Wreszcie wyniki ODC
śro, 21 maj 2003 13:36:13 | Autor: slawek | Quake 3 Arena
Pierwsze starcia w drabince ODC za nami (dość dawno). Relację z weekendu (dość suchą) z kompletem wyników możecie przeczytać na stronie ODC. Niestety, nie obyło się bez w/o - walkowera oddał obrońca tytułu mar1o (pentium się nie zmartwił), nie odbył się również mecz, na który szczególnie ostrzyłem sobie zęby ash vs papi (ash w LB), Lysy bez walki przeszedł scuzza, a vendor oszczędził siły dzięki nieobecności rutta (to tez mógł byc ciekawy mecz). Obyło się bez większych niespodzianek, no, może pomijając gładkie zwycięstwo .noskill ortho nad fuxem
Pewną niespodzianką dla nie znających lasera szala było jego zwycięstwo po zaciętym meczu z davem. To kolejny topowy gracz, którego szal ma "na rozkładzie" w oficjalnych turniejowych meczach, poprzednio na jego aimie połamał zęby lop w Gdańsku.
Ale to już niespodzianka kolejnej rundy rozgrywek, jako że mecz ten awansem zainaugurował juz w niedzielę mecze wyznaczone na nadchodzący weekednd.
Ale Wy to juz wszystko wiecie, prawda? :)





sYnth|Bubu | 2003-05-21 14:56:49 +0200
ta ort noskill :D
#642657
ortho | 2003-05-21 16:19:34 +0200
nieno slawek wyladowuje sie za to ze nie wyszedl z grupy ;)
#642660
Mattias | 2003-05-21 16:36:58 +0200
a pentium sie zmartwile ze nie mugl sobie pogfragowac :P
#642661
slawek | 2003-05-21 16:40:07 +0200
Tia... a scuzz i rutt się wkurzyli, bo wygrane mieli właściwie w kieszni.
A Ortho nieźle mnie wyczuł.
Kurcze, gdybym w 6 minucie poszedł w lewo a nie w prawo, to kto wie jak by było w meczu z ravkiem :)
#642663
ortho | 2003-05-21 16:58:27 +0200
slawek znowu zapomniales ze q3 to srodowisko 3d - ah te przyzwyczajenia z pasjansa :P ale looz fatal ponoc od gameboya zaczynal :P
#642667
slawek | 2003-05-21 17:04:46 +0200
Myslisz, ze powinienem wybrać kierunek prawo-skos? Czyli jakby troche w głąb?
Eeeee, to za trudne.
#642668
ortho | 2003-05-21 19:23:24 +0200
mysle ze powinienes wpisac kill wtedy przeciwnik dostaje szoku i jesli gra fair to tez da kill a jak nie to sedzia by go zdyskwalifilowal :) a ty moglbys go od lam wyzwac
#642671
sYnth|Bubu | 2003-05-21 20:20:32 +0200
zobacze w przyszlej edycji z tym killem :D
#642675
zLoo | 2003-05-21 23:17:32 +0200
troszq dziwne to z tym killem :>
#642690
ortho | 2003-05-22 17:02:33 +0200
lepsze to niz disconnect ;)
#642723
Zaloguj się by dodać komentarz.