ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wywiad z ff/kertalem

sob, 09 kwiecień 2005 16:17:27 | Autor: MaS | Quake 3 Arena


Już jakiś czas temu chciałem przeprowadzić wywiad z graczem klanu Fear Factory, lecz brak czasu uniemożliwił zarówno mi, jak i tej osobie napisaniu paru zdań... Jednak doszliśmy do wniosku, że dłużej nie możemy czekać i zabraliśmy się do roboty :) A kim jest tajemniczy Don Pedro ? :P Jest nim kertal. Wszystko co jest związane z krt`em: jego upodobania, charakter i cechy, które wyróżniają go z tłumu :P Jego wielkie poczucie humoru, którym mógłby zarazić niejednego sceptyka :) Ale co się będę rozpisywał :P Sami zobaczcie...

[Wywiad z kertalem]

Razor | 2005-04-09 16:24:05 +0200

dobry wywiadzik :)

dinhkertal | 2005-04-09 16:33:22 +0200

co Ty z tym poczuciem humoru? :D linux jest królem póki co :P

[fhn]SLAYER | 2005-04-09 17:05:19 +0200

no hehe niezly lol "generalnie mam szacunek" ale jak zobaczyl to stwierdzil ze pruchno nie no :D zeczywiscie funy gaj

dinhkertal | 2005-04-09 17:06:59 +0200

dobrze że nie gay :D

P|jiN | 2005-04-09 17:30:15 +0200

gj MaS :P

PeterSchiff | 2005-04-09 18:15:04 +0200

fajny wywiadosz :)

Gravatar

t5-mayhem | 2005-04-09 20:40:34 +0200

xxxxx xxxxxx kertal :D
ostatni...

mess | 2005-04-09 22:51:59 +0200

nawet milo sie czytalo, ciekawe pytania :)

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-04-09 22:52:25 +0200

A morsa pojechałeś? :QQQQQQQQQQQQQ

Gravatar

g0ral | 2005-04-09 23:18:34 +0200

"Może to i dobrze, od dzisiaj nie śmieję się już z takich gości bo wiem , że są nieobliczalni :D" nie lubie takich ludzi... jedna sytuacja i juz sie poddaje

Połowa ludzi dookoła to statyści
Wypełniają przestrzeń nie posiadają myśli
Myślą to co pomyśleć powinni
Oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły

ziemba | 2005-04-10 01:33:58 +0200

kertal miales kastet ?? nie wiem bylem tak najebany, ze nawet nie wiedzialem, ze ty to ty .....

ale z tego co wiem jak m.in. szal poszedl po was na dworzec przez cala podroz do akademika, pytales sie czy ja jestem, czy jestem zy na ciebie i czy chce cie pobic ..... podobno bales sie wejsc do akademika :D a nastepnego dnia jak sie obudzilem ... zgadnij kto przyszedl do mnie do pokoju :D ty !!! i co robiles ?? siedziales na krzeselku ( ja na kacu lezalem ) i sie pytales czy sie dobrze czuje, czy nie chce nic do picia ?? :D

i jak ja mialem zrobic tobie ala? :)

pozdrawiam fajny wywiad

Gravatar

avek | 2005-04-10 08:56:11 +0200

haha kertal siusiumajtek :D:D

joke :D

dinhkertal | 2005-04-10 11:18:27 +0200

miałem serio :D nosze go jak sie dym zapowiadał imho sie zdygałem bo kciałem coś tam pograć a nie po jednej nocy spierdalać do warszawy :D w sumie wiesz,nie znalem cie,nie wiedzialem jak wygladasz a tu mi jakis szal z detalem mowia (chyba :D) ze ziemba sie najebal o ciebie pyta to raczej ze sie przestraszylem :D chociarz oczekiwałem kogoś postury kanabisa :D ej serio tak wlazlem do Ciebie do pokoju?!:DDDDDDDDDDDD co jak co ale tego... nie pamiętam :D pamiętam za to nasz dialog:

-ziemba
-kertal
-kertal? hmmm jakoś to będzie ;)

:DDDD
a wlasnie wasz pokoj jedyny otwarty byl to wlazlem :D gadalem z kims tam i sie obudziles :P

Gravatar

zik | 2005-04-10 16:53:53 +0200

ELO-KERTAL!

dinhkertal | 2005-04-10 17:33:30 +0200

a zik odleciał :D g0ral jakie Ty masz fochy :)

ziemba | 2005-04-11 08:24:19 +0200

kertal ja nawet nie wiem co mowilem bo juz bylem z ... m.in. z bolkiem, bushem, matem, stingiem ... cieplutki :D

... :)

SL4VE | 2005-04-11 09:17:35 +0200

"bolkiem, bushem, matem, stingiem ... cieplutki :D" to niezła orgia :D

dinh|linx | 2005-04-11 09:30:23 +0200

Wez daj spokoj. Lepsze to niz spac z Bubu na jednym fotelu :D;D pozdro Bubu ;D

sYnth|Bubu | 2005-04-11 09:33:40 +0200

To nie byl folet tylko taka rozkladana sofa :P
Zle Ci bylo? To ja nie mialem sie czym przykryc :P

dinhkertal | 2005-04-11 14:02:52 +0200

po tym jak rano wyglądałeś przypuszczałem że tej nocy próbowałeś wszystkiego :D mam nadzieje że pominąłeś kreta do rur zza kibla :D

Gravatar

ciem | 2005-04-16 22:49:02 +0200

jedno mi sie nasuwa: kertal :adasddsaads :D

dinhkertal | 2005-04-17 00:08:50 +0200

jak robisz ksero to chociarz z sensem chłopaku ;)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63