ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Woodstock giercowania

wto, 16 marzec 2004 13:55:55 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

czyli "4 Days of Peace, Love, and Rockets". Tak reklamuje się największa impreza poświęcona serii Quake, dobrze wszystkim znany przynajmniej ze słyszenia - QuakeCon
Ponieważ wszyscy już o tym napisali (nawet ten wstrętny esports.pl), chyba czas by i nasi czytelnicy dowiedzieli się, że:

**When: August 12-15, 2004

Where: Gaylord Texan Resort and Convention Center - Grapevine, TX

Why: Because

How Much: Free!**
Zapisy od 14 kwietnia godzina 15:00 naszego czasu.
Miejsc dla uczestników BYOC - 3000.
Więcej szczegółów: QuakeCon

Mamy nadzieję, że wybierający sie na imprezę czytelnicy ORGa podzielą się po powrocie wrażeniami i zdjęciami lub filmami z wyprawy. Informacje o wizach: ambasada USA
Informacja o lotach/rezerwacja biletów: LOT
Dobrej zabawy.

Gravatar

PLANET | 2004-03-16 14:00:44 +0100

pierwszy.. again

edit:
bezwartosciowe komentarze na zamowienie to moja specjalnosc ;) i wkurzanie ludzi o nic tez ;)

rkniunia | 2004-03-16 14:13:47 +0100

nie nie zkusze sie :]]]

gr. | 2004-03-16 14:26:06 +0100

no jak mi zafunduja bilet w 2 strony to wam nawet i 1000 zdjec przywioze ;o

btw.Boze czy tak wielu ludzi musiales stworzyc debilami?
( "pierwszy again" ) ........

Gravatar

PLANET | 2004-03-16 14:28:53 +0100

gr: to jest tylko zabawa w nabijanie komentarzy i kto sie dopisze pierrwszy itp. - jesli tego nie rozumiesz, coz - przykro mi. moze sam jestes debilem, jesli na tylko takiej podstawie weryfikujesz ludzi ? :>

r1vo | 2004-03-16 14:34:03 +0100

slawek, na stronie qcon jest napisne, cytuje: online registration for QuakeCon 2004 will begin at 9:00 PM EST on Wednesday, April 14 at www.quakecon.org. Więc nie 17 jak Ty napisałes, ale 14.

Gravatar

.... | 2004-03-16 14:42:44 +0100

r1vo mowisz ze blad zrobil a sam zobacz ze sam go zrobiles :PPPPPPP

slawek | 2004-03-16 14:49:52 +0100

O! dzieki r1vo - coś mi się źle wciskło :)
(Przynajmniej nikt nie zarzuci copy/paste)
Co do tzw. zabawy w nabijanie komentarzy... pierwszy... again - rzeczywiscie debilne.

SL4VE | 2004-03-16 15:39:32 +0100

hehe planet baw się w co chcesz, ale jak sobie wyobraże gościa, który skanuje orga co minute czekając na newsa żeby dopisać się przy nim jako pierwszy to mi się śmiać chce... hehe tak trzymać przynajmniej niektórzy maja dobry humor :DD.

acci | 2004-03-16 15:45:16 +0100

planet: whooy z tego ze pierwszy komentarz jak nic sensownego nie napisales ;|
a co do qcona to moze wreszcie ktos z Polski pojedzie? :p

wuder | 2004-03-16 15:52:14 +0100

no może miał farta i se trafił a nie skanował orga cały czas :P

Gravatar

PLANET | 2004-03-16 15:55:02 +0100

zawsze mozna zrobic edit ;)
poza tym nie skanuje co minute, ino co 5 sekund ;)))
wiem o co biega i kontekst waszych wypowiedzi lapie, ale naprawde troche przesadzacie :>

Sh1eldeR | 2004-03-16 15:55:25 +0100

"pierwszy" sux, komentarze planeta sux, a planet... tez sux =((((

zycie jest piekne o/

Gravatar

PLANET | 2004-03-16 15:56:01 +0100

shd ja tez cie lubie :>

freak | 2004-03-16 16:11:23 +0100

gr ? planeta ? coś was w dupy ugryzło ?!

Gravatar

PLANET | 2004-03-16 16:17:03 +0100

racja, peace. nastepny news oddam komus innemu =)

Sh1eldeR | 2004-03-16 17:00:12 +0100

paleta, to ja tu traktuje cie ciut lepiej niz zwykly plebs (!!!) i pisze twoj plebejski nick a ty nawet nie znasz mojego pro-taga shR?

btw pewnie tym sam-wiesz-ile-wartym "pierwszym" wzburzyles najwieksza dyskusje jaka kiedykolwiek miala miejsce na twoj temat. gj gratuluje, paleto!

:D :D :D a jednak i mnie czasem bierze chec na komentarz w kdawgowym stylu :D :D :D to wcale nie takie trudne, jak sie okazuje

Gravatar

PLANET | 2004-03-16 20:15:25 +0100

n/c shD:> nie ma to jak konsekwencja. a co do dyskusji na moj temat, zbedne mi takowe, jesli cie to pociesza :)
po prostu nabijam komenty, jak widzisz zapewne dobrze nie liczy sie jakosc a ilosc :>
aczkolwiek to ze teraz pisze tak a nie inaczej, to kwestia tylko mojego niechcenia :)))
aha czuje sie niezwykle zaszczycony ponizszym faktem ;)))))

*misiek* | 2004-03-16 20:47:32 +0100

a ja mam pytanie : zrzucicie sie na moj wyjazd ????

prosze prosze prosze prosze prosze prosze prosze prosze prosze prosze prosze pro...............................................................................................................................................]

chociaz polowa zarejestrowanych uzytkownikow by rzucial po zetce i by starczylo pomyslcie o tym!!!.

Panplayer1 | 2004-03-17 00:33:38 +0100

Dajcie se po majtach i bedzie spokoj.

SL4VE | 2004-03-17 05:34:23 +0100

PLANET... ale ... po co?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63