ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



xLiga 1v1 vq3--Terminy!!!

wto, 16 marzec 2004 21:54:38 | Autor: fredi | Quake 3 Arena

Ustalone zostały terminy pierwszej rundy xLigi 1v1 vq3. Jak na razie są wyznaczone tylko mecze na ten weekend. Nie będe tutaj podawał całej tabeli ponieważ jest zbyt duża, dostępna jest tutaj.
Wszystkich zawodników proszę o stawienie się na ircu #xliga.vq3 (irc.quakenet.org) 10 minut przed spotkaniem. W razie zmiany terminu powiadomcie o tym markolma.
Polecam jeszcze zajrzeć do regulaminu, ponieważ został on lekko zmieniony.
Chciałbym jednocześnie korzystając z okazji podziękować bardzo w imieniu organizatorów za serwery zasponsorowane przez adminów quub -MIB , bfrone -TSK oraz s0pEE DIALOG.

[M]aniek | 2004-03-16 21:57:22 +0100

no startujemy

slawek | 2004-03-16 22:05:20 +0100

Białe litery na jasnoszarym tle... Czy tylko ja tak mam?

Pawuj | 2004-03-16 22:06:37 +0100

je je je :D

[M]aniek | 2004-03-16 22:11:04 +0100

slawek? pewnie impreza jakas byla co? ;D

jarq. | 2004-03-16 22:25:00 +0100

sławek w pracy na maku tez tak mam :( ale w domku na pc jest ok - cos z kodowaniem nie tak chyba ...

:) to ... bedzie znoof zabawa! :P

markolm | 2004-03-17 00:08:07 +0100

normalnie tlo jest ciemnie czerwone, ale mam nadzieje ze da sie rozczytac?

canis | 2004-03-17 11:51:30 +0100

sorki ale to na starcie nie ma szans :D niby jak chcecie rozegrac tyle meczy w 15 min kazdy ni grzyb wam to nie wyjdzie jeszcze to ze 10 min sie czeka jak cos
to powiedzmy zaczynam mecz o 18:30 przychodze o 18:38 wiec 18:40 zaczyna sie mecz a mecz ma trwac wg drabinki do 18:45 wiec tl na 5 min zmienicie... w pierwszych grupach odc tez bylo za malo czasu na nieprzewidziane opuznienia ktore wystepuja zawsze uwazam ze bedzie okolo 1:30 min opuznienia do tego planu jaki sobie daliscie :>

performer | 2004-03-17 13:16:22 +0100

obserwujcie gre equadora, po małym treningu na lanie ze mną od razu inaczej chłopak sobie radzi :DD (joke), a tak serio mówiąc to jest wielce prawdopodobne że o ile będzie grał ze swojego łącza w rzeszowie to nieźle namiesza w stawce ---> watch him :). Ja to nawet nie startuje bo nie mam łącza odpowiedniego do dobrej gry 1v1 (zreszta tdm też) :/

[M]aniek | 2004-03-17 14:21:34 +0100

ta drobna zmiana w regulaminie to zmiana nazwy kanalu na #xliga.vq3 ;D

a co do tych opoznien to zobaczymy, jesli bedzie zle to zwiekszymy czas, bledow nie robi tylko ten kto nic nie robi wiec zobaczymy

[M]aniek | 2004-03-17 14:32:39 +0100

5.3 Jeśli w ciągu 10 minut od podania adresu na ircu zawodnik nie wejdzie na serwer, przyznaje się w/o na korzyść jego przeciwnika, chyba ze ten drugi chce jeszcze poczekać.

a ze zawodnik powinien zjawic sie na ircu 10 minut przed meczem, to mecz zaczyna sie planowo albo wogole sie nie zaczyna :> Wszystkie bledy wyjda w praktyce

fredi | 2004-03-17 16:15:15 +0100

Perf wiemy wiemy ze equador ma waruki do gry ;)
W koncu nie kazdy ma tak potezne łacze tylko dla siebie :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63