ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wieża

sob, 15 marzec 2003 17:04:52 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Serwer do budowania wiezy już stoi - każdy kto chce wziąć udział w zabawie może się z nim połączyć - 64 miejsca wolne:

/connect 217.113.224.7:27960

Niestety warunki połączeniowe są nieco gorsze niż ostatnio na serwerze BR ale damy radę. Go!

FF|DARK_ANGEL | 2003-03-15 17:19:26 +0100

Jaki bedzie maxymalny rate dopuszczalny ?

cd.bloody | 2003-03-15 17:22:59 +0100

jaki rate hmmm... prawdopodobnie 3000 by nie lagowalo
Ps. bede napewno przupilnuje was refem =] i pocwicze majce =]

t0mith | 2003-03-15 17:27:18 +0100

nio widziska dzisiaj trzeba pobic ten nasz stary record i koniec:-)))))))))))

cOijN | 2003-03-15 17:32:10 +0100

dark- bedzie 5000 ale lepiej wpisz se 3000, bedzie oszczednie ayt :] [a lag ten sam]

cd.bloody | 2003-03-15 17:37:57 +0100

Dzisiaj MA byc 64 playerow na wierzy i to ma byc nasz ostateczny REKORD

PS: WIERZA MUSI BYC ROWNO ODCHYLONA jak "ROZZ" WSPOMNIAL BY ŁADNIE WYGLADALO=]...

PS2:Nie moze byc nadmiernie odchylona tzn gdy nas wykopie to gosc co stoi nad nami nie moze spajsc z wierza do przepajsci tylko na leb tego co jest pod nami wiec sie postarajcie !!!

PS3:Oddzielny player liczy sie tylko wtedy gdy stoi na glowie innego ale nie moze byc na jednej glowie dwoch gdyz sie wtedy liczy tylko 1

PS4: NA @#$% to czytacie i tak zrobicie co chcecie =)

FF|DARK_ANGEL | 2003-03-15 18:01:59 +0100

Tak w sumie spojrzalem u siebie w konsole i sie okazalo ze caly czas jade na default czyli na 3000 :P :P Nietrzeba bedzie zmieniac =]

cd.bloody | 2003-03-15 18:28:05 +0100

Z prawej strony macie ankiete gaff uzycza serva wiecie co robic =]

Gravatar

pogo | 2003-03-15 18:31:06 +0100

bloody jaki ty dowciapny :>

cd.bloody | 2003-03-15 18:42:17 +0100

pogo jaki ty zmienny =] rano padales po poludniu grzales a teraz pryskasz mi po szybie:)

[d4r] | 2003-03-15 19:02:31 +0100

nie da sie wejsc!!

Blacha | 2003-03-15 19:11:46 +0100

Qrna! Server is full Fuck!!!

[d4r] | 2003-03-15 19:14:53 +0100

quuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...........................

..................dddddddddddeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DL*AlieN* | 2003-03-15 19:18:40 +0100

Server is full ^^ icie na piwo or sth :)

SAI4H | 2003-03-15 19:18:46 +0100

@#$%, albo mnie ktos kopnal albo sie sai nie nazywam. ;(

god | 2003-03-15 19:19:04 +0100

eee ogladalem malysza i o 19:08 juz wejsc sie nie da:( jak sie wiara rzucila na to, LOL !

pluto | 2003-03-15 19:19:43 +0100

tylko dlaczego jest 60/60, a nie 64/64 ? :/

Requiem | 2003-03-15 19:23:29 +0100

wlasnie? i jest full:(

Bs0d | 2003-03-15 19:24:10 +0100

lol? pluto ar ju siur? :P no bez przesady ma byc 64 :/

SAI4H | 2003-03-15 19:26:19 +0100

Grrr no nie moge sie dobic na serwer. ://

[d4r] | 2003-03-15 19:28:05 +0100

właśnie :[

pluto | 2003-03-15 19:33:55 +0100

teraz juz jest 64/64. no coz trzeba isc pograc, bo nie ma sensu czekac...

Blacha | 2003-03-15 19:34:06 +0100

Ja tez nie moge. Qrna no! Caly czas Server is full !!! :///

^M^ | 2003-03-15 19:36:48 +0100

Powiem tyle - totalny balagan :/... Niewiadomo kto dowodzi, kazdy na kazdego sie drze... paranoja jakas... jakies ludki sie na mnie wydzieraja gdy juz sie usadowilem dobrze no to ja spadam na dol, bo czego sie nerwowac bede... Juz siedzialem dobrze (s4iek byl na gorze, wiec pozdro :PP) i bzzzkk... wywalilo z servera, a tera full jest ://....

t0mith | 2003-03-15 19:38:28 +0100

ej ludzie ten quake moglby sie postarac i zrobic serwer na 100 graczy i bylo by cool =) i caly czas server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full, i tak w kolko!!!

Mattias | 2003-03-15 19:38:58 +0100

wezcie kickujcie tych co rozrabiają , a inni (np ja) beda mogli wejsc

Blacha | 2003-03-15 19:43:36 +0100

Qrrrrrrrrrrrrrrrrrrwwwwwww.........!!!!!!!!! Przed chwilo mnie polaczylo, a po chwili wywalilo. Co za goowno!!! Pewnie, powinni kickowac. Jak bylem tylko przez chwile zauwazylem pelno jakiegos plebsu :( Zaloze sie, ze robia gnooj)

Requiem | 2003-03-15 19:44:07 +0100

fak, jestem na servie, ale ping 999. Jakby tego było mało - padła mi myszka i jestem bez jednego klawisza...

^M^ | 2003-03-15 19:44:44 +0100

Matt!as: Troche smiesznie to zabrzmialo: np. ja :PP... jednak trzeba bylo liste zrobic i haslo, moze wtedy by takiego balaganu nie bylo... :/

Blacha | 2003-03-15 19:45:29 +0100

Ja po polaczeniu nie moglem sie nawet do przodu ruszyc :(((( edit: Tez tak uwazam, powinno byc haslo dla ludzi z listy.

^M^ | 2003-03-15 19:45:49 +0100

Blacha: Czesc tak ://... wyzywaja innych od lam i pruboja kierowac budowa... normalnie paranoja...

SiD | 2003-03-15 19:46:21 +0100

no|comments

SAI4H | 2003-03-15 19:47:59 +0100

"(s4iek byl na gorze, wiec pozdro :PP)"

dziex ;) stalem.. na Tobie :p Potem na pushce z 666 i mnie kopnelo. :/ Eh..

Blacha | 2003-03-15 19:48:42 +0100

PTC| ^M^: No tak tez myslalem. :/ Znowu jest tak jak ostatnio. :/// edit: A nawet gorzej, bo ostatnio chociaz bylem :(

^M^ | 2003-03-15 19:49:56 +0100

Arghhh... niech kopia tych co flooduja, czy tez przeszkadzaja i moze wtedy spokoj bedzie... :/

Mattias | 2003-03-15 19:53:24 +0100

bylem przez 10 sek dopuki mi sie wtyka nie pojawiła :(

pushek | 2003-03-15 20:10:10 +0100

@#$% wyjebalo mnie z serwa ;

^M^ | 2003-03-15 20:13:03 +0100

Nie tylko Ciebie, nie tylko... :///

SAI4H | 2003-03-15 20:13:58 +0100

Ja juz to olalem, awaiting connection...404 - beka. ;p

[d4r] | 2003-03-15 20:16:14 +0100

hujstwo nic nie umieja zorganizowac!!!!!

Blacha | 2003-03-15 20:26:59 +0100

Blacha was kicked

Co za ...... To niesprawiedliwe. :/

Mattias | 2003-03-15 20:27:32 +0100

2 raz udało mi sie wejsc i stalem na wiezy jako 55 osoba, ale wpisalem /players po czym pojawiła się wtyka, a potek wyrzuciło :/ przynajmiej damko nagralem jak bylo oklo 50 osob ;)

SiD | 2003-03-15 20:34:26 +0100

moze poprosimy kogos zza granicy :D
oni chociaż kulturki troche mają ;p

^M^ | 2003-03-15 20:47:40 +0100

A ja bede mial rekord w czasie czekania na polaczenie :D... juz mam 960 :D... jeeee :PPP....

VipeR | 2003-03-15 20:53:53 +0100

no i gowno z tego - avaiting connection i ciongle server is full. Juz drugi raz sie loncze - pierwszym razem connection doszlo do 500 a teraz mam 80 :)

SiD | 2003-03-15 20:55:51 +0100

dobry jestes ale cos mi moowi ze nie doczekasz sie 2000 ;]

VipeR | 2003-03-15 21:02:18 +0100

Na co sie zdaly apele rozza aby nie floodowac no. Eh SiD chyba sie nie doczekam. Powinna byc jednak lista i pod haslem. Juz mam 149 :) Co jest @#$%?? Polonczylo mnie i potem od razu kicknelo, patrze w konsole a tu punkbuster: not connected to a serwer a pb mam wylonczonego

cd.bloody | 2003-03-15 21:06:32 +0100

yahooooo udalo sie =]

god | 2003-03-15 21:07:00 +0100

jest rekord 64 !!

Logitech*hMr | 2003-03-15 21:07:02 +0100

jeeeeeeeeeeeeeeeest:D mamy se kurna normalnie rekorda :)

Blacha | 2003-03-15 21:09:47 +0100

Hurrrraaaaaaaaa!!!! Stanalem w wiezy podczas rekordu!! Yeah!!!
edit: Tak mysle przynajmniej ;)

Gravatar

vult | 2003-03-15 21:10:02 +0100

YEAAAAAHHHHHHH WE ARE THE BEST!!!!!!!

b31m0 | 2003-03-15 21:10:50 +0100

MAMY SZEŚĆDZIĘSIĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄTCZTEEEEEEEEEEEEEEEEERECCCCCCCCCHHHHHHHHHHHH :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD GOOD JOB PEOPLE :DDDD

LaGranda | 2003-03-15 21:11:19 +0100

No panowie wystarczy troche sluchac i mamy rekorda :P 64 Graczy :), niecale 2 godziny, byloby po 1 godzinie ale niektorym nie chcialo sie sluchac! Nikon na mecz nawet da rade :).

ORG - z wami od poczatku, do samego konca, mojego lub jej!

^M^ | 2003-03-15 21:11:31 +0100

Blacha - to IDENTYCZNIE jak ja :D... mam nadzieje, ze mnie zlapalo =]... I sie oplacalo do 1000 czekac :P (chyba :D).

Blacha | 2003-03-15 21:20:37 +0100

No PTC| ^M^... ja tez mam nadzieje, ze bede na liscie 64 osob, ktorym sie udalo. ;)

^M^ | 2003-03-15 21:26:13 +0100

Oby, oby... bo sie chyba zalamie, jak tyle czekania pojdzie na marne :((...

Blacha | 2003-03-15 21:40:20 +0100

Trzeba przyznac, ze nerwow mnie to kosztowalo tyle, ze chyba z 10 lat krocej pociagne :)

Mattias | 2003-03-18 23:28:27 +0100

i po wiezy

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63