ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wreszcie strona !

śro, 26 luty 2003 21:27:07 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Klan revilers istnieje juz sporo czasu , do tej pory nie mial jednak swojej wizytowki w sieci. Dzisiaj dostalem info od mag'a , ze mar' stworzyl strone dla klanu r9v - jest ona dostepna pod adresem www.revilers.z.pl . Stronka nie jest jeszcze do konca uzupelniona , ale wreszcie mozemy poznac sklad klanu ;-)

pluto | 2003-02-26 21:33:43 +0100

fajna strona [grficznie], tylko za przeproszeiem gufno widac :)
musze sobie kursorem zaznaczyc invert, bo tak ciemno ze sie
doczytac nie mozna.

magic | 2003-02-26 21:35:58 +0100

rozjasnij sobie ekran :)

SAI4H | 2003-02-26 21:39:35 +0100

Mieli jakas strone juz wczesniej - widzialem. :P Ta chyba nowa. :] Wiec sciema z tym, ze nie mieli. ;p

Co do stronki to moze i fajnie, ale grafa cus cinko skompresowana - strasznie dlugo sie otwiera. Iframe tez taki troche.. yyy.. maly. :P
Ogolnie za duzo grafy - za malo tresci. :p GL.

magic | 2003-02-26 21:43:43 +0100

Bo bryan troche przemielil (wogole go nie dal :P ) text ktory mu wyslalem.

To jest 1 oficjalna www, wczesniej to tylko tak o, czasem byla czasem nie.

Aha chcialem zglosic jeszcze raz protest w sprawie sondy, ktora widnieje po prawej :)
Dlaczego usunieto nas za zbyt duza ilosc glosow? Czyzby zawisc kolegow z innych klanow?

bolomanrsquoek | 2003-02-26 22:10:36 +0100

olac sonde, z tego co shielder mowil juz rozsylali do klanow zapytania kogo chca wystawic, widac nikt z r9v nie zasluguje na gre w takim meczu:ASD

magic | 2003-02-26 22:14:21 +0100

Nie chce pisac gdzie ja mam shieldera i jego prawo do rozsylania takich zapytan...

A my spokojnie z 3 moglibysmy wystawic jako tych naj naj, nie liczac mnie :P

A tak moim zdaniem pierdolic ten mecz. On wiecej zlego wnosi niz dobrego. Jesli juz jakis mecz ma byc to niech zadna pipa nie rzadzi sie tu tylko ktos postronny wybierze. Ze tak powiem znawca sceny (rozz?).

Sor ze nie w temacie ale sie w czulem :)

viltZz | 2003-02-26 22:52:54 +0100

ja wam moge wybrac drim tim:D

akir | 2003-02-27 00:44:42 +0100

buuuuuaaaahhhhhhhhhsasaaashaha, dlaczego w wars sa tylko wygrane walki? raz udalo wam sie z nami wygrac jak gralismy w rezerwie, a gdzie te okolo 20 przegranych meczy?? jak nie macie skrinow moge wam podeslac buuuuahsaushausha :DDDDDDDDD

Gravatar

infek | 2003-02-27 00:46:36 +0100

:DDDDDD

bolomanrsquoek | 2003-02-27 01:05:56 +0100

faktycznie ten kto umieszczal screeny pierdolnal gafe, chociaz cala 1 przegrana znalazla sie na stronie;P z wami gralismy moze z 10 razy z czego 6 wtopilismy, jesli masz wiecej scr czekam z niecierpliwoscia:D

Gravatar

infek | 2003-02-27 03:43:22 +0100

6 x to uciekales :QQQ

bolomanrsquoek | 2003-02-27 03:51:20 +0100

pojdziesz ty wreszcie spac? podloge umyjesz jutro;D

Gravatar

infek | 2003-02-27 06:56:27 +0100

ok ide nosie ;)

r9v|matr1xnR.1_2 | 2003-02-27 08:20:12 +0100

akir a czemu wy na stronie nigdy niemieliscie przegranego meczu
@#$% mieliscie wiecej wtopionych niz wygrany
infek kto ucieka to ucieka lamko:P

magic | 2003-02-27 09:14:39 +0100

e na @#$% sie @#$% klocicie? Nie lepiej stwierdzic ze obydwa klany sa dobre?

Screeny sa jakie sa a to dlatego ze marchev nie mial wiecej, a on je umieszczal. Za jakis czas dzial bezie odnowiony...

Bolo ty rzeczywiscie glupio uciekasz czasem :P

rooseck | 2003-02-27 16:23:12 +0100

scena rosnie w lole :D

akir | 2003-02-27 22:20:46 +0100

"akir a czemu wy na stronie nigdy niemieliscie przegranego meczu ****a mieliscie wiecej wtopionych niz wygrany "

na ten temat sie nie wypowiem, bo mnie nie bylo w klanie w tamtych czasach chyba :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63