XG i FPP
pią, 29 listopad 2002 12:13:30 | Autor: kreeg | Quake 3 Arena
Na prośbę steefa informuję o dość "ciekawym" wydarzeniu, które dotyczy FPP i XG.
Redaktor serwisu q3.xg.pl o xywie Rahim dopuścił się, co tu dużo mówić - plagiatu tekstu napisanego przez [FPP]l3cHa.
Tekst bespośrednio dotyczył rozgrywek WCG2002. Rahim zadał sobie dużo trudu, obcinając tekst kolumny l3cHo o kilka pierwszych zdań.
Dla porównania polecam dwa linki:
tekst [FPP]l3cHa - "Kto zabłyśnie na WCG?" / [FPP]l3cHo / 28 października 2002
tekst Rahima - "Lista i opis zawodników WCG" / Rahim / 27 listopada 2002
Uderzające podobieństwo, prawda ? Cieakwym jest też fakt, że tekst Rahima o WCG ukzał się prawie miesiąc po zakończeniu rozgrywek ... dodatkowo przy kolumnie Rahima nie ma nawet wzmianki, że autorem tekstu jest l3cHo a tekst pochodzi z q3.fpp.pl
Jak to napisał [FPP]l3cHo:
Jedna rada dla Rahima i całej załogi q3.xg -> *DOROŚNIJCIE***
Pod tym cytatem podpisuję się obiema rękami i nogami ...





kreeg | 2002-11-29 12:27:50 +0100
Widziałem już tego newsa wcześniej, i się zastanawiałem czy o tym wspomnieć. Po mesgu steefa byłem już pewny.
Tak więc jestem winy burzy, która się (znając życie) zaraz tu rospęta.
#625369
steef | 2002-11-29 12:28:40 +0100
No mnie zamurowalo jak to dojrzalem ! :D
Z poczatku myślałem ze koles umie pisac , ale potem jak wczytalem sie troche dalej to styl przypominal mi jedna osobe - LECHA :D nawet tak samo faworyzowal ruskich :D
Teraz to sobie naprwde przybili gwozdzia do trumny :D
#625370
obni | 2002-11-29 12:29:16 +0100
To jego pierwszy Artykuł, az strach pomysleć skad wiezmie nastepny :)
#625371
tęczowa.zemsta | 2002-11-29 12:32:13 +0100
pomijajac juz sam plagiat to teamt owej kolumny to... LOL!!!!! nie ma to jak zapowiedz zakonczonego miesiac temu WCG2k2
#625372
mat1x | 2002-11-29 13:07:30 +0100
Ale to moze tylko przypadkowy ciag znakow? ;)
#625373
bryan | 2002-11-29 13:12:56 +0100
xg powinno zmienic redakcje serwisu o q3 albo dac sobie z tym spokuj:) goscie nie maja pojecia o q3
#625374
acci | 2002-11-29 13:13:45 +0100
xg ownz ;DDD bo to org sxerowal miesiac temu :PPPP
#625375
steef | 2002-11-29 13:15:55 +0100
ciekawe co powie rudy na to :D
czyzby znowu tak jak matix napisal : ''ze to przypadkowy ciag znakow'' ?:DD
#625376
hB|f1ns | 2002-11-29 13:24:27 +0100
nah nah powiem tylko 1 slowo ;D xg :D nah nah
#625377
Lucas_1 | 2002-11-29 13:28:19 +0100
Nie ma to jak wspaniale stare czasy - zamiast wspomoc fpp albo orga - to sie robi swoj serwsi...
Chociaz - tylko by zanizyli poziom :P
#625378
freak | 2002-11-29 13:39:07 +0100
xg roxorz =DDD
#625379
nita | 2002-11-29 13:43:38 +0100
ja tam nie wiem wogle tam nie wchodze i tyle...
#625380
Szczawson | 2002-11-29 13:47:09 +0100
Nie no ja nie moge....tak ewidętnie wziąść i spisać kogoś tekst???-przeca to jest conajmniej debilizm. Zero szacuna dla autora ze strony tego plagiatera. Zastanawiam się jak zgredy z xg chcą zdobyć chociaż znikomą ilość czytelników org i fpp. Bo jak narazie ich strategia polega na robieniu syfu-co daje im rozgłos, to z kolei przeżuca się na popularność, co prowadzi do odwiedzania przez ludzi tej witryny. Oni chyba zrobili to specjalnie-bo jak inaczej wytlumaczyć taki idiotyzm i brak szacuna????
#625381
steef | 2002-11-29 13:50:08 +0100
zaluj nitka zaluj :D
#625383
freak | 2002-11-29 13:55:44 +0100
spisać taa ale żeby się pod tym bezczelnie podpisać nieee to je zbyt wielkie przegiecie =[
#625384
Szczawson | 2002-11-29 14:26:28 +0100
Niewiedzialem ze matrox i sting jest w xg:(
#625387
kreeg | 2002-11-29 14:29:16 +0100
Szczawson - są redaktorami tam ... :|
Anyway, mail do Ciebie dotarł ?
#625388
freak | 2002-11-29 14:52:56 +0100
Dopisano 29.11.2002 o godzinie 14:26 [ Szczawson ]
Niewiedzialem ze matrox i sting jest w xg:(
chyba smieszny jesteś?! to pewnie jakiś lolas mr. rudasa :D
#625398
StaryOrgowicz_44 | 2002-11-29 14:58:12 +0100
heh i co z tego ze zrobil plagiat ...
#625401
StaryOrgowicz_44 | 2002-11-29 15:01:17 +0100
to jest tylko zwykle info , nic waznego - heh czyli w wszytkich newsach w tv i nietylko tez nalezy sie doszukiwac jakis plagitaow
#625403
freak | 2002-11-29 15:01:31 +0100
i co z tego?!
właściwie nic tylko musi sobie od nowa xywe wymyślać :D
#625404
StaryOrgowicz_44 | 2002-11-29 15:06:56 +0100
ok ostatni post
a to ze redaktorzy z orga czytaja newsa na zagranicznych stronach o q3 np planetq3 i potem je tu publikuja fakt ze podaja zródlo ale to nie zmienia stanu ze to jest powielanie czyjejs wypoowidzi .
that;s all folks
#625405
freak | 2002-11-29 15:12:47 +0100
jaki żałosny lol z ciebie :D
eniway: skasowano już tą wspaniałą kolumnę =;]
#625408
SAI4H | 2002-11-29 15:16:30 +0100
hehe ja juz mam wyrobione zdanie co do xg :) pro serwis z pro lolami :) a to jeszcze bardziej to potwierdza :]
gl xg :** :DDD
P.S.
Kreeg, slowo "udeżające" ja bym napisal przez "rz" :)
#625411
freak | 2002-11-29 15:19:22 +0100
:D
krig pisze fajnym stylem te swoje niusy ale nad ortami definitywnie musi popracować! (może pisz najpierw swe niusy w wordzie?) ale to tylko taka moja maleńka złoścliwa sugestia :P
#625412
SAI4H | 2002-11-29 15:21:45 +0100
opek: jesli to takie proste (wejsc na np. pq3 i skopiowac newsa) to moze sam sprobujesz?:) bedziesz najlepszym redaktorem newsowym ;]]
#625414
freak | 2002-11-29 15:26:54 +0100
opek ... fajna xywa kojarzy mi się z doopek ;D
#625416
[FPP]Krypton | 2002-11-29 15:34:39 +0100
ktos tam takze napisal przy podsumowaniu ankiety, ze matrox tam pisze?
to prawda? jesli tak - to co za upokorzenie......
#625420
lecho | 2002-11-29 15:36:51 +0100
opek jesli dla ciebie nie ma roznicy miedzy przetlumaczeniem newsa a przepisaniem na zywca kolumny to ja zapraszam z powrotem do piaskownicy :D
#625421
Szczawson | 2002-11-29 15:38:37 +0100
no zlookaj w dziale redakcja - pisze ze matrox"nasz redakcyjny kolega" jak to pisze na xg jakis kolo.
#625422
Szczawson | 2002-11-29 15:43:16 +0100
kreeg brachu nic nie doszlo do mnie:(
[email protected]
sory za spam ale nie mam glowy tera:(
#625423
PLANET | 2002-11-29 15:49:04 +0100
zawsze twierdzilem ze jak ktos jest zalosny - to jest zalosny - i tu juz nic nie pomoze
#625424
putek | 2002-11-29 15:49:51 +0100
ehehehe... jebana... wszedlem wlasnie na xg maja duze zainteresowanie a sonde na najpopularniejszego kogos tam wygral mat z 33 glosami chyba:PP eheh duzo:D 0 komentarzy pod kazdym newsem... jakos licho im idzie ORG oWnz i tyle pozdro dla calej redakcji...
#625425
PLANET | 2002-11-29 15:50:08 +0100
i pieczatka urzedu na to :)
#625426
[FPP]Krypton | 2002-11-29 16:04:15 +0100
ogolnie serwis nie ustepuje planetquake
#625432
*M4STER* | 2002-11-29 16:39:45 +0100
ech... wezcie zlikwidujcie te xg..
koncz waś.. wstydu oszczędź.. :>
#625438
akir | 2002-11-29 16:58:22 +0100
Dopisano 29.11.2002 o godzinie 15:01 [ freak ]
i co z tego?!
właściwie nic tylko musi sobie od nowa xywe wymyślać :D
bueheuheuhue, ja bym mu dal.. srahim albo obesrahim :D
#625440
Sil2100 | 2002-11-29 17:10:02 +0100
eh... no coz, stalo sie - XG zatrudnilo poprostu zlego redaktora. Troche to smieszne, ale pamietam jak rudy na nas kablowal i mowil bysmy uwazali na swoich ludzi... hmm :] Jak widac, okazalo sie ze sam nie potrafi posprzatac na swoim podwoorku...
Sadze ze na sam serwis XG nie powinnismy nalatywac - chca zrealizowac swoje marzenie, stworzyc wlasny duzy portal... niech dzialaja - skonczmy wreszcie te denne wojenki...
Ja osobiscie zycze im powodzenia w ich szczytnej misji -_-;;
#625442
ash | 2002-11-29 17:10:53 +0100
lol, nice:)
#625443
StaryOrgowicz_277 | 2002-11-29 17:20:20 +0100
Q3.XG.PL jest nowym serwisem. dopiero sie rozwija i potrzebuje redow, a ze trafil sie jakis typ ze myslec nie umie to czemu obwiniacie caly zespol XG ???
#625446
Lucas_1 | 2002-11-29 17:25:59 +0100
Za "niepelnosprawny program" (c) tlen - oni maja taki caly zespol....
Pol roku pracowac nad tymi ludzi i nic by z tego nie wyszlo...
#625447
StaryOrgowicz_277 | 2002-11-29 17:29:24 +0100
hmm mysle ze caly zespol orga potrzebuje lekarza ;]
#625448
SAI4H | 2002-11-29 17:35:07 +0100
a co do matr0x'a na xg..to...sami zlookajcie
(09:02:22) (iGORiGOR) dxmatr0x and dxsting piszecie podobno newsy na lame q3.xg.lp
(09:02:22) (iGORiGOR) pl
(09:02:22) (iGORiGOR) :D
(09:03:00) ••• nIck: (steef) is now known as (steef|aw)
(09:03:20) (@dxsting) iGORiGOR ciskaj kreta:]
(09:03:31) (bSe) hehehe
(09:03:35) (@dxsting) ta piszemy
(09:03:35) (@dxsting) tzn teraz nie;]
(09:03:35) (@dxsting) malo czasu:/
(09:03:35) (@dxsting) :P
(09:03:41) (iGORiGOR) lol
(09:03:50) (iGORiGOR) przeciez to najgorszy serwis w histori internetu
(09:03:54) (iGORiGOR) nie q3, tlyko internetu
(09:04:36) (+^LoKi) iGORiGOR jak matrox i sting tam zaczna cos robic to bedzie najlepszy :P
(09:04:36) (bSe) nie
(09:04:37) (+^LoKi) dajcie linka
(09:04:42) (@dxsting) iGORiGOR jak nie dajesz nigdzie roboty to gdzie mamy pracowac?:P
big lol :]
#625449
SAI4H | 2002-11-29 17:36:27 +0100
Dopisano 29.11.2002 o godzinie 17:29 [ R4d3K ]
hmm mysle ze caly zespol orga potrzebuje lekarza ;]a kim ty jestes ze sie udzielasz lolq?
#625450
SAI4H | 2002-11-29 17:38:48 +0100
hehehe
Serwis tymczasowo zamkniety z powodu awarii technicznej.
Za wszelkie problemy przepraszamy..
(c) XG
#625451
StaryOrgowicz_277 | 2002-11-29 17:39:37 +0100
zamknij ryj szmatko
#625453
StaryOrgowicz_277 | 2002-11-29 17:40:41 +0100
wogole sie nieudzielaj kurwo
#625454
slawek | 2002-11-29 17:42:10 +0100
Poród wiąże się z bólami.
Kto tego nie wie - ten kiep.
Tutaj poród był z bólami i dodatkowymi koplikacjami spowodowanymi zawiłymi relacjami Rudy-Razor-Occulcot-niewiemktojeszcze.
Nic dziwnego, że nastawienie niektórych organistów jest takie a nie inne, chociaż forma w jakiej się objawia jest często żałosna.
Postacie takie jak Matr0x mogą znacznie podnieść atrakcyjność serwisu. Niech tylko dorośnie (serwis, nie Mart0x) (no dobra, niech Matr0x też podrośnie jak chce)
Wyśmiewanie tego jest co najmniej nie na miejscu.
Redakcji q3xg życzę lepszej nawigacji na morzu informacji, zwłaszcza omijania raf językowych, merytorycznych i netykietowych (co za wyrażenie, :) )
Życzę rozwoju i powodzenia.
#625455
StaryOrgowicz_277 | 2002-11-29 17:42:45 +0100
na xg przynajmniej nie ma takich jebnietych banerow jak tutaj a tak wogole to oni hyba ciebie narysowali na tym banerze ... wiec masz sie czym chwalic :)
#625456
slawek | 2002-11-29 17:44:53 +0100
R4d3kowi życze spokoju ducha i opanowania.
Dziękuję za uwagę.
#625457
kreeg | 2002-11-29 17:50:48 +0100
No psiamenda ... polska język trudna .. nah nah ... znuf mie frik wyniuchał =P
Nic, czas odqrzyć słownik j.polskiego ... kiedy to ja polski miałem? hmm 6 lat w plecy? jakoś tak =P
Niniejszym postanawiam się poprawić: (instaluje worda =P)
A co do akcji xg vs fpp to sie już nie wypowiadam bo juz powiedziano wszystko.
#625459
TleN | 2002-11-29 17:55:51 +0100
mogę tylko napisać lol dużo rzeczy nie wiecie więc nie będę się wypowiadać
#625460
kreeg | 2002-11-29 17:57:42 +0100
Aaaa, frik, jak znajdę kopię słownika to Ci podeślę - może sie kiedyś przyda?
(no ofens) :D
#625461
d4rq000z | 2002-11-29 18:10:33 +0100
radek to pewnie jeden z tych 10-latkow z xg.pl
po co wogole z gnojem gadacie?
#625464
d4rq000z | 2002-11-29 18:20:35 +0100
a jednak mialem racje=]
gnojek z mamusia jest=]
strony.wp.pl/wp/angero2/pliki/radek.jpg
#625466
KaT | 2002-11-29 18:53:11 +0100
lol brak dostepu.. zauwazylem, ze smieszne infa o xg nalezy podawac jakims jezykiem kodowanym bo co jakis wyplynie to blokuja dostep albo likwiduja i nie ma zabawy :)
#625472
SAI4H | 2002-11-29 19:33:29 +0100
Dopisano 29.11.2002 o godzinie 17:40 [ R4d3K ]
wogole sie nieudzielaj kurwoidz sie klockami pobaw gnoju
nie bede z gowniarzem glupim dyskutowal
#625479
SAI4H | 2002-11-29 19:34:26 +0100
Dopisano 29.11.2002 o godzinie 17:50 [ kreeg ]
[...]No psiamenda ... polska język trudna .. nah nah ... znuf mie frik wyniuchał =P
wydawalo mi sie ze mam nick s4i :)
#625480
move | 2002-11-29 19:49:11 +0100
jestem bogiem: gud.us/en/?mof
(moj nick na ircNET to mof)
:D
#625482
kreeg | 2002-11-29 19:51:21 +0100
s4i, sor - miałem jakąś wizję na frika :D
#625483
StaryOrgowicz_392 | 2002-11-29 22:46:59 +0100
hyyyyyyyyyyyyy no zajebiscie : D : PP jak by nieumieli napisac swej kolumny tylko od biednego leszka sciagac: D
#625513
TleN | 2002-11-29 23:00:41 +0100
dzieki za 10 latek troche....ahhhh jak cudownie miec znowu 10 lat ze 7 6 latek znow do tylu -----> dobra powaga nie mam tyle lat wiec prosze nie podawac błędnych informacji na moj temat
#625519
occulkot | 2002-11-29 23:01:37 +0100
Jak nie podoba się:
[i]Serwis tymczasowo zamkniety z powodu awarii technicznej.
Za wszelkie problemy przepraszamy..
(c) XG[/i]
Jutro będziecie mieli ładniejszy tekst ;)
#625520
freak | 2002-11-30 11:25:47 +0100
xg r0x your s0x =)
(c) Sweeper
#625539
SAI4H | 2002-11-30 12:38:09 +0100
a jednak mialem racje=]
strony.wp.pl/wp/angero2/pliki/radek.jpggnojek z mamusia jest=]
z grubym ryjem na dodatek :)
#625549
occulkot | 2002-11-30 20:45:57 +0100
Blahahahahaha - sajbot - a widziales to na qtrym jest na wozko inwalidzkim :P ?! - zajebiste ::D:D:D
Taka polewa jest z goscia, nie ma dwoch nog do tego jeszcze choruje na raka hahahahahah - nie dosc ze wyglada jak pipa to jeszcze jest hory hehehehehe
Jak wogole tacy kolesie moga chodzic po tej planecie - i jeszcze fotografuje sie z matka (frajer jeden).
GL na dalszej drodze zycia. jou jou jou
#625574
Zaloguj się by dodać komentarz.