ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wywiad z mar1o!

pon, 10 marzec 2003 00:39:00 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Bezpośrednio po meczu finałowym udało mi się złapać Nowego Mistrza 1v1 Online na gg i zadać mu kilka pytań.

Tak więc poniżej gorący wywiad z mar1o, ekskluzywnie dla orga i dla Was.

Na początek mały fragmencik:

Rozz (23:16)

czyli uwazasz ze bylbys w stanie pokonac mata nawet na lanie?
**Mario (23:16)

Tak nie ukrywam ze bardzo chciałbym potwierdzic również i tam swoja przewage...ale to oczywiście będzie trudna gra i wszystko jest możliwe.**
...czytaj dalej!

cOijN | 2003-03-10 00:57:54 +0100

rozz idz juz spac :P

Rozz | 2003-03-10 01:09:02 +0100

no co :P

terror | 2003-03-10 01:15:36 +0100

Jak bedzie jakas dogrywka to oczywiscie q3arena napisze o tym:))) 150 zwali sie do kafejki...

cOijN | 2003-03-10 01:16:31 +0100

sie zajedziesz stary ;O
i skonczysz w szklance z formalina jak ja :D
mi tylko macki wystaja z tego roztworu ktore macaja klawe i myszke ;p
nyy nyy [ide spac, znaczy przechodze w 3godzinna hibernacje :p]

matr1x | 2003-03-10 07:07:41 +0100

pffff
i tak matrox jest lepszy
btw mogliscie sie zapytacile wazy:]
chcialbym wiedziec

Gravatar

Gra | 2003-03-10 07:13:06 +0100

a ja stawiałem na matr0xa

Gravatar

Gra | 2003-03-10 07:14:57 +0100

Matr0x i tak jest mistrzem !!!!!!!!! Chociaż mar1o wygrał

ash | 2003-03-10 07:25:20 +0100

Aha w dzisiejszych czasach przegrany jest mistrzem, no ok, mario wygral w koncowej klasyfikacji 4:1, ale spoko matrox jest mistrzem. matrox moze i byc mistrzem Polskipmitp. ale napewno nie jest mistrzem tej ligi:]

Gravatar

Gra | 2003-03-10 07:31:37 +0100

uważam że warto to przeczytać !!!!!!!
musicie to przeczytać !!!!!!!

Gravatar

Gra | 2003-03-10 07:32:28 +0100

dla mnie matr0x jest najlepszy

Gravatar

Gra | 2003-03-10 07:33:36 +0100

jeszcze matr0x pokaże co umie

cOijN | 2003-03-10 08:19:55 +0100

bosh nie potraficie jednego acz tresciwego komentaza napisac, zamiast sie tak rozdrabniac?
eh... [system mallfunction- biocyrogenic fluid overdose... critical % of dicihexaflorin, adding heliniumoxydifaziol to balance the hazards enviroment... complete. hibernating for next 5 hours...]

nxs.rush | 2003-03-10 08:27:52 +0100

Le roi est mort, Vive le roi! (krol nie zyje, niech zyje krol). czekajac na ten pojedynek liczylem na wygrana mar1o, ale koncowy wynik 4:1 przerosl moje najsmielsze oczekiwania :D gg mar1o, gg matr0x. najlepsze pojedynki jakie ogladalem na gtv !!! :D

rooseck | 2003-03-10 08:50:07 +0100

mario to byla pala bita.moze sie zmienil.kiedys zachowywal sie jak leader.

sYnth|Bubu | 2003-03-10 09:33:58 +0100

lan wszystko pokarze moze mar1o przyjedzie do Rybnika w Katowicach byl wiec ma taka sama droge...

rooseck | 2003-03-10 09:39:51 +0100

bubu ale masz zajebisty tok rozumowania.czyli np. jezeli matrox byl w korei to moze sobie jezdzic od dzisiaj po calej polsce zeby sobvie pograc z kazdym na lanie?? no co prawie ta sama droge bedzie mial.

lol

Gravatar

c-load | 2003-03-10 09:45:24 +0100

wiekszosci z was i tak sie nie przekona , 'fan' pozsotanie wierny swojemu idolowi ;] , rozmowy te moga tylko przerodzic sie w nastepna klutnie tak jak to bylo z ostatnim lanem tdm wygralo t5, a ect urinal , wiec konczac 'dyskujsje' ktora jeszcze sie nie rozwinela stwierdzic mozna ze mistrzem inet'owym jest mar1o , a lanowym matr0x i gdybanie jak to by bylo na lanie nic nie zmieni ,a tylko zwiekszy ilosc komentarzy ;] , poczekajmy do najblizszego lana a moze oboje pojada i sie zmierza koniec kropka :P

Gravatar

sacret. | 2003-03-10 09:45:51 +0100

Rusek, a jaki byl kiedys, bo nie wiem o czym mowisz? Obecnie marios wchodzi na server, rozpiedziela wszystko co sie rusza, pisze gg i wychodzi, albo go wykickaja za bezpodstawne uzywanie ogc albo roznych gownien... Pojebany kraj :/

3st | 2003-03-10 11:12:23 +0100

[CSK-Hubcio]

dla mnie matr0x jest najlepszy

haha czlowieku i inne osobniki tego pokroju: wiecie jaka polewe maja matr0x i mar1o czytajac te komentarze? no ja @#$% - sam mam niezly ubaw... hehe kolesie sa mlodsi ode mnie i maja byc moimi fanami... zaraz pewnie ktos napisze " i love Britni Szpirsz" haha nice :D nie no sorry nie moge ze smiechu - wybaczcie... ale co to jest Q3 ? niech mnie taki macho matr0x lub mar1o (bez urazy) rozwali w realu na gole piesci - wtedy moge podyskutowac ze koles jest kims :D ale w tym momencie to leje ze smiechu - nie z finalistow tylko z ich "fanow" haha

PS. gg M&M's :D

Gravatar

sun | 2003-03-10 11:17:58 +0100

gg dla obu, tak wiedzialem ze mario wygra bo to nie lan. :)

3st | 2003-03-10 13:20:19 +0100

hehe a teraz maly bonus :D fake (?) wywiad

starring: by.Tristan, mar1o, matr0x

by.Tristan: joł mar1o
mar1o: joł, what's up?
by.Tristan: mar1o, where is my spoon?
matr0x: there is no spoon :)
by.Tristan: ???
by.Tristan: what is matr0x?
matr0x: i'm a polish player
mar1o: and that's why there is no spoon :D

hehe dziekuje bardzo... mala dawka oszoloma... poprosilbym ROZZ'a o wpisanie textu do news'a jako text tygodnia :P

jarq. | 2003-03-10 14:46:50 +0100

... kiepska dawka niezaciekawego oszoloma ... brle

SL4VE | 2003-03-10 14:56:00 +0100

Tristan, też nie gadasz zbyt mądrze. Określenie, że oni mają fanów może nie jest zbyt trafne, ale na 99% każdy z nas ma swojego ulubionego gracza na którego demkach się wzoruje itp. Ja szczerze mówiąc liczyłem na matr0xa, ale od mar1a całkiem niedawno oberwałem niezły wpierdziel na serwie, więc spodziewałem się zaciętej walki i dokładnie taka była.
BTW: mar1o wygrał 2:1, a nie 4:1. Finał Winners Bracket nie ma nic wspólnego z finałem poza tym, że jego zwycięzca gra w finale.

Gravatar

FireBird! | 2003-03-10 15:21:31 +0100

"niech mnie taki macho matr0x lub mar1o (bez urazy) rozwali w realu na gole piesci - wtedy moge podyskutowac ze koles jest kims"

Jezeli koles, ktory "rozwali cie w realu na gole piesci" jest dla ciebie "kims", to jestes glupszy od wszystkich dodajacych tutaj komentarze.

"hehe kolesie sa mlodsi ode mnie i maja byc moimi fanami..."

No raczej nie widze powodu dla ktorego ktos mialby zostac twoim fanem bo narazie jedyne co pokazales to debilizm i madrosc zyciowa na poziomie kilkunastoletniego kolesia ktoremu imponuja ludzie z marginesu.

matr1x | 2003-03-10 15:51:15 +0100

Rusek, a jaki byl kiedys, bo nie wiem o czym mowisz? Obecnie marios wchodzi na server, rozpiedziela wszystko co sie rusza, pisze gg i wychodzi, albo go wykickaja za bezpodstawne uzywanie ogc albo roznych *ien... Po*ny kraj :/

sacret w meczu z nami jak mu nieszlo
a ruszalismy sie niestalismy w miejscu:P
chyba ze chodzi ci o łan on łan to moze ale napewno nie tdm:P

3st | 2003-03-10 16:20:49 +0100

Firebird ale kto tu mowi ze ktos ma byc moim fanem ? no tez sie zastanow co gadasz... a poza tym nie obrazaj mnie czytajac wersy wyrwane z kontekstu bo ja zaraz moge udowodnic ze matr0x jest kobieta w ten ze sposob...

a chcialem tylko powiedziec w tamtym texcie ze to tylko gra i nie widze sensu podniecaniem sie finalistami ECT 1v1 bo pewnie oni maja z nas ostra polewe ze takie texciory piszemy :)

PS. Slave hehe to ja jestem ten 1 proc. :)

3st | 2003-03-10 16:25:20 +0100

PS2. a tamtym textem chcialem was rozruszac wapniaki bo zero zabawy w tej grze nie widze z waszej strony - tylko "on wygral z tamtym", " no co Ty gadasz? powaznie?", "ale jestesmy lamy bo przegralismy z tamtymi" - hehe no zastanowcie sie troche :)

Gravatar

StaryOrgowicz_529 | 2003-03-10 20:07:34 +0100

czy wy wszyscy q*** zapomnieliscie o gadzie co on jest the best player i tyle i to udowodni nie dlugo :PPPPP

Gravatar

StaryOrgowicz_600 | 2003-03-10 21:33:19 +0100

lol rusek-jeden z najwiekszych lam w historii q3 sie wypowiada i jeszcze kogos wyzywa

zeszmacili cie w grze a potem pewnie zignorowali jako czlowieka i teraz bedziesz sie plul i zalil

idz czlowieku cwicz granie-moze nie bedziesz uciekal z kazdego meczu jaki przegrywasz i nie wypowiadaj sie na boardach publicznych bo wszyscy i tak maja cie za zero a to co piszesz jest g.o.w.n.o warte dla ludzi

Gravatar

StaryOrgowicz_601 | 2003-03-10 21:49:47 +0100

E tam ten rusek to typowy glupek i tak go wszyscy olewaja
A tak poza tym to mario gra bardzo ladnie i wygral zasluzenie a pojedynek z matroxem byl klasa sama dla siebie :]
Jednak na lanie to uwazam ze matrox raczej by wygral dzieki wiekszemu doswiadczeniu w turniejach lanowych

rooseck | 2003-03-11 09:03:33 +0100

giber i 4kus czemu piszecie o swoich rodzicach??cos z wami nie tak??hehe
nie gram od pol roku debile a nawet teraz bym was zjechal. lolki. :DDDDDDDDDD

qw3rterro | 2003-03-11 13:02:23 +0100

hmmm, ktos rozwalil matroxa =)

Gravatar

StaryOrgowicz_602 | 2003-03-11 14:39:56 +0100

rusek nalezy do tych gosci przez ktorych to glupote i lamerstwo odechciewa sie grac w q3

dinhkertal | 2003-03-11 15:13:24 +0100

rusek chyba troszke krotko grasz w q3... pamietam maria od poczatku jego gry w q3 i nigdy ale to nigdy nie slyszalem z jego ust "!#%!^%" albo tez "!@$!%#!%#!#T" czy tez "QWEQWR#@!%%!#". Byl bardzo spokojny jak na gracza. Rusek jesli nie znasz faktow to SIE NIE WYPOWIADAJ bo tylko z siebie blazna robisz.Hehe fanklub matroxa maleje :P

matr1x | 2003-03-11 15:23:37 +0100

kercik jak maleje co ty za glupoty gadasz:]
wlasnie rosnie
moze dlatego bylem jestem za matroxem bo maria(niemyslisz z Marią imieniem rzenskim:]) nieznam a z matroxem gadalem na jednym turnieju niewiem czy mnie pamietam ale wymiotl mnie lajtowo na cpm3:]
a woguel taki gosc z poczciem humoru spokojny
i ma braciaka blizniaka
ciekawe czy beda grali lige 2v2 matrox i sting bylo by ciekawie jak by grali:]

dinhkertal | 2003-03-11 20:24:48 +0100

hmmm zwyciestwo maria napewno mu odejmie "fanow" :P ja tez z nim gadalem, na cglu sie spotkalem w 3 czy 4 rundzie winnerow i tez dostalem lomot(jakbym wygral to bym teraz ja mial fanklub :P).
Co do maria to znam go bardzo dlugo i szczerze mowiac jemu kibicowalem a nie matroxowi (bo wlasciwie to matrox przylazl z promoda (:P), wymiotl co sie dalo i teraz pora na nowego miszcza :P)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63