ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wyniki naszych klanów w 1 kolejce kuh3ligi osp|ca|pm

śro, 10 marzec 2004 18:45:01 | Autor: fhantom | Quake 3 Arena

Premiership Division

New World Order: dodge This! vs fAceless CA pm1 11-8, 0-11 (wo - na niemieckim serwerze ekipa nWo nie mogła zagrać z powodu problemów z cd-keyem) - 1pkt. raport z meczu

Division 2.a

Umbra Vis Morbus/ca vs feroX-teamplay 11-2, 11-9 - 3pkt. raport z meczu

Division 2.b

Spocone Sutki vs Sauerländer Quake Junkies 11-1, 11-2 - 3pkt. raport z meczu

Dla naszych rodzimych klanów 1 kolejka całkiem udana. Oby tak dalej !

k3m | 2004-03-10 18:48:32 +0100

Za malo, za malo!
gg

unnzor | 2004-03-10 18:53:54 +0100

gj boyz :D

deral | 2004-03-10 19:09:24 +0100

ogorek

napisane przez mego pana rizik'a

amir | 2004-03-10 19:13:53 +0100

zadnego opisu z meczu? :/

ss|morgoth | 2004-03-10 19:16:39 +0100

nie wiem czy zniose ta popularnosc :A

150|l3wY | 2004-03-10 19:21:39 +0100

Spocone Sutki rulez :D

sYnth|Bubu | 2004-03-10 19:32:59 +0100

Mowilem ze suty beda miazdzyc !

amir | 2004-03-10 19:40:27 +0100

nic takiego nie mowiles klamczuchu :>

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2004-03-10 19:40:45 +0100

aby tak dalej panowie .

Licze na cala 3 w czolowce ligi

amir | 2004-03-10 19:47:02 +0100

fh dalbys linki do raportow z meczow czy do screenow tak jak to robia twoi koledzy z redakcji.

Gravatar

crc|clyde | 2004-03-10 20:15:14 +0100

wszystkich chetnych odsylam do stronki ligi - tam wszystko ladnie i przejzyscie
www.kuh3liga.net/
a screeny z meczu ss vs SQJ na naszej stronce
www.republika.pl/ssc/

eng | 2004-03-10 21:27:56 +0100

suuuuuuuty do boju !!

bizz | 2004-03-10 21:28:45 +0100

GJ :)

L1ghtn1ng | 2004-03-10 21:54:00 +0100

Nie wysilasz sie przy swoich news'ach fhantom, bierz przyklad z innych redaktorow ORGa, poniewaz twoje news'y sa bardzo skromne i nie wiele sie mozna z nich dowiedziec oporcz wynikow, a troche mniej wtajemniczonym nie za bardzo wystarcza taki news. Przy news'ach innych redaktorow Twoje news'y wypadaja slabo. Musisz troche bardziej popracowac nad news'ami aby byly bardziej wyczerpujace, poniewaz to nie jest Twoj pierwszy taki "skromny" news. Uzytkownikom serwisu za pewne nie wystarczaja takie informacje (bynajmniej mi na pewno nie...). Mysle ze nawet ktos nie interesujacy sie CA moglby napisac wiecej. Jako ze zajmujesz sie CA masz wzgledu na to pewne wymagania.
Nie chce tutaj byc zlosliwy, ale mysle ze piszac troche wiecej o tych meczach, podajac linki do screenow w jakis sposob bys urozmaicil news, dzieki czemu moglby sie stac ciekawszy.
Popatrz np. na ostatni news Spooman'a.

Gravatar

thrud | 2004-03-10 21:57:58 +0100

lgt dobrze mowi :) fhantom wysil sie troche

SpOOnman | 2004-03-10 23:04:12 +0100

> Popatrz np. na ostatni news Spooman'a.
Grrhhmm... chciales napisac SpOOnmana :)
dzieki za komplement anyway :)

wuder | 2004-03-10 23:25:30 +0100

problemy z cdkeyem :> trzeba sie jednak w orginała zaopatrzyć

ARS | 2004-03-11 02:05:38 +0100

no wstyd ze @#$% bez tego cd key'a
Jutro ide sobie kupic co by na nastepny meczyk nie mieli takich latwych map =/
Anyway nWo will Rock tha Hosue !

aromat | 2004-03-11 07:38:08 +0100

Ja doddam do newsa, że podczas meczy uvm vs fx niemcy mieli ping 30-35 max. u my 50-120 ;] Ale obyło sie gut...
gg.

spocone sutki :D hie hie

eng | 2004-03-11 12:47:33 +0100

rotfl jaka cenzurka:

:: game settings @ kuh3liga.network ::
Q**** ]I[ Arena OSP CA promode1

Xtreme | 2004-03-12 08:10:55 +0100

siemqa gratuluje wszystkim mam dla Was oferte :P jesli chcecie zdobyć cd keya to macie do wyboru:
1. Kupic oryginalnego Cd keya
2. Pójść do empiku lub od inengo sklepu w ktorym jest q3 i odpisac z opakowania cd keya :P
3. Mam dwa chulające Cd key`e więc moge komuś obstawić :P (ale jedynie dla nWo)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63