ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wybory i przesunięcie zegarków!

nie, 27 październik 2002 07:35:49 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Informacja dla pełnoletnich użytkowników (jestem politologiem więc musze dać takiego newsa :)). 46 830 radnych wybieramy w niedzielnych wyborach samorządowych. Głosować możemy w godzinach od 6 rano do 20 wieczorem. Oddając ważne karty do głosowania jednocześnie dokonamy wyboru na 4-letnią kadencję do trzech szczebli samorządu terytorialnego - gminnych, powiatowych i wojewódzkich. Samorządy mają ogromy wpływ na lokalne życie publiczne, m.in.: finansowanie szkół, dróg oraz szpitali. W tym roku, po raz pierwszy w wyborach samorządowych, 2,5 tysiąca wójtów, burmistrzów i prezydentów miast będziemy wybierać bezpośrednio. W wyborach wygra ten, kto zdobędzie ponad połowę głosów. Jeśli nikomu to się nie uda, odbędzie się druga tura - przejdą do niej dwaj kandydaci, którzy zdobyli największe poparcie w pierwszym głosowaniu. Oprócz nich wybierzemy prawie 47 tysięcy radnych gminnych, powiatowych i wojewódzkich.

Dla tych który się dziś obudzili i niezbyt się orientują która to jest godzina, przypominam że dzisiaj spaliście jedną godzinę dłużej! Wieczorem nastąpiło przesunięcie zegarków do tyłu. Dziękuje za uwage i życzę miłego dnia. Thx Move :P.

Lucas_1 | 2002-10-27 08:40:58 +0100

Zapomniales -z e miastach na prawach powiaty jest jedna karta mniej...

BTW - nie mogles szybciej napisac- pospalbym jh dluzej :P

move | 2002-10-27 08:44:03 +0100

LaGranda, nie wieczorem tylko o 3 rano :P

bryan | 2002-10-27 10:32:06 +0100

a ja wczoraj podziwialem jak fajnie zachowywaly sie telegazety o polnocy :) co kanal to inna godzina:)

LaGranda | 2002-10-27 10:38:22 +0100

z miastach ma prawach powiatu, a wiec poznan, pila, lodz, warszawa itd to sa 3 karty, zgadza sie :)

abs | 2002-10-27 10:38:52 +0100

Zajebioza trzeba mi bylo wczoraj na gg przypomniec:) Umowilem
sie z panna dzisiaj na 10:00 i poszedlem czekam pol godziny wrovilem do domu
zadzwonjielm i ja opierdolilem straszliwie:) A sie okzalo ze bylem tam o 9:00 lollllllllllllllll!!!!!!!!!
Nastepnym razem piszcie wczesniej:D

]F[m4j4 | 2002-10-27 10:55:10 +0100

mam pytanie.a co to da skoro i tak bedzie jak jest...

Gravatar

xen0m | 2002-10-27 11:21:22 +0100

jezeli ludzie beda glosowali na sld-up, psl i inne samoobrony to rzeczytwiscie tak bedzie dalej...

Gravatar

StaryOrgowicz_123 | 2002-10-27 11:29:24 +0100

i tak bede kradli i robili przekrety tak jak robili, albo jeszcze gorzej.
bo tak bylo i bedzie ze im blizej koryta tym bardziej kradna
i mysla tylko o wlasnych tylkach. taka juz jest rzeczywistosc
i to nie tylko w Polsce, wiec sie nie ludzcie ze wybory cos zmienia
poza kolorami wladzy.
ehhhh, chyba wyjada na stale do Australii ...........

Gravatar

StaryOrgowicz_123 | 2002-10-27 11:31:59 +0100

ale najpierw zjem sniadanko, bo literowki robie jak pisze :>

nita | 2002-10-27 12:23:32 +0100

sniadanie tego nie leczy = ]

Gravatar

Syndrom | 2002-10-27 13:54:15 +0100

a co ma wspolnege z tym q3??:D

cOijN | 2002-10-27 15:35:19 +0100

ta xenom, bez roznicy... ta "reszta" kolorow wcale nie lepsza ;p no rzeczywiscie niema zadnego zwiazku z q3... a co mnie to wali- jestem apolityczny :]

Gravatar

stajnia | 2002-10-27 16:27:48 +0100

Przez 9 lat zbudowano w Polsce 19 km autostrady , Los Angeles ma 20 Warszawa ponad 800 radnych

abs | 2002-10-27 18:05:07 +0100

general authentification failed. reinstall pb if problem costamcostam
niech ktos da recepte na ten problem!!! w q3
wywala z serwera a to jest napis w konsoli general authentification failed. reinstall pb if problem costamcostam
!!!
pliz

frag | 2002-10-27 18:27:01 +0100

kazdy leci wybiearac swojego...
okradnie tak samo jak kazdego innego...

nita | 2002-10-27 19:23:22 +0100

dlatego trzeba jechac do amsterdamu :>

Gravatar

monja | 2002-10-27 19:39:08 +0100

abs inf mial to samo ;P

Yaboll | 2002-10-27 20:07:26 +0100

A ja wlasnie zaraz bede wysylal wyniki wyborow z okregowej komisji do malopolskiej komisji (hehe nieh zyja wybory i niech zyje kasa za moje 10 min roboty, jesio jak ym na glupi 2h kurs nie musial isc to by bylo gites)

Pheu | 2002-10-27 22:25:39 +0100

abshaper chyba zapomniales ze tu nie mozna przeklinac :D a tak pozatym to moj starszy startuje na radnego wlasnie dzis byl na tych wyborach i zobaczymy czy warto bylo mu naginac na to :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63