ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wywiady by [M]aniek

pon, 02 maj 2005 19:21:29 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Kilka godzin temu, na serwisie netsports.pl pojawiły się dwa wywiady. Przeprowadził je jeden z tamtejszych redaktorów - [M]aniek. Postanowił on przepytać dwie bardzo znane osobistości - matr0xa oraz rava. Chyba nie trzeba ich przedstawiać... Wiadomo, że matr0x skupił się na grze w Painkillera. Rozmowa z nim skupiła się głównie na tej gierce. Nie zabrakło też pytań, odnośnie jego życia prywatnego... Natomiast rav to jeden z najlepszych (obecnie) graczy TDM w Polsce - zawodnik klanu sYnthesis i reprezentant Polski vq3 TDM. Pytania oczywiście były związane z grami: Q3 i PK. Były też pytania o życiu prywatnym i przyszłości rava, jaką wiąże z grami. Ogólnie wywiady są dobre i serdecznie zachęcamy do czytania:

[ Wywiad z matr0xem by [M]aniek ]

[ Wywiad z ravem by [M]aniek ]

Dostępne są też configi przepytanych graczy : cfg matr0xa | cfg rava.

Pionier | 2005-05-02 19:53:42 +0200

ok ... kiedy wywiad z pionierem by maniek mas ro somebody?:D

MephiR | 2005-05-02 20:04:42 +0200

Wywiad z matr0xem jest do bani. [M]aniek zadaje beznadziejne pytania i ciągle się powtarza (np. kwestia "kto rozdaje karty" znajduje się w conajmniej 3 pytaniach).

k3m | 2005-05-02 20:20:08 +0200

Po coz tyle flag ?

[M]aniek | 2005-05-02 20:23:08 +0200

a byc moze i jest do bani, nie wiem dawno go nie czytalem :DDD moze mialem poprawic ale zapomialem kto wie, i tak sie juz lekko zdezakutalizowal po tych paru miesiacach, wrzucilem bo po co ma sie zmarnowac ;( zreszta tu macie kolejny "genialny" tekst

netsports.pl/articles.php?nid=106&did=

co do rozdawania kart to dwa razy, duzo jak choleraaaa
co do beznadziejnych pytan to nie wiem, mialem go spytac na ktorym boku spi? czy chrapie?

amir | 2005-05-02 20:24:45 +0200

Nie wiem czy wiesz, ale jest to mój drugi wywiad w życiu, wiesz z kim przeprowadzałem pierwszy?

Chyba ze mną. Ale nie jestem pewien, bo ja tandety nie czytam

;DDDDDDD

Jak dużo czasu spędzasz aktualnie grając w Painkillera i dlaczego tak mało?

Spędzam dość dużą ilość czasu grając w PK ok. 2-3-5 godzin dziennie. Nie wydaje mi się, że to tak mało

lol?

[M]aniek | 2005-05-02 20:27:11 +0200

nie lol tylko wywiad byl robiony w styczniu zdaje sie albo i wczesniej

amir | 2005-05-02 20:29:28 +0200

no to wypadaloby gdzies w tym newsie napisac - wywiad robiony pol roku temu...

[M]aniek | 2005-05-02 20:30:37 +0200

Wiesz ja w swoich newsach na netsports.pl o tym napisalem, stety na orgu nie mam redaktora wiec... :)

MaS | 2005-05-02 20:31:32 +0200

e tam :]

Gravatar

LeSzNy | 2005-05-02 20:46:41 +0200

ojezu znowu z matroksem :

[M]aniek | 2005-05-02 20:57:27 +0200

w ogole to lubie jak ktos po mnie jezdzi, smialo nie krepujcie sie :)
bedzie wiecej komentarzy, bedzie fajniej wygladac

^M^ | 2005-05-02 21:19:41 +0200

Dostępne są też configi przepytanych graczy : cfg matr0xa | cfg rava

Cos w stylu - wizytowki leza na stoliku, hehe.

Gravatar

edix | 2005-05-02 21:20:51 +0200

Mateusz mam propozycje chcesz grac u mnie w klanie pm ? :-DD msg me.

gr. | 2005-05-02 21:34:15 +0200

weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

PeterSchiff | 2005-05-02 21:45:36 +0200

"Dopisano 2.5.2005 o godzinie 20:46 [ LeSzNy ]

ojezu znowu z matroksem :

Pawuj | 2005-05-02 21:54:11 +0200

amir to ty żyjesz :D

Gravatar

LeSzNy | 2005-05-02 21:56:14 +0200

nie mialem na mysli siebie tylko ze z matem juz bylo bardzo duzo wywiadow :d

amir | 2005-05-02 21:58:51 +0200

pawuj, niestety :D

STING | 2005-05-02 22:00:38 +0200

Widzisz Maniek, nie dadza Ci spokoju ;) Takie to nasze spoleczenstwo, Ty sie starasz a oni i tak Ci do dupy nakopia :P
Mi sie podobalo, szczegolnie z ravem :)
pozdro

THRAWN | 2005-05-03 01:00:39 +0200

MaS lepiej pisze :ASD

gj maniuś

eng | 2005-05-03 11:38:26 +0200

i tak nie czytalem :p
tysiac piecset sto dziewiecset razy to samo...
Gdzies za kwartał mozemy sie spodziewac wywaidu z kertalem a potem z lechem :x

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63