ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wieści: zmiany w klanach i kolejna edycja L4F!

śro, 28 grudzień 2005 01:20:27 | Autor: voodoo|norad | Quake 3 Arena

Mimo spadającego znaczenia naszego kochanego kłejka na scenie wciąż następują zmiany o których warto napisać. Niestety jak macie okazję poczytać nieco niżej nie tylko Polska powoli odchodzi od Kłejka z numerem 3-im. Przejdźmy jednak do rzeczy, po rozpadach, renowacjach itd. sytuacja wygląda mn. w. tak:

  • af, W af'kach bez większych zmian, jak podawałem w swoim wcześniejszym newsie na rekrutów przyjęci zostali belcroqx oraz heart, ten drugi odszedł, bel jednak siedzi w af już sporo czasu i prawdopodobnie zostanie tam na stałe.
  • Angels, kolejna reaktywacja, heart uciekł z af i razem ze znajomymi postanowił odnowić upadłych aniołów, uzyskali m.in. Falcona (błąkającego się bez klanu po rozpadzie eS), retro, bordo, Goro oraz crb. Natomiast jeśli chodzi o graczy, którzy byli tam od początku są nimi: Heart, Beri, Rid i Nophator. Team zaprasza na swoją nową stronę, którą możecie znaleźć tu ;)
  • apoc, ze składu uciekł ar1el, nikt nie doszedł przez co możemy zobaczyć apoc takie jak kiedyś.
  • be, doszedł lotnik (obstawiamy ile jeszcze ?), a do aktywnych wrócili [M]aniek i Pawuj.
  • bfc, po wszystkich odejściach i powrotach aktualny skład wygląda następująco: clone, m4mut, kub3k, deli, muton, bamc, load., r00, dadek oraz s9bek. Jak widać wraca bamc, powodzenia!
  • Dinh, mały szok, wkońcu jakaś zmiana! Przyjęty zostaje kaboom.
  • onyx, tutaj nastąpiło trochę więcej zmian - odeszli: kind, mati, retro oraz pheu, skład natomiast wzmocnili - nasz kolejny pędziklan ar1el, lajza, aimar, scen, psk, ze stanu inactive po dłuższym czasie powracają erik oraz term. Tego drugiego możemy spotkać na serwach na prawde często co za pewne cieszy nie jednego ze starszych graczy.
  • rail, oczywiście zespół rozpadł się jakiś czas temu, nadal jednak misiex, yuras i bull grają na tagach i szukają czegoś nowego, kto ich przygarnie ?
  • uK, tutaj chyba nawet gdyby nie pisał znaczna większość wpadłaby na to, że zaszły znów kolejne zmiany, nie ma już ani hugo ani mayhema, odeszli: cReez, rapek, jester i kojot. Jedyne wzmocnienie to blq, którego szczerze nie widziałem na servie od rozpadu taboo.
  • xF, do czynnej gry powrócił bht, a nowym nabytkiem jest Trex, niestety duża część teamu poświęca się już aktywnej grze w Q4.
  • v3, do voodoo na rekruta przyjęty został mati, na stałe natomiast d4widoV.

Jeśli chodzi o inne aktywne teamy nic większego się nie zmieniło, nadal możemy zobaczyć h', P!, ff, lod, w dupe czy logitech.

opis-alt
Wieści z naszych serwerów to oczywiście nie wszystko, jak wiecie dziś zaczyna się kolejna edycja LAN 4 FUN więcej informacji możecie przeczytać tutaj mimo iż termin jak wiadomo nie jest dla nas dogodny będziemy mogli zobaczyć kilku graczy naszej sceny i myśle, że tym razem ramm tak łatwo nie wygra turnieju 1v1. Zawitać postanowił seRious, który jak sam napisał: musze coś wkońcu wygrać(...), czy tak będzie zobaczymy niebawem!

bamc | 2005-12-28 09:16:48 +0100

"Jak widać wraca bamc, powodzenia!" nie wiem do czego wraca :DD jak ja tam pierwszy raz jestem :o

szłem | 2005-12-28 09:29:56 +0100

trawa ma urodzinty ! jak to sie nic nie dzieje ?!

[M]aniek | 2005-12-28 09:46:16 +0100

lotnik wrocil do orlego gniazda, czyli tam gdzie mu bylo najlepiej :)

kaboom | 2005-12-28 09:52:15 +0100

blackus był :) ze 3 dni pograł, zaciągneli go do uk i znowu zniknął :)

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-12-28 09:55:20 +0100

woooooooooaa! shock! w dinhz zmiana :D

ATi | 2005-12-28 12:01:31 +0100

o/

Ale sie dzieje na scenie o.O

markolm | 2005-12-28 12:15:29 +0100

no niestety serious nic nie wywalczy, bo samochud mu sie rano rozkraczyl i nie bedzie go na lan 4 fun

voodoo|norad | 2005-12-28 12:25:22 +0100

bamc na addicted to quake jesteś w barwach bfc ;} więc...

Co do sera owszem ;A

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-12-28 12:26:49 +0100

asz @#$% .... do dupy pojechalem ,lanostop z rybnika byl zajebisty / ide gdzies do baru

żeton | 2005-12-28 13:24:28 +0100

ati czy ty nigdy nie potrafisz , nie zjebac newsa ? ehh czlowieku wyluzyj troszke

voodoo|norad | 2005-12-28 13:32:21 +0100

I kolejny news ;} ramm został w domu ;}

Mav_8217 | 2005-12-28 14:26:17 +0100

yy... to może nawet dobrze, że ja nie pojechałem a miałem taki zamiar ;P Ale ofc samochodu nikt nie ma / nie da a autobusem nie będę taczkał jeszcze na dodatek nieswojego kilku kilogramowego monitora i dość fragile (lack of śrubki) cegły.

A tak poza tym, to bym tam pojechał chyba tylko, żeby się z serem napić, a jeśli on nie jedzie, to już w ogóle po co?

voodoo|norad | 2005-12-28 14:46:10 +0100

seR jedzie jednak ;D ale dotrze dopiero na jutrzejszy turniej 1v1 i 2v2 ;)

Pawuj | 2005-12-28 15:40:04 +0100

markolm dlaczego napisales samochud? :DD

voodoo|norad | 2005-12-28 15:49:01 +0100

Bo to inwalida ;sda

dAde | 2005-12-28 16:18:18 +0100

Przy odpowiednim projekcie nawet na mapce rozmiarowo 1/3 tej można by się ładnie rozpędzić ;).

ramm | 2005-12-28 16:27:23 +0100

yhm jutro zajety bardzo na lana ni dalo rady... łatwo jak łatwo ;) monit mam:P

k3m | 2005-12-28 17:01:16 +0100

’obstawiamy ile jeszcze’
Wiadomo, że często zmienia klany, ale jeśli ktoś tego nie wie to nie zakuma ;)

Ile jeszcze czego? Jeśli już, to ’Na jak długo?’.
dzi dzej niech Ci będzie.

gr. | 2005-12-29 02:29:28 +0100

fajny banerek

SharK | 2005-12-29 14:13:34 +0100

eh w apoc też sie dużo dzieje (strona padła więć coś :D)

dAde | 2005-12-29 14:33:11 +0100

Łeeeeeee, dlaczego przeróbka?
Obadam w domu ;).

Gravatar

cin | 2005-12-29 15:49:54 +0100

scena tak do końca to niezdechła :D ale brakuje serwerów porządnych :S

dAde | 2005-12-29 18:48:29 +0100

Nie bardzo mi się podoba, ale co ja się znam ;P. Miejscami za nisko. To co rzuciło mi się w oczy, to clipy na schodach, które to są bardzo strome (schody, więc także clipy) i korzystanie z nich robi się straszne.
Więcej konkretów póki co nie mam.
Generalnie nie sugeruj się i nie zrażaj moją opinią, bo mnie wszelkie przeróbki denerwują i zwyczajnie - moim zdaniem - nie powinno się ich robić.

THRAWN | 2005-12-29 19:05:59 +0100

jak nic sie kufa nie dzije ? ja mailem urodziny a kropek doszedl
:ASD

voodoo|norad | 2005-12-30 14:36:43 +0100

No i pojechał i wygrał ;)

Gravatar

hrupek | 2006-01-02 16:14:51 +0100

kto mi kupi komputer ??:P tez chce grac :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63