Wywiad z Robertem 'Razerguy'em' Krakoff'em
nie, 19 styczeń 2003 22:23:37 | Autor: svich | Quake 3 Arena
Na www.esreality.com możemy przeczytać ciekawy wywiad z panem Robertem 'Razerguy'em' Krakoff'em , mianowicie chodzi MindFX - środek/lek wprowadzoy przez Razerguy'a.
Jak twierdzi pan Razerguy jest to środek który pozwoli playerom zachować czystość umysłu - "Pills 'for the mind' designed for gamers to help them keep their heads clear."
Na pytania co to jest MindFX ??? Czy nie jest szkodliwy ??? Jak działa i dla kogo będzie przeznaczony można znaleźć w wywiadzie - Czytaj więcej





StaryOrgowicz_538 | 2003-01-19 23:35:04 +0100
hahaha! proste:P
wszyscy wiedzą że Krakoff owns Poland :>
#631220
Duncan | 2003-01-19 23:35:15 +0100
Taaa... nie ma to jak koks ;].......
#631221
nita | 2003-01-19 23:54:21 +0100
qwa znowu narkomaństwo :>
#631222
obni | 2003-01-20 09:31:03 +0100
to chyba coś w stylu red bula :]
już niedługo matrox będzie grał w takiej czpeczce z marką tego produktu tak jak to robi małysz :D
#631229
davep | 2003-01-20 11:20:45 +0100
biznesy, interesy- kuzwa na czym oni kasy jeszcze nie zbija. "swiezosc umyslu" no fajnie, tylko szkoda ze nie wymysleli takiego ziolka pod katem edukacji, jesli wg. uczonych gry komputerowe sa juz wazniejsze od szkoly to jest zajebiscie, nie bojmy sie o przyszlosc naszych dzieci :
#631235
Szczawson | 2003-01-20 11:30:43 +0100
Co to jakis nowy speed???
#631236
r00ster | 2003-01-20 12:09:53 +0100
Kolejna odmiana amfetaminy, kolejny doping. To jest juz jak ze sportowcami.Bedzie trzeba robić kontrole przed walkami. Co się dzieje na tym swiecie. NIE wiecie loodzie co to jest uczciwa walka!!!!! Tylko płakać mi sie chce.
#631238
MsK | 2003-01-20 12:54:43 +0100
Kiedy ten "lek" dojdzie do Polski zrobi tu furore.
Ludzie pomysla-nowy speed i w dodatku legalny trzeba sprobowac , po co sie meczyc , trenowac , stresowac , wezme taka pigulke i bede lepszy.Po jakims czasie ten "lek" zostanie potraktowany jak OGC.
Ehhhh kiepsko bedzie kiepsko.
#631239
sxl | 2003-01-20 13:17:47 +0100
ciekawe czy ktos to juz testowal :) hehe nie chcialbym sie uzaleznic, bo niedosc ze byloby to uzaleznienie od leku to jeszcze calkowite od gry :>
#631240
Yaboll | 2003-01-20 13:34:39 +0100
to sie nazywa dobro komplementarne
ja wiedziec- ja uczyc sie ekonomiii :P
#631243
freak | 2003-01-20 14:20:45 +0100
pewnie siakieś narkotyki :0
#631245
GunneR | 2003-01-20 14:47:12 +0100
Moze i to jest takie zajebiste tylko koles nic nie powiedzial co sie dzieje z naszymi raczkami jak juz sie od tego uzaleznic (nie lataj przez przypadek) a i pewnie cholernie duzo to bedzie kosztowalo wiec ja po prostu proponuje duzo pewniejsze znieczulenie...... setka i do kompa chlopaki :)
#631246
Zaloguj się by dodać komentarz.