Wywiad z inf`em
sob, 29 marzec 2003 04:03:59 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Na stronie 666 move zamieścił w kolumnie wywiad z infem, czołowym graczem 666. Inf kończy karierę q3 ponieważ wyjeżdża na dłużej do Stanów - zagra jeszcze pożegnalny mecz z klanem r9v.
Wywiad jest utrzymany w tradycyjnym stylu uprawianym przez szóstki, więc nie będę tutaj wklejał fragmentów tylko odsyłam prostu do ostatniego wywiadu infa.





qw3rterro | 2003-03-29 04:55:48 +0100
widze ze nie tylko ja nie spie =)
#638234
svich | 2003-03-29 05:29:21 +0100
Hehehe rozik zawsze jest na nogah :D
#638236
qw3rterro | 2003-03-29 06:56:42 +0100
i na czasie ;)))
#638240
LaGranda | 2003-03-29 07:59:17 +0100
ta :P
#638244
.gogi | 2003-03-29 09:33:41 +0100
yo wiecej wywiadow :)
#638250
Razor | 2003-03-29 10:27:47 +0100
wiecej wywiadow :P
#638258
SAI4H | 2003-03-29 10:30:44 +0100
Ah, nie ma to jak news o czwartej rano. :o
#638259
eddie | 2003-03-29 11:23:56 +0100
ale kurde kibel
#638264
move | 2003-03-29 16:22:11 +0100
podsumowal :)
#638310
ognos | 2003-03-29 17:22:09 +0100
wiecej wywiadow ;]
#638316
Zaloguj się by dodać komentarz.