ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wyniki - Smętek Cup !

sob, 04 styczeń 2003 20:35:33 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena


Przed chwilą rozmawiałem z h0st'em i dowiedziałem się, że ich Strange Team w składzie: zik, mess, h0st, snapi (kolega zik'a), Smith i yacek zajął pierwsze miejsce na tymże turnieju i wygrał łącznie 336 zł (czyli 56 zł na głowę).

Drugie miejsce zajął clan WaR w składzie z4, rekrut, łysy, szal, jarząb.

Trzecie miejsce dla drugiego składu WaR czyli tox1c'a, cannabis'a, neok'a i ash'a (nie WaR)

zaś czwarte miejsce zajął clan Warsaw - cW, którzy wystąpili w składzie papi, hanti, piker, semp i rutt.
Serdecznie gratuluję zwycięzcom!!

Gravatar

cWfarmer | 2003-01-04 20:42:26 +0100

ale dalismy dupy....masakra ehhh

host | 2003-01-04 20:42:58 +0100

hehe looz :)

r9v|matr1xnR.1_2 | 2003-01-04 20:44:35 +0100

spoko
mozna sie dowiedziec kiedy beda jakies dema???fotosy????

SAI4H | 2003-01-04 20:45:28 +0100

gg wszyscy :) pozdro dla h0st'a :P....

SAI4H | 2003-01-04 20:46:08 +0100

matr1x jak tylko cos sie ukaze to na pewno bedzie news :) moj lub kogos innego ..

r9v|matr1xnR.1_2 | 2003-01-04 20:47:21 +0100

thx for info

Gravatar

nordcore | 2003-01-04 20:49:02 +0100

Baha :P. 56 na glowe - dobrze ze nie pojechalem. Po 1 mialbym gdzies ost. miesjce a po 2 jakbym dostal skilla fatala i mial 1 to by mi sie nie oplacalo. gg 4 all

bodo | 2003-01-04 20:49:35 +0100

No ciałka chlopaki dali, wszystko przez to że mnie nie było :D

Gravatar

StaryOrgowicz_529 | 2003-01-04 20:49:51 +0100

gg dla strange i dla wyszkich ktorzy grali :) oby wiecej takich turniejow bylo:PPPPPP

Gravatar

hudy | 2003-01-04 21:04:19 +0100

typowe :) gg strange team , ziku masz zapierdalac na wcg POLAND 2k3

host | 2003-01-04 21:10:44 +0100

żebys wiedział jak zik zapierdalał na lanie :)

SL4VE | 2003-01-04 21:15:44 +0100

eh nordcore. Jakbysmy z shr mieli takie podejscie to nigdzie bysmy nie jezdzili.
Myslisz, ze oplacalo sie nam jechac do sieradza np. zeby wygrac Joystick wart 150 złotych?
Toc wiecej kosztowala benzyna itp, ale co zabawy bylo to bylo, ludzi nowych poznalismy (hi lop, akira, eke, ortho) ;].
W Polsce nie jezdzi sie na turnieje zeby czerpac z nich zyski, zapamietaj to sobie.

Gravatar

BrakDanych | 2003-01-04 21:26:47 +0100

trzabylo zrobic 1v1 ,wiecej ludu by sie zjechalo ,wiecej $ na nagrody ,a nie ze war mialo swoj 'prawdziwy' sklad a reszta to jakies wymyslone klany fofl

SAI4H | 2003-01-04 21:30:01 +0100

Ciastkocore zawsze musi lola przysadzic :P

Yacek | 2003-01-04 21:38:45 +0100

ciastkor... a ty na poczatku pomysl czy bys wygral, a potem czy bylby sens jechac zeby wygrac. nie denerwuj mnie, wszyscy przyznaja ze atmosferka byla :] i teraz jeszcze siedzimy na nocce - cale cW, ja, ash, zik, mess i snap :] i bedziem rypac cala noc

host | 2003-01-04 21:44:54 +0100

hehe ciastko lol jesteś, żebyś tam przyjechał to bym z Ciebie zgnił ...

Gravatar

zik | 2003-01-04 21:57:09 +0100

ehe zalosne, zeby przyjechalo wiecej klanow to byly by i lepsze nagrody, zreszta bylo po 56 bo bylo nas 6 w jednej ekipie, zeby wygral glan co mial po 4 zawodnikow bylo by prawie o 1/2 wiecej lol, a jeszcze wiecej jakby ktos przyjechal

Gravatar

zik | 2003-01-04 21:59:24 +0100

... to by bylo jeszcze wiecej $$$, wiec nordcore daruj sobie takie komentarze, pomysl najpierw

btw sor za 2 komensy ale nie chcaca mi sie nakliknelo, maja tu za szybkie lacze zebym dal "Zatrzymaj" ;]

gacU | 2003-01-04 22:38:36 +0100

Rotfl ciasek lol !!!

GG panowie zapwene fajnie bylo chcielismy tez przyjechac (gp) ale cos kasy zabraklo..... :D

Mad | 2003-01-05 00:06:49 +0100

moze i zajelismy ostatnie miejsce ... ale mecze byly wyrownane i nie bylo nigdy duzej przewagi fragowej ! niestety jednak nie zargalismy tak jak tego oczekiwalismy :D

hanti | 2003-01-05 00:24:53 +0100

zajebiscie bylo ale padam @#$% :D ponad 30h bez spania :d

hanti | 2003-01-05 00:24:54 +0100

zajebiscie bylo ale padam @#$% :D ponad 30h bez spania :d

hanti | 2003-01-05 00:25:41 +0100

a jeszcze 5h grania :d

Gravatar

n3*paker | 2003-01-05 04:59:35 +0100

ja tam mam maly niedosyt.ale ogolem bylo zajebiscie,tylko wiecej klanow na przyszlosc.ja juz padam ze zmeczenia....(nigdy juz nie chlam na turnieju.. :P) a ciastek jak zwykle gada glupoty :)

host | 2003-01-05 11:20:42 +0100

hehe piker pochwal się na czyjej myszce grałeś i na czyjich słuchawkach :D

Gravatar

n3*paker | 2003-01-05 11:52:45 +0100

:) no dziekowa host(wiecie ma najlepsza myszke na swiecie... :P) zajebiscie mi sie na niej celowalo ,ale nie moglem cos biegac,bo pilem wodke jak jechalem na ten turniej.ale ogolem spox.wazne ze byla dobra atmosfera.... :D aha dziekuje wszystkim ktorzy mi udostepnili swoich sprzetow na turnieju(chyba na 5 gralem...)

Gravatar

n3*paker | 2003-01-05 11:58:18 +0100

wszyscy ktorzy grali na turnieju-GG! :D mam nadzieje ze jak w kwietniu bedzie znow ten turniej to bedzie wiecej klanow.to bedzie wieksza rzeznia.... :)

snupi | 2003-01-05 12:50:39 +0100

Ja tez uważam,że bylo za*****cie.Chociaż bardziej robilem za szofera Sempa i Pickera to uważam,że było git.Tylko szkoda,ze tak mało klanów!.Nie mam na co nażekać bo poznałem wielu fajnych ludzi i dużo sie nauczyłem z opserwacji jak oni grają.Oczywiście zagralem jedną rundkę dla zabawy,ale wole o tym nie pisać :).Pozdrawiam wszystkich uczestników turnieju i do zobaczenia na nastepnym :).

cannabis | 2003-01-05 18:51:03 +0100

ehehe zik ownator :DDD

semp2 | 2003-01-05 20:41:18 +0100

fajny turniej tylko szkoda ,ze byly tylko 4 druzyny (i zajelismy ostatnie miejsce :P) ale ogolnie bylo spoko, a zwlaszcza atmosfera w kaffejce :DDD mam nadzieje ze na wiosne zapisze sie wiecej teamow wtedy napewno wpadniemy. Pozdrowka dla wszystkich ludzi z Ełku, Augustowa i Ostrody.
gg...

dx-set | 2003-01-07 13:52:21 +0100

najlepsze byly komentarze jak gralo WaR1 podczas meczu :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63