ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



xLiga 2 - Grupy FFA rozlosowane

wto, 12 lipiec 2005 14:48:46 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena


Po emocjach związanych z Electronic Sports World Cup przyszedł czas na rozrywkę w nieco bardziej tradycyjnej dla Polaków formie. Od niedawna wiadomo, że nasz wspaniały, cały czas zyskujący w Polsce na popularności w dziale Quote Of The Day - [M]aniek, zabrał się za organizację ligi internetowej ochrzczonej kultową już nazwą xLiga, dostawiając do niej numerek 2. Czy xLiga 2 będzie równie emocjonująca i równie udana jak poprzednia? Poziejemy, zobaczymy jak się umownie zwykło mawiać.

Na oficjalnej stronie internetowej xLigi 2, ukazała się wczoraj informacja o bardzo dużej, jak na rozleniwiające wakacje, frekwencji. Do zabawy zapisało się aż 72 osoby, co może rekordem świata nie jest, ale cały czas - jak na nasze krajowe warunki jest to bardzo dobry wynik. Jak wszyscy zainteresowani już zapewne wiedzą, pierwszą rzeczą z którą będą się musieli zmagać wszyscy gracze jest runda kwalifikacyjna Free For All mająca wyznaczyć 32 najlepszych graczy spośród wszystkich zapisanych. Jest to niezwykle nowatorskie rozwiązanie, mające już z miejsca odplewić wszystkich nieodpowiedzialnych "dostarczycieli walkowerów" a pozostawić jedynie najlepszych i jak się przekonał główny organizator w poprzedniej edycji - najbardziej odpowiedzialnych playerów. Mapą, na której będzie się toczyła batalia najprawdopodobniej ośmiu lub dziewięciu graczy będzie bardzo znana wszystkim mapa - q3dm7. I jest to wg. mnie bardzo słuszny wybór. Nawet organizatorzy wielkiego QuakeCon zrezygnowali rok temu z tradycyjnej dla nich, będącej jakby znakiem charakterystycznym zawodów - q3dm12, właśnie na rzecz klasycznej Temple Of Retribution. Gramy oczywiście, tak jak na QuakeCon - z wyłączonym Quad Damage.

Na stronie xLigi - www.xliga.com zostało umieszczonych też kilka innych, bardzo ważnych informacji. Oto one:

Uwaga, teraz bardzo ważne, eliminacje odbędą się dnia **18.07.2005 w poniedziałek* od godziny 18:00. Potrwają najprawdopodobniej do godziny 23:00. Poniżej znajdują się grupy. Jeżeli ktoś się zapisywał, jest na liście zapisanych, a nie ma go w grupach, to bardzo proszę to do mnie zgłosić.

*

Na mecze postawione będzie oczywiście GTV (da-sv.one.pl:20000), przewidywany jest również shoutcast, którym zajmie się radio eXtreme (http://extreme.rq.pl/). Eliminacje FFA odbywać się będą na serwerze ASTER, który udostępniony zostanie dzięki uprzejmości SpOOnmana. Zdecydowałem się na ten serwer, ponieważ powinien on zapewnić równe warunki do gry wszystkim zapisanym.
Organizatorzy pragną także podziękować za pośrednictwem serwisu www.quake3.imro.pl, wszystkim tym, którzy pomogli xLidze. Serwisom www.sopee.net oraz firmie www.pifpaf.pl.

GRUPY

Grupa I
1. matr0x
2. szaman
3. aves
4. ba5t3k
5. lecho
6. Ku3ek
7. aniolek
8. mAfer

Grupa II
1. av3k
2. ProX
3. shivus
4. atix
5. d4ro
6. abbott
7. Fanimer
8. izap
Grupa III
1. maciapacia
2. tox1c
3. vult
4. wdowiec
5. Ron!n
6. shimazu
7. ramb!ak
8. kos

Grupa IV
1. celnik
2. Aromat
3. teos
4. west
5. koper
6. Pawuj
7. rAko
8. Dziobak

Grupa V
1. kar
2. Mav9l1ty
3. freeq
4. gathor
5. marm4n
6. b3d
7. sabers
8. den
Grupa VI
1. seRious
2. lotnik
3. yakuza
4. Majkel
5. cyb3k
6. erni
7. bal
8. d4widoV

Grupa VII
1. sent3nce
2. son1c
3. sl1m
4. ev0
5. bht
6. mamut
7. psychic
8. mazi

Grupa VIII
1. shal
2. kertal
3. neo
4. Misiex
5. Potter
6. psich1cer
7. bodz1ek
8. xrb
Grupa IX
1. rav
2. fanat1c
3. Pheu
4. lindsay
5. syriusz
6. Le3
7. bull'et
8. zako
9. kojot

szłem | 2005-07-12 14:57:38 +0200

dobrze ze bez quada ;q

dziką mam grupę :D

Mav_8217 | 2005-07-12 14:59:07 +0200

nie taka zła marek ;) Mi też akurat się ’lekko’ przyfarciło ;)

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-07-12 15:04:28 +0200

Szczerze mowiąc to FFA niejest sprawiedliwe.. no ale cóż jakieś wyjście trzeba znaleźć ; )

RauL | 2005-07-12 15:18:00 +0200

a ja nadal nie rozumiem, czemu utorzsamiasz xlige vq3 1v1 tylko i wylancznie z nazwa xliga ;o bez zadnych wzmianek w nazwie co to za rodzaj zawodow...

Gravatar

max1m | 2005-07-12 15:20:17 +0200

Jezus Maria, co za kretyn nie uwzglednil mojego zgloszenia =( looooool
:ASD

XEN

ff_ave | 2005-07-12 15:34:43 +0200

jest jakas lista rezerwowa na ktora mozna by sie wpisac gdyby ktos zrezygnowal/nie pojawil sie na eliminacjach ?:>

SpOOnman | 2005-07-12 15:37:30 +0200

Te podswietlane grupy to jakis nowy ficzer ORGa, czy trzeba sie recznie nameczyc?

fredi | 2005-07-12 15:37:54 +0200

pierwsz czesc nie za barz nam wyszła ;)
wiec nie ma jej co tak chwalić!:P no ale sie skonczyła to moze i sukces!:D

Gravatar

cin | 2005-07-12 15:42:46 +0200

maniek coś tak kwiczał bym se pograł ale mi sie wybitnie niechce :DDDDDDDD wole poogladać pawuja jak gania z kolką qqrydzy w.... :DDDDDDDDD

Mav_8217 | 2005-07-12 15:47:05 +0200

Spoon - odwiedź kiedyś sajt IU - tam takiego stuffu jest od metra. Jak coś chcesz, to wal do wendela o kody newsów a potem je przetwarzaj na własne potrzeby ;)

Gravatar

klr | 2005-07-12 16:02:48 +0200

Podswietlenie tabelek zgapione z www.quake3.imro.pl/iu :P

Gravatar

ceLn1k | 2005-07-12 16:06:56 +0200

hmm organizatorzy wiedza ze takich prze hujow jak ja daje sie na 1 miejsce w grupie :D

teo | 2005-07-12 16:36:43 +0200

to kogo moge już @#$%ć za mój nick ?:ASD

7328221o | 2005-07-12 17:09:09 +0200

LoL czy to ten mazi ??

[M]aniek | 2005-07-12 17:17:14 +0200

Dopisano 12.7.2005 o godzinie 15:20 [ max1m ]
Jezus Maria, co za kretyn nie uwzglednil mojego zgloszenia =( looooool
:ASD

XEN

=========
pisalem nie zglaszac sie na gg kiedy jestesm niedostepny bo wiadomosci nie dochodza

gr. | 2005-07-12 17:30:05 +0200

widze ze odwiedzasz IU w sumie takie bajery w javie widzialbym w innej roli np podswietlania poszczegolnych grup a nie 3 naraz ale ogolnie ok

Mav_8217 | 2005-07-12 17:37:55 +0200

gr - problem w tym, że ja nie znam html’a praktycznie wcale. Jedyne, co jestem tam w stanie zrobić, to zrozumieć co jest napisane i lekko coś przetworzyć, ale jak już przychodzi do pisanie czegoś przeze mnie, to kaplica! ;)

Np. nie umiałem ’rozepchać’ tego tekstu w poziomie. Kiedy już go rozpychałem, to I w poziomie I w pionie, co wyglądało tragicznie =o

Może na redakcyjnym zrobić topic o jakiś takich trickach HTML’owych upiększających newsy? =o

Sh1eldeR | 2005-07-13 01:08:46 +0200

rotfl to najbardziej bezuzyteczny ONMOUSEOVER jaki w zyciu widzialem :D:D:D

Mav_8217 | 2005-07-13 01:11:50 +0200

rotfl, dzięki za wsparcie, pomoc i ciepłe słowa przy poznawaniu htmla lolu :DDD

Gravatar

psich1cer | 2005-07-13 12:27:45 +0200

ale mam grupe :ASD

MisieX | 2005-07-13 13:05:11 +0200

Coś mi mówi, ze raczej 3 nie bede...ale za to w mojej grupie sie na duuuuuuzo fragow zanosi :D

shiv | 2005-07-13 14:37:24 +0200

avek masz mi sie podkladac gamoniu jeden :D

sab | 2005-07-13 18:06:17 +0200

cebula nie rób ludzi w chuja :D

Gravatar

illusion | 2005-07-13 18:11:51 +0200

z czym @#$% :D sabciu :x

XMATbyQ | 2005-07-17 22:44:08 +0200

nice hardcore o.O

zdrav

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63