Wieści z own-age
pią, 28 styczeń 2005 22:32:39 | Autor: fhantom | Quake 3 Arena
Witam. Na own-age.com pojawiły się dwie nowe bardzo interesujące pozycje. Zacznę może od dania głównego w postaci Obliterate autorstwa Rinera. Już po chwili każdy wytrawny znawca wideoteki wstrząsu spostrzeże że nie będzie to przeciętna produkcja - renderowana animacja wprowadzająca nas w następne minuty tego filmu zrobiła na mnie kolosalne wrażenie. Następnie muzyka na chwile się wycisza po czym słysze początek dobrze znanego mi utworu Franka Klepackiego z albumu Hell March [pamięta ktoś poczciwego Red Alerta 2?]. Pierwszy frag, potem drugi i kolejne - akcje naprawdę z wysokiej półki, miłe dla oka a niektóre wręcz imponujące. Różnorodność map została zachowana [ospdm5, t4, dm7, t2, ztn, dm17, dm6], tempo muzyki pokrywa się z tym co widzimy na ekranie. Ok świetnie się bawiłem ale co dalej ? Pamiętacie może outro The Second Generation ? Defragowe kamery przy użyciu ghostów ? To samo rozwiązanie aczkolwiek kamery są o wiele ciekawsze i bardziej dynamiczne. Sekwencja tego typu ujęć przedstawiająca bardzo ładne fragi w połączeniu z muzyką Harrego Williamsa pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie. Niestety potem jest już tylko krótkie outro prezentujące bardzo ładne fragi z lg.. a szkoda bo naprawdę film ma swój klimat i garść atutów dzięki którym widz jest przykuty do ekranu monitora. Jakość - bez najmniejszego zarzutu natomiast kompresja powinna być troszkę lepsza. Konkluzja: z ręką na sercu polecam każdemu, jak dla mnie naprawdę mocna ósemka w dziesięciostopniowej skali.


# Nazwa: Obliterate by Riner
# Download: own-age
# Długość: 8 min 35 sek
# Rozmiar: 236 mb
The Bloody Scene 2 by sMoVe zostawiłem sobie na deser. Intro [muzyka Overseer - Supermoves] przedstawia nam autorów akcji oraz mapy przy użyciu dynamicznych kamer z defraga. Kilka chwil i pierwsze fragi - z kilkoma wyjątkami przeciętne, widać od razu że nie będzie to drugi Get Quaked natomiast synchronizacja muzyki z obrazem jest bardzo dobra. Następnie usłyszymy utwór Roba Zombie - Dead Girl Superstar co w kombinacji z włączonymi dźwiękami z gry zapowiada się całkiem nieźle. Film ogląda się przyjemnie mimo tego że niczego wgniatającego w fotel nie zobaczyłem. Następnie rzuca się w oczy bardzo ładne i kreatywne przejście do następnej części filmu, gdzie przy muzyce Drowning Pool obejrzymy kolejną porcje fragów. Wszystko to okraszone przyzwoitym editingiem i całkiem niezłą jakością obrazu aczkolwiek kolory wydają się być troszkę wyblakłe [zapewne nieodpowiednio dobrany cfg]. Outro natomiast jest naprawdę przyjemne - najlepsze sytuacje autor definitywnie zostawił na koniec. Konkluzja: w moim odczuciu film jest godny uwagi ale niczym szczególnym się nie wyróżnia, słaba siódemka.


# Nazwa: The Bloody Scene 2 by sMoVe
# Download: own-age
# Długość: 11 min 40 sek
# Rozmiar: 265 mb





Blizzen | 2005-01-28 22:34:33 +0100
pierwszy:D
#707222
gr. | 2005-01-29 00:18:39 +0100
kurcze screeny tego pierwszego wygladaja kuszaco
#707233
edix | 2005-01-29 02:00:29 +0100
wkoncu jest co ssac ^_^
#707236
KaszaWspraju | 2005-01-29 02:29:33 +0100
narazie nic nie da sie ssac , stan na 29.01 2.30 h
mowa o 1 filmie
#707238
kubus_q3 | 2005-01-29 03:47:31 +0100
w 3 min sciagnalem ten drugi film. bardzo ladna grafika i logo poczatkowe :) i swietna jakos. moja ocena to 8/10 :) dobry film :D
#707239
teo | 2005-01-29 09:29:27 +0100
zgadzam się, ten 2 film jest wyjebany, miałem go już wcześniej, zanim sie tutaj pojawił ^^
#707240
pepz | 2005-01-29 10:15:56 +0100
w 3 min sciagnalem ten drugi film
????????????????????????????????????????????????
#707242
MisieX | 2005-01-29 11:28:56 +0100
Po kiego opisują film, do którego nie ma linku??? :/
#707245
fhantom | 2005-01-29 11:42:25 +0100
wczoraj ściągałem Obliterate i było wszystko w porządku niestety później mirror chyba padł
powinni to w miarę szybko naprawić stay tuned
#707247
Tramal | 2005-01-29 11:45:04 +0100
Autor filmu Obliterate chyba strzelił rekord pod względem jednorazowych przejsc Dfragowych kamerek za 1 razema efekt jest piorunujący !!!
Ładny editing, fragi i muza.... do tej pory ciekawi mnie jak zosatło zrobione intro, czy to animacja w 3dmaxie czy same skrypty efekty i filtry !!!
Podsunowując bardzo dobra produkcja !!!! polecam kazdemu !!!!!!!
Co do The Bloody Scene 2 by sMoVe również niemam większych zastrzeżeń, Intro oczywiscie w 3dMaxie częśc fragowa przyzwoita no i zakonczenie przy muzie Stereo MC’s - connection
ten film również warto mieć!!
No ale jeśli ktoś niemoze się zdecydowac bo ma słabe loncze to wybrał bym pierwszą pozycje !
#707248
fhantom | 2005-01-29 11:57:59 +0100
cieszę się że zgadzasz się ze mną odnośnie tych filmów bo wiem że raczej niełatwo cię zadowolić :]
#707249
Tramal | 2005-01-29 12:05:21 +0100
no wiesz, ściągam filmy od okolo 2 lat i jestem juz troszke bardziej wybredny niz inni :))) film musi mieć to "cos" co inaczej zmieszam go błotem ;)))
btw miałem napisac do jakiegoś redaktora zeby walną newsa do The Bloody Scene 2 bo juz kilka dni sobie lezy na own age.
Ostatnio tylko ty piszesz newsy o filmach :( co się dzieje z resztą ? wypaliłą się ich wena ? :>
#707250
fhantom | 2005-01-29 12:06:30 +0100
dokładnie - przez mój dysk przewinął się niemal cały own-age i pq3, ciężko nie być wybrednym :]
#707251
coolfon | 2005-01-29 12:18:35 +0100
Obliterate - bardzo przyjemny filmik. Mialem zanim pojawil sie news:) Defragowe kamery robia naprawe dobre wrazenie. Znalazlem tylko jednego buga - przy ostatnim fragu na prot4 na dole ekranu pisze: map tourney2. No ale moze sie czepiam ;]
Drugi film wlasnie zaczalem sciagac. Bedzie dopiero za godzine bo mam cos slaby transfer :/
EDIT: co do drugiego filmiku... hehe tez bardzo przypadl mi do gustu. muza ok, fragi tez. aha no i bardzo ladnie zrobione napisay koncowe :) choc moze nie takiego komentarza oczekiwalby autor ;]
A ostani quadrun - rotfl :d
#707252
edix | 2005-01-29 13:23:14 +0100
the blood..... najlepszy film jaki widzlem z VQ3 a tamtego nie moge sciagnac ;-(
#707257
gr. | 2005-01-29 13:30:27 +0100
no edix zacheciles mnie do dloadu nie sadze zeby byl lepszy niz wg mnie najlepszy just quake by CKY ale milo bylbym zaskoczony jesli stalby sie moim nowym vq3 liderem :o
#707258
edix | 2005-01-29 23:08:18 +0100
hmm to poszukaj i dal mi linka na ge ge :)
#707299
PeterSchiff | 2005-01-30 09:57:03 +0100
obliterate srednio mi sie podobal ale the bloody scene 2 jest spoxik :)
#707319
Zaloguj się by dodać komentarz.