!. Ponadto drzwi do klanu be się zepsuły i przyjęto Aromata.. Na dzień dzisiejszy zamki zostały wymienione, wyglądają one następująco: [click]
*
* Drużynę A (apoc) wzmocnili nowi playerzy AmRaC, mCm oraz NBR. Wszyscy mają za sobą liczne turnieje oraz zwycięstwa.
*
* Niedawno powstał klan bah, połączył on swoje siły z klanem @(APERION). Wygląda to naprawdę groźnie. Zobaczymy co pokażą.
*
* W teamie onyx jak zawsze dziele się dużo. Tym razem doszło trzech nowych playerów: loco, exe i Brat. Wygląda to bardzo obiecująco.
*
* Ciastek i sabers to nowe "talenty" klanu uK. Odszedł forest. Na dzień dzisiejszy możemy się już spodziewać...nowych atrakcyjniejszych od poprzednich wyzwisk.

THRAWN | 2005-02-18 19:53:29 +0100

Wszystkiego Naj Mav !

co to tych wizwisk to I’m sure :DDD

ramm | 2005-02-18 20:09:14 +0100

ciastek ;-) ash sie powstrzymam od komentarza ;-)

Pawuj | 2005-02-18 20:17:33 +0100

a ciastek przez chwile mial nowy klan (sam stworzyl) i juz ni ma :DDDDD

Logitechr4 | 2005-02-18 20:39:47 +0100

Lopez tbo->pa1n
kojot onyx->pa1n
ATi przeszedl na inactive

ciastek znowu powraca , a ostatnio mowil na servie ze nie gra z psami :(

Gravatar

Fabian | 2005-02-18 20:39:52 +0100

Nie no ciastek jest ciastek .. Haha.
Wszystkiego najlepszego mav.

pepz | 2005-02-18 20:49:41 +0100

bez komentarza :D

7328221o | 2005-02-18 21:05:11 +0100

O ja pierd***** miałem racje 15 dni nie mineło i ciastek ma inny klan !! Jasnowidz jestem :) Małysz jutro 4.

wishoza | 2005-02-18 22:26:19 +0100

Tehnick :D Pamiętam, że poparłem Twoją wypowiedź, więc oboje jesteśmy magix people :D

enjoy | 2005-02-18 22:30:15 +0100

akk0 jakis ty w dupe dowcipny hej :P

7328221o | 2005-02-18 22:33:06 +0100

w1sh :) może obstawimy razem coś w STS albo Profesjonalu :-> . Btw enjoy w pupe fajne te wieści coś innego a nie suche fakty. Ps. Ciastek i sabers to nowe „talenty” klanu uK. Odszedł forest. Na dzień dzisiejszy możemy się już spodziewać...nowych atrakcyjniejszych od poprzednich wyzwisk. . To chyba aluzja do mnie :) Więc #&^$@&^#$%$(#@&$(#&$ i (&$#(&$*( . Ufff ale hardkor :)

Pheu | 2005-02-18 22:52:57 +0100

:bahahah
Teh i w1sh - wy wcale jasno nie widzicie :D bo to bylo wiadomo, ze ciastek zrezygnuje z bah w ciagu tygodnia.
Ale jak juz jestesmy przy obstawianiu to jak myslicie ile czasu nasz masta bedzie w uk?? Ja mysle, ze do marca zdarzy zmienic klan :bah

wishoza | 2005-02-18 22:56:20 +0100

Hehehe pheu i tehnick ... Tak czy inaczej w sejmie byśmy zrobili furrorę :DD

@Tehnick - jak najbardziej, owszem tak, czemu nie ; )

nergal | 2005-02-18 23:29:12 +0100

eheh bardzo fajny news dowcip sie poprawił a dlaczego sonda z boku!!!------>>>>>>>>>>>>>>

7328221o | 2005-02-19 00:02:53 +0100

Hmm coś niecoś słyszalem na servie dzisiaj i wnioskuje że : max do 8 marca w uk. Szancunek

Mav_8217 | 2005-02-19 01:23:40 +0100

lul :f

RauL | 2005-02-19 08:09:06 +0100

a ja mam urodziny w srode :D tez bedzie news? :P

gu4rd | 2005-02-19 13:15:33 +0100

teh 8 marca dzien kobiet i moje urodziny :D bardzo odpowiedni dzien na zmiane klanu :D a najlepsze jest to ze @ sie z bahem polaczylo a ciastek sobie w tym samym momencie poszedl gdzie indziej :D ale co tam szkoda nerwow :D

cmx | 2005-02-19 16:09:14 +0100

no ciastek n/c, ale qrde ten news jakiś "anty-uk" ?? no super, super

gu4rd | 2005-02-19 17:27:22 +0100

hmmm kto ma linka do tej fajnej sondy z rumunskimi dziecmi???

żeton | 2005-02-20 22:10:16 +0100

cmx zrobiliscie sobie opinie nie kulturalnego klanu i to bedzie sie za wami ciagnelo przykro nam a ja osobscie do ciastka nic nie mam chodz naprawde klanu znalesc nie umie ;)

cmx | 2005-02-20 22:47:53 +0100

sie odewał :P hehe jasssssssneeeeee ej ciastek i tak juz odszedl :P

Pheu | 2005-02-21 00:07:17 +0100

:bah
ciastek bedzie skakal z klanu do klanu az do t5 trafi, co za grzyb..

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63