ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wywiad z Fatalem

śro, 14 sierpień 2002 02:32:53 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Xsreality ma z kolei rewelacyjny wywiad z człowiekiem wciąż uznawanym za najlepszego w q3 i najbardziej chyba znanym proplayerem na świecie. Fatal1ty zamierza udowodnić, że wciąż jest numerem 1 wygrywając nadchodzący QuakeCon. Z Fatalem rozmawiał Duńczyk if22, znany ostatnio z PG Challenge.

Fatal jak to Fatal - znów gra po 8 godzin dziennie z zamiarem wygrania turnieju. Do q3 powrócił niespodziewanie, jak mówi nagle się zorientował, że chce jeszcze zagrać w q3. Ostatnio grał w cs.

Niedługo ma zostać otworzona nowa wersja strony Fatala -
fatal1ty.com. Mamy na niej znaleźć configi, listę turniejów w których brał udział Fatal a później jego specjalną 'proplayerowską' podkładkę pod mysz o nazwie FATPad. Chce nawet otworzyć firmę Fatal1ty Inc. która zajmowałaby się produkcją już nie podkładek, ale mysz i klawiatur dla prograczy!

Fatal wciąż używa tych samych ustawień co za czasów pierwszego słynnego turnieju z jego udziałem - Razer CPL; tego samego configa, tej samej podkładki i klawiatury, ale innej myszy - Microsoft Explorer 3.0.

Tłumaczy również w jaki sposób pobindował sobie klawisze na myszy w czasie gry jedną ręką na t4! Powinniście pamiętać to demo, jak nie to znajdziecie je tutaj. Tutaj powiem Wam tyle, że mysz Fatala miał nieco więcej przycisków niż te które widujemy na codzień...

Fatal1ty jest bardzo pewny swojego zwycięstwa na QCon i podkreśla to w co drugim zdaniu. Jest dobrze przygotowany i jedzie na imprezę tylko i wyłącznie po pierwsze miejsce. Nie chce się jednak wypowiadać na temat swoich przeciwników. Czy aby się czasem nie przeliczył? Formę na pewno ma rewelacyjną, ale nie wiemy jak wygląda teraz forma Mistrza WCG Zero4, Lexera, czm i wielu innych aspirujących do pierwszej dziesiątki.

Być może jednak Fatal naprawdę czuje to zwycięstwo i po raz kolejny okaże się bezkonkurencyjny...

Vymmiatacz | 2002-08-14 02:58:54 +0200

Widać "biednemu" fatalowi skończyły się pieniążki skoro powraca do q3a. Ja tylko jestem ciekawy, czym się będzie różnić podkładka made by Fatal od innych podkładek? Czy to będzie coś w stylu: "to jest zwykły szampon a to niezwykły"?
A tak przy okazji: podobno taka zwykła myszka podłączana do COMa albo do PSa może mieć max. 7 przycisków. Ponoć to wynika z konstukcji czegoś tam...

Gravatar

StaryOrgowicz_264 | 2002-08-14 08:37:28 +0200

ja tam pojade i zdeklasuje fatala, tylko mnie chlopak zobaczy i od razu szczena na dol "nieeee!, jestem skonczony" :)

bodo | 2002-08-14 09:01:26 +0200

SA niech se wygrywa, skora ma grac cały dzień w lato zamiast na browarek wyskoczyć :D Pewnie mowie teak dlatego ze nieznaje sobie sprawy z wysokosci nagrody, i tak zreszta jest poza moim zasięgiem.
Ale wierze w zero4.

Rozz czy juz tylko ty piszesz newsy?

Gravatar

StaryOrgowicz_3 | 2002-08-14 10:08:55 +0200

A stronka fatala jaka brzydka była taką pozostała.
Ten facet oka nie ma?
A to że jest skoncentrowany na sobie tylko, nie myśli o rywalach i interesuje go tylko 1 miejsce - nie jest chyba bardzo naganne, cóż - pewnie tak się właśnie przygotowuje do pojedynków.
Może być ciekawie...
Moje xsr$ 300 postawione na zero może być zagrożone :)

Gravatar

StaryOrgowicz_6 | 2002-08-14 10:26:50 +0200

Sałwek to że jesteś hazardzistą to nie powód do przechwałek :P

mayhem | 2002-08-14 11:03:52 +0200

Fajne jest granie dla pieniedzy. W Gdansku jakos nie wydaje sie, by jakis turniej nowy mial sie pojawic.
Mi wystarczy, bym gral 4fun a i tak na zle mi to wychodzi :/

Gravatar

StaryOrgowicz_324 | 2002-08-14 12:26:12 +0200

walic tych z usa tego fatal zeto4 i czma i reszte parafji ma wygrac lexer,polosatiy albo death ja jestem za europa:DDDD

Gravatar

StaryOrgowicz_325 | 2002-08-14 12:33:30 +0200

Uważam że ten gość to po pierwaze jest przereklamowany
a po drugie on już czerpie przyjemnosci z gry.
LIczy aię tylko z tym żeby wygrać. Uważam tego kto z q3a zrezygnował na CS to "ZDRAJCA" .a wcale mi się nie wydaje żeby wygrał ten turniej QUAKE ]I[ ARENA

Gravatar

StaryOrgowicz_3 | 2002-08-14 12:38:33 +0200

"wygrac lexer,polosatiy albo death "
Taaa, masz rację - Polos albo death to murowani faworyci tej imprezy...
;)

Gravatar

StaryOrgowicz_3 | 2002-08-14 12:39:23 +0200

"a po drugie on już czerpie przyjemnosci z gry"
To straszne!!!! :O
Jak on tak może!!!!
Lamus jeden!
;)

SweepeR | 2002-08-14 12:48:11 +0200

Nauczyl sie paru nowych zagran z CS'a i teraz przez pol meczu bedzie stal za skrzynia =))))

Gravatar

StaryOrgowicz_3 | 2002-08-14 12:57:22 +0200

Myślę, że całą nadzieja jego przeciwników w tym, że przez pół meczu będzie szukał zakładników albo bomby do rozbrojenia
:D

kaeres | 2002-08-14 13:36:49 +0200

Mogilby wkroczyc jakcys Lakerman i Blue i go nauczyc pokory. A moze gdzies w piwnicy trenuja i sie zszokujemy :)

*M4STER* | 2002-08-14 13:48:40 +0200

FATAL TO LAMUS...
:>

Gravatar

StaryOrgowicz_3 | 2002-08-14 13:53:47 +0200

lol
a jasiu jest gópi

mates | 2002-08-14 14:02:34 +0200

a ala ma kota bo kot wszedl na drzewo...

Gravatar

StaryOrgowicz_264 | 2002-08-14 14:08:36 +0200

ahu na jaja ja muszyna kury el skibiryśte oręzyc :D

Gravatar

solid | 2002-08-14 16:17:13 +0200

"gaming is his job, a job is 8 hour a day " -trafne spostrzezenie hehe :P

*M4STER* | 2002-08-14 16:43:18 +0200

lamus pod wzgledem ze gra w quaka dla kasy a nie dla przyjemnosci. :>

Senior | 2002-08-14 17:14:05 +0200

iF.22 - Duńczyk?! Eeeee...Rozz, Lemmy de Groot jest raczej Holendrem
(wiem, wiem - czepiam się :)

Kain | 2002-08-14 19:11:11 +0200

Jeżeli chodzi o Europe to ja bym stawiał nie na lexera ani nie na b100.death tylko na niestety umarłego już na scenie q3 LakermaN'a , ponieważ widziałem jego dema jak jeszcze grał jako proplayer i widziałem co zrobił z ZeRo4 na q3tourney4
:)

Pozdrówka

Kain | 2002-08-14 19:12:04 +0200

Zgniótł go jak papierek i wyrzucił do kosza :P

Rozz | 2002-08-14 22:27:04 +0200

OMG panie Sleet - co ja tu w ogole robie w tym serwisie? :)))

Senior | 2002-08-14 22:51:29 +0200

Kariere. Ale momentami Pan sie obijasz Panie Rozz :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63