Wywiad z MVP EC VIII - ic-TOXIC'iem
wto, 23 grudzień 2003 20:26:42 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

CarMac, z ESReality, przeprowadził wywiad z
ic-TOXIC'iem. Kim jest ów gracz? Chyba nikomu nie trzeba wyjaśniać. 19-letni Johan Quick ostatnio przeżywał chyba najlepsze dni w karierze. 14-go grudnia gracz
iCE cLIMBERs wygrał turniej 1v1*Cyberfight Invite, pokonując w finale nie byle kogo, bo samego
Coollera! Zaraz po nim czekał go finał elitarnego Pucharu Europy, w którym wraz z
FOX'em,
REPTILE'm i
GOPHER'em roznieśli swoich rodaków -
QPO, z
proZaC'iem* na czele - 3:0. Mało tego - TOXIC został wybrany najlepszym graczem tego spotkania, a później Most Valuable Player (najcenniejszy gracz) całego EuroCup VIII! Nic, tylko pogratulować...
W wywiadzie przeczytamy przede wszystkim właśnie o tym dwóch wydarzeniach. CarMac pytał TOX'a o jego ukryte umiejętności duelowe, wrażenia po meczu z Coollerem na pro-t4, taktyki podczas gry TDM, klan iCE cLIMBERs, a nawet o... Warcraft III.
Czyta się bardzo przyjemnie. Zapraszam do zapoznania się z wywiadem:
.:: [Wywiad z ic-TOXIC'iem @ ESR by CarMac





obni | 2003-12-23 20:39:06 +0100
spoko przeczytam wywiadam, ale w tym newsie jest zaduzo flag :D i to zdjecie z boku :P
#666227
kood | 2003-12-23 20:53:44 +0100
on wyglada jak bot Lucy w z q3.. albo mi sie wydaje. W kazdym razie ladny wywiad.
#666231
Insaneq3 | 2003-12-23 20:57:27 +0100
eee ale Ryj ;] ale Gra chyba niezle :o
#666233
... | 2003-12-23 21:10:35 +0100
heh tox tox... ;) moze ktos go przetlumaczy ?:>
#666236
d4ro | 2003-12-23 21:16:49 +0100
o kurfa ale morda, i pomyśleć że taki baton jedzie wszystkich z palcem w dupsq
#666240
baxowy | 2003-12-23 21:24:21 +0100
ALE RYJ :D
Wezcie go z glownej prosze:P
#666242
nita | 2003-12-23 21:26:58 +0100
hehehe jest toksyczny nie ma co gadac :D
#666243
nasm | 2003-12-23 21:29:53 +0100
sa to trzeba je wykorzystac !!! dlatego jest ich tyle :|
#666244
hamm | 2003-12-23 21:32:58 +0100
o qfa ale paroweczka ;p
#666245
sYnth|Bubu | 2003-12-23 21:36:05 +0100
schudl
#666246
pent1um | 2003-12-23 21:56:20 +0100
schudl i to sporo, na eurocup 3 wygladal zupelnie inaczej.
#666249
rkniunia | 2003-12-23 21:57:06 +0100
taki ma brzydki ryj nikt go nie lubi dlatego sie wyrzywa na q3 to zupelnie jak czolowka naszej sceny :DDDD
#666250
inside | 2003-12-23 21:58:26 +0100
@#$% aż mnie w fotel wgniotło :P prosze ściągnijcie to zdjęcie :)) przestraszyć sie można :D
#666251
3st | 2003-12-23 22:01:17 +0100
w takim razie nie pokazujcie mi zdjec kolesi z czolowki polskiej sceny :o
#666252
SAI4H | 2003-12-23 22:06:55 +0100
pokazcie swoje mordy lole.. ;o
bosz jak mnie cos takiego wkurwia
zalosne
#666253
bamc | 2003-12-23 22:12:12 +0100
Nabiajcie sie, a koleś by was pojechał nie patrząc na monitor :D Ale fotka trochę za duża !
#666255
wishoza | 2003-12-23 22:26:37 +0100
teraz powinno byc cos takiego ze jak kazdy z kolesi co z niego wylał powinien wyslac swoja gfote jak nie to ban | przynajmniej jak pwiekszosc z tych wiesniakow co tutaj niego zlała - nie bał się pokazać (piknej =p) buźki moze nie jest miss world 2006 ale nic mu nie brakuje (lol lol lol :DD) .. tz. normalny człowek
#666256
bryan | 2003-12-23 22:30:04 +0100
z wygladu przypomina absa albo xplo :D
#666258
host | 2003-12-23 22:33:32 +0100
nie martw sie trist nie pokażą ciebie ;p
#666259
n3on | 2003-12-23 23:02:26 +0100
qrfa ludzie co wy chcecie od jego twarzy, koles jest jaki jest, przynajmniej pokazał mordkę ;]
a wy czemu nia macie swoich ja mam na stronie klanowej =p
jako jedyny =/
#666263
rizik | 2003-12-23 23:07:31 +0100
ja mam w avatarze >]
#666264
rizik | 2003-12-23 23:07:32 +0100
ja mam w avatarze >]
#666265
deral | 2003-12-23 23:08:50 +0100
to zdjecie chyba nie jest aktualne bo tu wyglada jeszcze na gowniarza a ma 19 lat
#666266
eXe|Korol | 2003-12-23 23:28:29 +0100
lol nie ma to jak sie z kogos posmiac, co?
heh taka jest polska wlasnie :/ zalosne
#666267
Insaneq3 | 2003-12-23 23:40:42 +0100
ja sie nie smieje :o
ale nie mofcie ze sie wam podoba
:ASD
#666268
były_gracz | 2003-12-23 23:41:56 +0100
hahahahhahaha tam na dole bardzo dobrze ktos skomentowal! natura go pokarala takim ryjem, nie wychodzi z domu bo wszyscy chca mu wpierdolic, cale osiedle i klasa go tepi! jak kazdy DOBRY gracz, nie mozna byc dobrym nie siedzac na dupie w domu i grajac! a NIKT normalny nie siedzi w domu non stop! to wyjasnia podstawowa sprawe... dlaczego w swiecie q3 jest tak duzo brudasow! jebane lajzy. Zaloze sie, ze ten koles i tak wyglada 1000 razy lepiej niz czolowka polskiej sceny. Jak sobie pomysle jak wygladaja 666 to az mnie sieka i z krzesla spadam.
Heil brudasy jebane!
#666269
GogettO | 2003-12-23 23:58:30 +0100
Co masz na myśli mówiąc "brudasy" ?
#666270
były_gracz | 2003-12-24 00:00:39 +0100
no jakto co?! jebane w dupe metale no i anarchstyczne psy!! najwieksze lajzy tego narodu.
You never walk alone
#666271
GogettO | 2003-12-24 00:02:51 +0100
Kolejny upośledzony dres... ehhh zastanów się kto tu jest naprawde łajzą?
#666272
były_gracz | 2003-12-24 00:07:01 +0100
dres? dres szmato?! dresy to kolejne lajzy do wyniszczenia. Ale juz lepszy dres od brudasa.
#666273
eng | 2003-12-24 00:34:13 +0100
chyba akurat w waszym srodowisku tzn pro-kwaszerow jakos nie liczy sie wyglad tylko jak ktos mloci ? wiec po co te bzdurne komensty.Kazdy @#$% gruche gdy widzi gre jakiegos super skillera a jak zobaczy fotke jego to @#$% miechem ile wlezie , ile razy tak bylo po ujrzeniu fotek akiresa, coolera , unkinda , lexera czy teraz toxa - wyzwiska i epitety ;muka!
#666275
adi* | 2003-12-24 00:35:07 +0100
Nie wiem czy zauważyliście ale jeśli tylko pojawi się zdjęcie jakiegoś gracz to odrazu pojawiają sie jakies krzywe komentarze jakis czubków ...
#666276
igor9k | 2003-12-24 00:45:02 +0100
komentarze na poziomie.
#666278
bfr_aka_pablonzo | 2003-12-24 01:01:33 +0100
nie widze tutaj zadnego zyciowego sukcesu - q3 to glupia gra, z ktorej w zyciu sie nie przyda, nie zarobi za nas na rodzine.
btw. on wyglada jak pol du.py zza krzaka :d
#666279
intens1ty.dk | 2003-12-24 01:02:29 +0100
To sie nazywa "samodowartosciowanie".
Macie tu stronke: www.aleryj.prv.pl/
Numer 5...
#666280
mrmef | 2003-12-24 01:16:24 +0100
Zapewne każda ciota co się tak glupio wypowiada w tych komentarzach ma 100x gorsza morde, albo jest jakimis narcyzem i myśli,ze jest najpiękniejszy na świecie....Nigdy nie osiągneliście tyle co on i nie osiągniecie i przynajmniej za to należy mu się szacunek, a nie szczeniacke wyśmiewanie..Czasami się zastanówcie nad swoimi czynami.Amen +
#666282
arian | 2003-12-24 01:30:14 +0100
to co przychodzi mi na mysl to slowo zenada
Do osob z dolnej parti komentarzy - fajnie jest sie z kogos smiac no nie ? lecz nie fajnie jak sie z was smieja dobrze ze to net jestesmy tacy anonimowi
Inna sprawa to smieszny pan "byly_gracz" zostaje mi powiedziec : kolejne dziecko interneru - zero tolerancji, kolejna ciota kompjuterowa ktora chce sie dowartosciowac na necie na kazdym kroku - pogarda i jedno wielkie pff
#666283
nxs.rush | 2003-12-24 02:07:10 +0100
czytalem wywiad i uwazam, ze to dosc inteligentny koles. o kazdym kto zawarl w swoim komentsie pod tym news'em jakies "niezbyt pochlebne" opinie na temat jego foty, pomyslem: jak mozna byc takim kretynem?!
#666285
.gogi | 2003-12-24 02:17:39 +0100
muhahahahha czemuz gdy klikalem na komentarze wiedzialem ze beda one dotyczyc zdjecia ?????? czemu ?:/
#666286
intens1ty.dk | 2003-12-24 05:00:42 +0100
"Zapewne każda ciota co się tak glupio wypowiada w tych komentarzach ma 100x gorsza morde,"
To proste, inaczej nie musieli by po kims jechac zeby poczuc sie lepiej.
Wytykajac komus jakies wady jestesmy tacy perfekcyjny czyz nie?
#666290
... | 2003-12-24 09:54:02 +0100
zalosne ... @#$% zobaczcie na swoje ryje ...
ps: podobny do absa ;d
#666295
żeton | 2003-12-24 10:38:26 +0100
byly gracz a kumplowales sie w zyciu z takim "brudasem?" bo napewno nie nasluchales sie jak twoi koledzy ktorzy sluchaja techna moowili o brudasach i musisz byc tacy jak oni bo w przeciwnym razie ci nie stanie. nie mam nic do innych subkultor bo wiem ze kazdy z nas ma prawo wyboru i tak wszyscy jestesmy tacy sami jestesmy LUDZCCY to sie liczy kazdy z nas jest czlowiekiem. Nie wazne czy nosi glany czy nosi szerokie gacie czy tanczy do muzylki tefno . Mam nadzieje ze jeszcze kiedys sie przejedziesz na tym twoim debinym rozruznianiu ludzi na "brudasow" "dresow" "techno mulow" itd .... A co to fotki to koles jak koles i do tego wypasiony skiller i powinniscie cenic jego gre a nie jego wyglad...
#666300
SAI4H | 2003-12-24 10:48:08 +0100
zgadzam sie z igorem, a nie czesto mi sie to zdarza.. ;p
#666303
.... | 2003-12-24 11:04:26 +0100
Człowieku puknij sie w głowe! Co on osiągnął czego my nie możemy?? Uważasz go za lepszego od Siebie? Trzeba dorosnąć xeno .. to tylko słowa a sie irytujesz
#666304
... | 2003-12-24 11:08:30 +0100
ja @#$% ale clone dojebal ;d
#666306
.... | 2003-12-24 11:11:10 +0100
Cenić jego gre... pffff Cenie go jako osobe a nie jako kogos co kazdego jedzie
#666307
SL4VE | 2003-12-24 11:37:23 +0100
wymiot... my nie możemy mieć lana w całej Europie (poza Polska i Francja - bo tam wszyscy maja lagi) ;-)
A ze gościu ma shafta jak jakiś $#&( to już nic na to nei poradzisz, aimowo jest zajebisty, obejrzyj sobie demko z Depth'em z c58.invite.
#666312
SL4VE | 2003-12-24 11:37:58 +0100
wymiot... my nie możemy mieć lana w całej Europie (poza Polska i Francja - bo tam wszyscy maja lagi) ;-)
A ze gościu ma shafta jak jakiś $#&( to już nic na to nei poradzisz, aimowo jest zajebisty, obejrzyj sobie demko z Depth'em z c58.invite.
#666313
BobeK | 2003-12-24 12:16:38 +0100
Wesołych Świąt, sl4ve. :)
#666318
skaven | 2003-12-24 12:47:00 +0100
ej @#$% bubu;/ czemu ty nie mowiles nic ze sie pod pseudo toxic kryjesz;//
#666331
hamm | 2003-12-24 12:52:43 +0100
w sumie jakby sie tak bardziej i lepiej przyjzec nie jest az taki zly fajny pączus nadziany marmoladką mniam mniam ;p
#666332
acci | 2003-12-24 13:04:39 +0100
polska mentalnosc
#666335
sYnth|Bubu | 2003-12-24 13:05:54 +0100
skav glupi siusiaku !
Wesolych świąt
#666337
SAI4H | 2003-12-24 13:15:46 +0100
Wesolych Swiat :D
#666339
skaven | 2003-12-24 13:20:12 +0100
sory bubu ale nie moglem sie powstrzymac;D
#666342
host | 2003-12-24 13:37:10 +0100
co o komentsa clone, jebniety jestes :] wiesz?
Merry Chistmas from Majkel
#666345
SL4VE | 2003-12-24 13:40:12 +0100
wesołych świąt i tramwaju na kółkach Bobku ;-).
Widać ma się fanów wiernych nawet gdy nie ma już za co powidziwiać :PPPPPPPP.
#666349
enjoy | 2003-12-24 13:52:03 +0100
www.cyberfight.org/offline/gallery/297/5038/
ic w calej okazalosci :d
#666353
baxowy | 2003-12-24 15:03:52 +0100
Byly_gracz to naprawde jakas fuga, gdyby nie swieta to ban? :P .
Jednak nikt mi nie powie ze nie mam prawa sie smiac z twarzy toxica :P
BY XENO:
"Nigdy nie osiągneliście tyle co on i nie osiągniecie i przynajmniej za to należy mu się szacunek, a nie szczeniacke wyśmiewanie..Czasami się zastanówcie nad swoimi czynami"
Nolol, zyciowe osiagniecie ;) Nie dramatyzuj
#666178
były_gracz | 2003-12-24 15:08:49 +0100
buahahahah co to tego. www.cyberfight.org/offline/gallery/297/5038/
Widac, wlasnie widac, im lepszy gracz tym bardziej zjebany ryj. Proponuje zamiescic fotke 666. Muahaha wesolych swiat brudasy! zeby wam ktos w szaliku ryje skopal w ciemnej uliczce.
#666179
były_gracz | 2003-12-24 15:10:22 +0100
a co do baksia :D hahaha mozecie mnie banowac @#$% i tak nie gram juz od dawna bo zauwazylem jak sie traktuje takich ludzi.
#666182
sYnth|Bubu | 2003-12-24 15:40:27 +0100
takich kretynow jak ty napewno
#666189
baxowy | 2003-12-24 15:41:31 +0100
Burak jakis jestes :P Jak sam mowisz zle cie traktowali, i teraz wylewasz swoje zale tutaj :) Ja pisalem z lekka nutka humoru, a nie chamstwa :D
#666190
intens1ty.dk | 2003-12-24 15:59:57 +0100
EE, niech ten byly gracz se gada, jezeli mu to pomoze w zyciu, dzieki temu podejmie zyciowa decyzje (np wrescie zgodzi sie na obrzezanie, narazie nie jest pewien czy to dobry pomysl) to niech se gada.
#666363
GogettO | 2003-12-24 16:03:03 +0100
Były_graczu, tak ciągle powtarzasz że brudasy są w 666, że metale to brudasy itd. dlaczego wogole mowisz "brudasy"? skąd to sie wogole wzieło, musisz wiedzieć skoro ciągle to powtarzasz? chyba że nie wiesz co mówisz...
#666366
baxowy | 2003-12-24 17:54:40 +0100
Po prostu wygladaja jak cioty rotfl
www.cyberfight.org/offline/gallery/297/5038/
#666394
były_gracz | 2003-12-24 18:58:53 +0100
oni nie wygladaja jak cioty, to SA CIOTY! a jak ktos uwaza ze nie sa ciotami bo dobrze graja w quake no to koniec..... haha
#666403
były_gracz | 2003-12-24 19:11:18 +0100
a i nie mowie, ze 666 to brudasy tylko ze cioty, to w sumie to samo ale czy sa brudasami nie wiem. Wy zaraz powiecie, ze to nie sa cioty bo dobrze graja w klejka :D: hahahaha
#666406
yurson | 2003-12-24 21:36:29 +0100
moze ty baks teraz zamiescisz swoja fote i szanowne grono userow orga oceni twoja facjate i stwierdzi sie twoje preferencje seksualne przy okazji (ciota czy nieciota)
#666425
ca1 | 2003-12-24 23:05:55 +0100
wiecie co.. niepowinno sie oceniac Kogos po wyglądzie nieliczy sie to co jest na zewnątrz liczy sie to co jest wewnątrz .. nikogo jeszcze nienazwalem brudasem , biedakiem , brzydkim itp
po prostu rozumiem to ze moglem sie urodzic jak oni
dzieciniada..
#666434
ca1 | 2003-12-24 23:07:42 +0100
saiku niepotrzebnie wrzucasz zdjecie ... ( bo ciagle z takich zdjec jest afera ) , niewrzucaj wieciej lepiej bo dzieci płaczo
#666435
baxowy | 2003-12-24 23:23:45 +0100
Co innego urodzic sie takim, a co innego doprowadzic sie do tego stanu! Ludzie! Przeciez oni sie zaniedbuja i w 80% wlasnie przez to wygladaja, jak wygladaja. ten gopher to chyba nawet nie ma czasu ciuchow kupic, to nosi po starym i tyle. Jak sobie poscielisz, tak sie wyspisz.
Jak mozna miec szacunek do kogos, kto sam do siebie go nie ma?
#666436
enjoy | 2003-12-24 23:28:43 +0100
ACHTUNG-UWAGA-WNIMANIE: komentarz zawiera tresci ironiczne wiec osoby ponizej 10 roku lub uposledzone nie powinny go czytac! :O
wyzwanie to ubranie :d
jak widac baks ocenia ludzi po adidasie i najq :o, a nie przyszlo ci do glowy ze nie kazdego stac na kupowanie wypasionych ubran i musi taki nosic po starym :S
#666439
baxowy | 2003-12-25 00:26:15 +0100
Wybacz, ale gosc ktory ma kupe kasy na lacze, kompa i jazdy po europie nazywasz biedakiem? W takim razie chce byc biedny! Mam nadzieje ze to byla ironia. Nie oceniam po ubraniu, tylko przez ogolne wrazenie? Bo tox to nawet nie mial czasu "przyklepac" wlosow przez q3. LOL. Broncie uzaleznionych od gry, lol
I nie mow mi ze jestem chamski, jezdze ludzi itd. Kiedys jak miales w avatarze fotke (unkinda - ja o tym nie wiedzialem, myslalem ze to ty), ktos wyskoczyl do ciebie z pyskiem ze przypalowo wygladasz. Ojebalem go.
#666444
arian | 2003-12-25 00:32:41 +0100
po co sie meczycie na takiego lola jak byly_gracz nie zniazajcie sie do jego poziomu, przeciez widac ze chlopak musi sie gdzies dowartosciowac i pokazuje to tutaj. Po co mu tlumaczyc i tak nie zrozumi, mysli ze jest lepszy i wogle, niech zyje w tym swoim malym smiesznym swiecie
#666445
host | 2003-12-25 01:19:45 +0100
były grasz popiera chyba white power :] a co za tym idzie inne rzeczy ... Jak tak to jestem z nim :) trzymaj sie ziomek :) nie daj sie !!! :P btw. te zdjecie na cyberfigcie to troche chujogłowe ;p
#666450
były_gracz | 2003-12-25 01:49:04 +0100
host respekt.
heil
#666451
intens1ty.dk | 2003-12-25 03:35:30 +0100
@#$% co tu sie dzieje?
Hitler byl ZYDEM!!
Nastepny papiez bedzie MURZYNEM. (albo baba)
White power? Wy jestescie GIRL POWER. Idz sie jeden z drugim udlawic czyims p enisem.
#666454
baxowy | 2003-12-25 10:08:04 +0100
I zeby bylo jasne, mam odmienny poglad na te sprawy od bylego_gracza :P
#666458
enjoy | 2003-12-25 10:30:11 +0100
hehe - nie no troche bylo to z ironia :P, przeciez wiadomo ze poziom zycia przecietnego ludzika ze szwecji jest 20 razy wiekszy niz takiego kolesia z polski, ale co by mu pomoglo ze by sie ulizal i ladnie ubral - moze tobie by sie bardziej podobal ale panienkom to raczej nie :asdasdadsasdasd
P.S. pamietam baks pamietam - jestes moim bohaterem :P
#666460
żeton | 2003-12-25 19:25:21 +0100
white power...
gdyby ten caly popi.erdolony hitler zyl to kolesi ktorzy teraz mowia"white power" i sa Polakami by juz nie bylo ,ten idiota mordowal Polakow wiec za co go kochacie? za glooopote ? host widac ze historia nie byla milym przediomtem w szkole i czesto wagarowales...
#666486
intens1ty.dk | 2003-12-25 22:22:21 +0100
Tu chodzi o ideologie przez niego stworzona. Co z tego ze wymordowal by polakow, i reszte swiata... Shit happens.
#666502
enjoy | 2003-12-25 23:53:05 +0100
ale najpierw wyslal by zydow do nieba a na tym to caly swiat by skorzystal
(w tym poscie nie ma ironii)
#666509
intens1ty.dk | 2003-12-26 00:06:18 +0100
Zgadzam sie, ale co ci z tej korzysci jak i na ciebie przyjdzie kolej? =]
#666510
host | 2003-12-26 12:15:18 +0100
clone kazdy ma swoje poglady :) ja mam czesciowo takie i trzymam z takimi i jest mi z tym dobrze, end
#666539
nxs.rush | 2003-12-27 15:03:26 +0100
zastanawiam sie w jakim stopniu srednie iq srodowiska quake'owego odzwierciedla iq ogolu spoleczenstwa.
#666646
Zaloguj się by dodać komentarz.