ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wyniki konkursu ŚGK

sob, 19 kwiecień 2003 16:36:21 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Kilka tygodni temu jak pewnie pamiętacie Świat Gier Komputerowych ogłosił konkurs na najlepszy game-film wykonany techniką komputerową. Jak czytamy na nich stronie nadesłano około 100 filmów, więc bardzo dużo. Do finału przeszło 16 spośród których trzyosobowe jury (m.in. sys|yavor) wybrało trzy najlepsze pozycje. Warto zauważyć że wśród tych 16 nagrodzonych finalistów są aż cztery filmy z q3.

1. Władca Pierścienia - parodia trylogii Tolkiena wykonana za pomocą Age Of Mythology. Autor otrzymał w nagrodę komputer!
2. Fragaddcit - film q3 klanu noxis zajął drugie miejsce i został ogólnie oceniony jako film na wysokim poziomie.

Trójka autorów otrzymała po 5 gier komputerowych. Do ściągnięcia ze strony ŚGK wersja hq, u nas w dziale Filmy wersja lq.
3. Exequo Not another frag movie oraz Hall Of Souls. Pierwszy film to fragmovie z Unreal Tournament, drugi to... film z q3, jednak nieznany ani mnie ani pewnie większości z Was, stąd czym prędzej powinniśmy się w niego wyposażyć.

Na dalszych miejscach wśród finałowych 16 uplasowały się jeszcze pozycje Q3 Engine Movie Capslocka oraz X-Movie jednego z braci Chmielu.

Pozostałe szczegóły na temat konkursu można doczytać na stronie ŚGK.

Gratulujemy wszystkim quake'owym maniakom Premier'a - jak widać robienie filmów oprócz zabawy i sławy może przynieść też bardziej wymierne korzyści.

Newsa wypatrzył Viper.

Mattias | 2003-04-19 16:41:39 +0200

Fragaddcit musiało sie tam pojawić ! :) Good Joob :)

shiv | 2003-04-19 18:16:47 +0200

gratulacje :P

T4E|AnD | 2003-04-19 20:53:16 +0200

cosik sie nie chca zedrzec :/

nxs.rush | 2003-04-19 21:47:01 +0200

chochlik wkradl sie w tekst :] tytul naszego filmu to Fragaddict.

bryan | 2003-04-19 22:28:41 +0200

cos te linki nie dzialaja zabardzo , moze serw padl :P

zLoo | 2003-04-19 22:28:42 +0200

dobrze ze nie wysylalem swojego filmu bo po ujj mi drugi komp ;P

Shadow | 2003-04-20 13:26:55 +0200

narescie wyrwalem hall of Souls, powiem jedno, nie zaimponowal mi zbytnio. No moze nieżle dobrana muzyka i bardzo fajne ujecia z walk FFA =:]P

VipeR | 2003-04-20 21:22:51 +0200

Ja mialem wyslac swoj film - Cleaverness ( grag movie ) ale na koniec okazalo sie ze ich serwer FTP padl i prosze przeslac drogo tradycyjno - CD, a wtedy nie mialem wypalary i nikogo kto mogl by mi to przepalic. Teraz robie nowy cleaverness bo tamten mi sie zbytnio nie tego, bedzie to film glownie z instagiba. Hall of souls mi nie zabardzo podpasowal. Ale gosc ukryl calkiem huda i wylonczyl gorne napisy, nic nie wiadomo, moze robil to z botami, ale przeciez liczo sie akcje. Ciekawi mnie film Adama Bukity - Hardcore. Jest on z mojego miasta i chcialbym tego filma zlookac ale link jest do hall of souls :( Jak ktos go ma to niech mi da znac, prosze. Acha THX rozz ze o mnie wspomniales :)

damndog | 2003-04-20 21:34:36 +0200

no to gratulejszyn ;) co tam dostaliscie? cos sensownego chociaz :D
5 kartonow do kolekcji ;-)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63