ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



X3Map mappak

nie, 05 październik 2003 16:16:12 | Autor: szaky | Quake 3 Arena

Na ORG zawędrował nowy mappak ctf - może większości z was jest znany, ale piszę głównie dlatego, że wszystkie te mapki będą przeznaczone do tabel fastcaps na PTC, choć może ktoś się skusi aby na nich gdzieś zagrać, normalnie na fragi.. ee.. na flagi ;). Zassać można je w dziale mapy/mapy zagraniczne. Więc zapraszam do ściągania, oraz wysyłania rekordów na nich na mail [email protected].

IL PONTE - X3ctf01 - Pierwsza mapka przedstawia jakiś ładny gotycki zamek, Bardzo dobre wykonanie, bazy z flagami znajdują się na przeciwległych częściach zamku, połączonych ze sobą areną na otwartym terenie, otoczona miłym dla oka skyboxem.

Battle The Bots - X3ctf02 - Kolejna gotycka mapka, tym razem budowla, o nieco mroczniejszych klimatach, na głównej arenie jest niegłęboki zbiornik z wodą, który na pierwszys rzuto oka skojarzył mi się z q3ctf2, ale mimo to mapka nie jest do niej podobna - idobrze ;). Quad znajduje się na głównej arenie, a MH zostało umieszczone w ciekawym, ukrytym miejscu pod wodą.

EarthCore Space Station - X3ctf03 - Wow, świetna mapa. Przedstawia duża, futurystyczną bazę, gdzieś w przestrzeni kosmicznej (gwieździsty skybox, widoczne planety). Ładne i bardzo szczegółowe wykonani. Do quada prowadzi teleport, po czerwonej stronie głównej areny. Jako że mapka jest duża, zalecana jest na większą liczbę graczy,

Twin Temples Transverse - X3ctf04 - Tym razem mniejsza mapka. Styl... wygląda na pomieszanie stylu base i gothic, ale mimo to całość prezentuje się bardzo dobrze. MH znajduje się w małym, zamkniętym pomieszczeniu z jedną drogą wyjścia. Jak widać po skyboxie mapka znajduje się gdzies wysoko w górach, a sam skybox, jest bardzo ładny, przedstawia zachodzące słońce, co daje ładne, klimatyczne oświetlenie głównej areny.

Triangulation - X3ctf05 - Mapka opisywana już kiedyś na naszym serwisie, tzn. opisywana była jej werjsja Instagib. Tym razem mamy ją dostępną z wszystkimi potrzebynymi brońmi i itemami. Przedstawia średnich rozmiarów, bazę kosmiczną, zawieszoną gdzieś nad ziemią... Bardzo ładne wykonanie, niby proste, bez większych udziwnień, ale sam dobór textur i kilku detali sprawia że całość prezentuje się świetnie.

The Sound of Inevitability - X3ctf06 - Znowu mapa w której jest zastosowane pomieszanie stylów, ale wyszło to na dobre. ;) Przedstawia hmmm... gotycką bazę... Szczegółowe, bardzo dobre wykonanie, w podziemiach mapy znajduje się wodospad. MH znajduję sie w górnej części mapy, ale nie jest trudno się do niego dostać.

SiN - X3ctf07 - Duża, rozległa mapka base. Wykonana jest w szarych, ładnych texturach, koloru dają niebieski skybox i światła z beamami odpowiednimi pod kolor bazy. W obu bazach znajduje sie haste, a w środku każdej bazy na dole, dwa jumppady prowadzące na wyższy poziom, coś w stylu dm17. Ogólnie świetna mapka, dobra na mecz ctf w większą liczbę osób...

Devil's Inferno - X3ctf08 - Ostatnia mapa w paku. Tym razem gothic. Hmmm... całkiem dobre wykonanie, choć troche mniej szczegółowa... Moze to przez textury? W wielu miejscach na ścianach zastosowana textura killblock z odpowienim pod kolor bazy trimem,,, Ogólnie mapka jest dobra, nawet ciekawa konstrukcja, ciekawe elementy trimowania, jednak autor mógł się bardziej postarać jeśli chodzi o textury...

Aha, bym zapomniała o najważniejszym ;))))
.:[ Download - [48 MB]

MsT | 2003-10-05 16:22:29 +0200

>:->

^M^ | 2003-10-05 16:25:06 +0200

BTW: SzakaL - ustaw se gamme 1.4, tak jak i u mnie, bo sama widzisz, ze screeny lepszej jakosci wychodza :D...

szaky | 2003-10-05 16:27:18 +0200

Mam napisany skrypt do skrinów... Al teraz na nowym konfigu coś nie działa... mapoverbrihts... (czy jak to sie pisze) itd... Trzeba bedzie jeszcze pokombinowac, konfig w werji baaardzo wczesnej... ;)

Tek | 2003-10-05 16:30:29 +0200

hmm ja tam jak robie screeny to na defaulcie :D, ale te screeny csa calkiem dobre :D

ff7 | 2003-10-05 16:31:06 +0200

ORG owned by maps :D

Requiem | 2003-10-05 16:31:07 +0200

a ja screny robie na standardowych ustawieniach q3, full detail, wszystko na full, 1024x768

Requiem | 2003-10-05 16:32:04 +0200

ano, looknijcie na short news - same mapki :)

Tek | 2003-10-05 16:34:00 +0200

i tak powinno byc :D, gj. Powinni sie inni redaktorzy wciskac w newsy ze swoimi relacjami z turnieji ;)

^M^ | 2003-10-05 16:36:45 +0200

No jasne, ze ladne te screeny - przecie bralem 5 zl/sztuka ;DD...
No i wlasnie - same mapki w short newsa prawie :DD...
BTW: Te mapky naprawde ownz i chyba pobiegam po nich z deczka dluzej po lanie :]...

szaky | 2003-10-05 16:48:36 +0200

hehehe ;))) maps ownz!!!

benek | 2003-10-05 17:23:32 +0200

Niezle, niezle te mapki :)))))

szaky | 2003-10-05 17:42:12 +0200

:)))))

GoLY | 2003-10-05 23:26:42 +0200

ładna reklama ptc :) thx szkal ;)

pat | 2003-10-06 08:01:41 +0200

To zassam i ide do school :)

^M^ | 2003-10-06 19:30:06 +0200

ano i ladna ilosc sciagniec jak na dwa dni :o...

iMMortal | 2003-10-07 00:08:28 +0200

ladne screeny ale czy sa grywalne te plansze????????????????????????????????????????????

szaky | 2003-10-07 10:55:45 +0200

pewnie ze tak :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63