Wyniki naszych klanów w 1 kolejce kuh3ligi osp|ca|pm
śro, 10 marzec 2004 18:45:01 | Autor: fhantom | Quake 3 Arena
Premiership Division
New World Order: dodge This! vs
fAceless CA pm1 11-8, 0-11 (wo - na niemieckim serwerze ekipa nWo nie mogła zagrać z powodu problemów z cd-keyem) - 1pkt. raport z meczu
Division 2.a
Umbra Vis Morbus/ca vs
feroX-teamplay 11-2, 11-9 - 3pkt. raport z meczu
Division 2.b
Spocone Sutki vs
Sauerländer Quake Junkies 11-1, 11-2 - 3pkt. raport z meczu
Dla naszych rodzimych klanów 1 kolejka całkiem udana. Oby tak dalej !





k3m | 2004-03-10 18:48:32 +0100
Za malo, za malo!
gg
#675402
unnzor | 2004-03-10 18:53:54 +0100
gj boyz :D
#675403
deral | 2004-03-10 19:09:24 +0100
ogorek
napisane przez mego pana rizik'a
#675400
amir | 2004-03-10 19:13:53 +0100
zadnego opisu z meczu? :/
#675391
ss|morgoth | 2004-03-10 19:16:39 +0100
nie wiem czy zniose ta popularnosc :A
#675385
150|l3wY | 2004-03-10 19:21:39 +0100
Spocone Sutki rulez :D
#675384
sYnth|Bubu | 2004-03-10 19:32:59 +0100
Mowilem ze suty beda miazdzyc !
#675409
amir | 2004-03-10 19:40:27 +0100
nic takiego nie mowiles klamczuchu :>
#675411
StaryOrgowicz_14 | 2004-03-10 19:40:45 +0100
aby tak dalej panowie .
Licze na cala 3 w czolowce ligi
#675412
amir | 2004-03-10 19:47:02 +0100
fh dalbys linki do raportow z meczow czy do screenow tak jak to robia twoi koledzy z redakcji.
#675413
crc|clyde | 2004-03-10 20:15:14 +0100
wszystkich chetnych odsylam do stronki ligi - tam wszystko ladnie i przejzyscie
www.kuh3liga.net/
a screeny z meczu ss vs SQJ na naszej stronce
www.republika.pl/ssc/
#675417
eng | 2004-03-10 21:27:56 +0100
suuuuuuuty do boju !!
#675424
bizz | 2004-03-10 21:28:45 +0100
GJ :)
#675425
L1ghtn1ng | 2004-03-10 21:54:00 +0100
Nie wysilasz sie przy swoich news'ach fhantom, bierz przyklad z innych redaktorow ORGa, poniewaz twoje news'y sa bardzo skromne i nie wiele sie mozna z nich dowiedziec oporcz wynikow, a troche mniej wtajemniczonym nie za bardzo wystarcza taki news. Przy news'ach innych redaktorow Twoje news'y wypadaja slabo. Musisz troche bardziej popracowac nad news'ami aby byly bardziej wyczerpujace, poniewaz to nie jest Twoj pierwszy taki "skromny" news. Uzytkownikom serwisu za pewne nie wystarczaja takie informacje (bynajmniej mi na pewno nie...). Mysle ze nawet ktos nie interesujacy sie CA moglby napisac wiecej. Jako ze zajmujesz sie CA masz wzgledu na to pewne wymagania.
Nie chce tutaj byc zlosliwy, ale mysle ze piszac troche wiecej o tych meczach, podajac linki do screenow w jakis sposob bys urozmaicil news, dzieki czemu moglby sie stac ciekawszy.
Popatrz np. na ostatni news Spooman'a.
#675429
thrud | 2004-03-10 21:57:58 +0100
lgt dobrze mowi :) fhantom wysil sie troche
#675430
SpOOnman | 2004-03-10 23:04:12 +0100
> Popatrz np. na ostatni news Spooman'a.
Grrhhmm... chciales napisac SpOOnmana :)
dzieki za komplement anyway :)
#675434
wuder | 2004-03-10 23:25:30 +0100
problemy z cdkeyem :> trzeba sie jednak w orginała zaopatrzyć
#675439
ARS | 2004-03-11 02:05:38 +0100
no wstyd ze @#$% bez tego cd key'a
Jutro ide sobie kupic co by na nastepny meczyk nie mieli takich latwych map =/
Anyway nWo will Rock tha Hosue !
#675442
aromat | 2004-03-11 07:38:08 +0100
Ja doddam do newsa, że podczas meczy uvm vs fx niemcy mieli ping 30-35 max. u my 50-120 ;] Ale obyło sie gut...
gg.
spocone sutki :D hie hie
#675443
eng | 2004-03-11 12:47:33 +0100
rotfl jaka cenzurka:
:: game settings @ kuh3liga.network ::
Q**** ]I[ Arena OSP CA promode1
#675448
Xtreme | 2004-03-12 08:10:55 +0100
siemqa gratuluje wszystkim mam dla Was oferte :P jesli chcecie zdobyć cd keya to macie do wyboru:
1. Kupic oryginalnego Cd keya
2. Pójść do empiku lub od inengo sklepu w ktorym jest q3 i odpisac z opakowania cd keya :P
3. Mam dwa chulające Cd key`e więc moge komuś obstawić :P (ale jedynie dla nWo)
#675493
Zaloguj się by dodać komentarz.