ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



XG i FPP

pią, 29 listopad 2002 12:13:30 | Autor: kreeg | Quake 3 Arena

Na prośbę steefa informuję o dość "ciekawym" wydarzeniu, które dotyczy FPP i XG.

Redaktor serwisu q3.xg.pl o xywie Rahim dopuścił się, co tu dużo mówić - plagiatu tekstu napisanego przez [FPP]l3cHa.

Tekst bespośrednio dotyczył rozgrywek WCG2002. Rahim zadał sobie dużo trudu, obcinając tekst kolumny l3cHo o kilka pierwszych zdań.

Dla porównania polecam dwa linki:

tekst [FPP]l3cHa - "Kto zabłyśnie na WCG?" / [FPP]l3cHo / 28 października 2002
tekst Rahima - "Lista i opis zawodników WCG" / Rahim / 27 listopada 2002

Uderzające podobieństwo, prawda ? Cieakwym jest też fakt, że tekst Rahima o WCG ukzał się prawie miesiąc po zakończeniu rozgrywek ... dodatkowo przy kolumnie Rahima nie ma nawet wzmianki, że autorem tekstu jest l3cHo a tekst pochodzi z q3.fpp.pl

Jak to napisał [FPP]l3cHo:
Jedna rada dla Rahima i całej załogi q3.xg -> *DOROŚNIJCIE***

Pod tym cytatem podpisuję się obiema rękami i nogami ...

kreeg | 2002-11-29 12:27:50 +0100

Widziałem już tego newsa wcześniej, i się zastanawiałem czy o tym wspomnieć. Po mesgu steefa byłem już pewny.
Tak więc jestem winy burzy, która się (znając życie) zaraz tu rospęta.

steef | 2002-11-29 12:28:40 +0100

No mnie zamurowalo jak to dojrzalem ! :D

Z poczatku myślałem ze koles umie pisac , ale potem jak wczytalem sie troche dalej to styl przypominal mi jedna osobe - LECHA :D nawet tak samo faworyzowal ruskich :D

Teraz to sobie naprwde przybili gwozdzia do trumny :D

obni | 2002-11-29 12:29:16 +0100

To jego pierwszy Artykuł, az strach pomysleć skad wiezmie nastepny :)

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2002-11-29 12:32:13 +0100

pomijajac juz sam plagiat to teamt owej kolumny to... LOL!!!!! nie ma to jak zapowiedz zakonczonego miesiac temu WCG2k2

Gravatar

mat1x | 2002-11-29 13:07:30 +0100

Ale to moze tylko przypadkowy ciag znakow? ;)

bryan | 2002-11-29 13:12:56 +0100

xg powinno zmienic redakcje serwisu o q3 albo dac sobie z tym spokuj:) goscie nie maja pojecia o q3

acci | 2002-11-29 13:13:45 +0100

xg ownz ;DDD bo to org sxerowal miesiac temu :PPPP

steef | 2002-11-29 13:15:55 +0100

ciekawe co powie rudy na to :D

czyzby znowu tak jak matix napisal : ''ze to przypadkowy ciag znakow'' ?:DD

Gravatar

hB|f1ns | 2002-11-29 13:24:27 +0100

nah nah powiem tylko 1 slowo ;D xg :D nah nah

Lucas_1 | 2002-11-29 13:28:19 +0100

Nie ma to jak wspaniale stare czasy - zamiast wspomoc fpp albo orga - to sie robi swoj serwsi...

Chociaz - tylko by zanizyli poziom :P

freak | 2002-11-29 13:39:07 +0100

xg roxorz =DDD

nita | 2002-11-29 13:43:38 +0100

ja tam nie wiem wogle tam nie wchodze i tyle...

Szczawson | 2002-11-29 13:47:09 +0100

Nie no ja nie moge....tak ewidętnie wziąść i spisać kogoś tekst???-przeca to jest conajmniej debilizm. Zero szacuna dla autora ze strony tego plagiatera. Zastanawiam się jak zgredy z xg chcą zdobyć chociaż znikomą ilość czytelników org i fpp. Bo jak narazie ich strategia polega na robieniu syfu-co daje im rozgłos, to z kolei przeżuca się na popularność, co prowadzi do odwiedzania przez ludzi tej witryny. Oni chyba zrobili to specjalnie-bo jak inaczej wytlumaczyć taki idiotyzm i brak szacuna????

steef | 2002-11-29 13:50:08 +0100

zaluj nitka zaluj :D

freak | 2002-11-29 13:55:44 +0100

spisać taa ale żeby się pod tym bezczelnie podpisać nieee to je zbyt wielkie przegiecie =[

Szczawson | 2002-11-29 14:26:28 +0100

Niewiedzialem ze matrox i sting jest w xg:(

kreeg | 2002-11-29 14:29:16 +0100

Szczawson - są redaktorami tam ... :|
Anyway, mail do Ciebie dotarł ?

freak | 2002-11-29 14:52:56 +0100

Dopisano 29.11.2002 o godzinie 14:26 [ Szczawson ]

Niewiedzialem ze matrox i sting jest w xg:(

chyba smieszny jesteś?! to pewnie jakiś lolas mr. rudasa :D

Gravatar

StaryOrgowicz_44 | 2002-11-29 14:58:12 +0100

heh i co z tego ze zrobil plagiat ...

Gravatar

StaryOrgowicz_44 | 2002-11-29 15:01:17 +0100

to jest tylko zwykle info , nic waznego - heh czyli w wszytkich newsach w tv i nietylko tez nalezy sie doszukiwac jakis plagitaow

freak | 2002-11-29 15:01:31 +0100

i co z tego?!

właściwie nic tylko musi sobie od nowa xywe wymyślać :D

Gravatar

StaryOrgowicz_44 | 2002-11-29 15:06:56 +0100

ok ostatni post
a to ze redaktorzy z orga czytaja newsa na zagranicznych stronach o q3 np planetq3 i potem je tu publikuja fakt ze podaja zródlo ale to nie zmienia stanu ze to jest powielanie czyjejs wypoowidzi .
that;s all folks

freak | 2002-11-29 15:12:47 +0100

jaki żałosny lol z ciebie :D

eniway: skasowano już tą wspaniałą kolumnę =;]

SAI4H | 2002-11-29 15:16:30 +0100

hehe ja juz mam wyrobione zdanie co do xg :) pro serwis z pro lolami :) a to jeszcze bardziej to potwierdza :]
gl xg :** :DDD

P.S.
Kreeg, slowo "udeżające" ja bym napisal przez "rz" :)

freak | 2002-11-29 15:19:22 +0100

:D

krig pisze fajnym stylem te swoje niusy ale nad ortami definitywnie musi popracować! (może pisz najpierw swe niusy w wordzie?) ale to tylko taka moja maleńka złoścliwa sugestia :P

SAI4H | 2002-11-29 15:21:45 +0100

opek: jesli to takie proste (wejsc na np. pq3 i skopiowac newsa) to moze sam sprobujesz?:) bedziesz najlepszym redaktorem newsowym ;]]

freak | 2002-11-29 15:26:54 +0100

opek ... fajna xywa kojarzy mi się z doopek ;D

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-11-29 15:34:39 +0100

ktos tam takze napisal przy podsumowaniu ankiety, ze matrox tam pisze?
to prawda? jesli tak - to co za upokorzenie......

lecho | 2002-11-29 15:36:51 +0100

opek jesli dla ciebie nie ma roznicy miedzy przetlumaczeniem newsa a przepisaniem na zywca kolumny to ja zapraszam z powrotem do piaskownicy :D

Szczawson | 2002-11-29 15:38:37 +0100

no zlookaj w dziale redakcja - pisze ze matrox"nasz redakcyjny kolega" jak to pisze na xg jakis kolo.

Szczawson | 2002-11-29 15:43:16 +0100

kreeg brachu nic nie doszlo do mnie:(
[email protected]
sory za spam ale nie mam glowy tera:(

Gravatar

PLANET | 2002-11-29 15:49:04 +0100

zawsze twierdzilem ze jak ktos jest zalosny - to jest zalosny - i tu juz nic nie pomoze

putek | 2002-11-29 15:49:51 +0100

ehehehe... jebana... wszedlem wlasnie na xg maja duze zainteresowanie a sonde na najpopularniejszego kogos tam wygral mat z 33 glosami chyba:PP eheh duzo:D 0 komentarzy pod kazdym newsem... jakos licho im idzie ORG oWnz i tyle pozdro dla calej redakcji...

Gravatar

PLANET | 2002-11-29 15:50:08 +0100

i pieczatka urzedu na to :)

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-11-29 16:04:15 +0100

ogolnie serwis nie ustepuje planetquake

*M4STER* | 2002-11-29 16:39:45 +0100

ech... wezcie zlikwidujcie te xg..
koncz waś.. wstydu oszczędź.. :>

akir | 2002-11-29 16:58:22 +0100

Dopisano 29.11.2002 o godzinie 15:01 [ freak ]

i co z tego?!
właściwie nic tylko musi sobie od nowa xywe wymyślać :D

bueheuheuhue, ja bym mu dal.. srahim albo obesrahim :D

Sil2100 | 2002-11-29 17:10:02 +0100

eh... no coz, stalo sie - XG zatrudnilo poprostu zlego redaktora. Troche to smieszne, ale pamietam jak rudy na nas kablowal i mowil bysmy uwazali na swoich ludzi... hmm :] Jak widac, okazalo sie ze sam nie potrafi posprzatac na swoim podwoorku...

Sadze ze na sam serwis XG nie powinnismy nalatywac - chca zrealizowac swoje marzenie, stworzyc wlasny duzy portal... niech dzialaja - skonczmy wreszcie te denne wojenki...
Ja osobiscie zycze im powodzenia w ich szczytnej misji -_-;;

ash | 2002-11-29 17:10:53 +0100

  • opek ... fajna xywa kojarzy mi się z doopek ;D

lol, nice:)

Gravatar

StaryOrgowicz_277 | 2002-11-29 17:20:20 +0100

Q3.XG.PL jest nowym serwisem. dopiero sie rozwija i potrzebuje redow, a ze trafil sie jakis typ ze myslec nie umie to czemu obwiniacie caly zespol XG ???

Lucas_1 | 2002-11-29 17:25:59 +0100

Za "niepelnosprawny program" (c) tlen - oni maja taki caly zespol....

Pol roku pracowac nad tymi ludzi i nic by z tego nie wyszlo...

Gravatar

StaryOrgowicz_277 | 2002-11-29 17:29:24 +0100

hmm mysle ze caly zespol orga potrzebuje lekarza ;]

SAI4H | 2002-11-29 17:35:07 +0100

a co do matr0x'a na xg..to...sami zlookajcie

(09:02:22) (iGORiGOR) dxmatr0x and dxsting piszecie podobno newsy na lame q3.xg.lp
(09:02:22) (iGORiGOR) pl
(09:02:22) (iGORiGOR) :D
(09:03:00) ••• nIck: (steef) is now known as (steef|aw)
(09:03:20) (@dxsting) iGORiGOR ciskaj kreta:]
(09:03:31) (bSe) hehehe
(09:03:35) (@dxsting) ta piszemy
(09:03:35) (@dxsting) tzn teraz nie;]
(09:03:35) (@dxsting) malo czasu:/
(09:03:35) (@dxsting) :P
(09:03:41) (iGORiGOR) lol
(09:03:50) (iGORiGOR) przeciez to najgorszy serwis w histori internetu
(09:03:54) (iGORiGOR) nie q3, tlyko internetu
(09:04:36) (+^LoKi) iGORiGOR jak matrox i sting tam zaczna cos robic to bedzie najlepszy :P
(09:04:36) (bSe) nie
(09:04:37) (+^LoKi) dajcie linka
(09:04:42) (@dxsting) iGORiGOR jak nie dajesz nigdzie roboty to gdzie mamy pracowac?:P

big lol :]

SAI4H | 2002-11-29 17:36:27 +0100

Dopisano 29.11.2002 o godzinie 17:29 [ R4d3K ]

hmm mysle ze caly zespol orga potrzebuje lekarza ;]

a kim ty jestes ze sie udzielasz lolq?

SAI4H | 2002-11-29 17:38:48 +0100

hehehe

Serwis tymczasowo zamkniety z powodu awarii technicznej.
Za wszelkie problemy przepraszamy..

(c) XG

Gravatar

StaryOrgowicz_277 | 2002-11-29 17:39:37 +0100

zamknij ryj szmatko

Gravatar

StaryOrgowicz_277 | 2002-11-29 17:40:41 +0100

wogole sie nieudzielaj kurwo

slawek | 2002-11-29 17:42:10 +0100

Poród wiąże się z bólami.
Kto tego nie wie - ten kiep.
Tutaj poród był z bólami i dodatkowymi koplikacjami spowodowanymi zawiłymi relacjami Rudy-Razor-Occulcot-niewiemktojeszcze.
Nic dziwnego, że nastawienie niektórych organistów jest takie a nie inne, chociaż forma w jakiej się objawia jest często żałosna.

Postacie takie jak Matr0x mogą znacznie podnieść atrakcyjność serwisu. Niech tylko dorośnie (serwis, nie Mart0x) (no dobra, niech Matr0x też podrośnie jak chce)
Wyśmiewanie tego jest co najmniej nie na miejscu.
Redakcji q3xg życzę lepszej nawigacji na morzu informacji, zwłaszcza omijania raf językowych, merytorycznych i netykietowych (co za wyrażenie, :) )
Życzę rozwoju i powodzenia.

Gravatar

StaryOrgowicz_277 | 2002-11-29 17:42:45 +0100

na xg przynajmniej nie ma takich jebnietych banerow jak tutaj a tak wogole to oni hyba ciebie narysowali na tym banerze ... wiec masz sie czym chwalic :)

slawek | 2002-11-29 17:44:53 +0100

R4d3kowi życze spokoju ducha i opanowania.
Dziękuję za uwagę.

kreeg | 2002-11-29 17:50:48 +0100

No psiamenda ... polska język trudna .. nah nah ... znuf mie frik wyniuchał =P

Nic, czas odqrzyć słownik j.polskiego ... kiedy to ja polski miałem? hmm 6 lat w plecy? jakoś tak =P

Niniejszym postanawiam się poprawić: (instaluje worda =P)

A co do akcji xg vs fpp to sie już nie wypowiadam bo juz powiedziano wszystko.

TleN | 2002-11-29 17:55:51 +0100

mogę tylko napisać lol dużo rzeczy nie wiecie więc nie będę się wypowiadać

kreeg | 2002-11-29 17:57:42 +0100

Aaaa, frik, jak znajdę kopię słownika to Ci podeślę - może sie kiedyś przyda?
(no ofens) :D

d4rq000z | 2002-11-29 18:10:33 +0100

radek to pewnie jeden z tych 10-latkow z xg.pl
po co wogole z gnojem gadacie?

d4rq000z | 2002-11-29 18:20:35 +0100

a jednak mialem racje=]
gnojek z mamusia jest=]
strony.wp.pl/wp/angero2/pliki/radek.jpg

KaT | 2002-11-29 18:53:11 +0100

lol brak dostepu.. zauwazylem, ze smieszne infa o xg nalezy podawac jakims jezykiem kodowanym bo co jakis wyplynie to blokuja dostep albo likwiduja i nie ma zabawy :)

SAI4H | 2002-11-29 19:33:29 +0100

Dopisano 29.11.2002 o godzinie 17:40 [ R4d3K ]

wogole sie nieudzielaj kurwo

idz sie klockami pobaw gnoju
nie bede z gowniarzem glupim dyskutowal

SAI4H | 2002-11-29 19:34:26 +0100

Dopisano 29.11.2002 o godzinie 17:50 [ kreeg ]

No psiamenda ... polska język trudna .. nah nah ... znuf mie frik wyniuchał =P

[...]

wydawalo mi sie ze mam nick s4i :)

move | 2002-11-29 19:49:11 +0100

jestem bogiem: gud.us/en/?mof
(moj nick na ircNET to mof)
:D

kreeg | 2002-11-29 19:51:21 +0100

s4i, sor - miałem jakąś wizję na frika :D

Gravatar

StaryOrgowicz_392 | 2002-11-29 22:46:59 +0100

hyyyyyyyyyyyyy no zajebiscie : D : PP jak by nieumieli napisac swej kolumny tylko od biednego leszka sciagac: D

TleN | 2002-11-29 23:00:41 +0100

dzieki za 10 latek troche....ahhhh jak cudownie miec znowu 10 lat ze 7 6 latek znow do tylu -----> dobra powaga nie mam tyle lat wiec prosze nie podawac błędnych informacji na moj temat

occulkot | 2002-11-29 23:01:37 +0100

Jak nie podoba się:

[i]Serwis tymczasowo zamkniety z powodu awarii technicznej.
Za wszelkie problemy przepraszamy..

(c) XG[/i]

Jutro będziecie mieli ładniejszy tekst ;)

freak | 2002-11-30 11:25:47 +0100

xg r0x your s0x =)
(c) Sweeper

SAI4H | 2002-11-30 12:38:09 +0100

a jednak mialem racje=]
gnojek z mamusia jest=]

strony.wp.pl/wp/angero2/pliki/radek.jpg

z grubym ryjem na dodatek :)

occulkot | 2002-11-30 20:45:57 +0100

Blahahahahaha - sajbot - a widziales to na qtrym jest na wozko inwalidzkim :P ?! - zajebiste ::D:D:D
Taka polewa jest z goscia, nie ma dwoch nog do tego jeszcze choruje na raka hahahahahah - nie dosc ze wyglada jak pipa to jeszcze jest hory hehehehehe
Jak wogole tacy kolesie moga chodzic po tej planecie - i jeszcze fotografuje sie z matka (frajer jeden).

GL na dalszej drodze zycia. jou jou jou

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63