ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



xLIGA 1v1 vq3 pędzi do przodu

sob, 13 marzec 2004 09:52:11 | Autor: fredi | Quake 3 Arena

Wczoraj zostały rozlosowane koszyki z których natomiast zostaną rozstawione drabinki. Pełna lista "miseczek" dostępna jest tutaj. Według planów mecze mają rozpocząć się w piątek (19.03). A to juz niecałe 6 dni ;)

Dzisaj o 20:00 zostaną podane wyniki losowań na www.xliga.com oraz na IRC'u kanał #xliga.vq3 (quakenet).

Szykuja sie wielkie emocje, pozostaje nam życzyć graczom Powodzenia i Dobrej Zabawy ;)

edit:
Już zostały rozlosowane drabinki. Narazie podane są w formie tekstowej, ale już jutro będą ładnie, ślicznie rozrysowane.
Wszystkie 4 drabinki podane są na xlidze.com po prawej stronie.
Sory, że tak ubogo podana jest ta wiadomość ale jestem "zmęczony" ;) jak to w sobote wieczorem bywa. W tygodniu zostaną ustalone dni i godziny spotkań.

Pawuj | 2004-03-13 10:07:38 +0100

lajcik :D

[M]aniek | 2004-03-13 10:18:04 +0100

lajcik Pawuj zadowolony bo mu sie fartnol drugi koszyk, a ja mialem nadzieje ze tu na jakiego matr0xa trafisz ;>

amir | 2004-03-13 10:20:56 +0100

maniek po znajomosci mu rozlosowal przeciwnika ;)

Panplayer1 | 2004-03-13 10:30:13 +0100

Na koncu adresu do listy koszykow jest ' przez co strona sie nie laduje :p

fredi | 2004-03-13 10:40:27 +0100

Dzięki LoCoTe już poprawiłem ;)

shiv | 2004-03-13 11:24:21 +0100

pozostaje nam życzyć =graczą= Powodzenia i Dobrej Zabawy ;)
popraw:))

speed | 2004-03-13 11:35:52 +0100

no tak :P 2 koszyk niczego sobie..dobrze by bylo sie tam znalesc..:]

move | 2004-03-13 12:05:45 +0100

troche niefortunne te rozstawienia, ale miejmy nadzieje, ze w losowaniu wszystko sie wyprostuje..

[M]aniek | 2004-03-13 12:11:24 +0100

wszystko przez to ze maniek slabo zna scene, a mofa nie bylo nigdzie ;( koszyki od 2 do 4 losowe

viltZz | 2004-03-13 12:38:48 +0100

i jak dalej beda grupy czy od razu jakas mega drabinka?:P

fredi | 2004-03-13 12:54:04 +0100

Bedzie drabinka a poznej 16 najlepszych wchodzi do ligi, ale odsyłam do regulaminu, tam jest wszytko napisane. Dzięki za korekte ;)

LaMp | 2004-03-13 14:35:56 +0100

zycze graczą milej zabawy :- D
PS : dziwne rozstawienie koszykow ...

markolm | 2004-03-13 15:25:34 +0100

hmmm dziwne? moze to zle slowo, nie lepjej powiedziec INNE niz wszedzie ?

*misiek* | 2004-03-13 23:10:20 +0100

ciekawe po czym mozna byc "zmeczonym" w sobotni wieczor przeciez to dzien wolny od pracy :D

a tak poza tym to gl i hf uczestnikom

canis | 2004-03-14 00:43:16 +0100

4 koszyk rox :D
1 mecz ze stingiem rox :> pokarze mu gdzie raki zimuja :DDDDDDDD

[M]aniek | 2004-03-14 08:05:29 +0100

rozklad meczy zawdzieczacie mojej szczesliwej rece :>

Gravatar

nxs.izap | 2004-03-14 12:30:00 +0100

ej no a ja gram z jakims "k" i naprawde wiele mi to nie mowi. i cos czuje ze bede latal po scianach bo nie lubie literki "K" :o

Gravatar

vult | 2004-03-14 12:33:21 +0100

k to jest kino :]

Gravatar

nxs.izap | 2004-03-14 14:28:32 +0100

ano znowu na xliga wrocil dzial zapisani i sprawdzilem ze jest z mm, no normalnie ale kino! =]

Gravatar

ajfa_lestat | 2004-03-14 16:27:25 +0100

Kto twierdzi, że prawie nikt już nie gra w vQ3, niech ujrzy tego newsa :)

Gravatar

vult | 2004-03-14 17:09:58 +0100

ze co ?

Gravatar

lysy2k4 | 2004-03-14 18:09:45 +0100

izap jesli grasz z tym "k" co mi sie wydaje, a w co watpie to slowo latanie jest zlym okresleniem tego co sie bedzie z taba dzialo :DDD Jesli ten "k" nie jest z Opola to go zniszczysz prawdopodobnie :P Ale jesli jest...

Edit: ej speed ty miales kiedys nick BLOOD ?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63