ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wywiad z polskim fatalem

wto, 15 luty 2005 15:46:28 | Autor: freak | Quake 3 Arena



Redaktor sxl z serwisu eSports.pl przeprowadził konkretny wywiad ze znanym naszej scenie graczem czyli Jarkiem Bożeniem. Mess ma na swoim koncie wiele wygranych turniei. Do jego największych sukcesów w trybie 1v1 z pewnością można zaliczyć zwycięstwo w turnieju on-line Challenges Poland 1v1 gdzie w finale pokonał xone'a. Jarek był także członkiem najlepszych i odnoszących największe sukcesy, polskich klanów takich jak np. the shadows z którymi wygrał piątą edycję ECT oraz pierwszą edycję Polish Division. Długą niczym rolka papieru toaletowego listę sukcesów mess'a możemy rozwinąć klikając na napis QUAKE3, na wstępie do wywiadu (a dokładniej o tutaj). Jednak sam wywiad to nie tylko wyliczanie kolejnych sukcesów "polskiego fatala", znajdziemy w nim także kilkanaście świetnie sformułowanych pytań jak i wyczerpujące, nie pozbawione humoru a czasem nawet i sarkazmu odpowiedzi. Wśród zadanych pytań znajdziemy m.in. pytania o prywatną sferę życia przepytywanego i o scenę Painkillera na której Jarek święci ostatnimi czasy triumfy i uchodzi za najlepszego gracza w Polsce oraz o teraźniejszość i przyszłość sceny e-sportowej której Mess jest z pewnością prominentnym członkiem. Gorąco polecam lekturę! A na zachętę publikuję fragment wywiadu (dwa wybrane przeze mnie pytania wraz z odpowiedziami) :

**Czego z kolei najbardziej żałujesz? Nie chodzi mi tylko o turnieje czy ligi, czy jest ogólnie jakaś decyzja związana z Q3, która wg Ciebie była największym błędem.*

Hmmm, jedyne czego mógłbym teoretycznie żałować, to czas jaki poświęciłem na grę... Ale przecież gdybym nie chciał tego robić to bym po prostu nie robił :D. Ogólnie nie żaluję niczego, dzięki tej grze poznałem naprawdę całął masę ludzi, zwiedziłem kawał Polski (i nie tylko:)) i naprawdę miło spędzilem czas ;]

To właśnie ta strona, której ludzie krytykujący granie zazwyczaj nie zauważają...
Podczas finału CNL - co poszło nie tak? To ostatnio jedno z bardziej ważnych spotkań jakie grałeś, na dodatek jeszcze na starej platformie. Co się więc stało, że to nie Dioxide, z Tobą na pokładzie, wyniosło zwycięstwo?

Wydaje mi się, że set dostał okresu i zagrał poniżej swojego poziomu - zdarza się, więc nikt nie ma o to do niego pretensji. Do tego myślę, że gdybyśmy używali teamspeaka, poszloby nam zdecydowanie lepiej :) Mimo wszystko EU zagrał naprawdę dobrze i nie wstyd przegrać z tak grającym teamem.
Ta liga się dla mnie nie liczy, nie biorę jej nawet pod uwagę, za dużo przekrętów tam było. Tak jak ten w finałowym meczu. Ogólnie widzę, że teraz nie ma czegoś takiego jak uczciwa, honorowa gra. A szkoda.*

Wywiad z mess'em - (click!)

ATi | 2005-02-15 15:54:19 +0100

wszystko co sie przegra nie jest honorowe i napewno byly tam jakies przekrety ! :D

a tak apropo to fajny wywiad :EEEEEEE

freak | 2005-02-15 16:04:17 +0100

No to dziwny zbieg okoliczności że mess zawsze po przegranej znajduje sobie jakąś wymówkę :[ Ale taka już dola idola :D

k3m | 2005-02-15 16:11:49 +0100

To nie moj dzien/lag/fpsy spadaja/nowa mysz/cfg sie rypie/slonce razi/rozmawiam z kolega/2dni nie gralem/przyfarciles/monitor mialem wylaczony/testuje kompa/gram bez klawiatury/bez myszki/jestem niewidomy/dopiero wstalem/mam modem/jestem po 0,5/zjaralem sie/dalem fory/teraz wygram!

Milo sie czytalo [piona]

ATi | 2005-02-15 16:23:37 +0100

klawiatura! Zapomniales o klawiaturze ! :D

Co do laga to jeszcze zniose - samego mnie dopadaja -.- ...

zoom | 2005-02-15 18:15:09 +0100

Ati i Freak gowno wiecie wiec nie komentujcie tego ? dobrze ! ? Bo przez takich debili ta scena smierdzi ludzi ktorzy mysla ze wszystko wiedza i pisza swoje teorie jesli nie mam o czyms pojecia to cicho siedzie i sie nie wypowiadam.

freak | 2005-02-15 18:40:51 +0100

jak nic nie wiesz to siedź cicho zoom... sama śmierdzisz :/ żałość...

enjoy | 2005-02-15 19:18:34 +0100

przydalby sie wywiad z super adminem nr 1 w polsce (oklaski) gaffem

Gravatar

ScRuB | 2005-02-15 19:33:10 +0100

zoom, okres masz, ze sie tak przypierdalasz? swoja droga to Ty wychodzisz teraz na idiote ktory pozjadal wszystkie rozumy :)

wuder | 2005-02-15 20:27:19 +0100

wy wszyscy jesteście pojebani z jakiegoś filmu

gr. | 2005-02-15 20:30:54 +0100

zla ikona jest w newsie powinien byc wywiad zwykle a nie wywiad (CPMA) dlaczego nikt tego przez 5 godzin nie poprawil ? kiepsko to wyglada

sYnth|Bubu | 2005-02-15 20:40:08 +0100

Znam tego fatala osobiscie :D
!!!!!!

zoom | 2005-02-15 20:41:20 +0100

To wlasnie sa Polacy, jesli czegos nie wiem to cicho siedze jak juz pisalem a nie komentuje i pisze txt w stylu " ze jesli mess przegral to wine trzeba na cos zwalic"

Dobra koniec bo z ludzmi pokroju freaka czy abs’a nie ma co dyskutowac

zoom | 2005-02-15 20:44:24 +0100

Jeszcze jedno dlaczego jestescie tacy hardzi tylko na swoim podworku ? Przeciez nikt z was nie komentuje meczow EYE czy innych klanow ? A o nich wiecie rownie duzo jak o meczu dx i eu

sYnth|Bubu | 2005-02-15 20:49:10 +0100

Ogladalem mecz dx vs eu :>
1:3
1:3
:(
eu podobno oszukiwalo tak mowiles na Shoucie :>
Zdalem?

lecho | 2005-02-15 20:51:36 +0100

jestem tego samego zdania co zoom jak ktos mnie ma zielonego pojecia o scenie cpma i obejrzal w zyciu 2 demka krogoth vs matr0x to niech nie zabiera glosu dlaczego mess mial takie a nie inne obiekcje co do finalu cnl4

Mav_8217 | 2005-02-15 20:55:36 +0100

No dobra, ale niech nie flame’uje, tylko mówi coś z sensem.

ps. Nie wypowiedziałem się na temat tego meczu!!

freak | 2005-02-15 21:18:25 +0100

Ale je mialem w ogóle na myśli tego meczu... i w zasadzie gram na obydwu platformach, więc nie rozumiem czemu ktoś mi zabrania się wypowiedzieć, tym bardziej ze robi to w taki sposob a nie inny odrazu używając dosadnych epitetów i porównujac mnie z jakimiś innymi osobnikami. Własne podwórko ? lol jak będe chciał to będe gral we wszystko: ctf, tdm, duela (na przemian vq3/pm oczywiście) i nikt mi tego nie zabroni. O właśnie zoom pokazuje przykład sceny... wyzwiska i jeszcze raz wyzwiska. Żałość :/

A że mess zawsze, ale to zawsze ma jakieś wytłumaczenie po swoich przegranych to już jego własny problem... Cóż taka dola idola :D

[M]aniek | 2005-02-15 22:31:00 +0100

lecho ja obejrzalem w zyciu dwa demka krogoth vs cpma i nie mam pojecia o matr0xie, czy to znaczy ze jestem inny?

vOlkan | 2005-02-15 22:40:28 +0100

fajny wywiad, milo się czyta:d

enjoy | 2005-02-15 22:54:16 +0100

z tego co czytalem to gaff potwierdzil ze w finale byly przekrety, nie sprecyzowal jakie ale zapewne nie mial na mysli tego ze mess gral z nikiem zik i na odwrot wiec te wasze docinki akurat w tym przypadku sa h. warte

coolfon | 2005-02-16 00:11:59 +0100

cyt. [M]aniek:
"obejrzalem w zyciu dwa demka krogoth vs cpma i nie mam pojecia o matr0xie, czy to znaczy ze jestem inny?"

dobre:) krg vs cmpa... i jak? fajny ten mecz byl ;)

moze na qotd ?:)

zoom | 2005-02-16 07:07:16 +0100

Popieram ! :-)

W CPM/CPMA jestem od poczatku ale demka "krg vs cpma" nie widzialem :-P

[M]aniek | 2005-02-16 08:58:12 +0100

zoom to po co zabierasz glos jak nie widziales tego demka? noob! :D

a tak w ogole to ja swego czasu gralem sporo w cpma z botami, wiec scene znam jak wlasna kieszen hmm tylko chlopaki malomowne byly

Gravatar

m4mut | 2005-02-16 09:13:26 +0100

ciekawy wywiad a to poprostu Ten Typ Mess :):):)

slawek | 2005-02-16 09:33:30 +0100

[i] tak w ogole to ja swego czasu gralem sporo w cpma z botami, wiec scene znam jak wlasna kieszen hmm tylko chlopaki malomowne byly[/i]

Cytat miesiąca co najmniej!
:D

freak | 2005-02-16 10:38:16 +0100

czy w ogóle czytacie co ja pisze ?!

ikona miała taka być z zamiaru i taka zostanie - eot

o promodzie nie piszę bo to nie ten dział, pisałbym ale nie mam tam reda, pewnie powiedzie że całe szczęście, ja tam na waszym miejscu bym się tak nie cieszył, chcecie pisać w takim iluzorycznym gettcie funkcjonującym jako PODstrona serwisu o q3 to wasza sprawa, ja bym się tam zbuntowa bo choć mniejsza ilość ludzi gra w cpm to stawiam ja na równi z vq3 choćby z sentymentu że kiedyś grałem i bacznie obserwowałem tego rodzaju rozgrywki

już na samym początku podkresliłem (nie wiem czy jeszcze ten komentarz jest bo już mi tu ktoś ze 2 wykasowal, a więc mógł i tamten) że śmieje się ogólnie z "przyczyn porażek" messa nie akurat z jego ostatniej, bo ta jest w końcu i chyba jako jedyna całkowicie uzasadniona

w tym momencie kończe temat, bo niema już nic więcej na ten temat do powiedzania i w dodatku wiem ze prowadzę dyskusję z ludźmi z którymi za cholere nie da się nic wyperswadować

lecho | 2005-02-16 12:12:28 +0100

glosuje za tym zeby cytat manka byl cytatem dnia przynajmniej do konca tego miesiaca :DD

slawek | 2005-02-16 13:18:24 +0100

czy w ogóle czytacie co ja pisze ?!
Nie.

sYnth|Bubu | 2005-02-16 15:17:21 +0100

Juz slawek

sxl | 2005-02-16 15:44:55 +0100

ja ci dam freeek, "redaktor sxl" :=D

freak | 2005-02-16 16:37:48 +0100

no dobra już dobra Admin sxl :=d

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63