xLiga
wto, 04 październik 2005 07:59:03 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena

W cieniu trwających wyborów, nasza mała liga wciąż podąża, obraną wiele tygodni temu, ścieżką. Szlak, jaki sobie obrała, mimo iż nazywany jest "drogą", kształtem przypomina bardziej wielbłądzi grzbiet.
W tym tygodniu byliśmy świadkami wielu ciekawych spotkań. Wyniki są dosyć zaskakujące. Oto bowiem super rav, nazywany przez niektórych "fartem", uległ po piekielnie zaciętej walce, swojemu starszemu koledze o mrocznym nicku xen. W drugim spotkaniu lotnik pokazał klasę wygrywając z legendarnym shalem. Dwa pozostałe mecze zakończyły się wynikami w/o. Najpierw mroczny kertal pokonał pana, którego zwą Yakuza, by za chwilę oddać walkower xenowi. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest ciężka choroba na jaką zapadł nasz drogi kertal. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Poniżej dokładniejsze wyniki:
lotnik vs shal 2:0
nodm9: 4 - 3
ztn3tourney1: 15 - 8
xen vs rav 2:1
pro-q3dm6: 6 - 5
hub3aeroq3: 14 - 15
pro-q3tourney4: 20 - 11
kertal vs Yakuza 2:0 (w/o)
xen vs kertal 2:0 (w/o)
Tym samym w turnieju pozostało już tylko czterech graczy.
Mecz:
lotnik vs xen 19:30 (5.10.2005)
GTV: hunter.splatterworld.de
Drabinka: click
Na koniec chwila dla sponsorów:
sopee.net - serwis dla graczy
pifpaf.pl - najlepsze serwery w Polsce, za śmiesznie niskie ceny
xcom - firma produkująca sprzęt dla graczy





b3d | 2005-10-04 08:51:05 +0200
Lotnik sie rozbrykał :)))
#726602
bizarre | 2005-10-04 09:22:18 +0200
go go XEN ! ;-D w dupe go
#726603
ProXima | 2005-10-04 09:51:04 +0200
hohoho lotnik zaskoczyl mnie nie wygrana na nodm9 ale na ztn i to jeszcze ze spora przewaga niezle niezle dajcie jakies demka
#726604
ToTo | 2005-10-04 10:34:26 +0200
a gdzie av3k ??
#726605
gr. | 2005-10-04 10:54:28 +0200
szkoda ze w/o
#726606
nxs.izap | 2005-10-04 11:32:48 +0200
toto zobacz drabinke :/
#726612
szal | 2005-10-04 11:48:16 +0200
buc ebany ping mi nie pozwolil go ukarac ;d
#726613
voodoo|norad | 2005-10-04 12:03:30 +0200
"nodm9: 4 - 3"
Ostry wynik lotnik :D
#726614
Zaloguj się by dodać komentarz.