ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wieści z opowieści

nie, 27 luty 2005 15:07:45 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena


Na początku zapraszam do przeczytania artykułu na temat "Gdzie najtaniej kupimy i elektronikę i komputery", znajdziecie tam naprawdę kilka ciekawych rzeczy, które pomogą Wam wybrać najtańszy sklep z sprzętem komputerowym. Zapraszam!

  • Clan the h00ligans odłączył się od multiclanu nWo. Do czynnej gry powrócili ly5y i sootek. Nowy pro-h00lsem został p0gr0m.
  • Barwy klanu mm opuścili Younior oraz mag. Za główny powód podaje się konieczność przekopania działki tego drugiego.
  • Ostatnio świętował ff/equador, bowiem skończył 21 lat. Żyje. Najlepszego!
  • W teamie UtdF jak zawsze, dużo się dzieje. Tym razem doszło dwóch nowych playerów: fr4gm4n i herpu. Odeszli zaś LeSzNy oraz t3m. Obecny skład przedstawia się następująco: Mad, hanti, jam, herpu, fr4gm4n i syndrom. Wszyscy wyemigrowali z Kazachstanu.
  • Team pa1n pozyskał nowych graczy. Pierwszy z nich to Lopez(ostatnio tbo), następnie kojot(onyx) i mag(mm). ATi przeszedł na inactive. Wyrzucony został sp1der(coach), tym samym poszukują oni nowego. Szczegóły na telegazecie.
  • Dziś swoje 20-ste urodziny obchodzi P!Tehnick. Wszystkiego Najlepszego, przede wszystkim zdrowia, szczęścia, dużo pieniędzy oraz pociechy z dzieci życzą koledzy misjonarze.
  • Klan bfc przyjął na okres próbny nowego członka ()... at0m’a Czy zdoła okiełznać wyzwanie? Zobaczymy.
  • Drużynę apoc opuścił NBR. Z Bogiem!
  • Niedawno powstały klan sD postanowił zrobić małe porządki w swoich szeregach. I tak odeszli Waha, 0pti oraz Hellfire. W ich miejsca weszli kbs i falc0n. Groźnie to wszystko wygląda.
  • Na okres próbny do teamu onyx przyjęty został n1ko. Nie bij.
  • Ron!n został wydalony z teamu uK. Nowym coachem został MuZyK. Ciastek odszedł:DDD Niestety nie będe już pisał o tym człowieku szkoda na niego słów. Dziecko.
  • Klan Majestic poszukuje 2 zawodników potrafiących sobie zorganizować czas. Frustraci i pieniacze nie będą uwzględniani, niezależnie od prezentowanego poziomu. (c) YackOO

Przypominam, że istnieje temat na boardzie , gdzie możecie pisać o tym co na scenie "piszczy". Zapraszam do udzielania się na nim!

Wszystkim klanom życzę sukcesywnych postępów, a graczom udanych występów w barwach swoich nowych klanów.

Jeśli macie dla mnie jakiekolwiek informacje dotyczące transferów, urodzin, nowych sajtów itp. itd. prosze kierować się z tym na moje gg 3327606, bądź email.

Do następnego razu!

Gravatar

pro_L0rd | 2005-02-27 15:20:53 +0100

sympatycznie to wyglada :D
btw hoolsy ostre wzmocnienie

Mad | 2005-02-27 15:25:58 +0100

heee nikt nie odchodzil tylko niektorzy narazie przestali grac ;p

RauL | 2005-02-27 15:27:57 +0100

a o mojej srodowej 20-stce to nie napisales :( taki z Ciebie redakcyjny kolega :P

:DDDDDDD

MisieX | 2005-02-27 15:44:49 +0100

Z newsa na news akk0 coraz luźniej podchodzi do tematu :P

btw "Czy zdoła okiełznać wyzwanie?" wtf?

Mav_8217 | 2005-02-27 15:44:52 +0100

Ciastek odszedł:DDD Niestety nie będe już pisał o tym człowieku szkoda na niego słów. Rumuńskie dziecko.

OŁNED

Odkąd akk0 zaczął pisać w tym stylu jest się z czego pośmiać ;)) Tak trzymać m8!

pepz | 2005-02-27 15:55:32 +0100

:DDDDDDD
akk0 miło by było jakbyś też w tych swoich wieściach umieszczał linki do stron tych klanów o których piszesz..

7328221o | 2005-02-27 15:59:31 +0100

Ciaaaaastekkkkkkkkk RULZ !!! BTW ja nie mam dzieci :D. Dzieki za życzenia kotki moje.

bfr_aka_pablonzo | 2005-02-27 16:07:59 +0100

pepz - dokladnie.
akk0 - co do rumunow to sie wstrzymaj bo to chyba nie jest miejsce na takie pisanie.

Sh1eldeR | 2005-02-27 16:26:32 +0100

Ej akko, zaintrygowalo mnie ostatnio pewne pytanie. Jakis gosciu nie wiedzial, jaki byl squad slynnych Rumunskich Dzieci (m.in. byl on wymieniony na stronce z ankieta pod tytulem "najwieksza lama sceny q3"). Na pewno ciastek. Wydaje mi sie tez, ze kexi. I kto byl tym trzecim?

[nie chcesz sie sugerowac, to nie czytaj - spoiler!!!]

Nie remik przypadkiem?

[koniec spoilera]

btw imo wiesci scenowe ewoluuja w dobrym kierunku - juz ich nie omijam, tak jak kiedys. Chociaz kiedys tez sie smialem z fragmentow typu "klan MF zasilaja mlode wilki: MF-Kubek, MF-Rogal, MF-Zmija i MF-Spustoszenie - zapowiada sie niezly hardkor!" ;DDD

A, no i jesli kogos zainteresuje to, co sie dzieje w takim MF, to faktycznie przydalby sie link do strony :>

pepz | 2005-02-27 16:35:04 +0100

no, akk0 - teraz pro :D

akk0 | 2005-02-27 16:35:46 +0100

Aby dogodzić moim fanom poprawiłem to co chcieliście i wzięłem pod uwage Wasze słowa;o

ps. 113 zł

eXe|Korol | 2005-02-27 16:48:29 +0100

a mnie razi ten tekst o Kazachstanie :

k3m | 2005-02-27 17:06:31 +0100

gut gut, ale z kejkiem juz przesadziles ;)
’okielznac’ akurat nie pasuje do wyzwania (tymbardziej, jesli chciales zastapic slowo ’sprostac’).

Pawuj | 2005-02-27 17:06:31 +0100

ciastek ;asdsadsad;fffff;as;s;sda

THRAWN | 2005-02-27 17:43:37 +0100

ciacho pozamiatane :D

Gravatar

g0ral | 2005-02-27 17:49:54 +0100

najlepszego eq !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sYnth|Bubu | 2005-02-27 17:55:49 +0100

Ten 3 to Raufbl00d czy jakos tak sie pisalo tego nicka :P

Pawuj | 2005-02-27 18:03:15 +0100

p0gr0m w h’ ciekawe :>

Gravatar

LeSzNy | 2005-02-27 18:35:02 +0100

wlasnie ja nie odszedlem mad powiedz im ;p ja bede grac tylko nie teraz za duzo roboty ;]

PeterSchiff | 2005-02-27 18:37:43 +0100

bubur nie masz racji :) raufa nie bylo w tej grupie :) szilder dobrze przyspoilerowal;p

enjoy | 2005-02-27 18:39:05 +0100

akk0 czy ty czasem nie brales lekcji pisania niusow u jakiegos performera? :P

magic | 2005-02-27 18:53:00 +0100

działki? ja mam całe pole

THRAWN | 2005-02-27 18:55:09 +0100

enjoy text mi ukradłes :( złodziej :D

Gravatar

m4mut | 2005-02-27 19:24:41 +0100

zaczyna sie coraz wiecej dziac na scenia :ASD

eng | 2005-02-27 19:51:03 +0100

umowmy sie , ze nie na scenie tylko na podescie :>

akk0 | 2005-02-27 19:54:05 +0100

Nie mam nic wspólnego z farmerem;o

wishoza | 2005-02-27 20:39:17 +0100

@h - good :D
@equ - wszystkiego najlepszego :)
@ciastek - buhahahahahahah ... Na takie podejście brak mi słów :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Nie no ja po prostu wymiekam, jakiś czas temu na servie gadalem z tym gościem, wydawał mi się w porządku ... Za 15 minut jechał po całym squadzie synthów :D Wszystkich od początku do końca powyzywał, rodzice i te sprawy :D Ciekawe jakby zrobić coś takiego, żeby żaden klan go nie przyjął ; DDDDD Ciekawe co by zrobił, pewnie znów założył by klan na 3 dni :

yac | 2005-02-27 20:51:49 +0100

akk0, mam wrażenie, że maila nie sprawdzasz...

akk0 | 2005-02-27 21:08:05 +0100

Sorry yackoo dostałem go i jak pisze wieści to pisze je w wordzie i przeszło na 2 strone i zapomniałem. Już dodałem. Sor jeszcze raz.

lidek | 2005-02-27 21:09:49 +0100

who’s alive and who’s dead ?

Gravatar

Fabian | 2005-02-27 22:17:18 +0100

Ciastek - Mój Idol !

Gravatar

m4mut | 2005-02-27 22:44:25 +0100

at0m wybuchł podczas testów :ASD

lidek | 2005-02-27 23:13:55 +0100

abs poszedl do h i dzieki temu znalazl dziewczyne-ziembe

Gravatar

g0ral | 2005-02-28 01:23:18 +0100

do gry powrocil ly5y nie wieze w to
do gry powrocil ’soo nie wieze w to

ploty.... nie wiadomo czy prawda czy fałsz

THRAWN | 2005-02-28 02:41:59 +0100

prawda prawda :E

pat | 2005-02-28 07:52:02 +0100

haha najlepsze jest to "Groźnie to wszystko wygląda." przy klanie sd :)

ziemba | 2005-02-28 07:56:06 +0100

lead uwazasz, ze to co napisales jest zabawne? moze sam jestes w takim zwiazku z jakims panem? niektorzy lekarze twierdza, ze forma takich wypowiedzi ( pisanie obrazliwych tekstow, przedstawianie czyjejs sytuacji - falszywej ) jest, przedstawieniem wlasnych przezyc, uczuc, zachowan, wiec jezeli dopiero teraz dowiedziales sie, ze taki zwiazek z panem jest zly ( wczesniej uwazales, ze inni sa dzwini, no bo jak to mozna z dziewczyna? ), nie staraj sie wskakiwac na innych piszac takie glupoty! taka forma obrony przed samym soba ( czytaj zachowanaiami, uczuciami ) jest nie skuteczna, a to co napisales jeszcze w wiekszym stopniu kieruje wzrok ludzi na ciebie i twoj GEJOWSKI zwiazek ......

goral lysy gra ... rano! soo ma kompa i teraz tylko q3 potrzebuje :D

Gravatar

skaven | 2005-02-28 10:20:56 +0100

siemandero wysztkim pijakom :Q ale mnie tu dawno nie bylo ;D

Gravatar

Fabian | 2005-02-28 10:38:09 +0100

Ziemba, wiesz on myśli, że jak napisze takie coś
to będzie pr0, nie zwracaj na takich uwagi, mówie
Ci nie ma sensu, pozdrawiam.

MaS | 2005-02-28 11:36:14 +0100

eeeee ... jest może jakaś www h00lsów ?? Jak tak to zapodajcie linka ...

Ly5y | 2005-02-28 11:47:21 +0100

Siema all scena powracam do gry bo lada dzien bede mial nowego kompa :) ktory umozliwi mi plynnosc itp a teraz jeszcze gram na starym zlomie i jakos idzie :) pozdrawiam cya

Gravatar

skaven | 2005-02-28 11:54:22 +0100

kurde, moge sie oddac za darmo jakiemus klanowi ;D ferie sie skonczyly a ja sie przeicez uczyl nie bede :Q

Gravatar

Fabian | 2005-02-28 12:31:46 +0100

Z ciekawości zapytam - Ly5y jaki miałeś sprzęt ?

gr. | 2005-02-28 17:08:53 +0100

tak jak sugerowalem - z prawej duzo lepiej sie logo prezentuje

Gravatar

LeSzNy | 2005-02-28 17:17:40 +0100

lobuz jak chcesz to ja ci moge teraz kompa odstapic ;] ( oczywiscie na jakis czas )

k3m | 2005-02-28 17:27:53 +0100

czyt. odkurz go :D

rav | 2005-02-28 18:27:55 +0100

h’p0gr0m - hit transferowy :D

Gravatar

Fabian | 2005-02-28 18:43:54 +0100

LeSzNy - z miłą chęcia ! :)

Gravatar

avek | 2005-02-28 19:02:49 +0100

soś nie pasi ? :D

Ly5y | 2005-02-28 19:42:27 +0100

yyy mam jeszcze 1.3 duron 128sdram geforce mx2 chujostwo :D no moge grac 2v2 lub 3vs3 na pro6 inne nie wchodza w gre 4vs4 mapy poprostu zerowa plynnosc wiecie jak to jest jeszcze dysk ma bady i sie cina cos co chwila :))) pozdro aall

wishoza | 2005-02-28 21:29:09 +0100

Ej co ktoś tam pisał o tych gejach to kurde prawda. Ja zawsze wszystkich od geji wyzywam i ostatnio odkrylem, że jestem gejem, mhm.

Dwukropek zamknąć nawias zamknąć nawias zamknąć nawias zamknąć nawias zamknąć nawias zamknąć nawias zamknąć nawias zamknąć nawias

:D Nie mam co pisać ... Idę się myć bo krę nad stawem wycieli . pozdro ;p

lidek | 2005-02-28 21:57:19 +0100

zachmurzona ziemba !
jak sie oburzyla !
i dobrze bo nuda :)
w sumie niewiem skad tyle gejostwa w twojej wypowiedzi-przeciez nikt nie mowi ze jestes gejem :D
ziemba-kobieta ?
abs-chlop ?
no chyba ze ziemba to chlop ?
wtedy to zmienia postac rzeczy bo abs nie jest wart tego zwiazku w tym momencie :D
bylem pewny ze ziemba to kobieta co wzbudzalo moj podziw ze tak gra dziewczyna
ale jak ziemba to chlop to sie zawiodlem :(

eng | 2005-02-28 22:54:26 +0100

nuda nuda , bo absa nie ma :>

ziemba | 2005-02-28 23:17:02 +0100

lead wybacz, ze cie zawiodlem ale 1.5roku przerwy robi swoje ...

na czyjes zyczenie:)

www.ostroda.mm.pl/~h00ls/

lidek | 2005-03-01 00:59:45 +0100

o widze sie jako:
coach :D
www.ostroda.mm.pl/~h00ls/scrny/hr9vd14.jpg
player
www.ostroda.mm.pl/~h00ls/scrny/hr9vc4.jpg

ok jestes chlop niech ci bedzie
abs odpada w przedbiegach :D

ziemba | 2005-03-01 07:43:15 +0100

ehhh :)

magic | 2005-03-01 10:15:53 +0100

ten 2 screen to soo juz gral dla h’ :>

Gravatar

sixs|GaD | 2005-03-01 18:14:12 +0100

ziemba, olej prawiczka ;d

Gravatar

sixs|GaD | 2005-03-01 18:14:52 +0100

chyba ze po pchaniu w proca mozna nazwac go casanova ;d

lidek | 2005-03-01 21:56:11 +0100

gad = bind d "disconnect"
i to tyle co pokazales w histori naszych konfrontacji wiec zamilcz chlopcze
czy z kobieta tez tak szybko wymiekasz czy tylko ze mna ci nie idzie ?:D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63