Wieża
sob, 15 marzec 2003 17:04:52 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Serwer do budowania wiezy już stoi - każdy kto chce wziąć udział w zabawie może się z nim połączyć - 64 miejsca wolne:
/connect 217.113.224.7:27960
Niestety warunki połączeniowe są nieco gorsze niż ostatnio na serwerze BR ale damy radę. Go!





FF|DARK_ANGEL | 2003-03-15 17:19:26 +0100
Jaki bedzie maxymalny rate dopuszczalny ?
#636961
cd.bloody | 2003-03-15 17:22:59 +0100
jaki rate hmmm... prawdopodobnie 3000 by nie lagowalo
Ps. bede napewno przupilnuje was refem =] i pocwicze majce =]
#636962
t0mith | 2003-03-15 17:27:18 +0100
nio widziska dzisiaj trzeba pobic ten nasz stary record i koniec:-)))))))))))
#636963
cOijN | 2003-03-15 17:32:10 +0100
dark- bedzie 5000 ale lepiej wpisz se 3000, bedzie oszczednie ayt :] [a lag ten sam]
#636964
cd.bloody | 2003-03-15 17:37:57 +0100
Dzisiaj MA byc 64 playerow na wierzy i to ma byc nasz ostateczny REKORD
PS: WIERZA MUSI BYC ROWNO ODCHYLONA jak "ROZZ" WSPOMNIAL BY ŁADNIE WYGLADALO=]...
PS2:Nie moze byc nadmiernie odchylona tzn gdy nas wykopie to gosc co stoi nad nami nie moze spajsc z wierza do przepajsci tylko na leb tego co jest pod nami wiec sie postarajcie !!!
PS3:Oddzielny player liczy sie tylko wtedy gdy stoi na glowie innego ale nie moze byc na jednej glowie dwoch gdyz sie wtedy liczy tylko 1
PS4: NA @#$% to czytacie i tak zrobicie co chcecie =)
#636965
FF|DARK_ANGEL | 2003-03-15 18:01:59 +0100
Tak w sumie spojrzalem u siebie w konsole i sie okazalo ze caly czas jade na default czyli na 3000 :P :P Nietrzeba bedzie zmieniac =]
#636969
cd.bloody | 2003-03-15 18:28:05 +0100
Z prawej strony macie ankiete gaff uzycza serva wiecie co robic =]
#636971
pogo | 2003-03-15 18:31:06 +0100
bloody jaki ty dowciapny :>
#636973
cd.bloody | 2003-03-15 18:42:17 +0100
pogo jaki ty zmienny =] rano padales po poludniu grzales a teraz pryskasz mi po szybie:)
#636974
[d4r] | 2003-03-15 19:02:31 +0100
nie da sie wejsc!!
#636978
Blacha | 2003-03-15 19:11:46 +0100
Qrna! Server is full Fuck!!!
#636980
[d4r] | 2003-03-15 19:14:53 +0100
quuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...........................
..................dddddddddddeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#636982
DL*AlieN* | 2003-03-15 19:18:40 +0100
Server is full ^^ icie na piwo or sth :)
#636983
SAI4H | 2003-03-15 19:18:46 +0100
@#$%, albo mnie ktos kopnal albo sie sai nie nazywam. ;(
#636984
god | 2003-03-15 19:19:04 +0100
eee ogladalem malysza i o 19:08 juz wejsc sie nie da:( jak sie wiara rzucila na to, LOL !
#636985
pluto | 2003-03-15 19:19:43 +0100
tylko dlaczego jest 60/60, a nie 64/64 ? :/
#636986
Requiem | 2003-03-15 19:23:29 +0100
wlasnie? i jest full:(
#636987
Bs0d | 2003-03-15 19:24:10 +0100
lol? pluto ar ju siur? :P no bez przesady ma byc 64 :/
#636988
SAI4H | 2003-03-15 19:26:19 +0100
Grrr no nie moge sie dobic na serwer. ://
#636989
[d4r] | 2003-03-15 19:28:05 +0100
właśnie :[
#636990
pluto | 2003-03-15 19:33:55 +0100
teraz juz jest 64/64. no coz trzeba isc pograc, bo nie ma sensu czekac...
#636991
Blacha | 2003-03-15 19:34:06 +0100
Ja tez nie moge. Qrna no! Caly czas Server is full !!! :///
#636992
^M^ | 2003-03-15 19:36:48 +0100
Powiem tyle - totalny balagan :/... Niewiadomo kto dowodzi, kazdy na kazdego sie drze... paranoja jakas... jakies ludki sie na mnie wydzieraja gdy juz sie usadowilem dobrze no to ja spadam na dol, bo czego sie nerwowac bede... Juz siedzialem dobrze (s4iek byl na gorze, wiec pozdro :PP) i bzzzkk... wywalilo z servera, a tera full jest ://....
#636993
t0mith | 2003-03-15 19:38:28 +0100
ej ludzie ten quake moglby sie postarac i zrobic serwer na 100 graczy i bylo by cool =) i caly czas server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full,server is full, i tak w kolko!!!
#636995
Mattias | 2003-03-15 19:38:58 +0100
wezcie kickujcie tych co rozrabiają , a inni (np ja) beda mogli wejsc
#636996
Blacha | 2003-03-15 19:43:36 +0100
Qrrrrrrrrrrrrrrrrrrwwwwwww.........!!!!!!!!! Przed chwilo mnie polaczylo, a po chwili wywalilo. Co za goowno!!! Pewnie, powinni kickowac. Jak bylem tylko przez chwile zauwazylem pelno jakiegos plebsu :( Zaloze sie, ze robia gnooj)
#636997
Requiem | 2003-03-15 19:44:07 +0100
fak, jestem na servie, ale ping 999. Jakby tego było mało - padła mi myszka i jestem bez jednego klawisza...
#636998
^M^ | 2003-03-15 19:44:44 +0100
Matt!as: Troche smiesznie to zabrzmialo: np. ja :PP... jednak trzeba bylo liste zrobic i haslo, moze wtedy by takiego balaganu nie bylo... :/
#636999
Blacha | 2003-03-15 19:45:29 +0100
Ja po polaczeniu nie moglem sie nawet do przodu ruszyc :(((( edit: Tez tak uwazam, powinno byc haslo dla ludzi z listy.
#637000
^M^ | 2003-03-15 19:45:49 +0100
Blacha: Czesc tak ://... wyzywaja innych od lam i pruboja kierowac budowa... normalnie paranoja...
#637001
SiD | 2003-03-15 19:46:21 +0100
no|comments
#637002
SAI4H | 2003-03-15 19:47:59 +0100
"(s4iek byl na gorze, wiec pozdro :PP)"
dziex ;) stalem.. na Tobie :p Potem na pushce z 666 i mnie kopnelo. :/ Eh..
#637004
Blacha | 2003-03-15 19:48:42 +0100
PTC| ^M^: No tak tez myslalem. :/ Znowu jest tak jak ostatnio. :/// edit: A nawet gorzej, bo ostatnio chociaz bylem :(
#637005
^M^ | 2003-03-15 19:49:56 +0100
Arghhh... niech kopia tych co flooduja, czy tez przeszkadzaja i moze wtedy spokoj bedzie... :/
#637006
Mattias | 2003-03-15 19:53:24 +0100
bylem przez 10 sek dopuki mi sie wtyka nie pojawiła :(
#637009
pushek | 2003-03-15 20:10:10 +0100
@#$% wyjebalo mnie z serwa ;
#637012
^M^ | 2003-03-15 20:13:03 +0100
Nie tylko Ciebie, nie tylko... :///
#637013
SAI4H | 2003-03-15 20:13:58 +0100
Ja juz to olalem, awaiting connection...404 - beka. ;p
#637014
[d4r] | 2003-03-15 20:16:14 +0100
hujstwo nic nie umieja zorganizowac!!!!!
#637015
Blacha | 2003-03-15 20:26:59 +0100
Blacha was kicked
Co za ...... To niesprawiedliwe. :/
#637018
Mattias | 2003-03-15 20:27:32 +0100
2 raz udało mi sie wejsc i stalem na wiezy jako 55 osoba, ale wpisalem /players po czym pojawiła się wtyka, a potek wyrzuciło :/ przynajmiej damko nagralem jak bylo oklo 50 osob ;)
#637019
SiD | 2003-03-15 20:34:26 +0100
moze poprosimy kogos zza granicy :D
oni chociaż kulturki troche mają ;p
#637021
^M^ | 2003-03-15 20:47:40 +0100
A ja bede mial rekord w czasie czekania na polaczenie :D... juz mam 960 :D... jeeee :PPP....
#637024
VipeR | 2003-03-15 20:53:53 +0100
no i gowno z tego - avaiting connection i ciongle server is full. Juz drugi raz sie loncze - pierwszym razem connection doszlo do 500 a teraz mam 80 :)
#637026
SiD | 2003-03-15 20:55:51 +0100
dobry jestes ale cos mi moowi ze nie doczekasz sie 2000 ;]
#637027
VipeR | 2003-03-15 21:02:18 +0100
Na co sie zdaly apele rozza aby nie floodowac no. Eh SiD chyba sie nie doczekam. Powinna byc jednak lista i pod haslem. Juz mam 149 :) Co jest @#$%?? Polonczylo mnie i potem od razu kicknelo, patrze w konsole a tu punkbuster: not connected to a serwer a pb mam wylonczonego
#637029
cd.bloody | 2003-03-15 21:06:32 +0100
yahooooo udalo sie =]
#637030
god | 2003-03-15 21:07:00 +0100
jest rekord 64 !!
#637031
Logitech*hMr | 2003-03-15 21:07:02 +0100
jeeeeeeeeeeeeeeeest:D mamy se kurna normalnie rekorda :)
#637032
Blacha | 2003-03-15 21:09:47 +0100
Hurrrraaaaaaaaa!!!! Stanalem w wiezy podczas rekordu!! Yeah!!!
edit: Tak mysle przynajmniej ;)
#637034
vult | 2003-03-15 21:10:02 +0100
YEAAAAAHHHHHHH WE ARE THE BEST!!!!!!!
#637035
b31m0 | 2003-03-15 21:10:50 +0100
MAMY SZEŚĆDZIĘSIĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄTCZTEEEEEEEEEEEEEEEEERECCCCCCCCCHHHHHHHHHHHH :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD GOOD JOB PEOPLE :DDDD
#637036
LaGranda | 2003-03-15 21:11:19 +0100
No panowie wystarczy troche sluchac i mamy rekorda :P 64 Graczy :), niecale 2 godziny, byloby po 1 godzinie ale niektorym nie chcialo sie sluchac! Nikon na mecz nawet da rade :).
ORG - z wami od poczatku, do samego konca, mojego lub jej!
#637037
^M^ | 2003-03-15 21:11:31 +0100
Blacha - to IDENTYCZNIE jak ja :D... mam nadzieje, ze mnie zlapalo =]... I sie oplacalo do 1000 czekac :P (chyba :D).
#637038
Blacha | 2003-03-15 21:20:37 +0100
No PTC| ^M^... ja tez mam nadzieje, ze bede na liscie 64 osob, ktorym sie udalo. ;)
#637059
^M^ | 2003-03-15 21:26:13 +0100
Oby, oby... bo sie chyba zalamie, jak tyle czekania pojdzie na marne :((...
#637068
Blacha | 2003-03-15 21:40:20 +0100
Trzeba przyznac, ze nerwow mnie to kosztowalo tyle, ze chyba z 10 lat krocej pociagne :)
#637085
Mattias | 2003-03-18 23:28:27 +0100
i po wiezy
#637420
Zaloguj się by dodać komentarz.