ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



wywiad z baKs'em

pon, 11 listopad 2002 20:14:22 | Autor: grzEs | Quake 3 Arena

Dzisiejszego dnia - 11 listopada, "olewając" związane ze świętem niepodległości powszechne leniuchowanie wybrałem się do Wrocławia na wywiad z baKsem - szefem i organizatorem ogólnopolskiej ligi ECT3. Podróż nie obyła sie bez przygód. Wspaniałe PKP odwołało od tak sobie pociąg którym miałem zamiar jechać. Wrocław powitał mnie także obfitym, padającym bez przerwy śniegiem. Wkońcu spotkałem się z baKsem, i specjalnie dla czytelnków q3arena.gry.wp.pl przeprowadziłem wywiad.

Pod tym linkiem macie wywiad z baKsem. według mnie ciekawy, związany głównie o ECT3. Zapraszam oczywiście także do działu wywiady.

baxowy | 2002-11-11 20:19:16 +0100

Pod wywiadem nie dzialaja komentsy :)

Amkaczowi sie podkladalismy w 424 nie w 3h :P.

I zgubilismy kertala, harpa, maga. :). Dopisz ich tam :)

grzEs | 2002-11-11 20:20:31 +0100

wywiad w/g mnie bardzo dobry =D. i dłuuuugi

grzEs | 2002-11-11 20:21:28 +0100

to juz male bledy, nie bede tego poprawia. NIech tak zostanie =D

baxowy | 2002-11-11 20:23:15 +0100

Jestem slawny =D oh ;D

grzEs | 2002-11-11 20:29:56 +0100

poza tym, komentarze pod wywiadem działają, wiec prosze komentować według woli

Gravatar

StaryOrgowicz_462 | 2002-11-11 20:48:24 +0100

Wszystko fajnie... baks jak go znam z wrocka... tylko mnie nie pozdrowil, ale policzymy sie o to we wtorek :D 95%

baxowy | 2002-11-11 20:51:01 +0100

tam mi nie dzialaja komentsy to tu pisze ;]

ash: sam jestes h** zrobiony ;D. Ta strina zajela ludziom wiecej czasu i wiecej wysilku w to wlozyli niz w tym twoim fascie. Poza tym liga jest po to zeby grac a nie zeby ladnie wygladala ;D. Tak komentujesz ect to sie zajmij fastem, bo cos gowno upadlo i nikt go nie chce podniesc ;D

*M4STER* | 2002-11-11 21:22:21 +0100

o wlasnie pamietacie mzoe taka lige 3h..? :> haba haba haba? :P
ma moze tkos demkascreeny albo sajta tej ligi :> (jakb ył ;>

Gravatar

wizard | 2002-11-11 22:53:38 +0100

fajny txt ale nei zgadzam się z 1 rzeczą ... ja nie byłem za wydaleniem maga z organizacji ligi za ocg ... przecież ja juz od III kolejki wypisałem się z nije a wróciłem wtedy jak jak mag wyleciał a baks wyjechał na wakacje i nie miał kto sędziowac meczy.

No i czy ktoś ocipiał z tymi 64 klanami ?:Dto nie wypali z 3 powodów
1)NIE MA TYLE KLANÓW!
2)NIE MA TYLE SERWOW ZEBY SPRAWNEI PRZEJSC FAZE GRUPOWA ( JUZ Z 32 BYŁO MASE PROBLEMÓW)
3)ZEBY TO WSZYSTKO SPRAWNIE POSZŁO BEDZIE POTRZEBA Z 10 KOMPETETNYCH OSOB KTÓRE MOGA POŚWIĘCAC CAŁY WEEKEND PIATKI I PONIEDZIAŁKI NA LIGE.

ja tez tam jakeis ligi prowadziłem i wiem jak jest ... zrobienei profesjonalnej ligi jest u nas raczej nie mozliwe bo ambicje sa duze gorzej z motywacja do działania, pozatym jak charuje nad liga kilka osób zeby puźniej zostac zbluzganym przez jakies lamy to wtedy naprawde ma sie juz całej organizacji serdecznie dosć dlatego ja odszedłem po tym jak spedzałem przy niej prawie 24h na dobe a tu nagle niektorzyludzie mi mowia ze nic dla neij nie robie :D
baks respect :D

baxowy | 2002-11-11 23:10:21 +0100

no jakos tak bylo, nie wiem dokladni bo tak jak mowisz pojechalem na wakacje ;).

a te 64 klany ;] eh :D ocipialem byc moze ale fajnie by bylo ;]

wiz respect ;)))

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63