ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wzmocnienia w Team x6

śro, 01 czerwiec 2005 11:49:26 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena



Quake III miał umrzeć już wiele lat temu. Jednak takie wydarzenia jak ostatnie transfery zawodników do klanów, podpisywanie z nimi profesjonalnych kontraktów i pełny sponsoring ich przygotowań na największe turnieje wskazuje jednak na coś zupełnie innego. Ostatnio, małe polowanie na najlepszych kwakerów świata urządziło sobie Team Check-Six. W ich barwach jak dotąd występowali jedynie x6-puto, znany także jako Elpajuo, Bio i dkphenom - weterani z byłego / [CCCP] - ich reprezentanci w Americupie - odpowiedniku "naszego" EuroCupa. Jednak ostatnio, x6 było inicjatorem dwóch bardzo ważnych dla nas transferów, które mogą przynieść multiklanowi wiele powodów do dumy.

Otóż pierwszą niespodzianką, było odejście z Rush3D jednego z najznakomitszych Rosyjskich quakerów - coollera. Tym samym, Anton będzie na Electronic Sports World Cup we Francji reprezentował już swoich nowych sponsorów, jednak zapewne przygotowywał się będzie dalej ze swoimi serdecznymi przyjaciółmi z Rush3D - jibo, Evilem oraz morfezem z c58 - oni wszyscy także odwiedzą Poltiers tego lata. Tym samym Rush3D nie będzie już najliczniejszą quakerską ekipą w Paryżu, ponieważ wysyła tam nie trzech, ale "tylko" dwóch graczy.

Kolejnym graczem w x6 jest nie kto inny, jak największy obok coollera faworyt do zdobycia 6000$ nagrody na ESWC - czm. Nie miał on już od dość dawna stałej grupy przyjaciół, których mógłby nazwać swoim klanem. W takich ligach jak Nova TDM występował w barwach 519, w Americupie razem z Gatorem i tajemniczym d4Rkl0Rdem stworzyli drużynę Ultrafrag Xtreme. Tym razem jednak nie zanosi się, aby miał on zrezygnować z tej okazji na darmowy sprzęt i darmowych biletów na turnieje.

Nie da się ukryć, że Check-Six poluje na czołowe miejsca na ESWC. Zgarniając graczy, którzy mają największe szanse na osiągnięcie tytułu mistrza świata, ta korporacja na pewno zyskuje dużo większy potencjał marketingowy, który pozwoli jej się jeszcze bardziej rozwijać. Cieszy mnie także, że jest to jedna z niewielu drużyn, która posiada w pełni profesjonalną ekipę różnych gier i swoją dywizję Quake III traktuje na tym samym poziomie. Takiej polityki nie widuje się często, wcześniej, tylko bodajże A-Losers.msi przeprowadziło jakąś poważną rekrutację dla odłamu Trzeciego Wstrząsu.

Tak więc oto oficjalny skład klanu Check-Six, łącznie z ich reprezentacją w AmeriCupie:

  • Anton "Cooller" Signov
  • Paul "Czm" Nelson
  • Serge "Bio" Glikshtein
  • Alejandro "puto" Gonzalez
  • Oleg "dkphenom" Zhovnir

Kolejną informacją, jaka ukazała się przy okazji newsa o w/w sprawie na serwisie www.ESReality.com jest to, że mamy już pierwszą osobę, która rezygnuje ze swojego uczestnictwa na ESWC. Niestety jest to znakomity Szwed - Karl "Fooki" Johansson. Niestety, jest to kolejna ofiara pokera, który obok World Of Warcraft dziesiątkuję dużą część najwybitniejszych reprezentantów naszej sceny. Ich poprzednimi ofiarami byli m. in. ZeRo4 oraz po części fox, który jednak jeszcze się nie poddał!

amir | 2005-06-01 11:56:53 +0200

glupio jest miec w klanie zawodnikow z roznych kontynentow imo :O

Mav_8217 | 2005-06-01 12:01:48 +0200

to chodzi o duelowców, więc nie tak wcale głupio ;) Wszyscy z americupa mieszkają w Ameryce Północnej, więc lajt ;)

freak | 2005-06-01 12:20:29 +0200

Nie wiem skąd wziełeś te informacje mav (i czemu za źródło podajesz ESR bo coś mi sie wydaje ze najpierw niusa o x6 zobaczyleś u mnie w niusie na esp.pl ;P) ale bio i dkphenom nie grają od długiego czasu w check-six...

Jak nie wierzysz to sprawdź skład dywizji x6

www.teamx6.net/index.php?s=roster&id=9&PHPSESSID=ce831b505d40048abc5387061f4f2ee7

fhantom | 2005-06-01 12:28:03 +0200

news o x6 jest też na esr (czm)
czemu masz u nas status redaktora freeq ?

freak | 2005-06-01 12:36:32 +0200

długo by wyjaśniać :asd

poprostu nie chwalilem sie moim przejsciem z orga na esp.pl bo zaraz by ktos wyskoczyl ze zdrada, karac itp :F albo co gorsza ze sie chwale i robie z siebie nie wiadomo kogo (wczesniej juz nie raz mnie oto bezpodstawnie oskrzano wiec chcialem chociaz tym razem uniknac zwiazanych z tym nie przyjemnosci)

a po za tym jesli zrobicie mi uzytkownika w statusie usera nie bedzie juz pokazywana moja liczba napisanych przeze mnie kolumn, artykulow, niusow, przeprowadzonych wywiado i dodanych plikow... a ja tak bardzo lubie takie statsy =(

Mav_8217 | 2005-06-01 12:41:27 +0200

newsa zobaczyłem duuużo wcześniej na esr, ale po prostu od rana myślałem - grać czy pisać, grać czy pisać... ostatecznie, coś skrobnąłem, ale zaraz potem upolowałem jakiegoś pickupa i sobie pograłem a jak potem kończyłem pisanie, to zobaczyłem, że na eSp jest już podobny news =o Wierz mi - ja piszę baaaardzo powoli (bo jednocześnie odwiedzam naraz 10 różnych innych sajtów, gadam z ludźmi i czasami coś pogram), więc w 30 minut po ukazaniu się na esp moje wypociny by się jeszcze nie ukazały :b

A co do ich obecności w x6:
www.ggl.com/team.php?TeamId=2317

shiv | 2005-06-01 14:19:04 +0200

wizyty na turniejach szybko.

=oo? :)

Mav_8217 | 2005-06-01 14:29:55 +0200

się czepiasz szczegółu :b

shot | 2005-06-01 15:10:33 +0200

no najlepiej to klan z jednego panstwa i jest gitez i mniotac a nie :D

freak | 2005-06-01 15:13:33 +0200

widocznie to musza byc jakies stare sklady skoro na stronie x6 ich juz nie ma.. :F

MisieX | 2005-06-01 15:29:01 +0200

Poker???!!! Omfg..........

forest | 2005-06-01 15:39:48 +0200

Oleg Zhovnir - widze rodowite amerykanskie nazwisko :DDDDDDDDDDDDD

freak | 2005-06-01 15:44:56 +0200

Prędzej węgierskie czy inny badyl :F

forest | 2005-06-01 16:03:27 +0200

tja ale ma flage USA, czyli musi miec przynajmniej obywatelstwo :P

Mav_8217 | 2005-06-01 16:04:00 +0200

no jak oni cały czas grają w tym americupie z ich tagami :bbb

sYnth|Bubu | 2005-06-01 16:08:58 +0200

Nie ma sie czym chwalic freeq.

THRAWN | 2005-06-01 16:34:28 +0200

to kto na miejsce fazza ? mat ?:DDD

freak | 2005-06-01 16:52:14 +0200

Właśnie o tym mówię buba... W sensie że się będziecie czepiali. Bo to czy się mam czym chwalić czy nie to się moja własna subiektywna ocena nie mająca większego znaczenia, tak samo jak i twoja bubu.

Mav_8217 | 2005-06-01 17:15:32 +0200

no a może przestańmy się czepiać przechodzenia z redakcji do redakcji, tylko dalej wytykajmy sobie z frikiem jakieś błędy, bo nie wiem jak Ciebie, ale mnie to motywuje do lepszego pisania :b

freak | 2005-06-01 18:27:18 +0200

Na mnie to nie ma w ogóle wpływu ale przypominam że to ty zaczełeś ;P

Mav_8217 | 2005-06-01 19:49:46 +0200

bo miałeś tam małe niejasności :D Dobra, EOT i wracamy do swoich piaskownic!! :D

Gravatar

VooDoo-atix | 2005-06-01 21:13:01 +0200

o co chodzi z tym pokerem az taka dobra kasa jest??
i szkoda ze fookiego nie ma byl to bardzo dobry zawodnik

Mav_8217 | 2005-06-01 21:37:02 +0200

ponoć frajda niesamowita ;)

MaS | 2005-06-01 22:28:24 +0200

Cooller i czm rox :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63