ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wywiad z Bubu

nie, 08 maj 2005 20:26:28 | Autor: MaS | Quake 3 Arena


Dzisiaj postanowiłem przeprowadzić wywiad z graczem klanu sYnthesis i redaktorem naszego serwisu. Jest nim Bubu, który ostatnio wzbudził duże konrowersje - odnośnie, tzw. "Afery bananowej" :) Ale nie do tego tematu chiałem nawiązać... W wywiadzie można przeczytać o wielu ciekawych rzeczach związanych z Bubu. Pytania są (raczej) standardowe. Wziąłem sobie do serca Wasze ostatnie wypowiedzi (co do ostatniego wywiadu) i postanowiłem go troszkę skrócić. Myślę, że wywiad jest dobry. Fajnie się go czyta i nie jest zbyt długi.

[ Wywiad z Bubu ]

[M]aniek | 2005-05-08 20:35:34 +0200

Ciekawe ile komentarzy bedzie :D

Gravatar

StaryOrgowicz_720 | 2005-05-08 20:40:53 +0200

Bubu: Pozdrawiam wszystkich (nawet kertala i crp) za wyjatkiem kropka, PLatine, Grafo, Gaffa, Tehnicka, fur1ego, GaDa.
aahahah najlepsze ;DD

obni | 2005-05-08 20:44:45 +0200

ostatnie zdjecie jest ciekawe :P

dinhkertal | 2005-05-08 20:56:28 +0200

powinniście mu zrobić fote od dołu,przynajmniej by sprawiał wrażenie że jest wysoki ;) zabieram się do czytania ;p

PeterSchiff | 2005-05-08 21:04:08 +0200

hehe jaki casanova na tym zdjeciu :) zabieram sie do czytania :D

kos | 2005-05-08 21:07:20 +0200

ale mi ktoś ładnie komenty kasuje A FUJ! :D

matr0x | 2005-05-08 21:10:29 +0200

ahahahah jaka fota :DDDDDD wypas Kuba:DDDD

Gravatar

vog1 | 2005-05-08 21:29:51 +0200

heh no wywiad pelna kulltullka ;)

wuder | 2005-05-08 21:58:48 +0200

Mam już ułożona przyszłość... Będę administratorem sieci w Dortmundzie. Będę zarabiał 10tys."ojro" miesięcznie. A za tą kase wydzierzawie sobie server (obojetnie jaki) i zbanuje Platine ;]

buheheheheheheheee ;)

kaboom | 2005-05-08 22:14:00 +0200

bóbó chyba sobie w ps zretuszowal to zdjęcia :P

PeterSchiff | 2005-05-08 22:41:49 +0200

gowna z trawnika wyeliminowal, zlikwidowal jajecznice z koszuli i SZOŁBIZNES:P

p0nchek | 2005-05-08 22:42:06 +0200

spox wywiad ;]

gemi | 2005-05-09 00:52:54 +0200

omg jaka fota... jesli bubu ja wybieral to leze i kwicze :ASd

a na czytanie wywiadu szkoda czasu..

Razor | 2005-05-09 09:52:53 +0200

Gemi aj jaki Ty jestes dziwny koles...

Ly5y | 2005-05-09 11:24:04 +0200

hehe halo bubu urodziles sie tego samego dnia i miesiaca co ja :D jaki polew :) 30.05 :D pozdro all quakersy

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-05-09 15:03:09 +0200

prawdziwy z niego chlopak afera i pro gracz.

I jak Bubu to pojechanie i zrobienie lipy SWB?

master i lansik..

creepy | 2005-05-09 15:54:53 +0200

ja tam do Bubka nic juz nie mam, a na servach zawsze jest z nim smiesznie :) pzd

sYnth|Bubu | 2005-05-09 16:40:11 +0200

Gaff jest cos takiego jak wolnosc slowa. Dla mnie SWB ssie i nic tego nie zmieni... tzn nie sama idea SWB ale czesc "adminow" ktora tam "zasiada".

Przykład:
Jestem kolega admina i zalatwie Ci bana :D

Gravatar

seb9k | 2005-05-09 22:39:34 +0200

co to za pedal na tej fotce :-)?

Gravatar

StaryOrgowicz_93 | 2005-05-10 13:35:52 +0200

Sebek to jakiś pan co robi innym panom dobrze 8>

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63