ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



XLiga 1v1 - ostatni gwizdek!

pią, 08 lipiec 2005 21:20:20 | Autor: forest | Quake 3 Arena

Kilka dni temu informowaliśmy Was o otwarciu zapisów do drugiej edycji xLigi 1v1. Jak dotąd na liście zapisanych widnieją kswyki tylko 56 graczy, zapisać się można tylko do 10 lipca! Zapisać można się poprzez maila ([email protected]) lub gadu-gadu (3862372). Przypomnę, że wszyscy gracze rozpoczną zmagania od trybu FFA na q3dm7, a najlepsi zostaną później rozstawieni do drabinki DE 32, w której mecze rozgrywane będą systemem BO3.

Dość niska frekwecja może być spowodowana terminami rozgrywania spotkań (piątki i soboty od godziny 15:00), a także wakacjami, w ciągu których komputer schodzi na troszkę dalszy plan. Dość nietypowe godziny meczów są spowodowane tym, że każde spotkanie toczyć się będzie w innym czasie, tak by istniała możliwość obejrzenia na żywo wszystkich pojedynków. Zastosowanie eliminacji w postaci FFA na q3dm7 spowodowało, że w xLidze zobaczymy już naprawdę najlepszych polskich duelowców.

Już teraz xLiga ma przygotowany całkiem niezły coverage, oprócz relacji na naszym serwisie, na każde spotkanie postawione będzie GTV. Organizatorzy dogadali się również z radiem eXtreme, które zapewni shoutcast prowadzony przez doświadczonych komentatorów. Jak mawia [M]aniek: "Dobry news to krótki news", dlatego wszystkich zaintereswoanych odsyłam na oficjalną stronę rozgrywek, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące rozgrywek, regulaminu, a także zapisów.

forest | 2005-07-08 21:21:16 +0200

dobram teraz sie spiesze na impre, mam nadzieje ze mi sklepu nie zamkna bo sie chyba zabije :EEEE

kos | 2005-07-08 21:29:26 +0200

no tak a kiedy to się ma zacząć>?

Gravatar

666|lotnik | 2005-07-08 21:52:21 +0200

czyli po tym FFA na q3dm7 wychodza najlepsi a inni juz odpadaja ? jak tak to powiedzcie mi ile ludzi wychodzi po tym FFA na q3dm7

[M]aniek | 2005-07-08 22:04:55 +0200

zalezy wszystko od ilosci zapisanych

taki krotki news sie milo czyta

akk0 | 2005-07-08 22:19:33 +0200

Wszystko ok tylko w adresie usuń ".

mzk | 2005-07-08 22:43:31 +0200

"Tylko 56 graczy" na dm7 FFA ?

Pawuj | 2005-07-08 22:47:42 +0200

rotfl, grupy glupcze :D

[M]aniek | 2005-07-08 22:51:39 +0200

tak 60 chlopa na jednej mapie naraz taaaak

rav | 2005-07-08 22:56:44 +0200

to moze jak sie zapisze mniej niz 64 chopa to moze zrobic drabinke DE64? albo pierwsza runde SE a pozniej DE

tymek. | 2005-07-09 01:23:50 +0200

heheh ciekawe jak by sie gralo w 64 na q3dm7 :D:D:D :ASDA:SDAS:D, mozna kiedys sprobowac xD :DD:

dinhkertal | 2005-07-10 16:18:31 +0200

to by @#$% spawnpointów nie starczyło na nas wszystkich :d

dinhkertal | 2005-07-10 16:18:37 +0200

to by @#$% spawnpointów nie starczyło na nas wszystkich :d

Gravatar

avek | 2005-07-10 20:29:32 +0200

kertal nie powtarzaj sie buraku :S

mzk | 2005-07-12 18:53:24 +0200

No wlasnie patrzac na ten news tez mnie to zaciekawilo. 56 na dm7...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63