wRoC renamed to pain
pon, 27 październik 2003 15:55:59 | Autor: Zenith | Quake 3 Arena
Chciałbym Was poinformować o drobnej zmianie jaka zaszła na naszej scenie. Otóż dość dobrze wszystkim znany klan wRoC zmienia swoją nazwę na pain. Skład zostaje ten sam, ale inne klany będą teraz musiały zmagać się z bólem podczas gry w Q3, a jak wiadomo walka z nim jest ciężka ;).





mmNomaD | 2003-10-27 15:58:14 +0100
Paracetamol to moje drugie imie.
#658661
ff7 | 2003-10-27 16:00:09 +0100
mogles jeszcze zmienic adres strony :>
#658662
Zenith | 2003-10-27 16:03:42 +0100
adres narazie jest taki :P
#658663
rooseck | 2003-10-27 16:07:59 +0100
az ciarki przechodza po plecach :D
#658666
SAI4H | 2003-10-27 16:13:19 +0100
gl (max) pejny :D
#658667
sh4de | 2003-10-27 16:24:24 +0100
ujme to tak
:ASDFGHJKL
#658668
Sh1eldeR | 2003-10-27 16:36:01 +0100
E tam, zdychac beda pewnie tak samo, tylko komunikat w konsoli bedzie inny ;d
No dobra jest okazja to zycze powodzenia, tego nigdy za wiele, przyda wam sie ;) gl
#658669
Rozz | 2003-10-27 17:36:32 +0100
Nareszcie. Pelna nazwa wroc byla dla mnie zawsze najbardziej kretynska i beznadziejna z mozliwych do wymyslenia.
#658686
sYnth|Bubu | 2003-10-27 17:40:09 +0100
Rozz poczekaj moze "pain" okaze sie skrotem :P i sie zdziwisz :P
#658687
rooseck | 2003-10-27 18:10:11 +0100
pain
pan adolf i noze. to dopiero nazwa!!! :D
#658712
||| | 2003-10-27 18:42:19 +0100
Nikt nie wie o bólu tyle co my kobiety :DDD
#658724
eng | 2003-10-27 18:51:59 +0100
nie nie to nie jest skrotowiec jak juz , tylko full opcja :}
#658729
sYnth|Bubu | 2003-10-27 19:00:39 +0100
hexen dobre naprawde dobre :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#658730
SAI4H | 2003-10-27 19:26:30 +0100
transwestyci! :p
#658734
m4k | 2003-10-27 21:03:28 +0100
rozz - wlasnie dlatego zmienilismy nazwe ze bubu i engo nie umieli wymyslec nic sensownego przy zakladaniu tego klanu ;d
najsmieszniejsze rozwiniecie jakie slyszalem to:
wariaci Robale oraz Cymbaly :F
#658750
Rozz | 2003-10-27 21:25:49 +0100
To i tak lepsze od tamtego :d
#658753
Zenith | 2003-10-27 21:51:50 +0100
Rozz wiedzialem ze napiszesz o tym =DD normalnie czulem to w moczu ;P
#658763
Zaloguj się by dodać komentarz.